<![CDATA[Radeton s.r.o.]]> http://www.radeton.cz/rss Wed, 25 May 2016 12:51:18 +0000 Zend Framework Zend_Feed http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss <![CDATA[Právě byla zveřejněna hádanka měsíce v naší klientské zóně]]> http://www.radeton.cz/klub/souteze http://www.radeton.cz/klub/souteze ZNĚNÍ OTÁZKY MĚSÍCE:

V roce, na který se ptáme, objevil Jakub Dirhan britskou firmu Primayer - světového velmistra ve vyhledávání poruch na potrubí. Od té doby obě firmy úzce spolupracují. Správnou odpověď vám pomůže najít naše stránka hádanek.

ODPOVÍDEJTE V KLIENTSKÉ ZÓNĚ]]>
Sun, 01 May 2016 22:00:00 +0000
<![CDATA[Blíží se výstava SK - AQUA 2016]]> http://www.radeton.cz/index/vystavy/id/35 http://www.radeton.cz/index/vystavy/id/35 V červnu se účastníme již 21. ročníku mezinárodní výstavy vodního hospodářství, hydroenergetiky, ochrany životního prostředí, odpadového hospodářství a rozvoje měst a obcí A Q U A.

Výstava se od roku 2012 koná každé dva roky a jedinou vodohospodářskou výstavou na Slovensku, která poskytuje prostor pro setkání odborníků v této oblasti. Odborná sekce výstavy je připravována ve spolupráci s Ministerstvem životního prostředí SR, Asociáciou vodárenských spoločností, Združením miest a obcí Slovenska, Slovenským národným komitétom IWA, Asociáciou čistiarenských expertov a dalšími odbornými subjekty.

Více o akci se dozvíte zde.

]]>
Sat, 14 May 2016 22:00:00 +0000
<![CDATA[Blíží se výstava Prevádzková spoľahlivosť a bezpečnosť významných potrubných systémov Slovenska – plyn, ropa]]> http://www.radeton.cz/index/vystavy/id/41 http://www.radeton.cz/index/vystavy/id/41 V květnu se naši kolegové z Česka i Slovenska zúčastní v Žilině kolokvia pořádaného Slovenskou plynárenskou agentúrou s názvem Prevádzková spoľahlivosť a bezpečnosť významných potrubných systémov Slovenska – plyn, ropa.

Program celé akce si můžete prohlédnout zde

]]>
Sun, 24 Apr 2016 22:00:00 +0000
<![CDATA[Blíží se výstava CZ - Provozní bezpečnost odběrných plynových a plynárenských zařízení]]> http://www.radeton.cz/index/vystavy/id/44 http://www.radeton.cz/index/vystavy/id/44 Ani letos nebudeme chybět na již 18. ročníku akce "Provozní bezpečnost odběrných plynových a plynárenských zařízení", které pořádá Český plynárenský svaz, a to v červnu v Hradci Králové. 

   

]]>
Sun, 01 May 2016 22:00:00 +0000
<![CDATA[V srdci francouzského Primayeru]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/515 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/515 Ve dnech 27. - 28. dubna 2016 se v malebném francouzském městě Lyonu uskutečnila Konference distributorů firmy Primayer

Společnost Primayer je jedním z pilířů naší stability a úspěchu. Jsme výhradním distributorem této prestižní britské značky, a proto jsme i tento rok s radostí přijali pozvání a stali se tak součástí této významné akce.

        

Na konferenci nás firma Primayer seznámila se svými připravovanými "horkými" novinkami, které vám představíme později. Máte se na co těšit :)

Konference je na jedné straně jedinečnou příležitostí dozvědět se více o novinkách a budoucích vývojových trendech společnosti Primayer, a na straně druhé skvělou možností poskytnout naši zpětnou vazbu a prezentovat potřeby našich zákazníků – vás.

      

]]>
Sun, 08 May 2016 08:30:00 +0000
<![CDATA[Černé přípojky – víme jak na ně!]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/504 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/504 Nelegální přípojky vody a kanalizace jsou docela častým jevem. Společnosti, které provozují vodovody a kanalizace, se jim snaží bránit. K boji s černými odběrateli už mají zdatné pomocníky. Jedním z nich je námi dodávaná kamera RDC30M-12MM.


Nedávno pomohla právě tato kamera odhalit dalšího „koumáka“. Jak poznamenal náš odběratel, který černou přípojku odhalil, v tomto případě mu nepomohla ani falešná dřevěná stěna.

Pokud tedy hledáte řešení pro tyto situace, obraťte se na nás

   

]]>
Wed, 06 Apr 2016 05:30:00 +0000
<![CDATA[S Radetonem na IFAT]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/469 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/469 Na přelomu května a června pro vás organizujeme Školení kamerových systémů, které zahrnuje i návštěvu nejvýznamnějšího odborného světového veletrhu v oboru technologií pro životní prostředí - IFAT 2016 v německém Mnichově. Motto veletrhu zní "zdroje - inovace - řešení".

