<![CDATA[Radeton s.r.o.]]> http://www.radeton.cz/rss Tue, 16 Jan 2018 19:35:54 +0000 Zend Framework Zend_Feed http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss <![CDATA[Právě byla zveřejněna hádanka měsíce v naší klientské zóně]]> http://www.radeton.cz/klub/souteze http://www.radeton.cz/klub/souteze ZNĚNÍ OTÁZKY MĚSÍCE:

Trezor
V desetimístném kódu je každá z číslic 0-9 použita právě jednou.
Jeho první dvě číslice tvoří číslo, které je beze zbytku dělitelné dvěma, první tři číslice tvoří číslo, které je beze zbytku dělitelné třemi, první čtyři tvoří číslo dělitelné beze zbytku čtyřmi atd. ... až nakonec celý kód je beze zbytku dělitelný deseti. Které číslo tvoří tajný kód?

Jako členové Klientské zóny máte na výběr ze tří možností. Ale aby to nebylo tak jednoduché, nabízíme jen prvních 7 číslic z kódu - který začátek je ten správný?

ODPOVÍDEJTE V KLIENTSKÉ ZÓNĚ]]>
Sun, 31 Dec 2017 23:00:00 +0000
<![CDATA[Seminář Enigma už v dubnu]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/731 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/731 Pracujete s přístrojem Enigma?

Chcete se naučit dokonale využít všechny jeho funkce?

Chcete se přiučit od nás i kolegů z oboru?

Přij(e)ďte na náš dubnový seminář do Brna - a uvidíte to zlepšení. Přihlášení na kurz a více info zde a u Pepy Pospíšila (pospisil@radeton.cz, +420 777 766 655). 

    

]]>
Tue, 16 Jan 2018 06:30:00 +0000
<![CDATA[Když najdete chybu v radetonském kalendáři]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/727 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/727 Někdy se popletou termíny, někdy písmenka, jindy si zařádí tiskařský šotek. Snažíme se na max, ale občas to prostě neuhlídáte :(.

Našli jste chybu v našem kalendáři? Dejte nám to vědět! Pomůžete nám pro příště eliminovat chyby – a prvním z vás, kteří ohlásí originální chybu (takovou, kterou zatím ještě nikdo nehlásil), zašleme za pomoc malou odměnu :).

Vaše připomínky pište sem (tj. na naši FB stránku pod stejnojmenný příspěvek z dnešního dne). Děkujeme!

]]>
Wed, 03 Jan 2018 05:30:00 +0000
<![CDATA[Soutěž o TESLU začala]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/725 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/725 Hádanková soutěž s naším kalendářem 2018 právě začala. V letošním roce máte možnost až 4x vyhrát elektromobil Tesla se 700 koňmi na celý víkend. Tak pojďme na to! 

Lednová hádanka: Trezor

V desetimístném kódu je každá z číslic 0-9 použita právě jednou.
Jeho první dvě číslice tvoří číslo, které je beze zbytku dělitelné dvěma, první tři číslice tvoří číslo, které je beze zbytku dělitelné třemi, první čtyři tvoří číslo dělitelné beze zbytku čtyřmi atd. ... až nakonec celý kód je beze zbytku dělitelný deseti. Které číslo tvoří tajný kód?

Jste-li členy Klientské zóny, jste hned trojnásobně zvýhodněni: odpovídáte rovnou v sekci Soutěže, máte na výběr ze 3 možností a za správnou odpověď získáte 5 bodů.

Chcete se zdarma připojit k naší Klientské zóně? Registrujte se zde.

Vy, kteří se nechcete z jakýchkoli důvodů stát členem Klientské zóny a využívat zdarma jejích výhod, můžete vaše odpovědi zasílat e-mailem na adresu: soutez@radeton.cz

A ještě jeden dloužek z loňska :) - správná odpověď na prosincovou HÁDANKU: nový představitel Sherlocka Holmese - Benedict Timothy Carlton Cumberbatch - rád pije Aperol. Výherce vylosujeme tento týden.

 

]]>
Mon, 01 Jan 2018 09:00:00 +0000
<![CDATA[Radeton radí, školí, informuje]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/721 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/721 Znáte naše videa? Máme jich už spoustu a točíme stále nová. Všechna pěkně pohromadě najdete zde.

NÁVODY – RADY – INFORMACE O PŘÍSTROJÍCH, AKCÍCH, O TOM JAK A ČÍM ŽIJE RADETON


Zatím poslední příspěvek ukazuje, jaký byl náš letošní Den otevřených dveří a zve na ten další, který se bude konat 22. 6. 2018. Tak se podívejte, co s námi můžete zažít i vy.

Přihlaste se na youtube.com k odběru našich příspěvků, ať vám neuteče už ani minutka informací a zábavy!

