<![CDATA[Radeton s.r.o.]]> http://www.radeton.cz/rss Sun, 23 Jul 2017 00:33:44 +0000 Zend Framework Zend_Feed http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss <![CDATA[Právě bylo zveřejněno náhodné tlačítko v naší klientské zóně]]> http://www.radeton.cz/aktuality http://www.radeton.cz/aktuality Tue, 11 Jul 2017 10:30:00 +0000 <![CDATA[Právě byla zveřejněna hádanka měsíce v naší klientské zóně]]> http://www.radeton.cz/klub/souteze http://www.radeton.cz/klub/souteze ZNĚNÍ OTÁZKY MĚSÍCE:

ČEHO JE V DAIQUIRI NEJVÍCE?
Tento alkoholický nápoj je základní ingrediencí míchaného nápoje Daiquiri.
Daiquiri je název kubánské pláže poblíž města Santiaga. Tam totiž amerického důlního inženýra Jenninga Coxe, který nápoj vymyslel, zavála Španělsko-americká válka.
Velký podíl na úspěchu Daiquiri má americký spisovatel Ernest Hemingway, který byl jeho velkým propagátorem - a pijanem zároveň :).
Co tedy musíte přidat k limetkovému džusu a cukrovému sirupu? Kvalitní kubánský …!

ODPOVÍDEJTE V KLIENTSKÉ ZÓNĚ]]>
Fri, 30 Jun 2017 22:00:00 +0000
<![CDATA[Velké téma KANALIZACE]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/661 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/661 Na září Přemek připravil již třetí ročník semináře Inspekce kanalizací, na který se můžete již nyní přihlásit. Seminář je určen pro pracovníky a vedoucí pracovníky, kteří provádí inspekci kanalizačních řadů a potrubí.

Jednodenní seminář si můžete prodloužit, pokud zůstanete o den déle a zúčastníte se představení jedinečného systému XPECTION, který dokáže živě přenášet video přímo při čištění a frézování kanalizace. Tuto úžasnou novinku přijedou představit inženýři z iPEK centra, tedy přímo od výrobce.

Srdečně zveme i vás, kteří máte zájem přijet se podívat výhradně na XPECTION promoakci.

Více info zde nebo u Přemka (kratochvil@radeton.cz, 773 779 133).

Tesla pro radost

Promoakce XPECTION je BEZPLATNÁ. Po dobu konání pro vás bude zajištěno občerstvení a odnesete si malý dárek. Navíc vylosujeme jednoho z účastníků, kterého čeká opravdu skvělá odměna. Zapůjčíme mu náš elektromobil Tesla, kterým může rovnou odfrčet!

Tesla pro radost

Dejte nám vědět, že přij(e)dete

Chceme se postarat o vaše pohodlí. Dejte nám tedy vědět, že se k nám chystáte. Přihlaste se pomocí našich webových stránek nebo na adrese pecarova@radeton.cz. Počet míst je omezen. Děkujeme za pochopení a těšíme se na setkání!

]]>
Wed, 19 Jul 2017 09:00:00 +0000
<![CDATA[FB SOUTĚŽ – jen do konce července]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/659 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/659 V předchozí aktualitě jsme vás informovali o cestě Jakuba a Maja do německého městečka Sprockhöevel nedaleko Dortmundu.

Tipněte si, kolikrát hoši na cestě z Brna do Německa (pouze na cestě tam) nabíjeli naši Teslu.

Ze správných odpovědí vylosujeme výherce, který obdrží balíček s radetoňáckými propagačními předměty.
Vaše tipy pište do komentářů pod příspěvek s tímto obrázkem na našem Facebooku, a to do 31. 7.

]]>
Mon, 17 Jul 2017 05:00:00 +0000
<![CDATA[Máme něco pro plynaře]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/656 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/656 Hledáme ve světě přístroje, které umí našim zákazníkům výrazně ulehčit práci. Sami o nich také chceme vědět maximum, a proto se rádi účastníme různých odborných akcí.

