<![CDATA[Radeton s.r.o.]]> http://www.radeton.cz/rss Sun, 18 Mar 2018 00:08:48 +0000 Zend Framework Zend_Feed http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss <![CDATA[Právě byla zveřejněna hádanka měsíce v naší klientské zóně]]> http://www.radeton.cz/klub/souteze http://www.radeton.cz/klub/souteze ZNĚNÍ OTÁZKY MĚSÍCE:

Nevěrnice
Do Atén, řeckého města mudrců, přišel jasnovidec. Dal svolat všechny muže z Akropole a řekl jim: „V tomto městě žije alespoň jedna nevěrná žena. Kdo z vás zjistí, že je mu žena nevěrná, nechť ji hned nasledující noci zabije a přinese její mrtvé tělo před Akropoli. Ať je odstrašujícím příkladem pro ty ostatní."
Mudrci se zamysleli a odešli do svých domovů. Každý mudrc ví o věrnosti všech ostatních žen, ale o té svojí žádný. Na svoji moudrost jsou mudrci velmi hrdí, a proto si o nevěrách navzájem nebudou povídat. Trvalo přesně týden, než byla před Akropolí těla všech nevěrných žen.

Napište čárkou odděleně, kolik těl bylo před Akropolí po první, druhé, třetí... až sedmé noci.

ODPOVÍDEJTE V KLIENTSKÉ ZÓNĚ]]>
Wed, 28 Feb 2018 23:00:00 +0000
<![CDATA[Blíží se výstava ČR - AMPER 2018]]> http://www.radeton.cz/index/vystavy/id/54 http://www.radeton.cz/index/vystavy/id/54 26. Mezinárodní veletrh elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení

Veletrh AMPER je nejvýznamnější oborový veletrh ve střední Evropě, který se každoročně koná v nejmodernějších halách brněnského výstaviště.

Se všemi novinkami a vychytávkami nás najdete na novém, větším stánku (č. 5.08.) na Brněnském výstavišti v hale V. Těšíme se na vaši návštěvu.

]]>
Sat, 17 Feb 2018 23:00:00 +0000
<![CDATA[Blíží se výstava ČR - GAS 2018]]> http://www.radeton.cz/index/vystavy/id/63 http://www.radeton.cz/index/vystavy/id/63 Ani letos nebudeme chybět na "Školení pracovníků oboru plynových zařízení GAS 2018", které pořádá ČESKÉ SDRUŽENÍ PRO TECHNICKÁ ZAŘÍZENÍ v dubnu v Hradci Králové.

U našeho stánku v chodbě před kongresovým sálem se na vás těší Jakub.

]]>
Sat, 10 Mar 2018 23:00:00 +0000
<![CDATA[Blíží se výstava ČR - Sympozium "Bezpečnost, spolehlivost a provozování plynárenské soustavy 2018"]]> http://www.radeton.cz/index/vystavy/id/64 http://www.radeton.cz/index/vystavy/id/64 Český plynárenský svaz pořádá v měsíci dubnu sympozium s názvem "Bezpečnost, spolehlivost a provozování plynárenské soustavy 2018".

Program sympozia je nabitý zajímavými tématy - a tak ani my nesmíme chybět. Srdečně zveme účastníky k našemu prezentačnímu stolku, kde bude připraven Jakub Ulbrich, aby poradil, poreferoval, pomohl.

]]>
Sun, 04 Mar 2018 23:00:00 +0000
<![CDATA[Vyvezeme vás do Mnichova na IFAT]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/767 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/767 Představte si jarní výlet na veletrh do Mnichova. Představte si, že se vůbec o nic nemusíte starat...

V polovině května pořádáme akci Kamerové systémy. Ta zahrnuje i návštěvu nejznámějšího odborného světového veletrhu vody, kanalizace, odpadového hospodářství a recyklace – IFAT 2018Motto veletrhu zní "zdroje – inovace – řešení".

Naposledy se IFAT konal v roce 2016. Tehdy se prezentovalo 3 087 vystavovatelů z 59 zemí na výstavní ploše s rozlohou více než 230 000 m2. Veletrhu se zúčastnilo 136 885 návštěvníků ze 168 států celého světa. A nechyběli jsme ani my s naší výpravou.