 

]]>
Tue, 12 Dec 2017 06:45:00 +0000
<![CDATA[Už to frčííí]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/719 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/719 Očekáváte náš kalendář? Neplašte se, že zatím nedorazil do vaší schránky nebo už nekrášlí váš pracovní stůl. Chtěli jsme udělat radost všem sportovním fandům – a že jich mezi vámi je! Do pátku jsme číhali na výsledky rozlosování Mistrovství světa ve fotbale 2018, abychom vás o ně nepřipravili.

Teď už frčí tisky, kompletace, následovat bude distribuce. Proto ještě pár dní vydržte, vše by se mělo stihnout do Vánoc. Pokud budete objednaný kalendář postrádat i po Novém roce, ozvěte se a situaci pořešíme. Děkujeme za pochopení :)!

]]>
Wed, 06 Dec 2017 07:00:00 +0000
<![CDATA[Společné turné po plynárnách]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/718 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/718 S českým tradičním výrobcem plynových regulátorů GMR GAS jsme zahájili turné po plynárnách českých.

Proškolení pracovníci GridServices budou velcí profíci ve světě ovládání a zkoušení plynových regulátorů ALZ. Naší úlohou je ukázat, jak se provádí profesionální tlaková zkouška regulátorů plynu a že to není s našimi přístroji DruckTest 2000 a DruckTest GaWa nic složitého.

  

Více fotografií zde.

]]>
Mon, 04 Dec 2017 09:30:00 +0000
<![CDATA[Co pije nový Sherlock Holmes?]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/716 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/716 Pěkně nám ten „oslavný rok“ utekl. Než jsme se nadáli, jsou skoro všechny nápojové odměny za hádanky rozdány.

Zbývá poslední hádanka, a tedy poslední lahev. Naše letošní hádání uzavře Sherlock Holmes. (Prozradit můžeme, že v příštím roce se s tímto géniem v našich hádánkách potkáme zase. Ve velké letní detektivní soutěži. Těšte se!)

Nyní se však neptáme na tradiční postavu, kterou stvořil Sir Arthur Conan Doyle, ale na jeho posledního představitele – herce a producenta Benedicta Timothyho Carltona Cumberbatche. Ten má totiž rád jeden italský drink – a my se ptáme který. Indicie naleznete přímo v naší Hádance.

Pokud znáte odpověď, zaklikněte ji v sekci Soutěže v Klientské zóně. Jednomu z vás už nyní rezervujeme lahvinku tohoto kořeněného bitteru, a každému, kdo správně odpoví, přidělíme 5 bodů na konto v Klientské zóně. 

Správná odpověď na minulou HÁDANKU: hrdinové románů J. M. Simmela pijí rádi whisky Chivas Regal 12 Years.

]]>
Fri, 01 Dec 2017 05:30:00 +0000
<![CDATA[Školení 2018]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/715 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/715 Pro vás, kteří se těšíte na vypsání termínů našich tradičních (a velmi žádaných školení) pro rok 2018, máme dobrou zprávu. Už nyní se můžete hlásit, abyste si v případě zájmu zajistili svá účastnická místa.

  

Více informací a on-line formuláře pro přihlášení najdete zde.

  

Další školení a semináře budeme zveřejňovat v průběhu roku. Proto sledujte naše webové a facebookové stránky, ať vám nic neuteče. Těšíme se na vás!

]]>
Tue, 28 Nov 2017 13:45:00 +0000
<![CDATA[Nadělovali jsme radost na konferenci SOVAK]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/707 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/707 „Ubrat vrásku, přidat radost.“ Tímto heslem se řídíme jak při obchodování, tak i v dalších činnostech. Snažíme se přinášet vám zpestření, hry a radost také na akcích, kterých se účastníme.

 

 Tipuje se objem hostesky v červeném     Takhle tipoval jeden z výherců (úplně vlevo)      

Zatím poslední příležitost byla na konferenci Provoz vodovodů a kanalizací 2017 v Ostravě. Účastníci si s námi zahráli tipovací soutěž o zapůjčení Tesly a jak napovídaly jejich rozjasněné tváře, byla to zábava. O soutěž byl opravdu velký zájem. Možná i proto, že se hádal „objem sympatické hostesky“, kterou naši kolegové před akcí nechali ponořit do kádě s vodou pěkně až po krk.

Výherci Tesly na víkend se nakonec díky nejpřesnějším tipům vyloupli rovnou 2: Ing. Dušan Juřínek z Ostravských vodáren a kanalizací a. s. a Ing. Petr Sýkora, Ph.D. z Pražských vodovodů a kanalizací, a. s. Vítězům ještě jednou gratulujeme!  

