<![CDATA[Radeton s.r.o.]]> http://www.radeton.cz/rss Sun, 28 May 2017 06:47:09 +0000 Zend Framework Zend_Feed http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss <![CDATA[Právě byla zveřejněna hádanka měsíce v naší klientské zóně]]> http://www.radeton.cz/klub/souteze http://www.radeton.cz/klub/souteze ZNĚNÍ OTÁZKY MĚSÍCE:

Kdo byla NORMA JEAN MORTENSON?
Šampaňské víno je šumivé víno, které se vyrábí tak, že se v láhvi vyvolá sekundární kvašení vína, čímž vzniká oxid uhličitý. Víno s označením Champagne se může vyrábět pouze ve francouzské oblasti Champagne-Ardenne.
A právě šampaňské zbožňovala americká filmová herečka, modelka, zpěvačka a producentka Norma Jeane Mortenson. Bulvár ji miloval i díky jejím milostným avantýrám, například s bratry Kennedyovými. V roce 1959 natočila slavnou komedii „Někdo to rád horké“. 

ODPOVÍDEJTE V KLIENTSKÉ ZÓNĚ]]>
Sun, 30 Apr 2017 22:00:00 +0000
<![CDATA[Překvapenííí]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/642 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/642 Chystáte se na pražskou VOD KU? - Myslíme tím výstavu VODOVODY KANALIZACE, ne výčepní lihovinu. 

Pokud ano, čeká vás tu nejen celý náš tým i s posilou ze Slovenska, ale i překvapení. Jak se vám líbí slečna omalovánka? Přijďte se podívat, jestli jsme ji nechali pomalovat přímo na těle, nebo pod tou malbou ještě něco má. Máte tip?

 

Výstava VODOVODY-KANALIZACE SE KONÁ JEN DO 25.5.!

]]>
Tue, 23 May 2017 12:30:00 +0000
<![CDATA["Slevnostní“ degustační menu]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/638 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/638

Už příští týden se otevřou brány výstaviště v pražských Letňanech, a po 2 letech se sem vrátí mezinárodní vodohospodářská výstava VODOVODY-KANALIZACE.

Chystáte se na výstavu? Přijďte si za námi smlsnout!

V našem menu najdete:
* nákupy za mimořádně výhodných podmínek pro všechny
* malou pozornost pro každého
* zážitek pro vylosovaného (aneb opět Tesla na celý víkend)

Přijďte si prohlédnout novinky i tradiční bestsellery:

- přístroje pro automatické hlídání vodovodní sítě (ENIGMA3M/PHOCUS3M)
- inspekční kameru RDC40
- Xpection - jedinečný systém pro online zobrazení kanalizace při čištění
- QuickView airHD - unikátní teleskopickou kameru s bezdrátovým přenosem
- novinku CleverScan
… a mnohem více!

         

Přímo na ploše našeho stánku bude stát nejmodernější INSPEKČNÍ KAMEROVÝ VŮZ od společnosti iPEK.

Namlsali jsme vás? V tom případě si naši nabídku přijďte vychutnat na veletrh VOD-KA!

Najdete nás v hale 4, na stánku č. 38 (za rolovacími dveřmi). Těšíme se na vás!
 

 

 

 

]]>
Wed, 17 May 2017 06:00:00 +0000
<![CDATA[Den s innogy 2017]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/634 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/634 11. května jsme přijali pozvání na další ročník akce, kterou v rámci spolupráce s plynárenskými učilišti organizuje skupina innogy v Brně–Bosonohách.

      

V areálu školy byla rozmístěna stanoviště společnosti innogy a jejích partnerských společností. Skupiny učňů se svými mistry procházely dle předem stanoveného harmonogramu jednotlivá stanoviště, kde jim byly předváděny nejrůznější plynárenské techniky, nové technologie a přístroje.

My jsme společně s innogy obsadili stanoviště „Vytyčování“. Studenti soutěžili v trasování s našimi lokátory. A někteří i se zavázanýma očima!

  

Nejlepší tři soutěžící obdrželi dárky i od Radetonu.Ještě jednou gratulujeme!

Malou fotogalerii naleznete zde.

]]>
Fri, 12 May 2017 06:30:00 +0000
<![CDATA[Ani sníh, ani déšť]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/631 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/631 Nepřízeň počasí řadu z vás neodradila – a my vám za to děkujeme. Na oplátku jsme se snažili udělat maximum pro to, aby z našeho DNE OTEVŘENÝCH DVEŘÍ každý odjížděl spokojený. Snad se vám akce líbila stejně jako nám.

   

V malé galerii se můžete podívat na některé z fotografií, které jsme v průběhu dne pořídili. Pokud jste u nás byli a nechali nám e-mailovou adresu, pošleme vám odkaz na místečko, kam uložíme vše, co jsme v průběhu dne nafotili. Ještě chvilinku vydržte, prosím. 

   

]]>
Wed, 03 May 2017 11:15:00 +0000
<![CDATA[Milovala šampaňské]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/629 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/629 V naší květnové hádance se ptáme na umělecké jméno hvězdy, která se narodila jako Norma Jeane Mortenson. Dožila se pouhých 36 let a za svůj krátký život stihla být filmovou herečkou, modelkou, zpěvačkou i producentkou. Další indicie naleznete v našem Radeton stolním kalendáři a na webových stránkách v Klientské zóně v sekci "Soutěže".

Výhrou za měsíc květen bude lahev výborného šampaňského, které tolik milovala.

