<![CDATA[Radeton s.r.o.]]> http://www.radeton.cz/rss Thu, 21 Sep 2017 08:29:52 +0000 Zend Framework Zend_Feed http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss <![CDATA[Právě bylo zveřejněno náhodné tlačítko v naší klientské zóně]]> http://www.radeton.cz/aktuality http://www.radeton.cz/aktuality Wed, 06 Sep 2017 05:00:00 +0000 <![CDATA[Právě byla zveřejněna hádanka měsíce v naší klientské zóně]]> http://www.radeton.cz/klub/souteze http://www.radeton.cz/klub/souteze ZNĚNÍ OTÁZKY MĚSÍCE:

BRIT, KTERÝ MILOVAL HIGHBALL
Highball je označení pro míchané nápoje, které se míchají z alkoholických a nealkoholických nápojů. Poměr nealkoholického nápoje je větší než alkoholického.
Zpočátku se „highball“ míchal ze skotské whisky a sodové vody. Právě tento nápoj si oblíbil člověk, který byl ikonou světové historie XX. století. Spoluutvářel podobu britské politické scény, dvakrát byl premiérem, stal se jedním z vůdců protifašistické koalice. Je i nositelem Nobelovy ceny za literaturu. Víte, o koho se jedná?

ODPOVÍDEJTE V KLIENTSKÉ ZÓNĚ]]>
Thu, 31 Aug 2017 22:00:00 +0000
<![CDATA[Blíží se výstava CZ - XI. celostátní setkání specialistů v plynárenství]]> http://www.radeton.cz/index/vystavy/id/56 http://www.radeton.cz/index/vystavy/id/56 V říjnu se opět zúčastníme celostátního setkání specialistů v plynárenství, které pořádá společnost Český plynárenský svaz ve spolupráci s Technickou inspekcí ČR.

Konference je určena nejen pro revizní techniky PZ, servisní techniky, montážní pracovníky, projektanty, ale také pro pracovníky plynárenských společností, státní a veřejné správy a dalších institucí.

Setkání tradičně nabízí účastníkům možnost shlédnout výstavu prezentujících se firem a jejich výrobků.

Více informací naleznete zde.

]]>
Sat, 02 Sep 2017 22:00:00 +0000
<![CDATA[Vodaři se znovu školí]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/683 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/683 Po trasování je tu i druhé letošní velké vodařské školení. Kdo zaváhal a nejel, ten prohloupil. Školit (se) v tak krásném prostředí jižní Moravy je opravdová radost.

]]>
Tue, 19 Sep 2017 07:15:00 +0000
<![CDATA[NOVINKA XPECTION - jedinečný pomocník při čištění kanalizace!]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/676 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/676 Včera jsme u nás na firmě představili skvělého pomocníka s mnoha moderními funkcemi, který pomáhá při čištění kanalizacísystém XPECTION. Představit nám jej přijel zástupce výrobce Victor Ferre, přímo z iPEK centra v Německu.

Po Švédsku, Polsku, Velké Británii, Finsku, Irsku, Maďarsku, Španělsku i USA tak tato novinka dorazila i k nám do České republiky. A bylo na co se koukat! XPECTION jsme mohli vidět naživo v akci, při čištění reálného úseku kanalizace. Za pomoc děkujeme našim obchodním partnerům - firmě Brněnské vodárny a kanalizace, a.s.

 

Na závěr akce jsme vylosovali dalšího šťastlivce, kterým se stal pan Vladimír Vojtěch z firmy Severočeské vodovody a kanalizace, a.s., který prožije víkend s naší Teslou. Gratulujeme!

 

]]>
Fri, 08 Sep 2017 04:30:00 +0000
<![CDATA[Na Slovensku opět "váleli" s Enigmou]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/674 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/674 Minulý týden si na "13. ročníku Medzizávodnej súťaže zručnosti vodárenských pracovníkov" a po dobu "Dňa vodárenskej techniky" vodaři u našich východních sousedů vyzkoušeli šikovnost, rychlost a kvalitu práce svých pracovníků. Organizátorem této akce byla Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. ve spolupráci s městem Svidník.

