<![CDATA[Radeton s.r.o.]]> http://www.radeton.cz/rss Tue, 24 Jan 2017 05:05:09 +0000 Zend Framework Zend_Feed http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss <![CDATA[Právě byla zveřejněna hádanka měsíce v naší klientské zóně]]> http://www.radeton.cz/klub/souteze http://www.radeton.cz/klub/souteze ZNĚNÍ OTÁZKY MĚSÍCE:

Bondovky zná každý. Vzpomenete si, který herec hrál úplně prvního filmového Jamese Bonda? Napovíme, že film se jmenoval Dr. No.

ODPOVÍDEJTE V KLIENTSKÉ ZÓNĚ]]>
Sat, 31 Dec 2016 23:00:00 +0000
<![CDATA[Za objednávku Tesla na víkend! A za co dres?]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/592 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/592 Naše RoadShow je ve třetině. Objednáte-li jakékoli zboží, než RoadShow skončí, budete zařazeni do slosování o zapůjčení našeho firemního elektromobilu Tesla na celý víkend. Nemusíte přijít osobně, tato šance platí i pro ty, kteří se za námi na našich cestách po republice nestihnou zastavit.

Soutěž o dresy naopak probíhá přímo na RoadShow. Každý účastník může vhodit svůj hlas do slosovací urny, z níž vždy v pravé poledne vylosujeme výherce. První dva výherce už dres má, ale stále jich dost zbývá.

A proto přijďte, soutěžte a vyhrávejte!

]]>
Wed, 18 Jan 2017 09:00:00 +0000
<![CDATA[Tesla a hokejové dresy – i to je naše RoadShow]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/590 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/590 Už příští týden začneme objíždět všechny regiony naší republiky, abyste se za námi mohli podívat také vy, kteří se nemůžete vydat k nám do Brna. Přijďte i se svými kolegy - jste srdečně zváni!

Bude se radit, školit i soutěžit! Třeba o to, kdo vyhraje zapůjčení naší Tesly na celý víkend nebo kdo obleče hokejový dres extra- či prvoligového mužstva z vašeho regionu.

Bližší informace o RoadShow čtěte zde!

]]>
Mon, 09 Jan 2017 08:30:00 +0000
<![CDATA[První letošní hádanka]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/586 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/586 Vy, kteří máte na stolech naše stolní kalendáře, už ji vidíte. Její znění naleznete i v Klientské zóně, kde na ni můžete rovnou odpovídat. První letošní hádanka je jednoduchá a je spjata s postavou filmového Jamese Bonda.

Chcete-li vyhrát lahev martini a ochutnat tak oblíbený drink agenta 007, zaklikněte správnou odpověď na hádanku v sekci „Soutěže“. Ze správných odpovědí vylosujeme začátkem února vítěze. 

]]>
Mon, 02 Jan 2017 07:00:00 +0000
<![CDATA[Přejeme vám...]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/585 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/585 … šťastný závěr letošního roku a skvělý start do roku nového. Kromě pevného zdraví vám přejeme také mnoho úspěchů, radosti a štěstí!

Těšíme se na setkání s vámi. Už za pár dní startuje naše Radeton RoadShow – tak si nezapomeňte udělat čas a přijít za námi tam, kde vám budeme nejblíže.

16.1. České Budějovice – Minipivovar Kněžínek
17.1. Jihlava – Mlýn Hotel Vílanec u Jihlavy
18.1. Pardubice – Golf Resort Kunětická Hora
19.1. Olomouc – Golf Resort Olomouc
20.1. Ostrava – Třebovický mlýn
23.1. Plzeň – Golf Park Plzeň
24.1. Chomutov – Golf Resort Bitozeves
25.1. Liberec – Ranč Malevil, Heřmanice v Podještědí
26.1. Praha – Hotel Golf


Pozvánku s dalšími informacemi očekávejte po Novém roce ve vašich e-mailových schránkách. (Zase na vás něco chystáme :)!

]]>
Sat, 31 Dec 2016 08:00:00 +0000
<![CDATA[Omluva jako Brno]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/582 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/582 Musíme se přiznat, že v Radetonu nastal bezkonkurenčně nejlepší rok v historii firmy a objednávky nás zasypávají ze všech stran.

