<![CDATA[Radeton s.r.o.]]> http://www.radeton.cz/rss Thu, 23 Mar 2017 23:57:20 +0000 Zend Framework Zend_Feed http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss <![CDATA[Právě byla zveřejněna hádanka měsíce v naší klientské zóně]]> http://www.radeton.cz/klub/souteze http://www.radeton.cz/klub/souteze ZNĚNÍ OTÁZKY MĚSÍCE:

Tento nápoj se vyrábí z pelyňku, anýzu a fenyklu. Pro jeho dochucení se často se využívají další bylinky - yzop lékařský, meduňka lékařská nebo badyán. Má buď přírodní zelenou barvu, ale může být i bezbarvý nebo modravé barvy, což je způsobeno odlišným výrobním postupem.
S oblibou jej pil dramatik Oscar Wilde, básník Paul Verlaine, či malíř Vincent van Gogh. Umělci popisovali jeho účinky jako „mysl otevírající“,
O jaký alkoholický nápoj, jehož se na světě vyrábí kolem dvou set značek, se jedná?

ODPOVÍDEJTE V KLIENTSKÉ ZÓNĚ]]>
Tue, 28 Feb 2017 23:00:00 +0000
<![CDATA[Blíží se výstava CZ - Sympozium "Bezpečnost, spolehlivost a provozování plynárenské soustavy 2017"]]> http://www.radeton.cz/index/vystavy/id/52 http://www.radeton.cz/index/vystavy/id/52 Český plynárenský svaz pořádá v měsíci dubnu sympozium s názvem "Bezpečnost, spolehlivost a provozování plynárenské soustavy 2017".

Program sympozia je nabitý zajímavými tématy - a tak ani my nesmíme chybět. Srdečně zveme účastníky k našemu prezentačnímu stolku, kde bude připraven Jakub Ulbrich, aby poradil, poreferoval, pomohl.

]]>
Fri, 03 Mar 2017 23:00:00 +0000
<![CDATA[Na AMPERu až do pátku]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/611 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/611 Děkujeme za první návštěvy a na ty další se až do pátku těšíme. Stánek máme vymazlený – přijďte se podívat.

  

A jestli máme nějaký bonus? - Samozřejmě! Jízda na přání - v naší Tesle se slečnou Romanou!

 

]]>
Wed, 22 Mar 2017 09:00:00 +0000
<![CDATA[Tak tohle je ona!]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/609 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/609 Minulý týden jsme psali, jakého se nám dostalo za velkou louží skvělého oceněníCena za nejlepšího prodejce kamer QuickView nám z USA připutovala prostřednictvím německých obchodních partnerů.

Nejen, že je hodnotná, ale i krásná, že?

Ocenění pro Radeton z Indianopolis

 

]]>
Wed, 15 Mar 2017 09:00:00 +0000
<![CDATA[Bodujeme v Indianapolis]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/605 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/605 WWETT (The Water & Wastewater Equipment, Treatment & Transport Show) je největší veletrh na světě, který spojuje profesionály ze služeb v oblasti životního prostředí. Nejnovější technologie, nejmodernější vybavení a ty nejlepší nápady jsou ve zkratce jeho obsahem.

Firma Envirosight – obchodní partner společnosti iPEK a výrobce kamer QuickView - má v Severní a Jižní Americe svoji rozsáhlou distribuční síť. Veletrh WWETT pokládá za příležitost ocenit své obchodní partnery. Tato ocenění zpravidla získávají pouze americké firmy, letos si však díky výjimečnému úsilí a světovým prodejním výsledkům vysloužil cenu Radeton. Stal se nejlepším distributorem kamer QuickView!

„Pohár vítězů“ za Radeton převzali spolupracovníci z iPEKu a my se těšíme, až cena dorazí k nám do firmy. Už chystáme místo v poličce s ostatními cenami :). 

 

]]>
Tue, 07 Mar 2017 10:30:00 +0000
<![CDATA[Hádankové výhry s Radetonem]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/603 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/603 Dnes jsme vylosovali dalšího výherce naší Radeton-hádanky. Dárkové balení whisky Jack Daniel´s putuje do Dvora Králové nad Labem k panu Aleši Slezákovi, který správně odpověděl, že zpěvák Bono Vox je lídrem irské skupiny U2. Gratulujeme!

