<![CDATA[Radeton s.r.o.]]> http://www.radeton.cz/rss Wed, 26 Oct 2016 23:00:18 +0000 Zend Framework Zend_Feed http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss <![CDATA[Právě byla zveřejněna hádanka měsíce v naší klientské zóně]]> http://www.radeton.cz/klub/souteze http://www.radeton.cz/klub/souteze ZNĚNÍ OTÁZKY MĚSÍCE:

Ve kterém roce se soutěžilo o BMW 3 jako cenu útěchy? Správnou odpověď vám opět pomůže najít naše stránka hádanek

ODPOVÍDEJTE V KLIENTSKÉ ZÓNĚ]]>
Sun, 02 Oct 2016 22:00:00 +0000
<![CDATA[Blíží se výstava CZ - Školení revizních techniků Třinec 2016]]> http://www.radeton.cz/index/vystavy/id/48 http://www.radeton.cz/index/vystavy/id/48 V listopadu se opět jako partner akce účastníme v Třinci dvoudenního Školení revizních techniků, které pořádá České sdružení pro technická zařízení ČSTZ.

]]>
Sun, 02 Oct 2016 22:00:00 +0000
<![CDATA[Finišujeme s dárkem pro vás]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/564 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/564 Jedním z našich firemních hesel, kterým se řídíme, je „Vždycky něco navíc“. Jedno takové „navíc“ tu pro vás už tradičně míváme na konci každého roku. Je jím kalendář – pro hodně lidí věc nezbytná.

Na rok 2017 jsme pro naše zákazníky vybrali opět kalendář stolní. Snažili jsme se nadupat jej informacemi, které budou sloužit k užitku i pro zábavu. Kromě informací, které sem tradičně patří, v něm najdete pozvánky na akce firmy Radeton, a upozorníme také na akce z oboru, které by vás mohly zajímat. Chybět nebudou významné sportovní akce roku – domácí i zahraniční, ani měsíční soutěže. V nich se podíváme, co měly či mají rády známé osobnosti a budeme hrát o lahev právě toho moku, který byl nebo je jejich oblíbeným. Doufáme, že se pobavíte a třeba se i něco nového dozvíte.

Kalendar Radeton

Pamatujete si naše starší kousky? :)

]]>
Thu, 20 Oct 2016 09:00:00 +0000
<![CDATA[Čas na novou výměnu zkušeností]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/559 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/559 Uběhl už nějaký ten pátek od doby, kdy jsme pořádali poslední Enigma Olympiádu. Je čas na novou výměnu zkušeností, a proto je tu v pořadí již třetí akce tohoto druhu!

Enigma olympiáda 2013_přednáška  Enigma Olympiáda_workshop s Jakubem  Enigma Olympiáda - workshop
Je určena jak zkušeným odborníkům ve vyhledávání úniků vody, tak i úplným začátečníkům v této oblasti. I letos se k nám přidají norští partneři a tu správnou náladu nám dotvoří adventní Praha.

Pokud vás tyto řádky oslovily, podívejte se na podrobnosti o školení a hlavně se co nejdříve přihlaste, ať víme, že s vámi máme počítat. Těšíme se!

  NH hotel Praha  

 

]]>
Tue, 11 Oct 2016 11:00:00 +0000
<![CDATA[Noví pomocníci pro vás]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/540 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/540 Prázdniny jsou sice tady, ale v Radetonu na žádnou okurkovou sezonu nemáme čas.

Přinášíme vám novinky z vodárenského ranku! Podívejte se na 6 nových zdatných pomocníků. Jako bonus přikládáme i video, které vám dokáže, jak velcí mohou tito leckdy nenápadní pomocníci být.

 

 

]]>
Thu, 21 Jul 2016 12:00:00 +0000
<![CDATA[Pořád se něco děje… aneb 40 000 + 1 svatba k tomu!]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/533 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/533 Letošní jaro bylo v Radetonu nabité událostmi všeho druhu. Trocha rekapitulace tedy určitě neuškodí.

