PRAVIDLA CELOROČNÍ SOUTĚŽE O ŠKODU OCTAVIA

Celý rok 2014 soutěžíme o náš vůz Škoda Octavia! Máte hned několik způsobů, jak se může vaše jméno dostat do osudí:

Soutěž s Kalendářem Radeton 2014. Pokud máte rádi filmové hlášky, jistě vás tato soutěž potěší. Stačí v ní získat 10 bodů (z celkových 36 možných) a jste ve slosování. Soutěže se mohou účastnit jen platní členové Klientské zóny (KZ). Registrace do KZ je jednoduchá, nic vás nestojí a členem KZ se může stát jakýkoliv náš zákazník nebo jeho zaměstnanec. Navíc každý člen získává mnoho dalších výhod. Po dosažení 10 bodů bude hlasovací lístek s vaším jménem vhozen do zapečetěného osudí.

Účast na Roadshow. Stačí za námi přijít do jakéhokoliv města, které během Roadshow 2014 navštívíme. Při odchodu si budete moci vyzvednout hlasovací lístek, napsat na něj svoje jméno a vhodit do osudí. Osudí bude zapečetěné a budete moci se na ochranné pásky i podepsat, a tím si ověřit autentičnost celé soutěže.

Nákup v roce 2014. Pokud nakoupíte jakékoliv zboží během roku 2014, dostáváte se automaticky do slosování. Můžete kromě sebe nominovat až 3 další své kolegy, kteří dostanou příležitost o vůz soutěžit. Stačí, když nám zašlete jejich jména, pracovní pozici, e-mailový a telefonní kontakt. Hlasovací lístky vyplníme za ně a o zařazení do losování je budeme prostřednictvím e-mailů informovat.

Mimořádné akce. Možná se naše zapečetěné osudí objeví na některé z dalších našich akcí. Školení, veletrhy, semináře, konference. Stačí sledovat naše informační kanály: web, Facebook, RSS a jistě vám žádná příležitost, jak se do osudí dostat, neunikne.

Další informace:

  • Jednotlivé body lze kombinovat! Je možné dostat více hlasovacích lístků se svým jménem do osudí. Pokud tedy plánujete nákup v roce 2014, chystáte se za námi na Roadshow, budete soutěžit s kalendářem a ještě číhat na další akce, můžete své šance na výhru klidně i zdesetinásobit!
  • Při účasti na více Roadshow během jednoho roku je možné vhodit pouze jeden hlasovací lístek do osudí.
  • Při opakovaných nákupech během roku je možné udělit příležitost dostat se do osudí jen jednou za kvartál.
  • V případě rozdělení jednoho investičního celku na více faktur bude tento brán jako jeden nákup a jako jedna příležitost dostat se do osudí.


Platný člen KZ je taková osoba, která má aktivní registraci – přístupové údaje do KZ na stránce www.klientskazona.cz, a je zaměstnancem nebo majitelem společnosti, která u společnosti Radeton s.r.o., Radeton SK s.r.o., Radeton Kft. nebo Radeton Polska sp.z.o.o. za posledních 20 let nakupovala zboží nebo služby, nebo osoba, kterou lze považovat za potenciálního klienta jedné ze jmenovaných společností.

Tímto opatřením chceme ochránit naše autentické klienty a zvýšit jejich šance na výhru tím, že zabráníme účasti široké veřejnosti.

 


X

Přihlášení do klientské zóny

Pro stažení tohoto souboru musíte být přihlášeníregistrace zapomněli jste heslo?