POMÁHAT: TOTO SLOVO JE NÁM BLÍZKÉ

 

„Nikdo není zbytečný na světě, kdo ulehčuje břemeno někomu jinému.“ (Charles Dickens)

Není nám jedno, že někteří lidé zůstávají bez pomoci nebo musí vyjít pouze s omezenými prostředky. Chceme být a jsme v této oblasti aktivní. Pomáháme najít východiska. Některé z aktivit podporujeme dlouhodobě, jindy je naše podpora vázána k určitému účelu.

 

Pomáháme všude a všem

Těch, kteří potřebují podpořit, je mnoho – ohrožené děti, hendikepovaní, lidé nevyléčitelně nemocní, senioři… Podpořili jsme skupiny organizující volnočasové aktivity dětí i dospělých, pomohli jsme lidem postiženým roztroušenou sklerózou, přispěli jsme na výchovu a zkvalitnění výuky vodohospodářských odborníků na stavební fakultě VUT v Brně. Dlouhodobě přispíváme na nákup zdravotních a rehabilitačních pomůcek pro děti s dětskou mozkovou obrnou. Lhostejní nám nejsou ani lidé nemocní v pokročilé a konečné fázi nevyléčitelných onemocnění, ať už v hospicích nebo léčebnách dlouhodobě nemocných, kterým naše příspěvky zlepšují komfort života.

„Soucit nás nutí spěchat bez uvažování na pomoc těm, které vidíme trpět. V přírodním stavu nahrazuje zákony, mravy i ctnost, s tou výhodou, že se nikdo nepokouší neposlechnout jeho sladký hlas.“    (Jean Jacques Rousseau)

               

 

              

 

 

 

Naše pomoc překročila i hranice

Prostřednictvím humanitárních organizací a jsme přispěli na účely poskytování akutní zdravotnické pomoci lidem vyloučeným ze zdravotní péče nebo postiženým ozbrojenými konflikty, epidemiemi, hladomorem či přírodními katastrofami.

A protože jsme z Brna, stali jsme se v minulosti „Hrdým partnerem“ hokejové Komety :).

Naše pomoc tímto výčtem nekončí! Chceme se nadále podílet na dosahování cílů či na odvracení nebo odstraňování nežádoucích následků toho, co život přinesl.

Pomozte nám pomáhat

Pomoci prostřednictvím nás můžete i Vy! V Klientské zóně v sekci Odměny naleznete konkrétní projekty pomoci, které můžete podpořit tím, že přispějete ze svého bodového konta. My darované body proměníme na peníze a zašleme je potřebným.

Chtěli byste pomoci někomu jinému? Pište nám vaše doporučení na skupiny, neziskovky, lidi, instituce, které potřebují pomoc a kde je jistota, že pomoc padne na úrodnou půdu a skutečně pomůže! Pošlete nám Váš návrh (pecarova@radeton.cz).

 

„Žijeme z toho, co dostaneme, ale život utváříme tím, co dáváme.“ (Winston Churchill)

 

 

        

 

    


X

Přihlášení do klientské zóny

Pro stažení tohoto souboru musíte být přihlášeníregistrace zapomněli jste heslo?