Největší akcí byl bezesporu DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ. Přivítali jsme na 150 návštěvníků, kteří se za námi sjeli z různých koutů republiky. Byli jste tu s námi a chcete si tento den připomenout? Nedostali jste se sem a rádi byste se koukli, jaké to bylo, abyste věděli, jestli stojí za to se příště přidat k nám?

PODÍVEJTE SE NA VIDEO ZE DNE OTEVŘENÝCH DVEŘÍ!

Jaro je v Radetonu už tradičně ve znamení školení všeho druhu. Školicí akce odstartovaly v dubnu seminářem „Trasování a poruchy na kabelech v prostředí trakční proudové soustavy“, který se konal v jihomoravských Valticích. Seminář navázal na loňský úspěšný první „kurdějovský“ ročník a obohatil jej i zahraniční host - Thomas Knobelsdorf – zástupce německé firmy Intereng, který předvedl přístroje usnadňující vyhledávání poruch na kabelech.

    

Následovala smršť různých jednodenních školení u nás na firmě, ať již zadaných pro různé firmy, nebo otevřených komukoli, jež byla jen malou rozcvičkou před velkými školeními, která proběhla před pár dny v červnu na Brněnské přehradě :).

     

V samém závěru měsíce května jste s námi mohli vyrazit do Německa na velkolepý veletrh IFAT, zhlédnout novinky v oboru a současně se nechat proškolit na kamerové systémy. Naopak my jsme s úspěchem vystavovali na trenčínské výstavě AQUA, kde jsme získali 2. místo v kategorii "Technologie".

    

Při tom všem kalupu kolegové ještě stihli „přivzdělat“ sebe i druhé, a to na konferenci „Obnova vodohospodářské struktury“, která se konala v brněnském hotelu Voroněž, či v Žilině na kolokviu s názvem "Prevádzková spoľahlivosť a bezpečnosť významných potrubných systémov Slovenska – plyn, ropa". Vypomohli také na akci s názvem „Den s RWE“, který tradičně organizuje skupina RWE v rámci spolupráce s plynárenskými učilišti v Brně - Bosonohách. I letos jsme tu měli svoje stanoviště a o informace od nás byl opravdový zájem, což nás nesmírně těší.

    

Představte si, že k tomu všemu oba Jakubové, Petr, Pepa a Přemek za vámi - zákazníky najezdili na jaře 40 000 km! A Pepu jsme ještě stihli oženit :)! 

O prázdninách si trošičku vydechneme, avšak podzim nebude o nic míň hektický. Nám to ale nevadí, protože se s vámi vidíme opravdu rááádi :)!

Do té doby vám PŘEJEME PŘÍJEMNÝ LETNÍ ČAS DOVOLENÝCH, GRILOVAČEK, VÝLETŮ A ZÁBAVY!

]]>
Thu, 23 Jun 2016 09:15:00 +0000
<![CDATA[Enigma soutěž na Slovensku]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/530 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/530 Radeton se již tradičně účastní se svojí ENIGMA disciplínou Mezizávodní soutěže vodárenských pracovníků. Poslední z těchto soutěží se konala dne 17.06. 2016 v areálu Západoslovenské vodárenské společnosti, a.s. v Nových Zámcích.

Zúčastnili se jí pátrači, kteří vyhodnocovali reálná měření s multikorelačním systémem Enigma. Úkolem soutěžících bylo vyhledat v rámci měřeného úseku všechny skryté úniky vody, určit přesnou polohu každého z nich, odhalit případné nehomogenity na síti a po dokončení práce se softwarem Enigma zapsat výsledky do připraveného formuláře ve stanoveném časovém limitu. Pro vítěze byly připraveny hodnotné věcné ceny.

 

Připojujeme se ke gratulaci vítězům :)!

