<![CDATA[Radeton s.r.o.]]> http://www.radeton.cz/rss Mon, 05 Dec 2016 04:23:35 +0000 Zend Framework Zend_Feed http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss <![CDATA[Blíží se výstava CZ - Workshop Protikorozní ochrana úložných zařízení]]> http://www.radeton.cz/index/vystavy/id/51 http://www.radeton.cz/index/vystavy/id/51 Již 25. ročník workshopu "Protikorozní ochrana úložných zařízení", který pořádá společnost GAS s. r. o., se letos koná v Praze v hotelu Olympik. Nebudeme chybět. 

Setkání si klade za cíl seznámit účastníky s novinkami v oboru a se zkušenostmi z praxe. Workshop je určen odborným profesím v oboru protikorozní ochrany úložných zařízení. Setkání tradičně nabízí účastníkům možnost zhlédnout výstavu prezentujících se firem a jejich výrobků.

]]>
Sat, 05 Nov 2016 23:00:00 +0000
<![CDATA[Hádanku přinese Mikuláš]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/572 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/572 Hádanka na prosinec bude. Ale až v pondělí! Do té doby zkuste hádat, o co budeme v prosinci soutěžit. Netiká to a hodí se to při sportu :).

]]>
Thu, 01 Dec 2016 08:00:00 +0000
<![CDATA[Výběr odměn z věrnostního klubu]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/570 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/570 Uvažujete o tom, že si do konce roku vyberete nějakou odměnu za nastřádané body? Pokud ano, prosíme vás, abyste si o výběr odměn v tomto roce napsali nejpozději do 12.12. Při pozdějších požadavcích nemůžeme zaručit, že vaše odměny dorazí do Štědrého dne. Jejich předání se tak může posunout na dobu po Novém roce.

Děkujeme za pochopení :)

]]>
Wed, 02 Nov 2016 09:00:00 +0000
<![CDATA[Finišujeme s dárkem pro vás]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/564 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/564 Jedním z našich firemních hesel, kterým se řídíme, je „Vždycky něco navíc“. Jedno takové „navíc“ tu pro vás už tradičně míváme na konci každého roku. Je jím kalendář – pro hodně lidí věc nezbytná.

Na rok 2017 jsme pro naše zákazníky vybrali opět kalendář stolní. Snažili jsme se nadupat jej informacemi, které budou sloužit k užitku i pro zábavu. Kromě informací, které sem tradičně patří, v něm najdete pozvánky na akce firmy Radeton, a upozorníme také na akce z oboru, které by vás mohly zajímat. Chybět nebudou významné sportovní akce roku – domácí i zahraniční, ani měsíční soutěže. V nich se podíváme, co měly či mají rády známé osobnosti a budeme hrát o lahev právě toho moku, který byl nebo je jejich oblíbeným. Doufáme, že se pobavíte a třeba se i něco nového dozvíte.

Kalendar Radeton

Pamatujete si naše starší kousky? :)

]]>
Thu, 20 Oct 2016 09:00:00 +0000
<![CDATA[Čas na novou výměnu zkušeností]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/559 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/559 Uběhl už nějaký ten pátek od doby, kdy jsme pořádali poslední Enigma Olympiádu. Je čas na novou výměnu zkušeností, a proto je tu v pořadí již třetí akce tohoto druhu!

Enigma olympiáda 2013_přednáška  Enigma Olympiáda_workshop s Jakubem  Enigma Olympiáda - workshop
Je určena jak zkušeným odborníkům ve vyhledávání úniků vody, tak i úplným začátečníkům v této oblasti. I letos se k nám přidají norští partneři a tu správnou náladu nám dotvoří adventní Praha.

Pokud vás tyto řádky oslovily, podívejte se na podrobnosti o školení a hlavně se co nejdříve přihlaste, ať víme, že s vámi máme počítat. Těšíme se!

  NH hotel Praha  

 

]]>
Tue, 11 Oct 2016 11:00:00 +0000
<![CDATA[Noví pomocníci pro vás]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/540 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/540 Prázdniny jsou sice tady, ale v Radetonu na žádnou okurkovou sezonu nemáme čas.

Přinášíme vám novinky z vodárenského ranku! Podívejte se na 6 nových zdatných pomocníků. Jako bonus přikládáme i video, které vám dokáže, jak velcí mohou tito leckdy nenápadní pomocníci být.

 

 

]]>
Thu, 21 Jul 2016 12:00:00 +0000
<![CDATA[Pořád se něco děje… aneb 40 000 + 1 svatba k tomu!]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/533 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/533 Letošní jaro bylo v Radetonu nabité událostmi všeho druhu. Trocha rekapitulace tedy určitě neuškodí.

Největší akcí byl bezesporu DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ. Přivítali jsme na 150 návštěvníků, kteří se za námi sjeli z různých koutů republiky. Byli jste tu s námi a chcete si tento den připomenout? Nedostali jste se sem a rádi byste se koukli, jaké to bylo, abyste věděli, jestli stojí za to se příště přidat k nám?

PODÍVEJTE SE NA VIDEO ZE DNE OTEVŘENÝCH DVEŘÍ!

Jaro je v Radetonu už tradičně ve znamení školení všeho druhu. Školicí akce odstartovaly v dubnu seminářem „Trasování a poruchy na kabelech v prostředí trakční proudové soustavy“, který se konal v jihomoravských Valticích. Seminář navázal na loňský úspěšný první „kurdějovský“ ročník a obohatil jej i zahraniční host - Thomas Knobelsdorf – zástupce německé firmy Intereng, který předvedl přístroje usnadňující vyhledávání poruch na kabelech.