První z výherců - Ing. Dušan Juřínek - už tesluje :) 

 

]]>
Mon, 13 Nov 2017 08:00:00 +0000
<![CDATA[Specialita ze Švýcarska]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/692 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/692 Rádi se díváme, co je ve světě nového a vzděláváme se. V rámci našeho oboru studujeme i různé vodárenské provozní modely.

Tentokrát nás cesty zavály do Švýcarska. Kromě Alp, vynikajících kulinářských specialit, nožů, hodinek, čokolády a mnohého dalšího jsme tu objevili i něco pro vodaře.

Uchvátil nás vodojem o objemu 2x 3000 m³ s vodou, která se nikterak neupravuje a přesně tak, jak je najímána, vodojem opouští v nerezových trubkách a míří přímo ke spotřebitelům. 

  

Dalších pár obrázků najdete zde.

]]>
Fri, 20 Oct 2017 10:45:00 +0000
<![CDATA[Přispěli jsme na dobrou věc]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/687 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/687 Výchovný ústav a dětský domov z Počátků letos již sedmým rokem organizoval sportovní akci pro děti ze škol, sociálních ústavů a školských zařízení.

Pochod za počáteckým puchýřem“ umožňuje dětem prožít den plný turistiky, soutěží i krásné přírody, a navázat nová přátelství. 

Přispěli jsme na dobrou věc  Přispěli jsme na dobrou věc  Přispěli jsme na dobrou věc

Za účast na akci chtěli dát organizátoři dětem odměny a upomínkové předměty. Rádi jsme reagovali na jejich prosbu o pomoc a akci také podpořili. Paní ředitelka Mgr. Jiřina Nesládková o ní píše:

„Letošní účast byla opravdu veliká - více než stovka účastníků, a přijely děti doslova z celé republiky (Děčín, Karlovy Vary, Bystřice pod Hostýnem apod.). Velkou radost nám udělalo to, že se našeho sportovního dne účastnily i děti z místní základní školy a došlo tak ke skutečnému bourání pomyslných bariér mezi dětmi v ústavní péči a dětmi z rodin. Dětem udělaly zase velkou radost pěkné ceny, které dostali i účastníci na posledním místě. Za to patří velký dík všem sponzorům.“

Jsme rádi, že jsme mohli pomoci. Stále platí, že naším prostřednictvím můžete pomoci i vy. A také to, že přijímáme vaše tipy na pomoc těm, kteří ji potřebují.

]]>
Wed, 11 Oct 2017 10:45:00 +0000
<![CDATA[Pomáháme rádi]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/617 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/617 V průběhu roku se díky silným křesťanským tradicím minimálně dvakrát zastavíme a vzpomeneme na základní lidské hodnoty, k nimž bezesporu patří i pomoc těm, kteří to z různých důvodů nezvládnou sami. Jde o svátky vánoční a Velikonoce, které nás za pár dní čekají.

Pomoci usnadnit cestu životem potřebným se snažíme i my v Radetonu. Za poslední rok jsme podpořili hned několik důležitých projektů


Děkujeme, že pomáháte i vy

Chcete mít jistotu, že prostředky, které poskytnete, dorazí na to správné místo? Přidejte se k nám a podporujte organizace, které mají vysoký kredit a u nichž je jisté, že vaše dary budou účelně využity.

Na našich webových stránkách v Klientské zóně v sekci Odměny naleznete konkrétní projekty, které můžete podpořit tím, že přispějete ze svého bodového konta. 

Můžete si však i sami určit, kam vaše podpora půjde. Přispějte jakýmkoli počtem bodů. My darované body proměníme na peníze a zašleme je tam, kam si myslíte, že to bude nejlepší. Naposledy jsme takto společně poskytli pomoc Centru Kociánka v Brně, které pomáhá handicapovaným dětem a mladým lidem. Náš milý dárce si přeje zůstat v anonymitě, ale jeho čin by anonymním zůstat neměl.

Všude tam, kde je člověk, je místo pro dobrý čin. (Lucius Annaeus Seneca)

]]>
Thu, 06 Apr 2017 07:00:00 +0000
<![CDATA[První webinář v naší radetonské historii - UŽ DNES!]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/695 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/695 Dnes od 18 hod proběhne historicky první webinář z Radetonu!

Jakub Ulbrich v něm detailně představí všechny funkce detektoru LeckOmiO na simulovaném domovním plynovodu, kde ukáže, jaký je to úžasný pomocník pro instalatéry a revizní techniky plynových zařízení.
Více informací zde.

   

A nebyli bychom to my, abychom neměli něco navíc. Ze všech předem přihlášených vylosujeme výherce malé odměny. Stačí napsat „Budu se dívat“ na ulbrich@radeton.cz.

Nastavte si budíky, upozornění, upomínky na 18 hod!

]]>
Tue, 24 Oct 2017 12:30:00 +0000