Kromě převeliké radosti však tenhle fakt přináší i své minus – naše kapacita nám nedovolí reagovat tak rychle, jak jste zvyklí, i když se snažíme ze všech sil. Prosinec nám přinesl objednávkobraní, které nemá obdoby.

Mějte s námi, prosím, strpení – děláme, co můžeme a vše postupně vyřídíme. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení.

Krabice, kam se podíváš. To máte lokátory, reflektometry, poslechové tyče, půdní mikrofony, korelátory, detektory plynu, sondy, multimetry, tloušťkoměry, kamery tlačné, kamery nahlížecí...

 

 

]]>
Fri, 09 Dec 2016 06:00:00 +0000
<![CDATA[Školení v roce 2017]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/581 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/581 Voláte, píšete, chcete se hlásit. Tak tady to máte! Vypsali jsme nejžádanější termíny našich školení v příštím roce, abyste si mohli zajistit svoje místa. Více informací a on-line formulář pro přihlášení najdete zde.

02. 03. 2017 – Školení trasování inženýrských sítí a lokalizace poruch na kabelech, Brno – Radeton, Edisonova 7
06. - 08. 06. 2017 - Školení technických pracovníků vodárenských společností, Brno – Orea Resort Santon
13. - 15. 06. 2017 - Školení trasování inženýrských sítí a lokalizace poruch na kabelech, Brno - Orea Resort Santon
12. – 14. 09.2017 - Školení trasování inženýrských sítí a lokalizace poruch na kabelech, Brno - Orea Resort Santon
18.09 – 20. 09. 2017 - Školení technických pracovníků vodárenských společností, Hotel Kraví hora, Bořetice

Termíny dalších školení a seminářů budeme v průběhu roku doplňovat. Sledujte naše webové stránky.
  

  

Těšíme se na setkání s vámi!

]]>
Thu, 08 Dec 2016 07:15:00 +0000
<![CDATA[Takhle to dopadlo]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/577 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/577 Minulý týden proběhla v Praze již 3. mezinárodní Enigma Olympiáda. V pohodové, přátelské atmosféře proběhla vzájemná výměna česko-slovensko-norských zkušeností, a tak jsme zase o něco zkušenější.

Celá akce vyvrcholila soutěží, v níž nejvíce zabodovali tito 3 borci:

1. místo - Ľubomír Morvay - Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s.
2. místo - Radoslav Rožník - Trenčianske vodovody a kanalizácie, a.s.
3. místo - Radek Brůha - VODÁRNA PLZEŇ a.s.

Norští kolegové se do první desítky neprobojovali, naši jim nedali šanci. Vítězům srdečně gratulujeme, děkujeme všem účastníkům za skvělou atmosféru a už nyní se těšíme na viděnou někdy příště.

Česko-slovenská skupina Vítězové Norská skupina

        Česko-slovenská skupina               Medailisté                      Norská skupina

Celou fotogalerii z olympiády si můžete prohlédnout zde.

]]>
Tue, 06 Dec 2016 07:30:00 +0000
<![CDATA[Fit v novém roce]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/574 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/574 Ode dneška na vás čeká nová hádanka. Z řady retro už poslední. Opět se ptáme na rok, kdy se v Radetonu něco zásadního nebo zajímavého dělo. K hádance naleznete celou řadu indicií právě zde, takže čtěte a zvyšte si šanci na výhru. 

Hrajeme o chytrý fitness náramek MiBand, který shromažďuje denní záznamy o vašich sportovních a fitness aktivitách, monitoruje kvalitu spánku a funguje také třeba jako budík.

Pokud nejste členy Klientské zóny, ale jste naším zákazníkem či jeho zaměstnancem, přihlaste se! Členství je bezplatné a můžete díky němu získat řadu výhod. Přesvědčte se sami.

]]>
Mon, 05 Dec 2016 07:00:00 +0000
<![CDATA[Finišujeme s dárkem pro vás]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/564 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/564 Jedním z našich firemních hesel, kterým se řídíme, je „Vždycky něco navíc“. Jedno takové „navíc“ tu pro vás už tradičně míváme na konci každého roku. Je jím kalendář – pro hodně lidí věc nezbytná.

