SÍDLO RADETON

V roce 2014 opouštíme po mnoha letech „mateřskou“ část Černá Pole a stěhujeme se do stále atraktivnější části Králova Pole do těsné blízkosti dvou významných brněnských lokalit – Českého technologického parku a kampusu Vysokého učení technického v Brně.

Český technologický park je rozvojový projekt, který poskytuje prostory pro kanceláře, výzkum a lehký průmysl, společně s prostorami pro odpočinkové aktivity a služby. Je členem Mezinárodní asociace vědeckých parků, které spojují odborníky z oblasti vědy, techniky, výzkumu a inovací a podporují růst svých členů a přispívají tak k ekonomickému rozvoji. Úspěch projektu demonstruje seznam renomovaných společností, které zde již našly své místo. Našimi sousedy tak budou např. společnosti IBM, FEI, Motorola, Vodafone či Silicon Graphics.

Kampus Vysokého učení technického v Brně (lidově Palačák) je v blízkosti Palackého vrchu, jenž je součástí přírodní památky Medlánecké kopce. Nejedná se o přesně vymezený prostor, ale spíše o soustředění několika desítek budov do jedné oblasti. Univerzita byla první českou vysokou školou na Moravě a po více než 110 letech dospěla do pozice mezinárodně uznávané vzdělávací instituce, která nabízí současné špičkové vědecké a odborné znalosti.

Místo má výbornou dostupnost jak od Svitav, tak na dálnici D1. Naše nové prostory nám umožní ještě mnohem intenzivněji žít naší vizí přístupu ke klientům. Vybudovali jsme mnohem větší servisní zázemí, výrazně se zvětšily školicí místnosti, přibyla možnost ubytování pro klienty a hlavně: rozsáhlý pozemek nám dal možnost postavit cvičný polygon nejen pro trasování nejrůznějších typů vedení, ale také pro vyhledávání úniků vody a plynu nebo kamerovou inspekci hned několika kanalizačních dimenzí. Nová a svěží architektura nám také poskytne mnohem více inspirace při zamýšlením se nad tím, jak dále zkvalitňovat služby pro vás, naše klienty.

Ulice, na níž nás najdete, nese název Edisonova. Edisonova společnost v roce 1882 elektrifikovala dnešní Mahenovo divadlo a přispěla ke slávě města. Brno se tak stalo prvním evropským městem, jehož divadlo Edisonovy žárovky osvětlovaly. Bylo jich 1996! Nás najdete v čísle popisném 7 – a to je šťastné číslo.

Jste srdečně zváni!

Kde nás přesně najdete?


X

Přihlášení do klientské zóny

Pro stažení tohoto souboru musíte být přihlášeníregistrace zapomněli jste heslo?