 

Nejnověji jsme se stali součástí mezinárodního setkání distributorů, pořádaného německou firmou Axel Semrau. Prošli jsme školením na ruční analyzátor ODOR handy plus pro měření koncentrace odorantu v terénu a chromatograf ODOR on-line pro nejpřesnější měření koncentrace odorantu rozkladem na jednotlivé složky.

 

Nadšeni jsme také byli z nového stacionárního analyzátoru odorantu ODOR easy. Jde o velmi jednoduchý a cenově dostupný analyzátor určený k permanentní instalaci na jedno místo. Měří koncentraci odorantu v potrubí v předem stanovených intervalech a naměřené hodnoty odesílá na dispečink k dalšímu zpracování.

 

Zajímá vás cokoli ohledně těchto přístrojů nebo tematiky měření koncentrace odorantu v plynu? Stačí se ozvat Jakubovi (Ing. Jakub Ulbrich, ulbrich@radeton.cz, 776 887 889), rád se vám bude věnovat.

]]>
Tue, 11 Jul 2017 10:30:00 +0000
<![CDATA[Školení pro vodaře]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/652 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/652 Právě skončilo naše první letošní třídenní školení technických pracovníků vodárenských pracovníků. Udělali jsme revoluci v obsahu a hlavně formě výuky. Zajímala nás samozřejmě zpětná vazba. Reakce účastníků na změny byly vesměs kladné, a tak víme, jakou cestou pokročit, abyste z našich školení odcházeli co „nejnadupanější informacemi“.

  

Pokud vás to zaujalo, podívejte se i na další fotografie ze školení nebo se rovnou přidejte k nám. Školení letos proběhne ještě jednou, v září, po roce opět v příjemné jihomoravské vinařské obci Bořetice. Stále ještě máme několik volných míst, takže neváhejte a pojeďte s námi pro nové informace, znalosti, dovednosti a zážitky. 

Ještě v červnu pořádáme 1denní seminář pro ty, kteří pracují s přístrojem ENIGMA. Jeho hlavní náplní bude řešení modelových příkladů s procvičením zásadních funkcí softwaru Enigma. A představíme vám i nový přístroj ENIGMA 3M, který nám získal ocenění ZLATÁ VODKA na mezinárodní výstavě VODOVODY-KANALIZACE 2017.

PS) kvalifikovanou prací (vaší) s kvalitní technikou (naší) předcházejte nečekaným poruchám :)!

]]>
Thu, 08 Jun 2017 09:00:00 +0000
<![CDATA[Prodejem nic nekončí]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/648 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/648 Když si chcete koupit nějakou věc, rozhodujete se při výběru dodavatele i na základě toho, jakou poprodejní péči vám nabídne? My například učíme naše zákazníky pracovat se zakoupenými přístroji tak, aby je uměli co nejefektivněji využívat. Aby se jim lépe, rychleji a snadněji pracovalo. Dnes školíme pracovníky firmy Vegacom. 

  

]]>
Wed, 31 May 2017 09:00:00 +0000
<![CDATA[Zlatá VODKA je naše!]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/645 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/645 Když jsme vás zvali na výstavu VODOVODY-KANALIZACE, prosili jsme vás, abyste nám drželi palce v soutěži ZLATÁ VODKA. Našemu přístroji Enigma 3m jsme stoprocentně věřili, protože jde o naprosto unikátní systém pro automatické sledování vodovodní sítě. Nemohli jsme ale znát „esa“ dalších vystavovatelů.

A co myslíte? – Máme ji! A s ní i důkaz, že přístroje, které pro vás na celém světě vybíráme, jsou tou nejlepší volbou.

Rádi bychom vám poděkovali nejen za podporu, ale i za to, že si řada z vás udělala čas a zastavili jste se k nám na stánek. Čas strávený ve vaší společnosti je pro nás radostí a doufáme, že oboustranným přínosem. DĚKUJEME – a zase brzy na viděnou! 

 

              Enigma 3m                                              Ocenění ZLATÁ VODKA

]]>
Tue, 30 May 2017 12:00:00 +0000
<![CDATA[Den s innogy 2017]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/634 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/634 11. května jsme přijali pozvání na další ročník akce, kterou v rámci spolupráce s plynárenskými učilišti organizuje skupina innogy v Brně–Bosonohách.