CO S NÁMI ZAŽIJETE?

  • Neformální a pohodovou atmosféru, jak jste u nás zvyklí.
  • Uvidíte nejnovější světové Hi-tech novinky z našeho oboru. 3 000 vystavovatelů moderní techniky na jednom místě!
  • Navštívíme stánek našeho dodavatele - firmy iPEK. Všechny přístroje si budete moci vyzkoušet a osahat.
  • Na výstavě "vyfasujete" průvodce, který vám poskytne odborné konzultace.
  • I osobní volno bude :).
  • Pojeďte s námi! Neváhejte a přidejte se k nám, ušetříte si tak starosti s dopravou, ubytováním, stravou i vstupenkami na veletrh.

Bližší info a závazná přihláška ZDE.

]]>
Wed, 14 Mar 2018 12:00:00 +0000
<![CDATA[3 - 2 - 1 - vyplouváme!]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/764 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/764 Za pár desítek minut se spustí vlna školení, která pořádáme pro naše zákazníky. Vlna se několikrát přelije přes naši firmu, přejde natřikrát Brněnskou přehradou a vykulminuje v září na jižních svazích naší krásné Moravy.

Jestli chcete také naskočit na naši vlnu, koukněte se, na které palubě je ještě volno. Rádi vás svezeme :)!

 

]]>
Wed, 07 Mar 2018 06:30:00 +0000
<![CDATA[Vyměním nevěrnici za Teslu. Zn.) už v dubnu]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/758 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/758 Je tu třetí šance dostat se do radetonského hádankového osudí, ze kterého brzy vytáhneme toho šťastlivce, který se celý víkend bude mazlit s naší firemní Tesličkou.


V březnové hádance se zkuste dopočítat, kolik bylo v Aténách nevěrných žen.

Nevěrnice
Do Atén, řeckého města mudrců, přišel jasnovidec. Dal svolat všechny muže z Akropole a řekl jim: „V tomto městě žije alespoň jedna nevěrná žena. Kdo z vás zjistí, že je mu žena nevěrná, nechť ji hned následující noci zabije a přinese její mrtvé tělo před Akropoli. Ať je odstrašujícím příkladem pro ty ostatní."
Mudrci se zamysleli a odešli do svých domovů. Každý mudrc ví o věrnosti všech ostatních žen, ale o té svojí žádný. Na svoji moudrost jsou mudrci velmi hrdí, a proto si o nevěrách navzájem nebudou povídat. Trvalo přesně týden, než byla před Akropolí těla všech nevěrných žen.

Napište čárkou odděleně, kolik těl bylo před Akropolí po první, druhé, třetí... až sedmé noci.

Pokud jste členy Klientské zóny, jste hned trojnásobně zvýhodněni. Odpovídáte rovnou v sekci Soutěže, máte na výběr ze 3 možností a za správnou odpověď získáváte 5 bodů.

Nejste-li členem Klientské zóny, ale jste naším zákazníkem nebo jeho zaměstnancem, můžete správné odpovědi posílat na e-mailovou adresu soutez@radeton.cz.

Pravidla soutěže naleznete zde.

*Rozlouskli jste dodatečně lednovou nebo únorovou hádanku? Nic není ztraceno. Odpověď pošlete na e-mailovou adresu soutez@radeton.cz. Pokud bude správná, zařadíme ji do nejbližšího slosování.

Čím více hádanek uhodnete, tím více máte šancí na výhru.
Losujeme už 10. 4.!

Správné odpovědi na lednovou, únorovou i březnovou hádanku zveřejníme v Aktualitách a na Facebooku po uzavření 1. kola.

]]>
Thu, 01 Mar 2018 05:00:00 +0000
<![CDATA[Jakub rozdával radost na TLAKu]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/754 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/754 Minulý týden proběhlo v Hradci Králové už 18. Odborné fórum tlakových a energetických zařízení. Na akci jsme nechyběli ani my, ani naše Tesla. A tak jsme zase rozdávali radost. No nesvezte se elektromobilem, když je to takový zážitek!

Chcete se taky povozit? Prostě buďte s námi – na veletrzích, výstavách, školeních, seminářích… soutěžte nebo nakupujte. Způsobů jak si zateslovat je habaděj. 

