(DETEKTIVNÍ) DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V RADETON: 22. ČERVNA 2018 od 8:30 hod.!

Přij(e)ďte na náš den otevřených dveří odkrýt to, co je skryto, nechat se překvapit, odhalit vítěze a třeba i vyhrát Teslu na víkend. Rok 2018 je ve znamení hádanek, detektivů a kriminalistických metod. Bude to zábava!

Naše dny otevřených dveří se staly příjemnou tradicí. Každý rok se nás sejde více než stovka – a co víc,  počet účastníků se rok od roku k naší radosti zvyšuje.

Loňský brzký jarní termín, kdy někteří z vás nejdříve museli vyhrabat auta ze sněhu, jsme pro jistotu letos posunuli na (doufáme že) jistější termín červnový. Oficiálně už bude léto, tak snad nám budou tam nahoře přát.

 

KAŽDÝ ROK SKVĚLÁ ZÁBAVA

Přijíždíte za námi s různými plány a potřebami. Někdo si nechá zkontrolovat přístroj, zaktualizovat na něm software, jiný se přijíždí doškolit, podívat se, co je u nás nového, zkonzultovat, co se mu v terénu stalo. Nebo jen „na kukandu“ a za zábavou.

Vždy pro vás vymýšlíme něco nového, čím bychom vás překvapili, abyste si den otevřených dveří v Radetonu opravdu užili. Po celou dobu se všichni snažíme dodržet zásadu 5 P: pomoci, poradit, poštelovat, pobavit, potěšit :). Čeká na vás spousta dobrůtek, zábavy a také představení novinek i stálic mezi našimi produkty. Pokud přinesete své přístroje, naši servisní technici se vám na ně mrknou :)

KRÁSNÉ POMOCNICE A SOUTĚŽE S PŘÍSTROJI

Protože nestačíme úplně na všechno, zveme si tradičně na pomoc pomocnice-krasavice. Pomohou se soutěžemi a postarají se o vaši dobrou náladu :)

SAMÉ DOBROTY

S přípravami si dáváme opravdu záležet, chystáme pro vás různé pochoutky. Přemkův gulášek letos po třech letech nahradí překvápko (těšte se!) Peťova meruňka jako stálice, nebojte, zůstane. Obzvlášť když se vloni na Peťově zahradě opravdu urodilo. Hlady ani žízní vás opravdu nenecháme. Připravte si chuťové pohárky a aspoň den před akcí vůbec nic nejezte! Ať máte, jak říkaly babičky, na všechno dost místa :)!

HLAVNÍ CENA: TESLA NA VÍKEND

Ten, kdo se zúčastní a zasoutěží si, má šanci vyhrát Teslu na víkend. Už pěkná řádka šťastných výherců se v Tesle povozila. Jejich příběhy si můžete přečíst i zde. Letos se může poštěstit právě vám.

Doufáme, že letos se sejdeme opět v hojném počtu. Letní termín snad přinese dostatek sluníčka. A pátek je příslibem, že budeme moci posedět déle a na čerstvém vzduchu.

Pro více informací sledujte naše Aktuality, případně nepřehlédněte e-mail ve vaší schránce. Ten první jste obdrželi již 24. května.

 

TĚŠÍME SE NA VÁS v sídle naší firmy: Edisonova 7, Brno - Královo Pole (Technologický park)!


X

Přihlášení do klientské zóny

Pro stažení tohoto souboru musíte být přihlášeníregistrace zapomněli jste heslo?