      

V areálu školy byla rozmístěna stanoviště společnosti innogy a jejích partnerských společností. Skupiny učňů se svými mistry procházely dle předem stanoveného harmonogramu jednotlivá stanoviště, kde jim byly předváděny nejrůznější plynárenské techniky, nové technologie a přístroje.

My jsme společně s innogy obsadili stanoviště „Vytyčování“. Studenti soutěžili v trasování s našimi lokátory. A někteří i se zavázanýma očima!

  

Nejlepší tři soutěžící obdrželi dárky i od Radetonu.Ještě jednou gratulujeme!

Malou fotogalerii naleznete zde.

]]>
Fri, 12 May 2017 06:30:00 +0000
<![CDATA[Ani sníh, ani déšť]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/631 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/631 Nepřízeň počasí řadu z vás neodradila – a my vám za to děkujeme. Na oplátku jsme se snažili udělat maximum pro to, aby z našeho DNE OTEVŘENÝCH DVEŘÍ každý odjížděl spokojený. Snad se vám akce líbila stejně jako nám.

   

V malé galerii se můžete podívat na některé z fotografií, které jsme v průběhu dne pořídili. Pokud jste u nás byli a nechali nám e-mailovou adresu, pošleme vám odkaz na místečko, kam uložíme vše, co jsme v průběhu dne nafotili. Ještě chvilinku vydržte, prosím. 

   

]]>
Wed, 03 May 2017 11:15:00 +0000
<![CDATA[Milovala šampaňské]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/629 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/629 V naší květnové hádance se ptáme na umělecké jméno hvězdy, která se narodila jako Norma Jeane Mortenson. Dožila se pouhých 36 let a za svůj krátký život stihla být filmovou herečkou, modelkou, zpěvačkou i producentkou. Další indicie naleznete v našem Radeton stolním kalendáři a na webových stránkách v Klientské zóně v sekci "Soutěže".

Výhrou za měsíc květen bude lahev výborného šampaňského, které tolik milovala.

 

]]>
Tue, 02 May 2017 05:30:00 +0000
<![CDATA[Pomáháme rádi]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/617 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/617 V průběhu roku se díky silným křesťanským tradicím minimálně dvakrát zastavíme a vzpomeneme na základní lidské hodnoty, k nimž bezesporu patří i pomoc těm, kteří to z různých důvodů nezvládnou sami. Jde o svátky vánoční a Velikonoce, které nás za pár dní čekají.

Pomoci usnadnit cestu životem potřebným se snažíme i my v Radetonu. Za poslední rok jsme podpořili hned několik důležitých projektů


Děkujeme, že pomáháte i vy

Chcete mít jistotu, že prostředky, které poskytnete, dorazí na to správné místo? Přidejte se k nám a podporujte organizace, které mají vysoký kredit a u nichž je jisté, že vaše dary budou účelně využity.

Na našich webových stránkách v Klientské zóně v sekci Odměny naleznete konkrétní projekty, které můžete podpořit tím, že přispějete ze svého bodového konta. 

Můžete si však i sami určit, kam vaše podpora půjde. Přispějte jakýmkoli počtem bodů. My darované body proměníme na peníze a zašleme je tam, kam si myslíte, že to bude nejlepší. Naposledy jsme takto společně poskytli pomoc Centru Kociánka v Brně, které pomáhá handicapovaným dětem a mladým lidem. Náš milý dárce si přeje zůstat v anonymitě, ale jeho čin by anonymním zůstat neměl.

Všude tam, kde je člověk, je místo pro dobrý čin. (Lucius Annaeus Seneca)

]]>
Thu, 06 Apr 2017 07:00:00 +0000
<![CDATA[Zase učíme trasovat]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/613 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/613 Dnešní školení trasování inženýrských sítí a vyhledávání poruch na kabelech je zadáno pro firmu E.ON Servisní, s.r.o.

  

]]>
Thu, 30 Mar 2017 11:00:00 +0000
<![CDATA[Tak tohle je ona!]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/609 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/609 Minulý týden jsme psali, jakého se nám dostalo za velkou louží skvělého oceněníCena za nejlepšího prodejce kamer QuickView nám z USA připutovala prostřednictvím německých obchodních partnerů.