Součástí této velkolepé mezinárodní události se můžete stát společně s Radetonem i vy! Neváhejte a přidejte se k nám, ušetříte si tak starosti se zajišťováním dopravy, ubytování i samotného vstupu na veletrh. 

Více informací a přihlášku naleznete již nyní - ZDE

 

Letos oslavuje IFAT svoje 50. výročí. V průběhu těchto padesáti let se počet návštěvníků zvýšil z prvotních 7.000 na dnešních více než 135.000.

]]>
Mon, 08 Feb 2016 12:00:00 +0000
<![CDATA[Přidáváme DALŠÍ TERMÍN vodárenského školeníÍ!]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/461 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/461 Váš zájem o naše školení technických pracovníků vodárenských společností je letos již tak obrovský, že jsme se rozhodli vyjít vám vstříc a otevřít ještě jeden kurz navíc. Vybrali jsme termín 19.-21.9., a to v netradičním, ale velmi kouzelném místě – v Bořeticích, které jsou vyhledávanou turistickou destinací na Břeclavsku.

Tradičně vás čekají:


• Interaktivní přednášky
• Praktické ukázky přímo v terénu
• Individuální konzultace

Po školení, které bude stejně odborně zajištěné jako to jarní, si budete moci netradičně užít dvou frejdů, čili sklepních uliček v bořetickém sklepním areálu. Ty jsou součástí recesistické tzv. Svobodné spolkové Republiky Kraví hory, která zde vznikla již v roce 2000. V okolí se také nacházejí cyklostezky, dvě rozhledny a další hezká místa, takže večerní program po školení vám umožní si odpočinout a zregenerovat síly.

Již nyní se můžete na školení přihlásit zde.

]]>
Thu, 28 Jan 2016 10:00:00 +0000
<![CDATA[® v dobrých rukou]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/450 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/450 V roce 2015 se nám povedla úžasná věc. Splnili jsme náročná kritéria, všechny náležitosti a získali ochrannou známku Společenství, která symbolizuje zhodnocení naší dosavadní práce.

Naše péče o vás se stala značkou. Nemůže to být náhoda, funguje spolehlivě již 25. rokem! Způsob prodeje, následná podpora, osobní přístup, vědomí, že máte i několik let po nákupu přístroje vždy na koho se obrátit - to je náš cíl a vlastně i cesta. Prodejem pro nás vše totiž teprve začíná. Na počátku jsme slýchávali, že se tento přístup moc nevidí – a nyní slýcháme, že se dnes už moc nevidí. My to tak nevnímáme, protože náš postoj je stále stejný. Záleží nám na vás! 

Zisku naší značky si opravdu ceníme, proto si ji chráníme.

 

]]>
Mon, 04 Jan 2016 07:00:00 +0000
<![CDATA[Retro-rok v Radetonu]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/452 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/452 V letošním roce se budeme často vracet do minulosti. Proč? Někdy je užitečné se ohlédnout. Obzvlášť když je k tomu dobrý důvod. A čtvrtstoletí na trhu – to už je důvod „jako Brno“!

Brněnský Radeton letos slaví další krásné půlkulatiny a vy můžete s námi. V průběhu roku vás budeme zvát na akce, kde se s námi můžete vidět, něco se přiučit, pobavit se o tom, co potřebujete nebo si to prostě jen přijít užít. Najdete nás na výstavách a konferencích, budou naše oblíbená školení, semináře, bude i Den otevřených dveří, který se nám vloni velice vyvedl, a proto si dáme opáčko. Sledujte naše webovky, ať vám nic neuteče :)!

Rádi bychom vás také pozvali do naší Klientské zóny, kde je pro vás připraveno odborné fórum, najdete tu informace o všech důležitých událostech, můžete si zasoutěžit a ještě mnohem více. Členství v Klientské zóně je bezplatné a může přinést vám i vaší firmě řadu výhod.

Je začátek nového roku, a tak vás zveme okusit první letošní HÁDANKU měsíce. I v hádankách se budeme vracet do minulosti a doufáme, že vás tohle retro pobaví. Každý měsíc najdete na našich stránkách novou hádanku a budete moci vyhrát nějakou pěknou cenu. V lednu například stylové retro-rádio.

]]>
Mon, 04 Jan 2016 08:00:00 +0000
<![CDATA[Příprava jede na plné obrátky]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/512 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/512 Přátelé, takhle my se chystáme na vaši návštěvu příští pátek. Ještě chvilku a Den otevřených dveří v Radetonu může začít!

Tak na viděnou přesně za týden!!!

