<![CDATA[Radeton s.r.o.]]> http://www.radeton.cz/rss Thu, 29 Sep 2016 20:18:08 +0000 Zend Framework Zend_Feed http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss <![CDATA[Právě bylo zveřejněno náhodné tlačítko v naší klientské zóně]]> http://www.radeton.cz/aktuality http://www.radeton.cz/aktuality Thu, 01 Sep 2016 07:00:00 +0000 <![CDATA[Právě byla zveřejněna hádanka měsíce v naší klientské zóně]]> http://www.radeton.cz/klub/souteze http://www.radeton.cz/klub/souteze ZNĚNÍ OTÁZKY MĚSÍCE:

Ve kterém roce byl založen Radeton na Slovensku? Správnou odpověď vám opět pomůže najít naše stránka hádanek. 

ODPOVÍDEJTE V KLIENTSKÉ ZÓNĚ]]>
Wed, 31 Aug 2016 22:00:00 +0000
<![CDATA[Blíží se výstava SK - ELO SYS 2016]]> http://www.radeton.cz/index/vystavy/id/36 http://www.radeton.cz/index/vystavy/id/36 11. - 13. október 2016 bude patriť 22. ročníku medzinárodného veľtrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizácie, osvetlenia a telekomunikácií - ELOSYS 2016, na ktorom už tradične nebude chýbať ani Radeton. Výstava sa uskutoční v Expo Centre Trenčín pod záštitou Ministerstva hospodárstva SR a vy ste srdečne pozvaní na návštevu do nášho stánku. 

Tešíme sa na vašu návštevu!

Viac informácií o veľtrhu nájdete TU.

]]>
Sat, 10 Sep 2016 22:00:00 +0000
<![CDATA[Blíží se výstava CZ - Konference Provoz vodovodů a kanalizací 2016]]> http://www.radeton.cz/index/vystavy/id/39 http://www.radeton.cz/index/vystavy/id/39 Ve dnech 25. a 26. října 2015 se zúčastníme konference "Provoz vodovodů a kanalizací", kterou pořádá SOVAK a která se koná pod záštitou Ministerstva zemědělství a Ministerstva životního prostředí.

Tradiční konference se tentokráte koná v Hradci Králové. Více o ní se můžete dozvědět zde.

Tímto vás srdečně zveme na návštěvu!

]]>
Sat, 24 Sep 2016 22:00:00 +0000
<![CDATA[Blíží se výstava CZ - X. celostátní setkání specialistů v plynárenství]]> http://www.radeton.cz/index/vystavy/id/46 http://www.radeton.cz/index/vystavy/id/46 V říjnu se opět zúčastníme celostátního setkání specialistů v plynárenství, které pořádá společnost Český plynárenský svaz ve spolupráci s Technickou inspekcí ČR.

Konference je určena nejen pro revizní techniky PZ, servisní techniky, montážní pracovníky, projektanty, ale také pro pracovníky plynárenských společností, státní a veřejné správy a dalších institucí.

Setkání tradičně nabízí účastníkům možnost shlédnout výstavu prezentujících se firem a jejich výrobků.

Více informací naleznete zde.

]]>
Fri, 09 Sep 2016 22:00:00 +0000
<![CDATA[Slovenští kolegové vás zvou na veletrh]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/556 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/556

Už za pár dní začne 22. mezinárodní veletrh elektrotechniky, energetiky, elektroniky, automatizace, osvětlení a telekomunikací – ELO SYS 2016. Veletrh se bude konat na výstavišti EXPO CENTER a.s. Trenčín.

Naši slovenští kolegové zvou i vás k návštěvě jejich stánku, kde se můžete těšit na:

- novinky od německé společnosti InterEng, které jsou určeny pro lokalizaci poruch, testování a diagnostiku na všech typech kabelů. Například na přenosný 5kV multifunkční systém P5i, alebo trojfázový multifunkční reflektometr InterFlex 140;

- nové řady profesionálních lokátorů inženýrských sítí RD8100 a RD7100;

- další přístroje z nabídky, profesionální konzultace a poradenství.