Ani tento ročník se neobešel bez každoroční účasti Radetonu, a to v rámci mimosoutěžní disciplíny s názvem ENIGMA. Zúčastnili se jí pátrači jednotlivých závodů společnosti VVS a.s., kteří vyhodnocovali reálná měření s multikorelačním systémem Enigma. Ten dokáže přesně korelovat a preventivně vyhledávat skryté úniky. Úkolem soutěžících bylo vyhledat v rámci měřeného úseku všechny skryté úniky vody, určit přesnou polohu každého z nich, odhalit případné nehomogenity na síti a po dokončení práce se softwarem Enigma zapsat výsledky do připraveného formuláře ve stanoveném časovém limitu. Pro vítěze připravili kolegové ze Slovenska skutečně chlapské věcné ceny.

  

Přidáváme se s gratulací vítězům:
1. místo - Bc. Miroslav Jakubčo, závod Svidník
2. místo - Richard Marchevský, závod Bardejov
3. místo - Ing. Miloslav Galdun, závod Košice

Více momentek z tohoto dne najdete ZDE.

]]>
Wed, 06 Sep 2017 05:00:00 +0000
<![CDATA[Dnes proběhl seminář pro revizní techniky]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/675 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/675 O tom jak na inspekce plynových přípojek si dnes se skupinkou zákazníků (nejen) povídal Jakub. 

  

Více fotografií najdete zde.

]]>
Mon, 04 Sep 2017 22:00:00 +0000
<![CDATA[Seminář, školení a jedna promoakce navrch]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/668 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/668 Už příští týden začíná další tsunami našich školení a seminářů!

5. 9. Seminář: Kontrola a revize plynových přípojek uložených v zemi
7. 9. Promoakce - systém XPECTION 
12. – 14. 9. - Školení trasování inženýrských sítí a lokalizace poruch na kabelech
18. – 20. 9. - Školení technických pracovníků vodárenských společností

Na některých akcích jsou ještě volná místa. Pokud jste se zapomněli přihlásit, honem to napravte. Další možnost bude až v příštím roce.

   

 

]]>
Wed, 30 Aug 2017 08:30:00 +0000
<![CDATA[Jak na inspekce plynových přípojek]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/667 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/667 Problematika č. 1 mezi revizními techniky, kterou budeme řešit v našem semináři!
Pokusíme vnést světlo do problematiky inspekce plynových přípojek v zemi a prakticky si ukážeme, že nejde vůbec o nic složitého.

5. 9. 2017, Brno, Edisonova 7

Program:

08:30 – 09:00 Shromáždění a zahájení
09:00 – 10:00 Úvod do problematiky zkoušek podzemních plynovodů - proč, kde, jak, čím
10:00 – 10:30 Přestávka na kávu a občerstvení
10:30 – 11:30 Legislativa a požadavky předpisů ke zkouškám podzemních plynovodů
11:30 – 12:00 Teorie provádění inspekcí na plynových přípojkách v zemi
12:00 – 13:00 Oběd
13:00 – 14:00 Praktické ukázky detekce plynu na simulovaném úniku
14:00 – 14:30 Diskuze, zhodnocení, závěr

Můžete si vyzkoušet přístroj SIGI EX pro revize plynových rozvodů a kontroly zemních přípojek.

Účastí získáte také 10% slevu na pořízení tohoto přístroje při objednání do konce roku 2017!

Zajímá Vás tato problematika? – Přijďte na náš seminář.

Hlaste se přes formulář na našich webových stránkách, zavolejte nebo napište (777 264 624, 543 257 777, pecarova@radeton.cz).
 