Pan Slezák se tak připojil k prvnímu výherci – panu Marekovi Ujhazimu, jemuž jeho lednovou výhru v podobě Martini „přinesl“ první filmový James Bond – tedy Sean Connery.

Další hádanka byla zveřejněna již ve středu. Co je nynější výhrou, však bude muset výherce teprve uhodnout. 

]]>
Fri, 03 Mar 2017 09:00:00 +0000
<![CDATA[Odstartováno]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/602 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/602 Dnešním dnem odstartoval maraton našich letošních školení.

Termíny jednodenních školení trasování u nás v Radetonu byly prakticky ihned plné, stejně tak rychle se zaplnil jarní termín 3denního školení na Brněnské přehradě. Pokud máte zájem o tento typ školení, volná místa jsou už jen na podzim, takže neváhejte a hlaste se.

    

Školení trasování inženýrských sítí a hledání poruch na kabelech 2. 3. 2017

Plně obsazené je již také školení pro pracovníky vodárenských společností v červnu v Brně, dostatek volných míst naopak zatím nabízíme na stejném typu školení v Bořeticích, kde se po práci nabízí zasloužený relax v oblíbené vinařské oblasti. Přidejte se k nám :)!

]]>
Thu, 02 Mar 2017 12:30:00 +0000
<![CDATA[Díky vám]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/597 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/597 SRDEČNĚ DĚKUJEME všem účastníkům RoadShow, kteří za námi vážili cestu, aby se s námi potkali.

Ti stávající nám svojí návštěvou dali najevo, že jsou s námi spokojeni a že s námi ve svém řemesle počítají, a ti noví zase naději na nové odborné vztahy i osobní přátelství.

Bylo nám s vámi opravdu příjemně. Některé okamžiky jsme se snažili zachytit i v obrazech. Budete-li si je chtít někdy připomenout, podívejte se na krátké video nebo naši fotogalerii z cest.

]]>
Thu, 02 Feb 2017 13:30:00 +0000
<![CDATA[Whisky za hádanku]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/594 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/594 Naše únorová hádanka se týká irského zpěváka Bono Voxe. Naleznete ji v našem stolním Radeton kalendáři a ve zkrácené podobě v naší Klientské zóně, kde na ni můžete rovnou odpovědět.

Ze správných odpovědí vylosujeme počátkem března výherce nejprodávanější americké whisky Jack Daniel´s. 

Vy, kteří si dáte rádi stejně jako Bono skleničku či dvě, hádejte!

 

]]>
Wed, 01 Feb 2017 06:00:00 +0000
<![CDATA[Tesla míří do Olomouce]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/593 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/593 Na RoadShow jsme slibovali zapůjčit naši Teslu na celý víkend jednomu z těch zákazníků, kteří v průběhu akce podají jakoukoli závaznou objednávku.

Výherce jsme vylosovali – a losování pro vás natočili.

K výhře srdečně blahopřejeme firmě MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s.!

Chcete-li si připomenout chvíle společně strávené na RoadShow nebo se podívat, jak taková akce vypadá, klikněte právě sem :)!

 

 

 

]]>
Mon, 30 Jan 2017 13:30:00 +0000
<![CDATA[Za objednávku Tesla na víkend! A za co dres?]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/592 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/592 Naše RoadShow je ve třetině. Objednáte-li jakékoli zboží, než RoadShow skončí, budete zařazeni do slosování o zapůjčení našeho firemního elektromobilu Tesla na celý víkend. Nemusíte přijít osobně, tato šance platí i pro ty, kteří se za námi na našich cestách po republice nestihnou zastavit.

Soutěž o dresy naopak probíhá přímo na RoadShow. Každý účastník může vhodit svůj hlas do slosovací urny, z níž vždy v pravé poledne vylosujeme výherce. První dva výherce už dres má, ale stále jich dost zbývá.

A proto přijďte, soutěžte a vyhrávejte!

