<![CDATA[Radeton s.r.o.]]> http://www.radeton.cz/rss Sat, 18 Nov 2017 12:09:41 +0000 Zend Framework Zend_Feed http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss <![CDATA[Právě bylo zveřejněno náhodné tlačítko v naší klientské zóně]]> http://www.radeton.cz/aktuality http://www.radeton.cz/aktuality Tue, 14 Nov 2017 06:45:00 +0000 <![CDATA[Právě byla zveřejněna hádanka měsíce v naší klientské zóně]]> http://www.radeton.cz/klub/souteze http://www.radeton.cz/klub/souteze ZNĚNÍ OTÁZKY MĚSÍCE:

KTEROU WHISKY PIJÍ HRDINOVÉ?
Johannes Mario Simmel patří mezi nejčtenější německy píšící spisovatele. Většina jeho děl je založena na skutečných událostech, jen jména jsou smyšlená. V jeho knihách se nejčastěji objevují postavy, které někomu líčí svůj život. Některé z nich pijí určitý druh whisky, jejíž vznik se datuje do roku 1801, její barva je zářivě jantarová, vůně připomíná lesní květiny, vřes a med. Chuť je bohatá, hebká, má aroma medu, zralého jablka a vanilky. Vyrábí se z více než 40 nejlepších jednosladových whisky. Která to je?

ODPOVÍDEJTE V KLIENTSKÉ ZÓNĚ]]>
Tue, 31 Oct 2017 23:00:00 +0000
<![CDATA[Teslovací Radeton-kalendáře 2018]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/709 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/709 Děkujeme všem za velký zájem o naše kalendáře. Rádi bychom zajistili, abyste kalendáře obdrželi ještě před koncem roku. Musíme tedy přejít k plánům distribuce, a proto prosíme ty, kteří si ještě nestihli kalendář objednat, aby svoje objednávky zaslali obratem, nejpozději však 17.11. Vyřízení pozdějších požadavků v letošním roce nebudeme moci zaručit. Děkujeme za pochopení.

Kalendáře objednávejte, prosím, přes TENTO FORMULÁŘ.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Vlastní distribuce bude kvůli prosincovému rozlosování MS ve fotbale probíhat ve druhé polovině prosince, tak prosím vydržte, počítáme s Vámi! 

Vaši Radetoňáci

 

]]>
Tue, 14 Nov 2017 06:45:00 +0000
<![CDATA[Výběr odměn z věrnostního klubu v KZ]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/710 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/710 Uvažujete o tom, že si za nasbírané body v naší Klientské zóně vyberete do konce roku odměnu?

Pokud ano, prosíme vás, abyste si o výběr odměn napsali nejpozději do 11. 12. 2017.

Při pozdějších požadavcích nemůžeme zaručit, že vaše odměny stihneme vyřídit do Štědrého dne.

Bez problémů je samozřejmě vyřídíme po Novém roce.
Děkujeme za pochopení :)

]]>
Tue, 14 Nov 2017 08:00:00 +0000
<![CDATA[Nadělovali jsme radost na konferenci SOVAK]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/707 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/707 „Ubrat vrásku, přidat radost.“ Tímto heslem se řídíme jak při obchodování, tak i v dalších činnostech. Snažíme se přinášet vám zpestření, hry a radost také na akcích, kterých se účastníme.

 

 Tipuje se objem hostesky v červeném     Takhle tipoval jeden z výherců (úplně vlevo)      

Zatím poslední příležitost byla na konferenci Provoz vodovodů a kanalizací 2017 v Ostravě. Účastníci si s námi zahráli tipovací soutěž o zapůjčení Tesly a jak napovídaly jejich rozjasněné tváře, byla to zábava. O soutěž byl opravdu velký zájem. Možná i proto, že se hádal „objem sympatické hostesky“, kterou naši kolegové před akcí nechali ponořit do kádě s vodou pěkně až po krk.

Výherci Tesly na víkend se nakonec díky nejpřesnějším tipům vyloupli rovnou 2: Ing. Dušan Juřínek z Ostravských vodáren a kanalizací a. s. a Ing. Petr Sýkora, Ph.D. z Pražských vodovodů a kanalizací, a. s. Vítězům ještě jednou gratulujeme!  