Na rok 2017 jsme pro naše zákazníky vybrali opět kalendář stolní. Snažili jsme se nadupat jej informacemi, které budou sloužit k užitku i pro zábavu. Kromě informací, které sem tradičně patří, v něm najdete pozvánky na akce firmy Radeton, a upozorníme také na akce z oboru, které by vás mohly zajímat. Chybět nebudou významné sportovní akce roku – domácí i zahraniční, ani měsíční soutěže. V nich se podíváme, co měly či mají rády známé osobnosti a budeme hrát o lahev právě toho moku, který byl nebo je jejich oblíbeným. Doufáme, že se pobavíte a třeba se i něco nového dozvíte.

Kalendar Radeton

Pamatujete si naše starší kousky? :)

]]>
Thu, 20 Oct 2016 09:00:00 +0000
<![CDATA[Čas na novou výměnu zkušeností]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/559 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/559 Uběhl už nějaký ten pátek od doby, kdy jsme pořádali poslední Enigma Olympiádu. Je čas na novou výměnu zkušeností, a proto je tu v pořadí již třetí akce tohoto druhu!

Enigma olympiáda 2013_přednáška  Enigma Olympiáda_workshop s Jakubem  Enigma Olympiáda - workshop
Je určena jak zkušeným odborníkům ve vyhledávání úniků vody, tak i úplným začátečníkům v této oblasti. I letos se k nám přidají norští partneři a tu správnou náladu nám dotvoří adventní Praha.

Pokud vás tyto řádky oslovily, podívejte se na podrobnosti o školení a hlavně se co nejdříve přihlaste, ať víme, že s vámi máme počítat. Těšíme se!

  NH hotel Praha  

 

]]>
Tue, 11 Oct 2016 11:00:00 +0000
<![CDATA[Noví pomocníci pro vás]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/540 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/540 Prázdniny jsou sice tady, ale v Radetonu na žádnou okurkovou sezonu nemáme čas.

Přinášíme vám novinky z vodárenského ranku! Podívejte se na 6 nových zdatných pomocníků. Jako bonus přikládáme i video, které vám dokáže, jak velcí mohou tito leckdy nenápadní pomocníci být.

 

 

]]>
Thu, 21 Jul 2016 12:00:00 +0000
<![CDATA[Pořád se něco děje… aneb 40 000 + 1 svatba k tomu!]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/533 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/533 Letošní jaro bylo v Radetonu nabité událostmi všeho druhu. Trocha rekapitulace tedy určitě neuškodí.

Největší akcí byl bezesporu DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ. Přivítali jsme na 150 návštěvníků, kteří se za námi sjeli z různých koutů republiky. Byli jste tu s námi a chcete si tento den připomenout? Nedostali jste se sem a rádi byste se koukli, jaké to bylo, abyste věděli, jestli stojí za to se příště přidat k nám?

PODÍVEJTE SE NA VIDEO ZE DNE OTEVŘENÝCH DVEŘÍ!

Jaro je v Radetonu už tradičně ve znamení školení všeho druhu. Školicí akce odstartovaly v dubnu seminářem „Trasování a poruchy na kabelech v prostředí trakční proudové soustavy“, který se konal v jihomoravských Valticích. Seminář navázal na loňský úspěšný první „kurdějovský“ ročník a obohatil jej i zahraniční host - Thomas Knobelsdorf – zástupce německé firmy Intereng, který předvedl přístroje usnadňující vyhledávání poruch na kabelech.

    

Následovala smršť různých jednodenních školení u nás na firmě, ať již zadaných pro různé firmy, nebo otevřených komukoli, jež byla jen malou rozcvičkou před velkými školeními, která proběhla před pár dny v červnu na Brněnské přehradě :).

     

V samém závěru měsíce května jste s námi mohli vyrazit do Německa na velkolepý veletrh IFAT, zhlédnout novinky v oboru a současně se nechat proškolit na kamerové systémy. Naopak my jsme s úspěchem vystavovali na trenčínské výstavě AQUA, kde jsme získali 2. místo v kategorii "Technologie".