]]>
Wed, 18 Jan 2017 09:00:00 +0000
<![CDATA[Tesla a hokejové dresy – i to je naše RoadShow]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/590 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/590 Už příští týden začneme objíždět všechny regiony naší republiky, abyste se za námi mohli podívat také vy, kteří se nemůžete vydat k nám do Brna. Přijďte i se svými kolegy - jste srdečně zváni!

Bude se radit, školit i soutěžit! Třeba o to, kdo vyhraje zapůjčení naší Tesly na celý víkend nebo kdo obleče hokejový dres extra- či prvoligového mužstva z vašeho regionu.

Bližší informace o RoadShow čtěte zde!

]]>
Mon, 09 Jan 2017 08:30:00 +0000
<![CDATA[První letošní hádanka]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/586 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/586 Vy, kteří máte na stolech naše stolní kalendáře, už ji vidíte. Její znění naleznete i v Klientské zóně, kde na ni můžete rovnou odpovídat. První letošní hádanka je jednoduchá a je spjata s postavou filmového Jamese Bonda.

Chcete-li vyhrát lahev martini a ochutnat tak oblíbený drink agenta 007, zaklikněte správnou odpověď na hádanku v sekci „Soutěže“. Ze správných odpovědí vylosujeme začátkem února vítěze. 

]]>
Mon, 02 Jan 2017 07:00:00 +0000
<![CDATA[Přejeme vám...]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/585 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/585 … šťastný závěr letošního roku a skvělý start do roku nového. Kromě pevného zdraví vám přejeme také mnoho úspěchů, radosti a štěstí!

Těšíme se na setkání s vámi. Už za pár dní startuje naše Radeton RoadShow – tak si nezapomeňte udělat čas a přijít za námi tam, kde vám budeme nejblíže.

16.1. České Budějovice – Minipivovar Kněžínek
17.1. Jihlava – Mlýn Hotel Vílanec u Jihlavy
18.1. Pardubice – Golf Resort Kunětická Hora
19.1. Olomouc – Golf Resort Olomouc
20.1. Ostrava – Třebovický mlýn
23.1. Plzeň – Golf Park Plzeň
24.1. Chomutov – Golf Resort Bitozeves
25.1. Liberec – Ranč Malevil, Heřmanice v Podještědí
26.1. Praha – Hotel Golf


Pozvánku s dalšími informacemi očekávejte po Novém roce ve vašich e-mailových schránkách. (Zase na vás něco chystáme :)!

]]>
Sat, 31 Dec 2016 08:00:00 +0000
<![CDATA[Ode dneška potřetí]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/600 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/600 S příchodem prvního jarního měsíce zveřejňujeme již třetí hádanku v tomto roce, na kterou můžete odpovídat po celý březen.

I tentokrát hrajeme o lahev zajímavého nápoje. Říká se mu „nápoj bohémských umělců“ či „zelená víla“. Na počátku 20. století byl zakázán, k uvolnění jeho zákazu došlo až na přelomu 80. a 90. let minulého století. Češi vymysleli nový způsob jeho úpravy před konzumací, což byl velmi úspěšný marketingový tah, který znamenal doslova obrodu tohoto nápoje. Rituál hoření, karamelizace… tenhle efekt prostě táhne.

Zadání hádanky naleznete v našem stolním kalendáři a také v sekci "Soutěže"na webových stránkách v Klientské zóně. Tak co, víte, o který nápoj jde a „zahádáte si“?

Foto: Eric Litton – Vlastní dílo, CC BY-SA 2.5, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=678224
]]>
Wed, 01 Mar 2017 05:30:00 +0000
<![CDATA[Přidáváme další termín jednodenního školení trasování!]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/599 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/599 Velice nás těší váš zájem o naše školení. V reakci na naši včerejší zprávu o ubývajících místech, se jarní termíny trasování okamžitě naplnily. Třídenní červnové školení se bude opakovat v září a míst je zatím dostatek.

Rozhodli jsme se vyjít vstříc i vám, kteří nemůžete v práci chybět déle než den – a přidáváme termín jednodenního školení trasování v našem sídle v Brně, a to 11.4.! Pokud máte zájem, rezervujte si své místo co nejdříve. 

]]>
Fri, 17 Feb 2017 09:00:00 +0000