První z výherců - Ing. Dušan Juřínek - už tesluje :) 

 

]]>
Mon, 13 Nov 2017 08:00:00 +0000
<![CDATA[Kalendáře 2018]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/706 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/706 Milí zákazníci, děkujeme za Vaše objednávky kalendářů na příští rok. Vás, kteří jste se ještě nestihli ozvat, prosíme, abyste si o ně napsali do konce příštího týdne, abychom mohli přikročit k plánu distribuce a kalendáře vám stihli dodat ještě před Vánocemi. Děkujeme za pochopení.

]]>
Thu, 09 Nov 2017 05:30:00 +0000
<![CDATA[Hrajeme o whisky hrdinů z románů]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/699 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/699 Letošní předposlední hádanka se týká hrdinů z románů. Konkrétně z těch, které psal rakouský spisovatel Johannes Mario Simmel. Než se stal poutavým vypravěčem a mravním kritikem své doby, byl tlumočníkem a také novinářem. Znal nejrůznější společenská a sociální prostředí, která věrně a bez zábran popisoval.

Postavy z jeho děl pijí určitý druh whisky. Indicie naleznete přímo v naší Hádance.
Vypátrejte, o kterou whisky jde, a v sekci Soutěže v Klientské zóně zaklikněte správnou odpověď. Jednomu z vás už nyní rezervujeme lahvinku a každému, kdo správně odpoví, přidělíme 5 bodů na jeho konto. 

A ještě správná odpověď na minulou HÁDANKU: tequilu ráda pije Angelina Jolie.

]]>
Wed, 01 Nov 2017 05:15:00 +0000
<![CDATA[Specialita ze Švýcarska]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/692 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/692 Rádi se díváme, co je ve světě nového a vzděláváme se. V rámci našeho oboru studujeme i různé vodárenské provozní modely.

Tentokrát nás cesty zavály do Švýcarska. Kromě Alp, vynikajících kulinářských specialit, nožů, hodinek, čokolády a mnohého dalšího jsme tu objevili i něco pro vodaře.

Uchvátil nás vodojem o objemu 2x 3000 m³ s vodou, která se nikterak neupravuje a přesně tak, jak je najímána, vodojem opouští v nerezových trubkách a míří přímo ke spotřebitelům. 

  

Dalších pár obrázků najdete zde.

]]>
Fri, 20 Oct 2017 10:45:00 +0000
<![CDATA[Přispěli jsme na dobrou věc]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/687 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/687 Výchovný ústav a dětský domov z Počátků letos již sedmým rokem organizoval sportovní akci pro děti ze škol, sociálních ústavů a školských zařízení.

Pochod za počáteckým puchýřem“ umožňuje dětem prožít den plný turistiky, soutěží i krásné přírody, a navázat nová přátelství. 

Přispěli jsme na dobrou věc  Přispěli jsme na dobrou věc  Přispěli jsme na dobrou věc

Za účast na akci chtěli dát organizátoři dětem odměny a upomínkové předměty. Rádi jsme reagovali na jejich prosbu o pomoc a akci také podpořili. Paní ředitelka Mgr. Jiřina Nesládková o ní píše:

„Letošní účast byla opravdu veliká - více než stovka účastníků, a přijely děti doslova z celé republiky (Děčín, Karlovy Vary, Bystřice pod Hostýnem apod.). Velkou radost nám udělalo to, že se našeho sportovního dne účastnily i děti z místní základní školy a došlo tak ke skutečnému bourání pomyslných bariér mezi dětmi v ústavní péči a dětmi z rodin. Dětem udělaly zase velkou radost pěkné ceny, které dostali i účastníci na posledním místě. Za to patří velký dík všem sponzorům.“

Jsme rádi, že jsme mohli pomoci. Stále platí, že naším prostřednictvím můžete pomoci i vy. A také to, že přijímáme vaše tipy na pomoc těm, kteří ji potřebují.