 

]]>
Mon, 20 Jun 2016 13:00:00 +0000
<![CDATA[Máme druhé místo v soutěži Zlatá AQUA]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/527 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/527 Kolegové ze Slovenska pro nás mají výbornou zprávu!

Na právě probíhající mezinárodní výstavě AQUA 2016 jsme získali 2. místo v kategorii "Technologie", a to za unikátní ultrazvukový průtokoměr s vestavěným dataloggerem a modemem – PrimeFlo3. 

       

Výstava potrvá do 16.6.2016, takže máte-li tam cestu i vy z Česka, neváhejte a zastavte se na stánku Radetonu: pavilon č. 7stánek č. 37-38. Kolegové vás rádi přivítají a budou vám ve všem nápomocni.

]]>
Tue, 14 Jun 2016 14:00:00 +0000
<![CDATA[Velká školení 2016 odstartovala]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/520 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/520 Slovenští kolegové tento týden školí v lázních Brusno jak trasování inženýrských sítí, tak i pracovníky vodárenských společností. Čeští zájemci si ještě pár dní počkají, ale i u nás jsou obě školení doslova na spadnutí a jsou již několik měsíců naplněna. Protože jsme tomu rádi, ale neradi bychom vás nechali „ve štychu“, vypsali jsme podzimní termín nejen pro „trasovače“, ale nově i pro „vodaře“. Budete-li se chtít ještě letos pořádně prakticky proškolit, neváhejte a přihlaste se na některé z těchto školení. Míst každým dnem ubývá!

Školení trasování inženýrských sítí a lokalizace poruch na kabelech (Brno): 13.-15.9.
Školení technických pracovníků vodárenských společností (Bořetice, okr. Břeclav): 19.-21.9.

    

]]>
Thu, 26 May 2016 12:00:00 +0000
<![CDATA[V srdci francouzského Primayeru]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/515 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/515 Ve dnech 27. - 28. dubna 2016 se v malebném francouzském městě Lyonu uskutečnila Konference distributorů firmy Primayer

Společnost Primayer je jedním z pilířů naší stability a úspěchu. Jsme výhradním distributorem této prestižní britské značky, a proto jsme i tento rok s radostí přijali pozvání a stali se tak součástí této významné akce.

        

Na konferenci nás firma Primayer seznámila se svými připravovanými "horkými" novinkami, které vám představíme později. Máte se na co těšit :)

Konference je na jedné straně jedinečnou příležitostí dozvědět se více o novinkách a budoucích vývojových trendech společnosti Primayer, a na straně druhé skvělou možností poskytnout naši zpětnou vazbu a prezentovat potřeby našich zákazníků – vás.

      

]]>
Sun, 08 May 2016 08:30:00 +0000
<![CDATA[® v dobrých rukou]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/450 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/450 V roce 2015 se nám povedla úžasná věc. Splnili jsme náročná kritéria, všechny náležitosti a získali ochrannou známku Společenství, která symbolizuje zhodnocení naší dosavadní práce.

Naše péče o vás se stala značkou. Nemůže to být náhoda, funguje spolehlivě již 25. rokem! Způsob prodeje, následná podpora, osobní přístup, vědomí, že máte i několik let po nákupu přístroje vždy na koho se obrátit - to je náš cíl a vlastně i cesta. Prodejem pro nás vše totiž teprve začíná. Na počátku jsme slýchávali, že se tento přístup moc nevidí – a nyní slýcháme, že se dnes už moc nevidí. My to tak nevnímáme, protože náš postoj je stále stejný. Záleží nám na vás! 

Zisku naší značky si opravdu ceníme, proto si ji chráníme.

 

]]>
Mon, 04 Jan 2016 07:00:00 +0000
<![CDATA[VýHRA pro HRAčičky]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/557 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/557 Je tu říjen a s ním NOVÁ HÁDANKA! Opět hádejte rok, kdy se něco zásadního nebo zajímavého stalo. K hádance naleznete celou řadu indicií právě zde, takže čtěte a zvyšte si šanci na výhru.