Nejen, že je hodnotná, ale i krásná, že?

Ocenění pro Radeton z Indianopolis

 

]]>
Wed, 15 Mar 2017 09:00:00 +0000
<![CDATA[Bodujeme v Indianapolis]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/605 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/605 WWETT (The Water & Wastewater Equipment, Treatment & Transport Show) je největší veletrh na světě, který spojuje profesionály ze služeb v oblasti životního prostředí. Nejnovější technologie, nejmodernější vybavení a ty nejlepší nápady jsou ve zkratce jeho obsahem.

Firma Envirosight – obchodní partner společnosti iPEK a výrobce kamer QuickView - má v Severní a Jižní Americe svoji rozsáhlou distribuční síť. Veletrh WWETT pokládá za příležitost ocenit své obchodní partnery. Tato ocenění zpravidla získávají pouze americké firmy, letos si však díky výjimečnému úsilí a světovým prodejním výsledkům vysloužil cenu Radeton. Stal se nejlepším distributorem kamer QuickView!

„Pohár vítězů“ za Radeton převzali spolupracovníci z iPEKu a my se těšíme, až cena dorazí k nám do firmy. Už chystáme místo v poličce s ostatními cenami :). 

 

]]>
Tue, 07 Mar 2017 10:30:00 +0000
<![CDATA[O co hrajem s Hemingwayem?]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/654 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/654 „Když chcete poznat místní kulturu, neztrácejte čas kostely, vládními budovami nebo náměstími, ale prožijte noc v místních barech.“

Tento výrok charakterizuje Ernesta Hemingwaye. Známe ho především jako brilantního spisovatele, který získal Pulitzerovu cenu i Nobelovu cenu za literaturu. Méně už je známo, že byl milovníkem lovu, býčích zápasů, prostě dobrodružného života - a také dobrého pití.

První prázdninová hádanka se týká Hemingwayovy záliby v koktejlech. Hemingway s oblibou konzumoval lokální alkoholické nápoje. Hodně cestoval, a tak jich ochutnal opravdu spousty. Závěr svého života strávil na Kubě, kde napsal novelu Stařec a moře, a kde si jeho srdce získal koktejl daiquiri. My se ptáme, který alkoholický nápoj je hlavní složkou tohoto míchaného nápoje.

Znáte správnou odpověď? Pak se přihlaste do naší Klientské zóny – a odpovězte. Vylosovaný výherce vyhraje lahev této hlavní ingredience. A všichni ostatní 5 bodů za správnou odpověď.

Správná odpověď na minulou HÁDANKU: Homerův oblíbený nápojem je pivo Duff.

„Dobře, mozku, ty nemáš rád mě a já nemám rád tebe, ale tohle musíme mít co nejrychleji z krku, abych tě mohl zase v klidu jít zabíjet pivem.“

„Víš Bárte, žena je... jako lednice: výška metr osmdesát, váha sto kilo... Ne, počkej! Vlastně žena je jako pivo! Hezky voní, hezky vypadá, šel bys proti vlastní matce, abys ho dostal, nemůžeš se zastavit, hned chceš další!“

„Kdy se jen poučím? Odpovědi na složité otázky bytí a nebytí přece nenajdu na dně půllitru, ale v televizi!“

]]>
Sun, 02 Jul 2017 22:00:00 +0000
<![CDATA[Červnová školení na přehradě]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/655 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/655 Děkujeme první stovce účastníků našich 3denních školení na Brněnské přehradě nejen za účast, ale především za aktivitu a osobní přínos k probíraným tématům.

  

Díky vám jsou naše sdílené zkušenosti ještě širší. Vzájemně se obohacujeme, učíme se různé vychytávky a fígle - a školení dostávají „grády“, kterých by prostým výkladem nikdy nemohla dosáhnout.

  

Oba běhy školení – pro vodaře i trasovače – se budou v září ještě opakovat. Zatímco školení trasování je zcela naplněno, na školení pro technické pracovníky vodárenských společností zbývají ještě volná místa. Rádi vás přivítáme, pokud se rozhodnete připojit se. 