   

 

 

 

 

 

]]>
Tue, 27 Feb 2018 09:15:00 +0000
<![CDATA[Radeton na Aquathermu]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/755 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/755 Až do tohoto pátku najdete náš stánek na výstavě Aquatherm v Praze.

Nepřehlédnete nás: stánek č. 618 v hale 2D. 

 

Takhle krásně jsme vybavení a připraveni probrat s vámi vše, co potřebujete. Zastavte se u nás! Další fotografie zde.

]]>
Tue, 27 Feb 2018 12:00:00 +0000
<![CDATA[Letos poprvé]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/750 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/750 Už za týden začíná AQUATHERM - Mezinárodní odborný veletrh vytápěcí, ventilační, klimatizační, měřicí, regulační, sanitární a ekologické techniky. Na tomto veletrhu s více než dvacetiletou tradicí budeme sice poprvé, ale se službami, na které jste od nás zvyklí.

*Představíme celou řadu přístrojů, které vám pomohou usnadnit vaši práci: detektory úniků plynu a digitální tlakoměry pro detekci úniků plynu a tlakové zkoušky potrubí. Přijďte si je prohlédnout na vlastní oči. Vyzkoušet si můžete například i revizní detektor LeckOmiO, kterému jsme věnovali náš první produktový webinář.

*Pomůžeme vám vybrat přístroj, který ideálně vyřeší vaše potřeby.

*Chcete si jen zjistit možnosti a o nákupu se rozhodnout později? Nevadí! Nebojte se přijít pouze pro radu nebo konzultaci. Rádi poradíme.

                                Nechybí naše Tesla. Přijďte si pro zážitek!

Chcete vstupenku zdarma? Vyplňte tento registrační formulář. Na váš e-mail dorazí poukázka na vstupenku, kterou po příchodu na veletrh vyměníte za vstupenku. Při Vaší registraci nezapomeňte prosím uvést náš Kód partnera: 1866180.


Srdečně vás zveme na náš stánek č. 618 v hale 2D od úterý 27. února do pátku 2. března. Přijďte, těšíme se na vás!
 

]]>
Tue, 20 Feb 2018 06:30:00 +0000
<![CDATA[Slovenský Radeton se přestěhoval]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/749 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/749 Naši slovenští kolegové se přestěhovali. Stejně jako my v Česku mají nové, větší a důstojnější prostory, které jim umožní zkvalitňovat služby pro zákazníky.

Rozšiřují firemní zázemí, zakládají vlastní servis, přidávají školicí místnost pro větší skupinky klientů.  Chybět nebude ani cvičný polygon, určený pro trasování nejrůznějších typů vedení a vyhledávání úniků vody. Nový čistý firemní design nikomu nedovolí nové sídlo přehlédnout :).

Poslední den, kdy najdete Radeton na staré adrese, je 19.02.2018.

 

 

]]>
Thu, 15 Feb 2018 07:15:00 +0000
<![CDATA[Avizovaný "úklid" Klientské zóny!]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/744 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/744 Naše Klientská zóna je určena výhradně našim zákazníkům a jejich zaměstnancům. Čím atraktivnější obsah a ceny máme, tím více lidí se nám do Klientské zóny přihlašuje. Řada z nich je mimo náš obor a nemá s námi nic společného. Velice nás tento zájem těší, ale my chceme toto místo zachovat pouze pro vás, naše skutečné zákazníky. Jde o vaši podporu (např. Fórum) a vaše odměny za to, že jsme se stali na čas nebo napořád obchodními partnery či dokonce přáteli.

V těchto dnech budeme rušit účty:
1) těch, kteří se více než rok do Klientské zóny nepodívali,
2) těch, kteří nemají podle pravidel s naší firmou nic společného,
3) těch, kteří nevypsali jasně a zřetelně zaměstnavatele.


Ještě jednou vás tedy prosíme: CO NEJDŘÍVE
!NAKOUKNĚTE: pokud jste se do Klientské zóny už dlouho nepřihlásili, udělejte to. Nemusíte soutěžit ani se jinak aktivně projevit (i když to by nás těšilo nejvíc), stačí se pouze přihlásit.
!DOPLŇTE SVOJE ÚDAJE: někteří z vás nemají doplněného zaměstnavatele a my pak nejsme schopni určit, zda se k nám zájemce hlásí oprávněně, nebo ne. Stejně tak pokud jste zaměstnavatele uvedli jen zkratkou a bez adresy.