               

 

Budete-li mít cestu do Trenčína, zastavte se u Radetonu v pavilonu č. 7, na stánku č. 44!

]]>
Tue, 27 Sep 2016 10:15:00 +0000
<![CDATA[V autě – kanceláři - doma]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/550 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/550 Prázdninám odzvonilo - a vám možná začaly s mnohem větší intenzitou zvonit vaše pracovní mobilní telefony. Máme pro vás pomocníka - přenosnou bluetooth handsfree sadu, kterou umístíte na sluneční clonu ve vozidle nebo jednoduše položíte na stůl. Snadno ji můžete přenášet, například v kapse.

Tuhle fajn pomůcku si můžete vyhádat v naší měsíční Hádance. Naleznete k ní celou řadu indicií právě zde, takže čtěte a zvyšte si šanci na výhru.

Pokud nejste členy Klientské zóny, ale jste naším zákazníkem či jeho zaměstnancem, přihlaste se! Členství je bezplatné a můžete díky němu získat řadu výhod. Přesvědčte se sami :).

]]>
Thu, 01 Sep 2016 07:00:00 +0000
<![CDATA[Vraťte se (s námi) v září do školy!]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/544 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/544 Hned po prázdninách se spustí další lavina školení, která pro vás pořádáme.

Tentokráte máme pro každého něco: 

- pro revizní techniky v plynárenství,
- pro pracovníky, kteří provádí inspekce kanalizačních řadů a potrubí
- pro vodaře, pracující se systémem Enigma
- pro trasovače inženýrských sítí a hledače poruch
- pro vodaře, kteří se zabývají úniky vody

Přehled všech školení naleznete na této stránce. V každém z nich se ještě najde nějaké místečko, tak si přijďte nejen sednout do lavice, ale i zacvičit si při praktických ukázkách na čerstvém vzduchu! Těšíme se na vás!

]]>
Thu, 11 Aug 2016 08:00:00 +0000
<![CDATA[Noví pomocníci pro vás]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/540 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/540 Prázdniny jsou sice tady, ale v Radetonu na žádnou okurkovou sezonu nemáme čas.

Přinášíme vám novinky z vodárenského ranku! Podívejte se na 6 nových zdatných pomocníků. Jako bonus přikládáme i video, které vám dokáže, jak velcí mohou tito leckdy nenápadní pomocníci být.

 

 

]]>
Thu, 21 Jul 2016 12:00:00 +0000
<![CDATA[Pořád se něco děje… aneb 40 000 + 1 svatba k tomu!]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/533 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/533 Letošní jaro bylo v Radetonu nabité událostmi všeho druhu. Trocha rekapitulace tedy určitě neuškodí.

Největší akcí byl bezesporu DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ. Přivítali jsme na 150 návštěvníků, kteří se za námi sjeli z různých koutů republiky. Byli jste tu s námi a chcete si tento den připomenout? Nedostali jste se sem a rádi byste se koukli, jaké to bylo, abyste věděli, jestli stojí za to se příště přidat k nám?

PODÍVEJTE SE NA VIDEO ZE DNE OTEVŘENÝCH DVEŘÍ!

Jaro je v Radetonu už tradičně ve znamení školení všeho druhu. Školicí akce odstartovaly v dubnu seminářem „Trasování a poruchy na kabelech v prostředí trakční proudové soustavy“, který se konal v jihomoravských Valticích. Seminář navázal na loňský úspěšný první „kurdějovský“ ročník a obohatil jej i zahraniční host - Thomas Knobelsdorf – zástupce německé firmy Intereng, který předvedl přístroje usnadňující vyhledávání poruch na kabelech.

    

Následovala smršť různých jednodenních školení u nás na firmě, ať již zadaných pro různé firmy, nebo otevřených komukoli, jež byla jen malou rozcvičkou před velkými školeními, která proběhla před pár dny v červnu na Brněnské přehradě :).

