<![CDATA[Radeton s.r.o.]]> http://www.radeton.cz/rss Sun, 23 Apr 2017 09:49:44 +0000 Zend Framework Zend_Feed http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss <![CDATA[Právě bylo zveřejněno náhodné tlačítko v naší klientské zóně]]> http://www.radeton.cz/aktuality http://www.radeton.cz/aktuality Thu, 06 Apr 2017 07:00:00 +0000 <![CDATA[Právě byla zveřejněna hádanka měsíce v naší klientské zóně]]> http://www.radeton.cz/klub/souteze http://www.radeton.cz/klub/souteze ZNĚNÍ OTÁZKY MĚSÍCE:

Bourbon je typ americké whisky vyráběný z minimálně 51 % kukuřice, zbytek je žito nebo pšenice. Jméno získal podle okresu Bourbon County ve státě Kentucky, kde se vyrábí od 18. století.
Bourbon je oblíbené pití herce Johnnyho Deppa, ale měl jej rád i americký zpěvák a herec, držitel Oscara i cen Grammy, který měl italské rodiče a byl obviňován ze styků s členy mafie. Postava Johnnyho Fontaina v Puzově Kmotrovi byla vytvořena podle něj. Víte, o koho jde?

ODPOVÍDEJTE V KLIENTSKÉ ZÓNĚ]]>
Fri, 31 Mar 2017 22:00:00 +0000
<![CDATA[Blíží se výstava CZ - VODOVODY-KANALIZACE]]> http://www.radeton.cz/index/vystavy/id/49 http://www.radeton.cz/index/vystavy/id/49 V roce 2017 se zúčastníme jubilejního, již 20. ročníku mezinárodní vodohospodářské výstavy VODOVODY-KANALIZACE.

Uskuteční se na letňanském výstavišti v Praze a pořadatelem a odborným garantem je Sdružení oboru vodovodů a kanalizací ČR, z. s. (SOVAK ČR).

Výstava má dvouletou periodicitu a je nejvýznamnějším setkáním zástupců státní správy a samosprávy, odborných institucí, firem a významných osobností oboru v České republice. 

Najdete nás v hale 4, stánek č. 38!

VOD KA 2017  

]]>
Sat, 22 Apr 2017 22:00:00 +0000
<![CDATA[Blíží se výstava SK - ELO SYS 2017, Nitra]]> http://www.radeton.cz/index/vystavy/id/50 http://www.radeton.cz/index/vystavy/id/50 V roce 2017 vstupuje veletrh ELO SYS do nové etapy svojí existence. 

Jeho organizátor, "EXPO CENTER a s. Trenčín", se dohodl s "Agrokomplexom – Výstavníctvom Nitra š. p.", organizátorem "Medzinárodného strojárskeho veľtrhu", na společné prezentaci veletrhů MSV a ELO SYS.

ELO SYS se tedy stěhuje z Trenčína do Nitry. Najdete nás v prostorách výstaviště Agrokomplex, v hale B - stánek č. 54. Těšíme se na vás! 

Více informací o veletrhu najdete ZDE.

]]>
Sat, 22 Apr 2017 22:00:00 +0000
<![CDATA[DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - REGISTRUJTE SE!]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/618 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/618 Líbil se vám některý ze DNŮ OTEVŘENÝCH DVEŘÍ a chtěli byste si návštěvu u nás zopakovat? Nemohli jste se v minulosti zúčastnit, ale letos by vám to mohlo vyjít? Nebo s námi prostě chcete prožít prima den?

JE TU DALŠÍ DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V RADETONU, který navíc slaví svoje „pětadvacetiny“.

Loňský rok byl ve znamení poutí, letošek bude také tematický. Co připravujeme? Tady jsou aktuální indicie: pštros, labuť a koza. Chcete další? Zatím vám neprozradíme vše, abyste se mohli těšit na další zprávy, ale slibujeme, že nudit se nebudete: 

atmosféra moravské vesnice - krásné dívky - sport, nebo naopak relax - občerstvení na čerstvém vzduchuA opět hrajeme o TESLU NA VÍKEND! Losujeme ze všech zúčastněných!


28.4.2017 - od 08:00 hod – Brno – Edisonova 7

Chystáte-li se k nám, dejte nám vědět, abychom vám zajistili maximální pohodlí!

]]>
Wed, 12 Apr 2017 07:00:00 +0000
<![CDATA[Pomáháme rádi]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/617 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/617 V průběhu roku se díky silným křesťanským tradicím minimálně dvakrát zastavíme a vzpomeneme na základní lidské hodnoty, k nimž bezesporu patří i pomoc těm, kteří to z různých důvodů nezvládnou sami. Jde o svátky vánoční a Velikonoce, které nás za pár dní čekají.