Pokud byste s něčím potřebovali pomoci, ozvěte se (pecarova@radeton.cz, 777 264 624). Děkujeme za pochopení a pomoc.

 

]]>
Mon, 12 Feb 2018 08:00:00 +0000
<![CDATA[Tesla za známky]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/736 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/736 Jak už víte, v letošním roce můžete hrát s Radetonem o zapůjčení firemního elektromobilu Tesla na celý víkend. Stačí správně odpovídat na naše hádanky, které na vás každý měsíc nastražíme. A mít štěstí ve slosováních :). To nejbližší bude 10. 4. 2018.

Ani ve druhé letošní hádance se nevyhneme matematice. Taky jste jako děti rádi sbírali známky, milovali ty z exotických zemí a když jste z balíčku zakoupeného v PNS stánku vybalili aršík, srdce se vám roztlouklo :)? Naše únorová hádanka je o známkách.

Známky 

V zemi X vydávají poštovní známky pouze tří různých celočíselných nominálních hodnot. Odeslání dopisu stojí podle hmotnosti 11, 12, 16 nebo 17 centů místní měny. K těmto hodnotám nelze dojít jinak, než vylepením přesně 3 známek. V sousední zemi Y se také tisknou známky tří různých hodnot, měna i poštovné jsou tam stejné, jen známek na dopisy je vždy potřeba právě přesně dvou. Jaké známky se používají v obou zemích?

Pokud jste členy Klientské zóny, jste hned trojnásobně zvýhodněni. Odpovídáte rovnou v sekci Soutěže, máte na výběr ze 3 možností a za správnou odpověď získáte 5 bodů.
Nejste-li členem Klientské zóny, ale jste naším zákazníkem nebo jeho zaměstnancem, můžete správné odpovědi posílat na e-mailovou adresu soutez@radeton.cz. Pravidla soutěže naleznete zde

*Rozlouskli jste dodatečně lednovou hádanku? Nic není ztraceno. Odpověď pošlete na e-mailovou adresu soutez@radeton.cz. Pokud bude správná, zařadíme ji do nejbližšího slosování. Čím více hádanek uhodnete, tím více máte šancí na výhru :).

]]>
Wed, 31 Jan 2018 23:00:00 +0000
<![CDATA[Seminář Enigma už v dubnu]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/731 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/731 Pracujete s přístrojem Enigma?

Chcete se naučit dokonale využít všechny jeho funkce?

Chcete se přiučit od nás i kolegů z oboru?

Přij(e)ďte na náš dubnový seminář do Brna - a uvidíte to zlepšení. Přihlášení na kurz a více info zde a u Pepy Pospíšila (pospisil@radeton.cz, +420 777 766 655). 

    

]]>
Tue, 16 Jan 2018 06:30:00 +0000
<![CDATA[Když najdete chybu v radetonském kalendáři]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/727 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/727 Někdy se popletou termíny, někdy písmenka, jindy si zařádí tiskařský šotek. Snažíme se na max, ale občas to prostě neuhlídáte :(.

Našli jste chybu v našem kalendáři? Dejte nám to vědět! Pomůžete nám pro příště eliminovat chyby – a prvním z vás, kteří ohlásí originální chybu (takovou, kterou zatím ještě nikdo nehlásil), zašleme za pomoc malou odměnu :).

Vaše připomínky pište sem (tj. na naši FB stránku pod stejnojmenný příspěvek z dnešního dne). Děkujeme!

]]>
Wed, 03 Jan 2018 05:30:00 +0000
<![CDATA[Soutěž o TESLU začala]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/725 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/725 Hádanková soutěž s naším kalendářem 2018 právě začala. V letošním roce máte možnost až 4x vyhrát elektromobil Tesla se 700 koňmi na celý víkend. Tak pojďme na to! 

Lednová hádanka: Trezor

V desetimístném kódu je každá z číslic 0-9 použita právě jednou.
Jeho první dvě číslice tvoří číslo, které je beze zbytku dělitelné dvěma, první tři číslice tvoří číslo, které je beze zbytku dělitelné třemi, první čtyři tvoří číslo dělitelné beze zbytku čtyřmi atd. ... až nakonec celý kód je beze zbytku dělitelný deseti. Které číslo tvoří tajný kód?