     

V samém závěru měsíce května jste s námi mohli vyrazit do Německa na velkolepý veletrh IFAT, zhlédnout novinky v oboru a současně se nechat proškolit na kamerové systémy. Naopak my jsme s úspěchem vystavovali na trenčínské výstavě AQUA, kde jsme získali 2. místo v kategorii "Technologie".

    

Při tom všem kalupu kolegové ještě stihli „přivzdělat“ sebe i druhé, a to na konferenci „Obnova vodohospodářské struktury“, která se konala v brněnském hotelu Voroněž, či v Žilině na kolokviu s názvem "Prevádzková spoľahlivosť a bezpečnosť významných potrubných systémov Slovenska – plyn, ropa". Vypomohli také na akci s názvem „Den s RWE“, který tradičně organizuje skupina RWE v rámci spolupráce s plynárenskými učilišti v Brně - Bosonohách. I letos jsme tu měli svoje stanoviště a o informace od nás byl opravdový zájem, což nás nesmírně těší.

    

Představte si, že k tomu všemu oba Jakubové, Petr, Pepa a Přemek za vámi - zákazníky najezdili na jaře 40 000 km! A Pepu jsme ještě stihli oženit :)! 

O prázdninách si trošičku vydechneme, avšak podzim nebude o nic míň hektický. Nám to ale nevadí, protože se s vámi vidíme opravdu rááádi :)!

Do té doby vám PŘEJEME PŘÍJEMNÝ LETNÍ ČAS DOVOLENÝCH, GRILOVAČEK, VÝLETŮ A ZÁBAVY!

]]>
Thu, 23 Jun 2016 09:15:00 +0000
<![CDATA[Enigma soutěž na Slovensku]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/530 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/530 Radeton se již tradičně účastní se svojí ENIGMA disciplínou Mezizávodní soutěže vodárenských pracovníků. Poslední z těchto soutěží se konala dne 17.06. 2016 v areálu Západoslovenské vodárenské společnosti, a.s. v Nových Zámcích.

Zúčastnili se jí pátrači, kteří vyhodnocovali reálná měření s multikorelačním systémem Enigma. Úkolem soutěžících bylo vyhledat v rámci měřeného úseku všechny skryté úniky vody, určit přesnou polohu každého z nich, odhalit případné nehomogenity na síti a po dokončení práce se softwarem Enigma zapsat výsledky do připraveného formuláře ve stanoveném časovém limitu. Pro vítěze byly připraveny hodnotné věcné ceny.

 

Připojujeme se ke gratulaci vítězům :)!

 

]]>
Mon, 20 Jun 2016 13:00:00 +0000
<![CDATA[Máme druhé místo v soutěži Zlatá AQUA]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/527 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/527 Kolegové ze Slovenska pro nás mají výbornou zprávu!

Na právě probíhající mezinárodní výstavě AQUA 2016 jsme získali 2. místo v kategorii "Technologie", a to za unikátní ultrazvukový průtokoměr s vestavěným dataloggerem a modemem – PrimeFlo3. 

       

Výstava potrvá do 16.6.2016, takže máte-li tam cestu i vy z Česka, neváhejte a zastavte se na stánku Radetonu: pavilon č. 7stánek č. 37-38. Kolegové vás rádi přivítají a budou vám ve všem nápomocni.

]]>
Tue, 14 Jun 2016 14:00:00 +0000
<![CDATA[Velká školení 2016 odstartovala]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/520 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/520 Slovenští kolegové tento týden školí v lázních Brusno jak trasování inženýrských sítí, tak i pracovníky vodárenských společností. Čeští zájemci si ještě pár dní počkají, ale i u nás jsou obě školení doslova na spadnutí a jsou již několik měsíců naplněna. Protože jsme tomu rádi, ale neradi bychom vás nechali „ve štychu“, vypsali jsme podzimní termín nejen pro „trasovače“, ale nově i pro „vodaře“. Budete-li se chtít ještě letos pořádně prakticky proškolit, neváhejte a přihlaste se na některé z těchto školení. Míst každým dnem ubývá!