]]>
Wed, 16 Aug 2017 08:45:00 +0000
<![CDATA[Máme něco pro plynaře]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/656 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/656 Hledáme ve světě přístroje, které umí našim zákazníkům výrazně ulehčit práci. Sami o nich také chceme vědět maximum, a proto se rádi účastníme různých odborných akcí.

 

Nejnověji jsme se stali součástí mezinárodního setkání distributorů, pořádaného německou firmou Axel Semrau. Prošli jsme školením na ruční analyzátor ODOR handy plus pro měření koncentrace odorantu v terénu a chromatograf ODOR on-line pro nejpřesnější měření koncentrace odorantu rozkladem na jednotlivé složky.

 

Nadšeni jsme také byli z nového stacionárního analyzátoru odorantu ODOR easy. Jde o velmi jednoduchý a cenově dostupný analyzátor určený k permanentní instalaci na jedno místo. Měří koncentraci odorantu v potrubí v předem stanovených intervalech a naměřené hodnoty odesílá na dispečink k dalšímu zpracování.

 

Zajímá vás cokoli ohledně těchto přístrojů nebo tematiky měření koncentrace odorantu v plynu? Stačí se ozvat Jakubovi (Ing. Jakub Ulbrich, ulbrich@radeton.cz, 776 887 889), rád se vám bude věnovat.

 

]]>
Tue, 11 Jul 2017 10:30:00 +0000
<![CDATA[Prodejem nic nekončí]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/648 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/648 Když si chcete koupit nějakou věc, rozhodujete se při výběru dodavatele i na základě toho, jakou poprodejní péči vám nabídne? My například učíme naše zákazníky pracovat se zakoupenými přístroji tak, aby je uměli co nejefektivněji využívat. Aby se jim lépe, rychleji a snadněji pracovalo. Dnes školíme pracovníky firmy Vegacom. 

  

]]>
Wed, 31 May 2017 09:00:00 +0000
<![CDATA[Zlatá VODKA je naše!]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/645 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/645 Když jsme vás zvali na výstavu VODOVODY-KANALIZACE, prosili jsme vás, abyste nám drželi palce v soutěži ZLATÁ VODKA. Našemu přístroji Enigma 3m jsme stoprocentně věřili, protože jde o naprosto unikátní systém pro automatické sledování vodovodní sítě. Nemohli jsme ale znát „esa“ dalších vystavovatelů.

A co myslíte? – Máme ji! A s ní i důkaz, že přístroje, které pro vás na celém světě vybíráme, jsou tou nejlepší volbou.

Rádi bychom vám poděkovali nejen za podporu, ale i za to, že si řada z vás udělala čas a zastavili jste se k nám na stánek. Čas strávený ve vaší společnosti je pro nás radostí a doufáme, že oboustranným přínosem. DĚKUJEME – a zase brzy na viděnou! 

 

              Enigma 3m                                              Ocenění ZLATÁ VODKA

]]>
Tue, 30 May 2017 12:00:00 +0000
<![CDATA[Pomáháme rádi]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/617 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/617 V průběhu roku se díky silným křesťanským tradicím minimálně dvakrát zastavíme a vzpomeneme na základní lidské hodnoty, k nimž bezesporu patří i pomoc těm, kteří to z různých důvodů nezvládnou sami. Jde o svátky vánoční a Velikonoce, které nás za pár dní čekají.

Pomoci usnadnit cestu životem potřebným se snažíme i my v Radetonu. Za poslední rok jsme podpořili hned několik důležitých projektů


Děkujeme, že pomáháte i vy

Chcete mít jistotu, že prostředky, které poskytnete, dorazí na to správné místo? Přidejte se k nám a podporujte organizace, které mají vysoký kredit a u nichž je jisté, že vaše dary budou účelně využity.

Na našich webových stránkách v Klientské zóně v sekci Odměny naleznete konkrétní projekty, které můžete podpořit tím, že přispějete ze svého bodového konta. 