 

]]>
Tue, 02 May 2017 05:30:00 +0000
<![CDATA[Pomáháme rádi]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/617 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/617 V průběhu roku se díky silným křesťanským tradicím minimálně dvakrát zastavíme a vzpomeneme na základní lidské hodnoty, k nimž bezesporu patří i pomoc těm, kteří to z různých důvodů nezvládnou sami. Jde o svátky vánoční a Velikonoce, které nás za pár dní čekají.

Pomoci usnadnit cestu životem potřebným se snažíme i my v Radetonu. Za poslední rok jsme podpořili hned několik důležitých projektů


Děkujeme, že pomáháte i vy

Chcete mít jistotu, že prostředky, které poskytnete, dorazí na to správné místo? Přidejte se k nám a podporujte organizace, které mají vysoký kredit a u nichž je jisté, že vaše dary budou účelně využity.

Na našich webových stránkách v Klientské zóně v sekci Odměny naleznete konkrétní projekty, které můžete podpořit tím, že přispějete ze svého bodového konta. 

Můžete si však i sami určit, kam vaše podpora půjde. Přispějte jakýmkoli počtem bodů. My darované body proměníme na peníze a zašleme je tam, kam si myslíte, že to bude nejlepší. Naposledy jsme takto společně poskytli pomoc Centru Kociánka v Brně, které pomáhá handicapovaným dětem a mladým lidem. Náš milý dárce si přeje zůstat v anonymitě, ale jeho čin by anonymním zůstat neměl.

Všude tam, kde je člověk, je místo pro dobrý čin. (Lucius Annaeus Seneca)

]]>
Thu, 06 Apr 2017 07:00:00 +0000
<![CDATA[Zase učíme trasovat]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/613 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/613 Dnešní školení trasování inženýrských sítí a vyhledávání poruch na kabelech je zadáno pro firmu E.ON Servisní, s.r.o.

  

]]>
Thu, 30 Mar 2017 11:00:00 +0000
<![CDATA[Tak tohle je ona!]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/609 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/609 Minulý týden jsme psali, jakého se nám dostalo za velkou louží skvělého oceněníCena za nejlepšího prodejce kamer QuickView nám z USA připutovala prostřednictvím německých obchodních partnerů.

Nejen, že je hodnotná, ale i krásná, že?

Ocenění pro Radeton z Indianopolis

 

]]>
Wed, 15 Mar 2017 09:00:00 +0000
<![CDATA[Bodujeme v Indianapolis]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/605 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/605 WWETT (The Water & Wastewater Equipment, Treatment & Transport Show) je největší veletrh na světě, který spojuje profesionály ze služeb v oblasti životního prostředí. Nejnovější technologie, nejmodernější vybavení a ty nejlepší nápady jsou ve zkratce jeho obsahem.

Firma Envirosight – obchodní partner společnosti iPEK a výrobce kamer QuickView - má v Severní a Jižní Americe svoji rozsáhlou distribuční síť. Veletrh WWETT pokládá za příležitost ocenit své obchodní partnery. Tato ocenění zpravidla získávají pouze americké firmy, letos si však díky výjimečnému úsilí a světovým prodejním výsledkům vysloužil cenu Radeton. Stal se nejlepším distributorem kamer QuickView!

„Pohár vítězů“ za Radeton převzali spolupracovníci z iPEKu a my se těšíme, až cena dorazí k nám do firmy. Už chystáme místo v poličce s ostatními cenami :). 

 

]]>
Tue, 07 Mar 2017 10:30:00 +0000
<![CDATA[Už jste se přihlásili? My už naklidili!]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/623 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/623 Už tento pátek to vypukne, a tak jsme termín Dne otevřených dveří vzali i jako výzvu k jarnímu úklidu. Mrkněte, jak nám to šlo :). A hlavně nám to přijďte zkontrolovat!

  

  

 

]]>
Mon, 24 Apr 2017 10:00:00 +0000
<![CDATA[Krásné Velikonoce]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/619 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/619 Vážení zákazníci, obchodní partneři, přátelé, přejeme vám společně s naším Radeton-beránkem pohodově prožité velikonoční svátky. Užijte si tradic, rodin, přátel a volného času.

Vaši Radetoňáci

 

]]>
Thu, 13 Apr 2017 05:30:00 +0000
<![CDATA[DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - REGISTRUJTE SE!]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/618 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/618 Líbil se vám některý ze DNŮ OTEVŘENÝCH DVEŘÍ a chtěli byste si návštěvu u nás zopakovat? Nemohli jste se v minulosti zúčastnit, ale letos by vám to mohlo vyjít? Nebo s námi prostě chcete prožít prima den?

JE TU DALŠÍ DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V RADETONU, který navíc slaví svoje „pětadvacetiny“.

Loňský rok byl ve znamení poutí, letošek bude také tematický. Co připravujeme? Tady jsou aktuální indicie: pštros, labuť a koza. Chcete další? Zatím vám neprozradíme vše, abyste se mohli těšit na další zprávy, ale slibujeme, že nudit se nebudete: 

atmosféra moravské vesnice - krásné dívky - sport, nebo naopak relax - občerstvení na čerstvém vzduchuA opět hrajeme o TESLU NA VÍKEND! Losujeme ze všech zúčastněných!


28.4.2017 - od 08:00 hod – Brno – Edisonova 7

Chystáte-li se k nám, dejte nám vědět, abychom vám zajistili maximální pohodlí!

]]>
Wed, 12 Apr 2017 07:00:00 +0000