    

Při tom všem kalupu kolegové ještě stihli „přivzdělat“ sebe i druhé, a to na konferenci „Obnova vodohospodářské struktury“, která se konala v brněnském hotelu Voroněž, či v Žilině na kolokviu s názvem "Prevádzková spoľahlivosť a bezpečnosť významných potrubných systémov Slovenska – plyn, ropa". Vypomohli také na akci s názvem „Den s RWE“, který tradičně organizuje skupina RWE v rámci spolupráce s plynárenskými učilišti v Brně - Bosonohách. I letos jsme tu měli svoje stanoviště a o informace od nás byl opravdový zájem, což nás nesmírně těší.

    

Představte si, že k tomu všemu oba Jakubové, Petr, Pepa a Přemek za vámi - zákazníky najezdili na jaře 40 000 km! A Pepu jsme ještě stihli oženit :)! 

O prázdninách si trošičku vydechneme, avšak podzim nebude o nic míň hektický. Nám to ale nevadí, protože se s vámi vidíme opravdu rááádi :)!

Do té doby vám PŘEJEME PŘÍJEMNÝ LETNÍ ČAS DOVOLENÝCH, GRILOVAČEK, VÝLETŮ A ZÁBAVY!

]]>
Thu, 23 Jun 2016 09:15:00 +0000
<![CDATA[Enigma soutěž na Slovensku]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/530 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/530 Radeton se již tradičně účastní se svojí ENIGMA disciplínou Mezizávodní soutěže vodárenských pracovníků. Poslední z těchto soutěží se konala dne 17.06. 2016 v areálu Západoslovenské vodárenské společnosti, a.s. v Nových Zámcích.

Zúčastnili se jí pátrači, kteří vyhodnocovali reálná měření s multikorelačním systémem Enigma. Úkolem soutěžících bylo vyhledat v rámci měřeného úseku všechny skryté úniky vody, určit přesnou polohu každého z nich, odhalit případné nehomogenity na síti a po dokončení práce se softwarem Enigma zapsat výsledky do připraveného formuláře ve stanoveném časovém limitu. Pro vítěze byly připraveny hodnotné věcné ceny.

 

Připojujeme se ke gratulaci vítězům :)!

 

]]>
Mon, 20 Jun 2016 13:00:00 +0000
<![CDATA[Máme druhé místo v soutěži Zlatá AQUA]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/527 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/527 Kolegové ze Slovenska pro nás mají výbornou zprávu!

Na právě probíhající mezinárodní výstavě AQUA 2016 jsme získali 2. místo v kategorii "Technologie", a to za unikátní ultrazvukový průtokoměr s vestavěným dataloggerem a modemem – PrimeFlo3. 

       

Výstava potrvá do 16.6.2016, takže máte-li tam cestu i vy z Česka, neváhejte a zastavte se na stánku Radetonu: pavilon č. 7stánek č. 37-38. Kolegové vás rádi přivítají a budou vám ve všem nápomocni.

]]>
Tue, 14 Jun 2016 14:00:00 +0000
<![CDATA[Velká školení 2016 odstartovala]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/520 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/520 Slovenští kolegové tento týden školí v lázních Brusno jak trasování inženýrských sítí, tak i pracovníky vodárenských společností. Čeští zájemci si ještě pár dní počkají, ale i u nás jsou obě školení doslova na spadnutí a jsou již několik měsíců naplněna. Protože jsme tomu rádi, ale neradi bychom vás nechali „ve štychu“, vypsali jsme podzimní termín nejen pro „trasovače“, ale nově i pro „vodaře“. Budete-li se chtít ještě letos pořádně prakticky proškolit, neváhejte a přihlaste se na některé z těchto školení. Míst každým dnem ubývá!

Školení trasování inženýrských sítí a lokalizace poruch na kabelech (Brno): 13.-15.9.
Školení technických pracovníků vodárenských společností (Bořetice, okr. Břeclav): 19.-21.9.

    

]]>
Thu, 26 May 2016 12:00:00 +0000