Pomoci usnadnit cestu životem potřebným se snažíme i my v Radetonu. Za poslední rok jsme podpořili hned několik důležitých projektů


Děkujeme, že pomáháte i vy

Chcete mít jistotu, že prostředky, které poskytnete, dorazí na to správné místo? Přidejte se k nám a podporujte organizace, které mají vysoký kredit a u nichž je jisté, že vaše dary budou účelně využity.

Na našich webových stránkách v Klientské zóně v sekci Odměny naleznete konkrétní projekty, které můžete podpořit tím, že přispějete ze svého bodového konta. 

Můžete si však i sami určit, kam vaše podpora půjde. Přispějte jakýmkoli počtem bodů. My darované body proměníme na peníze a zašleme je tam, kam si myslíte, že to bude nejlepší. Naposledy jsme takto společně poskytli pomoc Centru Kociánka v Brně, které pomáhá handicapovaným dětem a mladým lidem. Náš milý dárce si přeje zůstat v anonymitě, ale jeho čin by anonymním zůstat neměl.

Všude tam, kde je člověk, je místo pro dobrý čin. (Lucius Annaeus Seneca)

]]>
Thu, 06 Apr 2017 07:00:00 +0000
<![CDATA[Čtvrtá hádanka (o bourbon) je tu]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/614 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/614 I v dubnu můžete s Radetonem hrát a vyhrát. Tentokrát hrajeme o lahev whisky Jim Beam, která je nejprodávanějším bourbonem na světě a vyznačuje se mírným, spíše nasládlým aromatem, velkým podílem dubu, trochou vanilky, karamelu a hnědého cukru. V roce 2001 byla značka Jim Beam oceněna mezinárodní cenou International Distiller of the Year.

Zadání dubnové hádanky naleznete v našem stolním kalendáři a také na webových stránkách v Klientské zóně. Půjde tak trochu o "Kmotra". Tak co, „zahádáte si“?

Správná odpověď na minulou HÁDANKU: nápoj, který se vyrábí z pelyňku, anýzu a fenyklu,  se jmenuje ABSINTH.

 

]]>
Mon, 03 Apr 2017 05:00:00 +0000
<![CDATA[Zase učíme trasovat]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/613 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/613 Dnešní školení trasování inženýrských sítí a vyhledávání poruch na kabelech je zadáno pro firmu E.ON Servisní, s.r.o.

  

]]>
Thu, 30 Mar 2017 11:00:00 +0000
<![CDATA[Děkujeme za návštěvu]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/612 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/612 Veletrh AMPER 2017 skončil a my bychom rádi poděkovali vám všem, kteří jste za námi (a s námi) přišli strávit společné chvíle. Připomeňte si je spolu s námi v naší malé fotogalerii.

  

Další velkou výstavou, na které se můžeme vidět, je 20. ročník mezinárodní vodohospodářské výstavy VODOVODY-KANALIZACE na pražském výstavišti v Letňanech (23.-25.5.).

Ještě před tím se však můžeme vidět na našem DNI OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, v pátek 28. dubna. Pozvánku všem našim zákazníkům budeme teprve rozesílat, ale už nyní můžeme slíbit, že setkání se ponese opět v duchu pěkného tématu. Nechejte se překvapit a hlídejte naše další zprávy! 

]]>
Mon, 27 Mar 2017 12:30:00 +0000
<![CDATA[Tak tohle je ona!]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/609 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/609 Minulý týden jsme psali, jakého se nám dostalo za velkou louží skvělého oceněníCena za nejlepšího prodejce kamer QuickView nám z USA připutovala prostřednictvím německých obchodních partnerů.

Nejen, že je hodnotná, ale i krásná, že?

Ocenění pro Radeton z Indianopolis

 

]]>
Wed, 15 Mar 2017 09:00:00 +0000
<![CDATA[Bodujeme v Indianapolis]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/605 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/605 WWETT (The Water & Wastewater Equipment, Treatment & Transport Show) je největší veletrh na světě, který spojuje profesionály ze služeb v oblasti životního prostředí. Nejnovější technologie, nejmodernější vybavení a ty nejlepší nápady jsou ve zkratce jeho obsahem.

Firma Envirosight – obchodní partner společnosti iPEK a výrobce kamer QuickView - má v Severní a Jižní Americe svoji rozsáhlou distribuční síť. Veletrh WWETT pokládá za příležitost ocenit své obchodní partnery. Tato ocenění zpravidla získávají pouze americké firmy, letos si však díky výjimečnému úsilí a světovým prodejním výsledkům vysloužil cenu Radeton. Stal se nejlepším distributorem kamer QuickView!