]]>
Wed, 11 Oct 2017 10:45:00 +0000
<![CDATA[Jemná krasavice, která pije drsnou tequilu]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/685 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/685 Je tu říjen a s ním nová hádanka. Ptáme se na jméno krásné herečky, která získala tři Zlaté glóby, filmového Oscara za vedlejší roli a řadu dalších ocenění. Mezinárodního věhlasu dosáhla díky roli Lary Croft, hrdinky série počítačových her Tomb Raider. Od té doby je řazena mezi jednu z nejlépe placených hvězd Hollywoodu. Další indicie naleznete přímo v naší Hádance

Zkuste vyhrát tequilu, kterou tato kráska ráda pije! Každý soutěžící, který odpoví správně, získá 5 bodů na svoje konto v Klientské zóně.


A ještě správná odpověď na minulou HÁDANKU: Winston Churchill, celým jménem Sir Winston Leonard Spencer-Churchill!

]]>
Mon, 02 Oct 2017 05:00:00 +0000
<![CDATA[NOVINKA XPECTION - jedinečný pomocník při čištění kanalizace!]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/676 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/676 Včera jsme u nás na firmě představili skvělého pomocníka s mnoha moderními funkcemi, který pomáhá při čištění kanalizacísystém XPECTION. Představit nám jej přijel zástupce výrobce Victor Ferre, přímo z iPEK centra v Německu.

Po Švédsku, Polsku, Velké Británii, Finsku, Irsku, Maďarsku, Španělsku i USA tak tato novinka dorazila i k nám do České republiky. A bylo na co se koukat! XPECTION jsme mohli vidět naživo v akci, při čištění reálného úseku kanalizace. Za pomoc děkujeme našim obchodním partnerům - firmě Brněnské vodárny a kanalizace, a.s.

 

Na závěr akce jsme vylosovali dalšího šťastlivce, kterým se stal pan Vladimír Vojtěch z firmy Středočeské vodárny, a.s., který prožije víkend s naší Teslou. Gratulujeme!

 

]]>
Fri, 08 Sep 2017 04:30:00 +0000
<![CDATA[Na Slovensku opět "váleli" s Enigmou]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/674 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/674 Minulý týden si na "13. ročníku Medzizávodnej súťaže zručnosti vodárenských pracovníkov" a po dobu "Dňa vodárenskej techniky" vodaři u našich východních sousedů vyzkoušeli šikovnost, rychlost a kvalitu práce svých pracovníků. Organizátorem této akce byla Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. ve spolupráci s městem Svidník.

Ani tento ročník se neobešel bez každoroční účasti Radetonu, a to v rámci mimosoutěžní disciplíny s názvem ENIGMA. Zúčastnili se jí pátrači jednotlivých závodů společnosti VVS a.s., kteří vyhodnocovali reálná měření s multikorelačním systémem Enigma. Ten dokáže přesně korelovat a preventivně vyhledávat skryté úniky. Úkolem soutěžících bylo vyhledat v rámci měřeného úseku všechny skryté úniky vody, určit přesnou polohu každého z nich, odhalit případné nehomogenity na síti a po dokončení práce se softwarem Enigma zapsat výsledky do připraveného formuláře ve stanoveném časovém limitu. Pro vítěze připravili kolegové ze Slovenska skutečně chlapské věcné ceny.

  

Přidáváme se s gratulací vítězům:
1. místo - Bc. Miroslav Jakubčo, závod Svidník
2. místo - Richard Marchevský, závod Bardejov
3. místo - Ing. Miloslav Galdun, závod Košice

Více momentek z tohoto dne najdete ZDE.

]]>
Wed, 06 Sep 2017 05:00:00 +0000
<![CDATA[Dnes proběhl seminář pro revizní techniky]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/675 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/675 O tom jak na inspekce plynových přípojek si dnes se skupinkou zákazníků (nejen) povídal Jakub. 

  

Více fotografií najdete zde.

]]>
Mon, 04 Sep 2017 22:00:00 +0000
<![CDATA[Seminář, školení a jedna promoakce navrch]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/668 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/668 Už příští týden začíná další tsunami našich školení a seminářů!

5. 9. Seminář: Kontrola a revize plynových přípojek uložených v zemi
7. 9. Promoakce - systém XPECTION 
12. – 14. 9. - Školení trasování inženýrských sítí a lokalizace poruch na kabelech
18. – 20. 9. - Školení technických pracovníků vodárenských společností

Na některých akcích jsou ještě volná místa. Pokud jste se zapomněli přihlásit, honem to napravte. Další možnost bude až v příštím roce.

