22. června 2018

 

Den otevřených dveří v Radetonu

 

Již tradiční akce, na které se sejde více, než stovka zákazníků. 

Přijeli jste za námi s různými plány a potřebami. Někdo přijel se svým přístrojem, aby si jej nechal zkontrolovat či aktualizovat software, jiný se přijel doškolit, podívat se, co je u nás nového, zkonzultovat, co se mu v terénu stalo, další se přijel za námi podívat a pobavit.

 

 

 

Každý rok skvělá zábava

Každý rok pro vás vymýšlíme něco nového, abychom vás překvapili a vy jste si Den otevřených dveří v Radetonu opravdu užili. Po celou dobu se všichni snažíme dodržet zásadu 5-ti P: pomoci, poradit, poštelovat, pobavit, potěšit :). Čeká na vás spousta dobrůtek, zábavy a také představení novinek i stálic mezi našimi produkty. Pokud přinesete své přístroje, naši servisní technici se vám na ně mrknou.

 

 
  


Krásné pomocnice a soutěže s přístroji

Protože nestačíme úplně na všechno, zveme si tradičně na pomoc krásné kolegyňky. Pomohou vám se soutěžemi a postarají se o dobrou náladu :)


  

 

Samé pochutiny

S přípravami si dáváme opravdu záležet, chystáme pro vás samé pochoutky. Již tradiční "dvojka" - famozní Přemkův gulášek a Peťova meruňka vás porvází každým rokem. Loni jste mohli ochutnat 20-ti kilový narozeninový dort a spoustu dalších dobrot. Hlady ani žízní vás opravdu nenecháme...


  

 

Hlavní cena: Tesla na víkend

Každý zúčastněný, který s námi soutěží má šanci vyhrát Teslu na víkend. Několik šťastných výherců už se v Tesle povozilo, jejich příběhy si můžete přečíst i zde. Letos se může poštěstit právě vám.

 
  

 

Tak doufáme, že letos se sejdeme opět v hojném počtu. Termín jsme vám posunuli na léto, abyste si užili sluníčka a na pátek, abychom mohli posedět déle a venku. 

 

Těšíme se na vás!

22. června 2018

 

 


X

Přihlášení do klientské zóny

Pro stažení tohoto souboru musíte být přihlášeníregistrace zapomněli jste heslo?