Školení trasování inženýrských sítí a lokalizace poruch na kabelech (Brno): 13.-15.9.
Školení technických pracovníků vodárenských společností (Bořetice, okr. Břeclav): 19.-21.9.

    

]]>
Thu, 26 May 2016 12:00:00 +0000
<![CDATA[V srdci francouzského Primayeru]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/515 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/515 Ve dnech 27. - 28. dubna 2016 se v malebném francouzském městě Lyonu uskutečnila Konference distributorů firmy Primayer

Společnost Primayer je jedním z pilířů naší stability a úspěchu. Jsme výhradním distributorem této prestižní britské značky, a proto jsme i tento rok s radostí přijali pozvání a stali se tak součástí této významné akce.

        

Na konferenci nás firma Primayer seznámila se svými připravovanými "horkými" novinkami, které vám představíme později. Máte se na co těšit :)

Konference je na jedné straně jedinečnou příležitostí dozvědět se více o novinkách a budoucích vývojových trendech společnosti Primayer, a na straně druhé skvělou možností poskytnout naši zpětnou vazbu a prezentovat potřeby našich zákazníků – vás.

      

]]>
Sun, 08 May 2016 08:30:00 +0000
<![CDATA[® v dobrých rukou]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/450 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/450 V roce 2015 se nám povedla úžasná věc. Splnili jsme náročná kritéria, všechny náležitosti a získali ochrannou známku Společenství, která symbolizuje zhodnocení naší dosavadní práce.

Naše péče o vás se stala značkou. Nemůže to být náhoda, funguje spolehlivě již 25. rokem! Způsob prodeje, následná podpora, osobní přístup, vědomí, že máte i několik let po nákupu přístroje vždy na koho se obrátit - to je náš cíl a vlastně i cesta. Prodejem pro nás vše totiž teprve začíná. Na počátku jsme slýchávali, že se tento přístup moc nevidí – a nyní slýcháme, že se dnes už moc nevidí. My to tak nevnímáme, protože náš postoj je stále stejný. Záleží nám na vás! 

Zisku naší značky si opravdu ceníme, proto si ji chráníme.

 

]]>
Mon, 04 Jan 2016 07:00:00 +0000
<![CDATA[Hádejte, kdy to začalo]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/542 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/542 V nabídce Radetonu najdete i přístroje pro plynaře. Kdysi jsme hledali ve světě dodavatele, který by měl bezvadné výrobky a se kterým by stálo za to spolupracovat.

Vybrali jsme to nejlepší na trhu – společnost Esders, která má super moderní, skvěle vybavený firemní areál s výrobními halami, servisním zázemím, kancelářemi i školicím střediskem. Velmi pečlivě se zde vyrábí přístroje pro detekci úniků plynu a tlakové zkoušky potrubí. Každý přístroj se musí odlišit od standardu a musí nabídnout nějakou vychytávku navíc. Například důkaz o odolnosti detektorů plynu jsme pro vás již před časem natočili – pamatujete?

V Hádance na měsíc srpen se proto ptáme na rok, kdy začala naše spolupráce. Že nevíte? Nevadí! Na této stránce naleznete dostatek indicií, takže čtěte, odpovídejte a zkuste vyhrát. Tentokrát je odměnou pro vylosovaného vítěze také jeden extrémně odolný kousek. Jde o vodotěsný telefon s maximální výbavou - EVOLVEO STRONGPHONE X3, který vydrží víc než obyčejné telefony, ať už jej používáte v přírodě, při sportu, na stavbě nebo v dílně!


Pokud nejste členy Klientské zóny, ale jste naším zákazníkem či jeho zaměstnancem, přihlaste se! Členství je bezplatné a můžete díky němu získat řadu výhod. Přesvědčte se sami :).