Jste-li členy Klientské zóny, jste hned trojnásobně zvýhodněni: odpovídáte rovnou v sekci Soutěže, máte na výběr ze 3 možností a za správnou odpověď získáte 5 bodů.

Chcete se zdarma připojit k naší Klientské zóně? Registrujte se zde.

Vy, kteří se nechcete z jakýchkoli důvodů stát členem Klientské zóny a využívat zdarma jejích výhod, můžete vaše odpovědi zasílat e-mailem na adresu: soutez@radeton.cz

A ještě jeden dloužek z loňska :) - správná odpověď na prosincovou HÁDANKU: nový představitel Sherlocka Holmese - Benedict Timothy Carlton Cumberbatch - rád pije Aperol. Výherce vylosujeme tento týden.

 

]]>
Mon, 01 Jan 2018 09:00:00 +0000
<![CDATA[Radeton radí, školí, informuje]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/721 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/721 Znáte naše videa? Máme jich už spoustu a točíme stále nová. Všechna pěkně pohromadě najdete zde.

NÁVODY – RADY – INFORMACE O PŘÍSTROJÍCH, AKCÍCH, O TOM JAK A ČÍM ŽIJE RADETON


Zatím poslední příspěvek ukazuje, jaký byl náš letošní Den otevřených dveří a zve na ten další, který se bude konat 22. 6. 2018. Tak se podívejte, co s námi můžete zažít i vy.

Přihlaste se na youtube.com k odběru našich příspěvků, ať vám neuteče už ani minutka informací a zábavy!

 

]]>
Tue, 12 Dec 2017 06:45:00 +0000
<![CDATA[Školení 2018]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/715 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/715 Pro vás, kteří se těšíte na vypsání termínů našich tradičních (a velmi žádaných školení) pro rok 2018, máme dobrou zprávu. Už nyní se můžete hlásit, abyste si v případě zájmu zajistili svá účastnická místa.

  

Více informací a on-line formuláře pro přihlášení najdete zde.

  

Další školení a semináře budeme zveřejňovat v průběhu roku. Proto sledujte naše webové a facebookové stránky, ať vám nic neuteče. Těšíme se na vás!

]]>
Tue, 28 Nov 2017 13:45:00 +0000
<![CDATA[Nadělovali jsme radost na konferenci SOVAK]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/707 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/707 „Ubrat vrásku, přidat radost.“ Tímto heslem se řídíme jak při obchodování, tak i v dalších činnostech. Snažíme se přinášet vám zpestření, hry a radost také na akcích, kterých se účastníme.

 

 Tipuje se objem hostesky v červeném     Takhle tipoval jeden z výherců (úplně vlevo)      

Zatím poslední příležitost byla na konferenci Provoz vodovodů a kanalizací 2017 v Ostravě. Účastníci si s námi zahráli tipovací soutěž o zapůjčení Tesly a jak napovídaly jejich rozjasněné tváře, byla to zábava. O soutěž byl opravdu velký zájem. Možná i proto, že se hádal „objem sympatické hostesky“, kterou naši kolegové před akcí nechali ponořit do kádě s vodou pěkně až po krk.

Výherci Tesly na víkend se nakonec díky nejpřesnějším tipům vyloupli rovnou 2: Ing. Dušan Juřínek z Ostravských vodáren a kanalizací a. s. a Ing. Petr Sýkora, Ph.D. z Pražských vodovodů a kanalizací, a. s. Vítězům ještě jednou gratulujeme!  

První z výherců - Ing. Dušan Juřínek - už tesluje :) 

 

]]>
Mon, 13 Nov 2017 08:00:00 +0000
<![CDATA[Specialita ze Švýcarska]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/692 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/692 Rádi se díváme, co je ve světě nového a vzděláváme se. V rámci našeho oboru studujeme i různé vodárenské provozní modely.

Tentokrát nás cesty zavály do Švýcarska. Kromě Alp, vynikajících kulinářských specialit, nožů, hodinek, čokolády a mnohého dalšího jsme tu objevili i něco pro vodaře.

