Všechna školení a akce:

25.7.2017
CZ - Školení trasování inženýrských sítí a hledání poruch na kabelech - zadáno pro firmu AK Signal Brno

Jak správně a efektivně pracovat s lokátorem. Jednotlivé funkce lokátoru. Rychlá řešení klasických i neobvyklých situací. Školení proběhne v naší školicí části v..

více info

5.9.2017
CZ - Seminář: Kontrola a revize plynových přípojek uložených v zemi

Inspekce plynových přípojek uložených v zemi je dnes tématem číslo 1 mezi revizními techniky. Legislativa je tlačí tyto práce provádět, ovšem zde revizní technici..

více info

6.9.2017
CZ - Seminář: Inspekce kanalizací

Možnosti práce s automatickými mobilními systémy - NOVINKA VC500 – práce s normou ČSN EN13508 a novým SW WinCan VX v inspekčním voze – práce se satelitním systémem..

více info

7.9.2017
CZ - Promoakce - systém XPECTION

Představujeme NOVINKU - jedinečný systém XPECTION, který dokáže živě přenášet video při čištění kanalizace! • Představíme všechny moderní funkce, které tento..

více info

12.9.2017 - 14.9.2017
CZ - Školení trasování inženýrských sítí a lokalizace poruch na kabelech

Podzimní termín XIII. ročníku školení určeného pro pracovníky, kteří používají lokátory pro lokalizaci podzemních inženýrských sítí! Školení je zaměřeno hlavně..

více info

18.9.2017 - 20.9.2017
CZ - Školení technických pracovníků vodárenských společností

V roce 2017 opět otevíráme - po loňském kladném ohlasu - druhý termín XIV. ročníku vodárenského školení NA ATRAKTIVNÍM MÍSTĚ JIŽNÍ MORAVY. Pojeďte s námi do..

více info

ŠKOLENÍ A AKCE

Přístroje, které prodáváme, důvěrně známe a UMÍME S NIMI PRACOVAT. ANO, NAUČÍME TO I VÁS! Jsme rádi, když potenciál přístrojů umíte v terénu maximálně využít. Dobře víme, že na efektivitě záleží: správné použití přístrojů šetří váš čas i peníze.

"NEjsme pouhými prodejci a NEní nám jedno, komu přístroje prodáme a zda s nimi zákazník bude umět správně zacházet"

Odborná školení jsou jednou z forem naší technické podpory. Obsahují propracovanou teoretickou a především praktickou část a jsou výbornou příležitostí pro sdílení poznatků mezi uživateli. Díky tomu se stala velmi populárními a brzy po zveřejnění termínů bývají téměř vyprodaná. Zarezervujte si včas některý z termínů!

Máte-li zájem o školení na míru, objednejte si půldenní či jednodenní školení přímo u vás ve firmě. Napište nám nebo zavolejte (543 257 777)!

A JAK TAKOVÉ ŠKOLENÍ MŮŽE VYPADAT?

Tematické semináře

V roce 2015 rozjel Radeton kromě klasických školení i řadu tematických seminářů, a to jedno i vícedenních, pořádaných v Česku, i mezinárodních. Na úzké spolupráci jsme domluveni s partnery v Německu a Velké Británii.

Všechny informace k chystaným seminářům postupně doplňujeme do této sekce, kde se můžete v případě zájmu na školení či seminář rovnou i přihlásit.

Využijte možnosti dozvědět se něco nového, navštívit místa, kam byste se možná nedostali a sdílet svoje zkušenosti s lidmi blízkými vašemu oboru! Radeton vám rád poskytne zázemí.


   


X

Přihlášení do klientské zóny

Pro stažení tohoto souboru musíte být přihlášeníregistrace zapomněli jste heslo?