VYSÍLÁME RSS!!!

Odebírejte náš RSS kanál a nic Vám už neunikne.

 

Co je to RSS?

Technologie RSS umožňuje uživatelům internetu přihlásit se k odběru novinek z webu, který RSS zdroj nabízí. RSS zprávy je možné odebírat prostřednictvím tzv. RSS čteček, což je speciální program ve vašem počítači (ovšem např. ve Windows 7, Outlooku i některých internetových prohlížečích je již RSS čtečka vestavěná). Uživatel odebírající RSS kanál z daných webových stránek dostává automaticky zprávy do své RSS čtečky a je tak informován o novinkách na těchto stránkách, aniž by je musel navštěvovat. Služba je provozována zdarma.

 

 

Jak vypadají RSS zprávy?

RSS zpráva vypadá podobně jako e-mail. Zpráva přijde do vaší RSS čtečky podobně jako nový e-mail do vaší e-mailové schránky. Zpráva má nějaký název podobně jako předmět e-mailu, a také nějaký obsah. Zprávu můžete z čtečky rovnou otevřít, přečíst si její obsah a nebo se rovnou přenést na webové stránky autora RSS zprávy přesně do místa, kterého se RSS zpráva týká.

 

V čem je výhoda RSS zpráv a čteček?

Odebírání RSS zpráv je nejjednodušší systém pro udržování přehledu v oblasti, která vás zajímá. Nemusíte stránky navštěvovat a přesto víte, co se děje. Automaticky vám chodí novinky na jedno místo. Navíc do jedné RSS čtečky můžete přijímat RSS zprávy z několika stránek (např. i ze zpravodajských serverů). Utvoříte si tak vlastní informační centrum postavené na míru.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

RSS kanál Radeton pro příjem RSS zpráv:
http://www.radeton.cz/rss

Jaké zprávy můžete od Radetonu očekávat?

- Aktuality (informace o novinkách okolo Radetonu, o nových produktech, soutěžích, zárukách, akcích apod.)
- Upozornění na aktivní otázku měsíce za 2 body v klientské zóně
- Upozornění na aktivní náhodné tlačítko za 5 bodů v aktualitách
- Informace o blížícím se veletrhu, kterého se Radeton bude účastnit, a jakou akci na ni zase vymyslel
- Informace o blížícím se školení, které Radeton pořádá, a co se na něm bude dít
- Upozornění na posledních pár volných míst na našem školení

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Návody, jak si nastavit odběr Radeton RSS zpráv ve svém počítači:

Pro odběr našich RSS zpráv můžete využít vestavěných RSS čteček v programech:
- Outlook (DOPORUČUJEME)
- Windows Vista nebo Windows 7 ve formě miniaplikace (DOPORUČUJEME)

Jste-li zaregistrovaní na serverech Seznam.cz nebo Google.com a máte na těchto stránkách nastaven vlastní obsah, můžete si přidat naše RSS zprávy i tam.

Chcete-li mít vlastní RSS čtečku fungující jako samostatný program ve vašem počítači, můžete si ji stáhnout např. ZDE nebo ZDE.

 

Chcete-li pomoci s nastavením RSS zpráv do své RSS čtečky, volejte tel. 543 257 777, technická podpora je vám k dispozici.


X

Přihlášení do klientské zóny

Pro stažení tohoto souboru musíte být přihlášeníregistrace zapomněli jste heslo?