   

 

]]>
Wed, 30 Aug 2017 08:30:00 +0000
<![CDATA[Jak na inspekce plynových přípojek]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/667 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/667 Problematika č. 1 mezi revizními techniky, kterou budeme řešit v našem semináři!
Pokusíme vnést světlo do problematiky inspekce plynových přípojek v zemi a prakticky si ukážeme, že nejde vůbec o nic složitého.

5. 9. 2017, Brno, Edisonova 7

Program:

08:30 – 09:00 Shromáždění a zahájení
09:00 – 10:00 Úvod do problematiky zkoušek podzemních plynovodů - proč, kde, jak, čím
10:00 – 10:30 Přestávka na kávu a občerstvení
10:30 – 11:30 Legislativa a požadavky předpisů ke zkouškám podzemních plynovodů
11:30 – 12:00 Teorie provádění inspekcí na plynových přípojkách v zemi
12:00 – 13:00 Oběd
13:00 – 14:00 Praktické ukázky detekce plynu na simulovaném úniku
14:00 – 14:30 Diskuze, zhodnocení, závěr

Můžete si vyzkoušet přístroj SIGI EX pro revize plynových rozvodů a kontroly zemních přípojek.

Účastí získáte také 10% slevu na pořízení tohoto přístroje při objednání do konce roku 2017!

Zajímá Vás tato problematika? – Přijďte na náš seminář.

Hlaste se přes formulář na našich webových stránkách, zavolejte nebo napište (777 264 624, 543 257 777, pecarova@radeton.cz).
 

]]>
Wed, 16 Aug 2017 08:45:00 +0000
<![CDATA[Máme něco pro plynaře]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/656 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/656 Hledáme ve světě přístroje, které umí našim zákazníkům výrazně ulehčit práci. Sami o nich také chceme vědět maximum, a proto se rádi účastníme různých odborných akcí.

 

Nejnověji jsme se stali součástí mezinárodního setkání distributorů, pořádaného německou firmou Axel Semrau. Prošli jsme školením na ruční analyzátor ODOR handy plus pro měření koncentrace odorantu v terénu a chromatograf ODOR on-line pro nejpřesnější měření koncentrace odorantu rozkladem na jednotlivé složky.

 

Nadšeni jsme také byli z nového stacionárního analyzátoru odorantu ODOR easy. Jde o velmi jednoduchý a cenově dostupný analyzátor určený k permanentní instalaci na jedno místo. Měří koncentraci odorantu v potrubí v předem stanovených intervalech a naměřené hodnoty odesílá na dispečink k dalšímu zpracování.

 

Zajímá vás cokoli ohledně těchto přístrojů nebo tematiky měření koncentrace odorantu v plynu? Stačí se ozvat Jakubovi (Ing. Jakub Ulbrich, ulbrich@radeton.cz, 776 887 889), rád se vám bude věnovat.

 

]]>
Tue, 11 Jul 2017 10:30:00 +0000
<![CDATA[Prodejem nic nekončí]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/648 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/648 Když si chcete koupit nějakou věc, rozhodujete se při výběru dodavatele i na základě toho, jakou poprodejní péči vám nabídne? My například učíme naše zákazníky pracovat se zakoupenými přístroji tak, aby je uměli co nejefektivněji využívat. Aby se jim lépe, rychleji a snadněji pracovalo. Dnes školíme pracovníky firmy Vegacom. 

  

]]>
Wed, 31 May 2017 09:00:00 +0000
<![CDATA[Zlatá VODKA je naše!]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/645 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/645 Když jsme vás zvali na výstavu VODOVODY-KANALIZACE, prosili jsme vás, abyste nám drželi palce v soutěži ZLATÁ VODKA. Našemu přístroji Enigma 3m jsme stoprocentně věřili, protože jde o naprosto unikátní systém pro automatické sledování vodovodní sítě. Nemohli jsme ale znát „esa“ dalších vystavovatelů.

A co myslíte? – Máme ji! A s ní i důkaz, že přístroje, které pro vás na celém světě vybíráme, jsou tou nejlepší volbou.

Rádi bychom vám poděkovali nejen za podporu, ale i za to, že si řada z vás udělala čas a zastavili jste se k nám na stánek. Čas strávený ve vaší společnosti je pro nás radostí a doufáme, že oboustranným přínosem. DĚKUJEME – a zase brzy na viděnou! 

