Všechna školení a akce:

31.5.2016
Školenie kamerových systémov

viz česká pozvánka "Německo: Školení kamerových..

více info

31.5.2016
Německo: Návštěva veletrhu IFAT + Školení kamerových systémů

V souvislosti s novinkami v oblasti inspekčních kamer iPEK organizujeme Školení kamerových systémů spojené s návštěvou velkolepého mezinárodního veletrhu IFAT..

více info

7.6.2016 - 9.6.2016
CZ - Školení technických pracovníků vodárenských společností

XIII. ročník školení určeného pro pracovníky, kteří se zabývají vyhledáváním úniků vody, systémy snižování ztrát a pracují s lokátory pro lokalizaci trasy..

více info

14.6.2016 - 16.6.2016
CZ - Školení trasování inženýrských sítí a lokalizace poruch na kabelech

Jarní termín XII. ročníku školení určeného pro pracovníky, kteří používají lokátory pro lokalizaci podzemních inženýrských sítí! Školení je zaměřeno hlavně na..

více info

23.6.2016
CZ - Kulatý stůl: Úniky vody

Kulatý stůl je neformální setkání za účelem sdílení zkušeností. Tématem tohoto kulatého stolu jsou „ztráty vody“ ve vodovodních sítích. Srdečně tedy zveme..

více info

29.6.2016
CZ - Seminář: ENIGMA – Základní vyhodnocování dat a zásadní funkce software

Seminář je určen pro začínající uživatele korelačního systému Enigma. Hlavní náplní je řešení modelových příkladů s procvičením zásadních funkcí software..

více info

7.9.2016
CZ - Seminář: Inspekce kanalizací

Možnosti práce s nahlížecími kamerami - NOVINKA QUICKVIEW AirHD - nejmodernější inspekční kamerový vůz na světě - novinky v kamerových systémech - praktická..

více info

9.9.2016
CZ - Školení trasování inženýrských sítí a hledání poruch na kabelech - zadáno pro firmu E.ON Servisní, s.r.o.

Jak správně a efektivně pracovat s lokátorem. Jednotlivé funkce lokátoru. Rychlá řešení klasických i neobvyklých situací. Školení proběhne v naší školicí části v..

více info

13.9.2016 - 15.9.2016
CZ - Školení trasování inženýrských sítí a lokalizace poruch na kabelech

Podzimní termín XII. ročníku školení určeného pro pracovníky, kteří používají lokátory pro lokalizaci podzemních inženýrských sítí! Školení je zaměřeno hlavně..

více info

19.9.2016 - 21.9.2016
CZ - Školení technických pracovníků vodárenských společností II

Pro velký zájem přidáváme DALŠÍ TERMÍN XIII. ročníku NA ATRAKTIVNÍM MÍSTĚ JIŽNÍ MORAVY! Pojeďte s námi do krásné moravské vinařské vísky - do..

více info

ŠKOLENÍ A AKCE

Přístroje, které prodáváme, důvěrně známe a UMÍME S NIMI PRACOVAT. ANO, NAUČÍME TO I VÁS! Jsme rádi, když potenciál přístrojů umíte v terénu maximálně využít. Dobře víme, že na efektivitě záleží: správné použití přístrojů šetří váš čas i peníze.

"NEjsme pouhými prodejci a NEní nám jedno, komu přístroje prodáme a zda s nimi zákazník bude umět správně zacházet"

Odborná školení jsou jednou z forem naší technické podpory. Obsahují propracovanou teoretickou a především praktickou část a jsou výbornou příležitostí pro sdílení poznatků mezi uživateli. Díky tomu se stala velmi populárními a brzy po zveřejnění termínů bývají téměř vyprodaná. Zarezervujte si včas některý z termínů!

Máte-li zájem o školení na míru, objednejte si půldenní či jednodenní školení přímo u vás ve firmě. Napište nám nebo zavolejte (543 257 777)!

A JAK TAKOVÉ ŠKOLENÍ MŮŽE VYPADAT?

Tematické semináře

V roce 2015 rozjel Radeton kromě klasických školení i řadu tematických seminářů, a to jedno i vícedenních, pořádaných v Česku, i mezinárodních. Na úzké spolupráci jsme domluveni s partnery v Německu a Velké Británii.

Všechny informace k chystaným seminářům postupně doplňujeme do této sekce, kde se můžete v případě zájmu na školení či seminář rovnou i přihlásit.

Využijte možnosti dozvědět se něco nového, navštívit místa, kam byste se možná nedostali a sdílet svoje zkušenosti s lidmi blízkými vašemu oboru! Radeton vám rád poskytne zázemí.


   


X

Přihlášení do klientské zóny

Pro stažení tohoto souboru musíte být přihlášeníregistrace zapomněli jste heslo?