Uchvátil nás vodojem o objemu 2x 3000 m³ s vodou, která se nikterak neupravuje a přesně tak, jak je najímána, vodojem opouští v nerezových trubkách a míří přímo ke spotřebitelům. 

  

Dalších pár obrázků najdete zde.

]]>
Fri, 20 Oct 2017 10:45:00 +0000
<![CDATA[Přispěli jsme na dobrou věc]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/687 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/687 Výchovný ústav a dětský domov z Počátků letos již sedmým rokem organizoval sportovní akci pro děti ze škol, sociálních ústavů a školských zařízení.

Pochod za počáteckým puchýřem“ umožňuje dětem prožít den plný turistiky, soutěží i krásné přírody, a navázat nová přátelství. 

Přispěli jsme na dobrou věc  Přispěli jsme na dobrou věc  Přispěli jsme na dobrou věc

Za účast na akci chtěli dát organizátoři dětem odměny a upomínkové předměty. Rádi jsme reagovali na jejich prosbu o pomoc a akci také podpořili. Paní ředitelka Mgr. Jiřina Nesládková o ní píše:

„Letošní účast byla opravdu veliká - více než stovka účastníků, a přijely děti doslova z celé republiky (Děčín, Karlovy Vary, Bystřice pod Hostýnem apod.). Velkou radost nám udělalo to, že se našeho sportovního dne účastnily i děti z místní základní školy a došlo tak ke skutečnému bourání pomyslných bariér mezi dětmi v ústavní péči a dětmi z rodin. Dětem udělaly zase velkou radost pěkné ceny, které dostali i účastníci na posledním místě. Za to patří velký dík všem sponzorům.“

Jsme rádi, že jsme mohli pomoci. Stále platí, že naším prostřednictvím můžete pomoci i vy. A také to, že přijímáme vaše tipy na pomoc těm, kteří ji potřebují.

]]>
Wed, 11 Oct 2017 10:45:00 +0000
<![CDATA[Pomáháme rádi]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/617 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/617 V průběhu roku se díky silným křesťanským tradicím minimálně dvakrát zastavíme a vzpomeneme na základní lidské hodnoty, k nimž bezesporu patří i pomoc těm, kteří to z různých důvodů nezvládnou sami. Jde o svátky vánoční a Velikonoce, které nás za pár dní čekají.

Pomoci usnadnit cestu životem potřebným se snažíme i my v Radetonu. Za poslední rok jsme podpořili hned několik důležitých projektů


Děkujeme, že pomáháte i vy

Chcete mít jistotu, že prostředky, které poskytnete, dorazí na to správné místo? Přidejte se k nám a podporujte organizace, které mají vysoký kredit a u nichž je jisté, že vaše dary budou účelně využity.

Na našich webových stránkách v Klientské zóně v sekci Odměny naleznete konkrétní projekty, které můžete podpořit tím, že přispějete ze svého bodového konta. 

Můžete si však i sami určit, kam vaše podpora půjde. Přispějte jakýmkoli počtem bodů. My darované body proměníme na peníze a zašleme je tam, kam si myslíte, že to bude nejlepší. Naposledy jsme takto společně poskytli pomoc Centru Kociánka v Brně, které pomáhá handicapovaným dětem a mladým lidem. Náš milý dárce si přeje zůstat v anonymitě, ale jeho čin by anonymním zůstat neměl.

Všude tam, kde je člověk, je místo pro dobrý čin. (Lucius Annaeus Seneca)

]]>
Thu, 06 Apr 2017 07:00:00 +0000
<![CDATA[První webinář v naší radetonské historii - UŽ DNES!]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/695 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/695 Dnes od 18 hod proběhne historicky první webinář z Radetonu!

Jakub Ulbrich v něm detailně představí všechny funkce detektoru LeckOmiO na simulovaném domovním plynovodu, kde ukáže, jaký je to úžasný pomocník pro instalatéry a revizní techniky plynových zařízení.
Více informací zde.

   

A nebyli bychom to my, abychom neměli něco navíc. Ze všech předem přihlášených vylosujeme výherce malé odměny. Stačí napsat „Budu se dívat“ na ulbrich@radeton.cz.

Nastavte si budíky, upozornění, upomínky na 18 hod!

]]>
Tue, 24 Oct 2017 12:30:00 +0000