    

Následovala smršť různých jednodenních školení u nás na firmě, ať již zadaných pro různé firmy, nebo otevřených komukoli, jež byla jen malou rozcvičkou před velkými školeními, která proběhla před pár dny v červnu na Brněnské přehradě :).

     

V samém závěru měsíce května jste s námi mohli vyrazit do Německa na velkolepý veletrh IFAT, zhlédnout novinky v oboru a současně se nechat proškolit na kamerové systémy. Naopak my jsme s úspěchem vystavovali na trenčínské výstavě AQUA, kde jsme získali 2. místo v kategorii "Technologie".

    

Při tom všem kalupu kolegové ještě stihli „přivzdělat“ sebe i druhé, a to na konferenci „Obnova vodohospodářské struktury“, která se konala v brněnském hotelu Voroněž, či v Žilině na kolokviu s názvem "Prevádzková spoľahlivosť a bezpečnosť významných potrubných systémov Slovenska – plyn, ropa". Vypomohli také na akci s názvem „Den s RWE“, který tradičně organizuje skupina RWE v rámci spolupráce s plynárenskými učilišti v Brně - Bosonohách. I letos jsme tu měli svoje stanoviště a o informace od nás byl opravdový zájem, což nás nesmírně těší.

    

Představte si, že k tomu všemu oba Jakubové, Petr, Pepa a Přemek za vámi - zákazníky najezdili na jaře 40 000 km! A Pepu jsme ještě stihli oženit :)! 

O prázdninách si trošičku vydechneme, avšak podzim nebude o nic míň hektický. Nám to ale nevadí, protože se s vámi vidíme opravdu rááádi :)!

Do té doby vám PŘEJEME PŘÍJEMNÝ LETNÍ ČAS DOVOLENÝCH, GRILOVAČEK, VÝLETŮ A ZÁBAVY!

]]>
Thu, 23 Jun 2016 09:15:00 +0000
<![CDATA[Enigma soutěž na Slovensku]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/530 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/530 Radeton se již tradičně účastní se svojí ENIGMA disciplínou Mezizávodní soutěže vodárenských pracovníků. Poslední z těchto soutěží se konala dne 17.06. 2016 v areálu Západoslovenské vodárenské společnosti, a.s. v Nových Zámcích.

Zúčastnili se jí pátrači, kteří vyhodnocovali reálná měření s multikorelačním systémem Enigma. Úkolem soutěžících bylo vyhledat v rámci měřeného úseku všechny skryté úniky vody, určit přesnou polohu každého z nich, odhalit případné nehomogenity na síti a po dokončení práce se softwarem Enigma zapsat výsledky do připraveného formuláře ve stanoveném časovém limitu. Pro vítěze byly připraveny hodnotné věcné ceny.

 

Připojujeme se ke gratulaci vítězům :)!

 

]]>
Mon, 20 Jun 2016 13:00:00 +0000
<![CDATA[Máme druhé místo v soutěži Zlatá AQUA]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/527 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/527 Kolegové ze Slovenska pro nás mají výbornou zprávu!

Na právě probíhající mezinárodní výstavě AQUA 2016 jsme získali 2. místo v kategorii "Technologie", a to za unikátní ultrazvukový průtokoměr s vestavěným dataloggerem a modemem – PrimeFlo3. 

       

Výstava potrvá do 16.6.2016, takže máte-li tam cestu i vy z Česka, neváhejte a zastavte se na stánku Radetonu: pavilon č. 7stánek č. 37-38. Kolegové vás rádi přivítají a budou vám ve všem nápomocni.

]]>
Tue, 14 Jun 2016 14:00:00 +0000
<![CDATA[Velká školení 2016 odstartovala]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/520 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/520 Slovenští kolegové tento týden školí v lázních Brusno jak trasování inženýrských sítí, tak i pracovníky vodárenských společností. Čeští zájemci si ještě pár dní počkají, ale i u nás jsou obě školení doslova na spadnutí a jsou již několik měsíců naplněna. Protože jsme tomu rádi, ale neradi bychom vás nechali „ve štychu“, vypsali jsme podzimní termín nejen pro „trasovače“, ale nově i pro „vodaře“. Budete-li se chtít ještě letos pořádně prakticky proškolit, neváhejte a přihlaste se na některé z těchto školení. Míst každým dnem ubývá!

Školení trasování inženýrských sítí a lokalizace poruch na kabelech (Brno): 13.-15.9.
Školení technických pracovníků vodárenských společností (Bořetice, okr. Břeclav): 19.-21.9.

    

]]>
Thu, 26 May 2016 12:00:00 +0000
<![CDATA[Snadné nastavení, snadné zabezpečení]]> http://www.radeton.cz/index/actuality/id/568 http://www.radeton.cz/index/actuality/id/568 Ode dneška na vás čeká nová hádanka. Z řady retro už předposlední. Opět se ptáme na rok, kdy se v Radetonu něco zásadního nebo zajímavého dělo. K hádance naleznete celou řadu indicií právě zde, takže čtěte a zvyšte si šanci na výhru.

V měsíci listopadu hrajeme o WIFI router D-Link DIR-842 Wireless AC1200 DualBand, díky němuž můžete surfovat po webu, chatovat a hrát online hry, a zároveň streamovat digitální média v pásmu 5 GHz na multimediální přehrávače a tablety.

Pokud nejste členy Klientské zóny, ale jste naším zákazníkem či jeho zaměstnancem, přihlaste se! Členství je bezplatné a můžete díky němu získat řadu výhod. Přesvědčte se sami :).

 

]]>
Tue, 01 Nov 2016 07:00:00 +0000