 

              Enigma 3m                                              Ocenění ZLATÁ VODKA

]]>
Tue, 30 May 2017 12:00:00 +0000
<![CDATA[Pomáháme rádi]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/617 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/617 V průběhu roku se díky silným křesťanským tradicím minimálně dvakrát zastavíme a vzpomeneme na základní lidské hodnoty, k nimž bezesporu patří i pomoc těm, kteří to z různých důvodů nezvládnou sami. Jde o svátky vánoční a Velikonoce, které nás za pár dní čekají.

Pomoci usnadnit cestu životem potřebným se snažíme i my v Radetonu. Za poslední rok jsme podpořili hned několik důležitých projektů


Děkujeme, že pomáháte i vy

Chcete mít jistotu, že prostředky, které poskytnete, dorazí na to správné místo? Přidejte se k nám a podporujte organizace, které mají vysoký kredit a u nichž je jisté, že vaše dary budou účelně využity.

Na našich webových stránkách v Klientské zóně v sekci Odměny naleznete konkrétní projekty, které můžete podpořit tím, že přispějete ze svého bodového konta. 

Můžete si však i sami určit, kam vaše podpora půjde. Přispějte jakýmkoli počtem bodů. My darované body proměníme na peníze a zašleme je tam, kam si myslíte, že to bude nejlepší. Naposledy jsme takto společně poskytli pomoc Centru Kociánka v Brně, které pomáhá handicapovaným dětem a mladým lidem. Náš milý dárce si přeje zůstat v anonymitě, ale jeho čin by anonymním zůstat neměl.

Všude tam, kde je člověk, je místo pro dobrý čin. (Lucius Annaeus Seneca)

]]>
Thu, 06 Apr 2017 07:00:00 +0000
<![CDATA[Tak tohle je ona!]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/609 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/609 Minulý týden jsme psali, jakého se nám dostalo za velkou louží skvělého oceněníCena za nejlepšího prodejce kamer QuickView nám z USA připutovala prostřednictvím německých obchodních partnerů.

Nejen, že je hodnotná, ale i krásná, že?

Ocenění pro Radeton z Indianopolis

 

]]>
Wed, 15 Mar 2017 09:00:00 +0000
<![CDATA[Teslování v Ostravě]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/700 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/700 Už tento týden se koná v Ostravě Konference „Provoz vodovodů a kanalizací 2017“. Proběhne pod záštitou Ing. Mariana Jurečky, ministra zemědělství, prof. Ing. Ivo Vondráka, CSc., hejtmana Moravskoslezského kraje a Ing. Tomáše Macury, MBA, primátora statutárního města Ostravy.


Ani letos na této tradiční akci nechybíme a nebyli bychom to my, abychom pro účastníky neměli něco navíc. Přijďte k našemu stolečku a zpestřete si čas mezi přednáškami! Slibujeme, že zapojíme všechny vaše smysly. A protože bude i soutěž, musí být i výhra. Už víme, kterou odměnu máte nejraději – takže výherce může počítat se zapůjčením elektromobilu Tesla na celý víkend.

 

Připravit si odpověď vám pomůže naše video :):

Těšíme se na vás!

Více o akci a programu.

]]>
Mon, 06 Nov 2017 07:30:00 +0000
<![CDATA[První webinář v naší radetonské historii - UŽ DNES!]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/695 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/695 Dnes od 18 hod proběhne historicky první webinář z Radetonu!

Jakub Ulbrich v něm detailně představí všechny funkce detektoru LeckOmiO na simulovaném domovním plynovodu, kde ukáže, jaký je to úžasný pomocník pro instalatéry a revizní techniky plynových zařízení.
Více informací zde.

   

A nebyli bychom to my, abychom neměli něco navíc. Ze všech předem přihlášených vylosujeme výherce malé odměny. Stačí napsat „Budu se dívat“ na ulbrich@radeton.cz.

Nastavte si budíky, upozornění, upomínky na 18 hod!

]]>
Tue, 24 Oct 2017 12:30:00 +0000
<![CDATA[Novinka XPECTION na konferenci ve slovenském Podbanském]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/691 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/691 Ve dnech 16. - 18.10. 2017 probíhá ve městě Podbanské konference s názvem "Rekonštrukcie stokových sietí a čistiarní odpadových vôd". Jedná se o jubilejní 10. bienální konferenci s mezinárodní účastí.