Můžete si však i sami určit, kam vaše podpora půjde. Přispějte jakýmkoli počtem bodů. My darované body proměníme na peníze a zašleme je tam, kam si myslíte, že to bude nejlepší. Naposledy jsme takto společně poskytli pomoc Centru Kociánka v Brně, které pomáhá handicapovaným dětem a mladým lidem. Náš milý dárce si přeje zůstat v anonymitě, ale jeho čin by anonymním zůstat neměl.

Všude tam, kde je člověk, je místo pro dobrý čin. (Lucius Annaeus Seneca)

]]>
Thu, 06 Apr 2017 07:00:00 +0000
<![CDATA[Tak tohle je ona!]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/609 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/609 Minulý týden jsme psali, jakého se nám dostalo za velkou louží skvělého oceněníCena za nejlepšího prodejce kamer QuickView nám z USA připutovala prostřednictvím německých obchodních partnerů.

Nejen, že je hodnotná, ale i krásná, že?

Ocenění pro Radeton z Indianopolis

 

]]>
Wed, 15 Mar 2017 09:00:00 +0000
<![CDATA[Probíhá druhé velké školení trasování]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/679 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/679 Brněnská přehrada opět ožila hemžením lidí s lokátory, povídáním a pípáním přístrojů. Druhé – a letos poslední školení trasování pokračuje druhým dnem.

Školení trasování září 2017

Na další fota koukněte zde.

 

]]>
Wed, 13 Sep 2017 07:30:00 +0000
<![CDATA[Brit, který miloval highball]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/669 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/669 Prázdniny jsou fuč. A tak podpoříme žáky a studenty, kteří se vrací zpět do školních lavic – a dáme si s nimi opáčko z dějepisu.

Hledáme jméno jedné z největších osobností 20. století. Byl to Brit. Historik, žurnalista, voják a zákonodárce, který významně ovlivnil dějiny. Viděl totiž dál než ostatní světoví politici.

„Nikdy neustupujte, nikdy, nikdy, nikdy, nikdy, v maličkostech ani velkých věcech, o kus ani o kousek, ledaže byste ustoupili cti a dobrému mravu. Nikdy neustupujte před nátlakem, nikdy se nepoddejte zdánlivě zdrcující převaze nepřítele.“

„Věřím pouze těm statistikám, které jsem sám zfalšoval.“

„Jen děti, blázni a velmi staří lidé si mohou dovolit mluvit vždy pravdu.“

„Můj denní režim: do 11,00 úřadování v posteli, po obědě hodina spánku, celý den alkohol a doutníky. Tak jsem porazit Hitlera!“

„Čtu v poslední době tak strašné věci o kouření, že jsem se tedy rozhodl přestat číst.“


Výhrou za správnou odpověď pro vylosovaného soutěžícího bude soudeček skotské whisky. Každý soutěžící, který odpoví správně, získá 5 bodů na svoje konto v Klientské zóně. Odpovídejte zde!

]]>
Fri, 01 Sep 2017 05:00:00 +0000
<![CDATA[Červnová školení na přehradě]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/655 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/655 Děkujeme první stovce účastníků našich 3denních školení na Brněnské přehradě nejen za účast, ale především za aktivitu a osobní přínos k probíraným tématům.

  

Díky vám jsou naše sdílené zkušenosti ještě širší. Vzájemně se obohacujeme, učíme se různé vychytávky a fígle - a školení dostávají „grády“, kterých by prostým výkladem nikdy nemohla dosáhnout.

  

Oba běhy školení – pro vodaře i trasovače – se budou v září ještě opakovat. Zatímco školení trasování je zcela naplněno, na školení pro technické pracovníky vodárenských společností zbývají ještě volná místa. Rádi vás přivítáme, pokud se rozhodnete připojit se. 

]]>
Mon, 19 Jun 2017 22:00:00 +0000