]]>
Mon, 01 Aug 2016 05:30:00 +0000
<![CDATA[Ochlaďte se na cestách]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/535 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/535 Je léto, jsou tu dny teplé, horké, i tropické. Na cestách někdy může být hodně krušno. Třeba vás ochladí červencová odměna za hádání. Vybrali jsme pro vás autochladničku EZETIL o obsahu 30 l, do níž bez problémů postavíte 6 dvoulitrových PET lahví, nebo vyskládáte 36 třetinkových plechovek. Tímhle množstvím se už dá slušně osvěžit, co říkáte? J

Hádance naleznete celou řadu indicií právě zde, takže čtěte a zvyšte si šanci na výhru.

Pokud nejste členy Klientské zóny, ale jste naším zákazníkem či jeho zaměstnancem, přihlaste se! Členství je bezplatné a můžete díky němu získat řadu výhod. Přesvědčte se sami J.

]]>
Fri, 01 Jul 2016 05:15:00 +0000
<![CDATA[Valtický odborný seminář]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/507 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/507 Druhým ročníkem pokračoval letos speciální odborný seminář "Trasování a poruchy na kabelech v prostředí trakční proudové soustavy".

    

Tentokrát se konal ve Valticích, na praktické ukázky jsme se přesunuli do nedaleké Břeclavi.

    

Vítaným zpestřením bylo také představení přístrojů společnosti Intereng.

    

Děkujeme všem účastníkům za odborné příspěvky, pomoc, interakci a dobrou náladu :)!!!

]]>
Fri, 15 Apr 2016 10:30:00 +0000
<![CDATA[Černé přípojky – víme jak na ně!]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/504 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/504 Nelegální přípojky vody a kanalizace jsou docela častým jevem. Společnosti, které provozují vodovody a kanalizace, se jim snaží bránit. K boji s černými odběrateli už mají zdatné pomocníky. Jedním z nich je námi dodávaná kamera RDC30M-12MM.


Nedávno pomohla právě tato kamera odhalit dalšího „koumáka“. Jak poznamenal náš odběratel, který černou přípojku odhalil, v tomto případě mu nepomohla ani falešná dřevěná stěna.

Pokud tedy hledáte řešení pro tyto situace, obraťte se na nás

   

]]>
Wed, 06 Apr 2016 05:30:00 +0000
<![CDATA[Dárek plný jinotajů]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/488 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/488 Ocenění není nikdy dost. Těch se jednoduše nenabažíte. Ukazují, že vaše cesta je správná a že to, co děláte, má smysl.

Vloni jsme si těchto krásných pocitů opravdu užili. Získali jsme Ochrannou známku společenství a prostřednictvím britského partnera – společnosti Radiodection – byla oceněna i naše práce na poli mezinárodního obchodu.

Naše radost však nekončí. V minulých dnech jsme obdrželi ocenění „Strategický partner roku 2015“ od společnosti RWE Česká republika a.s. Kritérii hodnocení jsou kromě kvality poskytovaných služeb také například přínos vzájemné spolupráce, transparentnost či společenská odpovědnost.

My si na společnosti RWE ceníme její invenci za formu tohoto ocenění. Museli nás prolustrovat opravdu dokonale, protože jsme dostali žárovku Tesla. Žárovka skvěle koresponduje s ulicí, na které sídlíme – Edisonova, a Tesla je jedním z našich služebních vozů. Prostě v RWE jsou ultra-mazaní a téhle situace využili pro vlastní promo. Nám však nemohli dát dokonalejší dárek!

Víte, že:
- technologicky výrobu žárovky zdokonalil a patentoval Thomas Alva Edison v roce 1879 a že první žárovka byla rozsvícena 21. října 1879? Svítila 40 hodin.
- první elektrické světlo v našich zemích měl Robertův cukrovar v Židlochovicích? Zde se rozsvítila žárovka již v roce 1880.
- první divadlo s vlastním elektrickým osvětlením na evropské pevnině mělo Brno? Šlo o Mahenovo divadlo. 

Our suppliers are important partners for reaching our goals – Axel Gerhardy, CFO RWE Česká republika a.s.

]]>
Tue, 22 Mar 2016 08:00:00 +0000