Všechna školení a akce:

30.3.2017
CZ - Školení trasování inženýrských sítí a hledání poruch na kabelech

ZADÁNO PRO E.ON SERVISNÍ, S. R. O. Jak správně a efektivně pracovat s lokátorem. Jednotlivé funkce lokátoru. Rychlá řešení klasických i neobvyklých situací. Školení..

více info

11.4.2017
CZ - Seminář trasování inženýrských sítí a hledání poruch na kabelech

NA VAŠI ŽÁDOST PŘIDÁVÁME DALŠÍ TERMÍN JEDNODENNÍHO ŠKOLENÍ TRASOVÁNÍ! Jak správně a efektivně pracovat s lokátorem. Jednotlivé funkce lokátoru. Rychlá řešení..

více info

13.4.2017
CZ - Seminář trasování inženýrských sítí a hledání poruch na kabelech

ZADÁNO PRO FIRMU Česká telekomunikační infrastruktura a.s.  Jak správně a efektivně pracovat s lokátorem. Jednotlivé funkce lokátoru. Rychlá řešení klasických..

více info

16.5.2017 - 17.5.2017
SK - Školenie trasovania inžinierskych sietí a lokalizácie porúch na kábloch

Odborné školenie je určené pre pracovníkov, ktorí používajú lokátory pre lokalizáciu podzemných inžinierskych sietí. Školenie je zamerané hlavne na praktickú stránku veci..

více info

17.5.2017 - 19.5.2017
SK - Školenie technických pracovníkov vodárenských spoločností

Odborné školenie je určené pre pracovníkov, ktorí sa zaoberajú vyhľadávaním únikov vody, systémom znižovania strát a pracujú s lokátormi pre lokalizáciu trasy potrubia...

více info

6.6.2017 - 8.6.2017
CZ - Školení technických pracovníků vodárenských společností

XIV. ročník školení určeného pro pracovníky, kteří se zabývají vyhledáváním úniků vody, systémy snižování ztrát a pracují s lokátory pro lokalizaci trasy..

více info

13.6.2017 - 15.6.2017
CZ - Školení trasování inženýrských sítí a lokalizace poruch na kabelech

Jarní termín XIII. ročníku školení určeného pro pracovníky, kteří používají lokátory pro lokalizaci podzemních inženýrských sítí! Školení je zaměřeno hlavně na..

více info

12.9.2017 - 14.9.2017
CZ - Školení trasování inženýrských sítí a lokalizace poruch na kabelech

Podzimní termín XIII. ročníku školení určeného pro pracovníky, kteří používají lokátory pro lokalizaci podzemních inženýrských sítí! Školení je zaměřeno hlavně..

více info

18.9.2017 - 20.9.2017
CZ - Školení technických pracovníků vodárenských společností

V roce 2017 opět otevíráme - po loňském kladném ohlasu - druhý termín XIV. ročníku vodárenského školení NA ATRAKTIVNÍM MÍSTĚ JIŽNÍ MORAVY. Pojeďte s námi do..

více info

ŠKOLENÍ A AKCE

Přístroje, které prodáváme, důvěrně známe a UMÍME S NIMI PRACOVAT. ANO, NAUČÍME TO I VÁS! Jsme rádi, když potenciál přístrojů umíte v terénu maximálně využít. Dobře víme, že na efektivitě záleží: správné použití přístrojů šetří váš čas i peníze.

"NEjsme pouhými prodejci a NEní nám jedno, komu přístroje prodáme a zda s nimi zákazník bude umět správně zacházet"

Odborná školení jsou jednou z forem naší technické podpory. Obsahují propracovanou teoretickou a především praktickou část a jsou výbornou příležitostí pro sdílení poznatků mezi uživateli. Díky tomu se stala velmi populárními a brzy po zveřejnění termínů bývají téměř vyprodaná. Zarezervujte si včas některý z termínů!

Máte-li zájem o školení na míru, objednejte si půldenní či jednodenní školení přímo u vás ve firmě. Napište nám nebo zavolejte (543 257 777)!

A JAK TAKOVÉ ŠKOLENÍ MŮŽE VYPADAT?

Tematické semináře

V roce 2015 rozjel Radeton kromě klasických školení i řadu tematických seminářů, a to jedno i vícedenních, pořádaných v Česku, i mezinárodních. Na úzké spolupráci jsme domluveni s partnery v Německu a Velké Británii.

Všechny informace k chystaným seminářům postupně doplňujeme do této sekce, kde se můžete v případě zájmu na školení či seminář rovnou i přihlásit.

Využijte možnosti dozvědět se něco nového, navštívit místa, kam byste se možná nedostali a sdílet svoje zkušenosti s lidmi blízkými vašemu oboru! Radeton vám rád poskytne zázemí.


   


X

Přihlášení do klientské zóny

Pro stažení tohoto souboru musíte být přihlášeníregistrace zapomněli jste heslo?