„Pohár vítězů“ za Radeton převzali spolupracovníci z iPEKu a my se těšíme, až cena dorazí k nám do firmy. Už chystáme místo v poličce s ostatními cenami :). 

 

]]>
Tue, 07 Mar 2017 10:30:00 +0000
<![CDATA[Hádankové výhry s Radetonem]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/603 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/603 Dnes jsme vylosovali dalšího výherce naší Radeton-hádanky. Dárkové balení whisky Jack Daniel´s putuje do Dvora Králové nad Labem k panu Aleši Slezákovi, který správně odpověděl, že zpěvák Bono Vox je lídrem irské skupiny U2. Gratulujeme!

Pan Slezák se tak připojil k prvnímu výherci – panu Marekovi Ujhazimu, jemuž jeho lednovou výhru v podobě Martini „přinesl“ první filmový James Bond – tedy Sean Connery.

Další hádanka byla zveřejněna již ve středu. Co je nynější výhrou, však bude muset výherce teprve uhodnout. 

]]>
Fri, 03 Mar 2017 09:00:00 +0000
<![CDATA[Odstartováno]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/602 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/602 Dnešním dnem odstartoval maraton našich letošních školení.

Termíny jednodenních školení trasování u nás v Radetonu byly prakticky ihned plné, stejně tak rychle se zaplnil jarní termín 3denního školení na Brněnské přehradě. Pokud máte zájem o tento typ školení, volná místa jsou už jen na podzim, takže neváhejte a hlaste se.

    

Školení trasování inženýrských sítí a hledání poruch na kabelech 2. 3. 2017

Plně obsazené je již také školení pro pracovníky vodárenských společností v červnu v Brně, dostatek volných míst naopak zatím nabízíme na stejném typu školení v Bořeticích, kde se po práci nabízí zasloužený relax v oblíbené vinařské oblasti. Přidejte se k nám :)!

]]>
Thu, 02 Mar 2017 12:30:00 +0000
<![CDATA[Krásné Velikonoce]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/619 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/619 Vážení zákazníci, obchodní partneři, přátelé, přejeme vám společně s naším Radeton-beránkem pohodově prožité velikonoční svátky. Užijte si tradic, rodin, přátel a volného času.

Vaši Radetoňáci

 

]]>
Thu, 13 Apr 2017 05:30:00 +0000
<![CDATA[Na AMPERu až do pátku]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/611 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/611 Děkujeme za první návštěvy a na ty další se až do pátku těšíme. Stánek máme vymazlený – přijďte se podívat.

  

A jestli máme nějaký bonus? - Samozřejmě! Jízda na přání - v naší Tesle se slečnou Romanou!

 

]]>
Wed, 22 Mar 2017 09:00:00 +0000
<![CDATA[Ode dneška potřetí]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/600 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/600 S příchodem prvního jarního měsíce zveřejňujeme již třetí hádanku v tomto roce, na kterou můžete odpovídat po celý březen.

I tentokrát hrajeme o lahev zajímavého nápoje. Říká se mu „nápoj bohémských umělců“ či „zelená víla“. Na počátku 20. století byl zakázán, k uvolnění jeho zákazu došlo až na přelomu 80. a 90. let minulého století. Češi vymysleli nový způsob jeho úpravy před konzumací, což byl velmi úspěšný marketingový tah, který znamenal doslova obrodu tohoto nápoje. Rituál hoření, karamelizace… tenhle efekt prostě táhne.

Zadání hádanky naleznete v našem stolním kalendáři a také v sekci "Soutěže"na webových stránkách v Klientské zóně. Tak co, víte, o který nápoj jde a „zahádáte si“?

Foto: Eric Litton – Vlastní dílo, CC BY-SA 2.5, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=678224
]]>
Wed, 01 Mar 2017 05:30:00 +0000
<![CDATA[Přidáváme další termín jednodenního školení trasování!]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/599 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/599 Velice nás těší váš zájem o naše školení. V reakci na naši včerejší zprávu o ubývajících místech, se jarní termíny trasování okamžitě naplnily. Třídenní červnové školení se bude opakovat v září a míst je zatím dostatek.

Rozhodli jsme se vyjít vstříc i vám, kteří nemůžete v práci chybět déle než den – a přidáváme termín jednodenního školení trasování v našem sídle v Brně, a to 11.4.! Pokud máte zájem, rezervujte si své místo co nejdříve. 

]]>
Fri, 17 Feb 2017 09:00:00 +0000