Hrajeme o Google Chromecast 2 - úplně novou a vylepšenou verzie populárního streamovacího zařízení od společnosti Google. Pokud zařízení připojíte přes HDMI port do své televize, můžete začít na velké obrazovce jednoduchým způsobem přehrávat obsah z Youtube, Netflix, Google Play Music, Google Play Movies nebo jiných služeb. 


Pokud nejste členy Klientské zóny, ale jste naším zákazníkem či jeho zaměstnancem, přihlaste se! Členství je bezplatné a můžete díky němu získat řadu výhod. Přesvědčte se sami :).

]]>
Mon, 03 Oct 2016 06:30:00 +0000
<![CDATA[Valtický odborný seminář]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/507 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/507 Druhým ročníkem pokračoval letos speciální odborný seminář "Trasování a poruchy na kabelech v prostředí trakční proudové soustavy".

    

Tentokrát se konal ve Valticích, na praktické ukázky jsme se přesunuli do nedaleké Břeclavi.

    

Vítaným zpestřením bylo také představení přístrojů společnosti Intereng.

    

Děkujeme všem účastníkům za odborné příspěvky, pomoc, interakci a dobrou náladu :)!!!

]]>
Fri, 15 Apr 2016 10:30:00 +0000
<![CDATA[Černé přípojky – víme jak na ně!]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/504 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/504 Nelegální přípojky vody a kanalizace jsou docela častým jevem. Společnosti, které provozují vodovody a kanalizace, se jim snaží bránit. K boji s černými odběrateli už mají zdatné pomocníky. Jedním z nich je námi dodávaná kamera RDC30M-12MM.


Nedávno pomohla právě tato kamera odhalit dalšího „koumáka“. Jak poznamenal náš odběratel, který černou přípojku odhalil, v tomto případě mu nepomohla ani falešná dřevěná stěna.

Pokud tedy hledáte řešení pro tyto situace, obraťte se na nás

   

]]>
Wed, 06 Apr 2016 05:30:00 +0000
<![CDATA[Dárek plný jinotajů]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/488 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/488 Ocenění není nikdy dost. Těch se jednoduše nenabažíte. Ukazují, že vaše cesta je správná a že to, co děláte, má smysl.

Vloni jsme si těchto krásných pocitů opravdu užili. Získali jsme Ochrannou známku společenství a prostřednictvím britského partnera – společnosti Radiodection – byla oceněna i naše práce na poli mezinárodního obchodu.

Naše radost však nekončí. V minulých dnech jsme obdrželi ocenění „Strategický partner roku 2015“ od společnosti RWE Česká republika a.s. Kritérii hodnocení jsou kromě kvality poskytovaných služeb také například přínos vzájemné spolupráce, transparentnost či společenská odpovědnost.

My si na společnosti RWE ceníme její invenci za formu tohoto ocenění. Museli nás prolustrovat opravdu dokonale, protože jsme dostali žárovku Tesla. Žárovka skvěle koresponduje s ulicí, na které sídlíme – Edisonova, a Tesla je jedním z našich služebních vozů. Prostě v RWE jsou ultra-mazaní a téhle situace využili pro vlastní promo. Nám však nemohli dát dokonalejší dárek!

Víte, že:
- technologicky výrobu žárovky zdokonalil a patentoval Thomas Alva Edison v roce 1879 a že první žárovka byla rozsvícena 21. října 1879? Svítila 40 hodin.
- první elektrické světlo v našich zemích měl Robertův cukrovar v Židlochovicích? Zde se rozsvítila žárovka již v roce 1880.
- první divadlo s vlastním elektrickým osvětlením na evropské pevnině mělo Brno? Šlo o Mahenovo divadlo. 

Our suppliers are important partners for reaching our goals – Axel Gerhardy, CFO RWE Česká republika a.s.

]]>
Tue, 22 Mar 2016 08:00:00 +0000