      

]]>
Fri, 06 May 2016 08:00:00 +0000
<![CDATA[Je tu hádanka číslo 5!]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/510 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/510 Dnes byla zveřejněna hádanka na měsíc květen. Kde? – No přece v naší Klientské zóně! Tento měsíc můžete vyhrát krásný elegantní výrobník domácí sody, který z jediné bombičky CO2 vyrobí až 135 litrů perlivé vody. Technologie BBT navíc dává možnost nastavit úroveň perlivosti a velikost bublinek.


K Hádance naleznete celou řadu indicií právě zde, takže čtěte a zvyšte si šanci na výhru.
Pokud nejste členy Klientské zóny, ale jste naším zákazníkem či jeho zaměstnancem, přihlaste se! Členství je bezplatné a můžete díky němu získat řadu výhod. Přesvědčte se sami :).

]]>
Mon, 02 May 2016 05:30:00 +0000
<![CDATA[Valtický odborný seminář]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/507 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/507 Druhým ročníkem pokračoval letos speciální odborný seminář "Trasování a poruchy na kabelech v prostředí trakční proudové soustavy".

    

Tentokrát se konal ve Valticích, na praktické ukázky jsme se přesunuli do nedaleké Břeclavi.

    

Vítaným zpestřením bylo také představení přístrojů společnosti Intereng.

    

Děkujeme všem účastníkům za odborné příspěvky, pomoc, interakci a dobrou náladu :)!!!

]]>
Fri, 15 Apr 2016 10:30:00 +0000
<![CDATA[Dárek plný jinotajů]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/488 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/488 Ocenění není nikdy dost. Těch se jednoduše nenabažíte. Ukazují, že vaše cesta je správná a že to, co děláte, má smysl.

Vloni jsme si těchto krásných pocitů opravdu užili. Získali jsme Ochrannou známku společenství a prostřednictvím britského partnera – společnosti Radiodection – byla oceněna i naše práce na poli mezinárodního obchodu.

Naše radost však nekončí. V minulých dnech jsme obdrželi ocenění „Strategický partner roku 2015“ od společnosti RWE Česká republika a.s. Kritérii hodnocení jsou kromě kvality poskytovaných služeb také například přínos vzájemné spolupráce, transparentnost či společenská odpovědnost.

My si na společnosti RWE ceníme její invenci za formu tohoto ocenění. Museli nás prolustrovat opravdu dokonale, protože jsme dostali žárovku Tesla. Žárovka skvěle koresponduje s ulicí, na které sídlíme – Edisonova, a Tesla je jedním z našich služebních vozů. Prostě v RWE jsou ultra-mazaní a téhle situace využili pro vlastní promo. Nám však nemohli dát dokonalejší dárek!

Víte, že:
- technologicky výrobu žárovky zdokonalil a patentoval Thomas Alva Edison v roce 1879 a že první žárovka byla rozsvícena 21. října 1879? Svítila 40 hodin.
- první elektrické světlo v našich zemích měl Robertův cukrovar v Židlochovicích? Zde se rozsvítila žárovka již v roce 1880.
- první divadlo s vlastním elektrickým osvětlením na evropské pevnině mělo Brno? Šlo o Mahenovo divadlo. 

Our suppliers are important partners for reaching our goals – Axel Gerhardy, CFO RWE Česká republika a.s.

]]>
Tue, 22 Mar 2016 08:00:00 +0000
<![CDATA[Děkujeme za návštěvu]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/487 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/487 Brány brněnského Výstaviště se za výstavou AMPER 2016 zavřely a nám nezbývá, než poděkovat vám všem, kteří jste si k nám našli cestu.

Na našem stánku jsme za čtyři dny přivítali pěknou řádku návštěv i soutěžících o ceny. Jak vypadal náš zbrusu nový stánek a co bylo k vidění, můžete zhlédnout v naší fotogalerii.

  

]]>
Mon, 21 Mar 2016 07:00:00 +0000
<![CDATA[E.ON proškolen!]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/481 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/481 Dnes proběhlo u nás na firmě jednodenní školení trasování. Zadáno bylo pro E.ON Servisní.

      

Další - tentokráte otevřené - jednodenní školení trasování nás čeká 12.5.! Ještě máme volná místa a rádi vás přivítáme, proškolíme, pohostíme :). Tak se přihlaste!

 

]]>
Wed, 09 Mar 2016 15:00:00 +0000
<![CDATA[3 – 2 – 1 – startujeme!]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/471 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/471 Právě jsme rozjeli letošní odborná školení pro naše zákazníky. To dnešní – trasování inženýrských sítí a vyhledávání poruch na nich - je jednodenní a je celé zadané pro firmu Vegacom a.s. A už příští měsíc nás čekají klienti z E.ONu!

Do sekce školení a seminářů vpisujeme v průběhu roku další odborná školení a semináře, kterých se můžete zúčastnit i vy. Stačí si vybrat a přihlásit se zde :).

      

]]>
Thu, 11 Feb 2016 10:00:00 +0000