A nechybí ani zástupce Radetonu, konkrétně náš slovenský kolega Juraj Cápa. Na stánku vám rád představí přístroje z oblasti kanalizace včetně naší horké noviny - XPECTION!

 

XPECTION je efektivní a ekonomicky úsporný systém pro čištění kanalizace. Operátor čisticího vozidla má v každém okamžiku kanalizaci, čištění či frézování stále pod kontrolou. Systém umožňuje nepřetržité sledování, nabízí živý obraz a možnost stáhnout si video z průběhu práce. 

Díky systému XPECTION si můžete být výsledkem čištění jisti. Ušetříte čas, peníze a zdroje - zkontrolujte totiž jen to, co je třeba zkontrolovat. Tento modulární a bezdrátový systém je navíc možné instalovat na jakékoli čisticí vozidlo, a to bez nákladů na nastavení!


V případě zájmu o bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

]]>
Tue, 17 Oct 2017 09:45:00 +0000
<![CDATA[Vodaři se znovu školí]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/683 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/683 Po trasování je tu i druhé letošní velké vodařské školení. Kdo zaváhal a nejel, ten prohloupil. Školit (se) v tak krásném prostředí jižní Moravy je opravdová radost.

]]>
Tue, 19 Sep 2017 07:15:00 +0000
<![CDATA[Probíhá druhé velké školení trasování]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/679 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/679 Brněnská přehrada opět ožila hemžením lidí s lokátory, povídáním a pípáním přístrojů. Druhé – a letos poslední školení trasování pokračuje druhým dnem.

Školení trasování září 2017

Na další fota koukněte zde.

 

]]>
Wed, 13 Sep 2017 07:30:00 +0000
<![CDATA[Brit, který miloval highball]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/669 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/669 Prázdniny jsou fuč. A tak podpoříme žáky a studenty, kteří se vrací zpět do školních lavic – a dáme si s nimi opáčko z dějepisu.

Hledáme jméno jedné z největších osobností 20. století. Byl to Brit. Historik, žurnalista, voják a zákonodárce, který významně ovlivnil dějiny. Viděl totiž dál než ostatní světoví politici.

„Nikdy neustupujte, nikdy, nikdy, nikdy, nikdy, v maličkostech ani velkých věcech, o kus ani o kousek, ledaže byste ustoupili cti a dobrému mravu. Nikdy neustupujte před nátlakem, nikdy se nepoddejte zdánlivě zdrcující převaze nepřítele.“

„Věřím pouze těm statistikám, které jsem sám zfalšoval.“

„Jen děti, blázni a velmi staří lidé si mohou dovolit mluvit vždy pravdu.“

„Můj denní režim: do 11,00 úřadování v posteli, po obědě hodina spánku, celý den alkohol a doutníky. Tak jsem porazit Hitlera!“

„Čtu v poslední době tak strašné věci o kouření, že jsem se tedy rozhodl přestat číst.“


Výhrou za správnou odpověď pro vylosovaného soutěžícího bude soudeček skotské whisky. Každý soutěžící, který odpoví správně, získá 5 bodů na svoje konto v Klientské zóně. Odpovídejte zde!

]]>
Fri, 01 Sep 2017 05:00:00 +0000
<![CDATA[Červnová školení na přehradě]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/655 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/655 Děkujeme první stovce účastníků našich 3denních školení na Brněnské přehradě nejen za účast, ale především za aktivitu a osobní přínos k probíraným tématům.

  

Díky vám jsou naše sdílené zkušenosti ještě širší. Vzájemně se obohacujeme, učíme se různé vychytávky a fígle - a školení dostávají „grády“, kterých by prostým výkladem nikdy nemohla dosáhnout.

  

Oba běhy školení – pro vodaře i trasovače – se budou v září ještě opakovat. Zatímco školení trasování je zcela naplněno, na školení pro technické pracovníky vodárenských společností zbývají ještě volná místa. Rádi vás přivítáme, pokud se rozhodnete připojit se. 

]]>
Mon, 19 Jun 2017 22:00:00 +0000