]]>
Mon, 19 Jun 2017 22:00:00 +0000
<![CDATA[Překvapenííí]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/642 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/642 Chystáte se na pražskou VOD KU? - Myslíme tím výstavu VODOVODY KANALIZACE, ne výčepní lihovinu. 

Pokud ano, čeká vás tu nejen celý náš tým i s posilou ze Slovenska, ale i překvapení. Jak se vám líbí slečna omalovánka? Přijďte se podívat, jestli jsme ji nechali pomalovat přímo na těle, nebo pod tou malbou ještě něco má. Máte tip?

 

Výstava VODOVODY-KANALIZACE SE KONÁ JEN DO 25.5.!

]]>
Tue, 23 May 2017 12:30:00 +0000
<![CDATA["Slevnostní“ degustační menu]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/638 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/638

Už příští týden se otevřou brány výstaviště v pražských Letňanech, a po 2 letech se sem vrátí mezinárodní vodohospodářská výstava VODOVODY-KANALIZACE.

Chystáte se na výstavu? Přijďte si za námi smlsnout!

V našem menu najdete:
* nákupy za mimořádně výhodných podmínek pro všechny
* malou pozornost pro každého
* zážitek pro vylosovaného (aneb opět Tesla na celý víkend)

Přijďte si prohlédnout novinky i tradiční bestsellery:

- přístroje pro automatické hlídání vodovodní sítě (ENIGMA3M/PHOCUS3M)
- inspekční kameru RDC40
- Xpection - jedinečný systém pro online zobrazení kanalizace při čištění
- QuickView airHD - unikátní teleskopickou kameru s bezdrátovým přenosem
- novinku CleverScan
… a mnohem více!

         

Přímo na ploše našeho stánku bude stát nejmodernější INSPEKČNÍ KAMEROVÝ VŮZ od společnosti iPEK.

Namlsali jsme vás? V tom případě si naši nabídku přijďte vychutnat na veletrh VOD-KA!

Najdete nás v hale 4, na stánku č. 38 (za rolovacími dveřmi). Těšíme se na vás!
 

 

 

 

]]>
Wed, 17 May 2017 06:00:00 +0000
<![CDATA[Už jste se přihlásili? My už naklidili!]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/623 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/623 Už tento pátek to vypukne, a tak jsme termín Dne otevřených dveří vzali i jako výzvu k jarnímu úklidu. Mrkněte, jak nám to šlo :). A hlavně nám to přijďte zkontrolovat!

  

  

 

]]>
Mon, 24 Apr 2017 10:00:00 +0000
<![CDATA[Krásné Velikonoce]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/619 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/619 Vážení zákazníci, obchodní partneři, přátelé, přejeme vám společně s naším Radeton-beránkem pohodově prožité velikonoční svátky. Užijte si tradic, rodin, přátel a volného času.

Vaši Radetoňáci

 

]]>
Thu, 13 Apr 2017 05:30:00 +0000
<![CDATA[DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - REGISTRUJTE SE!]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/618 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/618 Líbil se vám některý ze DNŮ OTEVŘENÝCH DVEŘÍ a chtěli byste si návštěvu u nás zopakovat? Nemohli jste se v minulosti zúčastnit, ale letos by vám to mohlo vyjít? Nebo s námi prostě chcete prožít prima den?

JE TU DALŠÍ DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V RADETONU, který navíc slaví svoje „pětadvacetiny“.

Loňský rok byl ve znamení poutí, letošek bude také tematický. Co připravujeme? Tady jsou aktuální indicie: pštros, labuť a koza. Chcete další? Zatím vám neprozradíme vše, abyste se mohli těšit na další zprávy, ale slibujeme, že nudit se nebudete: 

atmosféra moravské vesnice - krásné dívky - sport, nebo naopak relax - občerstvení na čerstvém vzduchuA opět hrajeme o TESLU NA VÍKEND! Losujeme ze všech zúčastněných!


28.4.2017 - od 08:00 hod – Brno – Edisonova 7

Chystáte-li se k nám, dejte nám vědět, abychom vám zajistili maximální pohodlí!

]]>
Wed, 12 Apr 2017 07:00:00 +0000