NEJVĚTŠÍ TRÉNINGOVÝ POLYGON V EVROPĚ ROSTE V BRNĚ

Jakub Dirhan|7. 12. 2021

Ke 30. narozeninám firmy jsme si na sebe upletli bič.

CO?

Pustili jsme se do monstrózní stavby tréningového polygonu pro všechny správce inženýrských sítí a jejich dodavatele. Brno je odjakživa město plné rarit :) ať už v dobrém či špatném slova smyslu známých po celé republice. Náš polygon bude raritou i v rámci Evropy.

 

A PROČ JSME TO UDĚLALI?

Tento závazek k výročí 30 let existence naší firmy má být především odměnou pro naše klienty za dlouholetou důvěru, kterou nám projevují a která nás naplňuje radostí. Chceme, aby mohli na reálných situacích zvyšovat svou kvalifikaci, přesnost i rychlost, ale také přinést dobrý pocit z práce, eliminací strachu z těžkých situací. Chceme, aby potenciál měřicích přístrojů byl využíván na maximum a aby se našim klientům investice vracely co nejrychleji.

 

TĚŽCE NA CVIČIŠTI, LEHKO NA BOJIŠTI

Tréningové situace, které pro vás budujeme jsou opravdové “špeky” z každého oboru. Můžete tak potrápit naše přístroje a prověřit svoje schopnosti a znalosti. Tréningových situací bude hodně přes 100.

 

DĚKUJEME, ŽE SE PODÍLÍTE

Nedávno jsme vás vyzvali, abyste nám posílali další tipy na složité situace k vybudování a máme obrovskou radost, s jakým ohlasem se tato výzva setkala. Kromě dalších skvělých nápadů jste nám nabídli i pomoc ve formě dodávek materiálů, výřezů reálných poruch, kabelů i potrubí. Moc si toho vážíme. Polygon bude naším společným dílem a bude nám pomáhat.

 

KDY TO BUDE?

Dokončení polygonu a jeho zázemí s výukovými místnostmi i ubytováním plánujeme na jaro 2022 a moc se těšíme, až si budete lámat hlavy na “chytácích”, které jste si sami na sebe vymysleli.

 

VIRTUÁLNÍ ROZMĚR

Třešničkou na dortu bude plně digitální zpracování 3D modelu polygonu, takže pomocí rozšířené reality a virtuálních brýlí bude možné skutečně “vidět pod zem” a danou situaci si prohlédnout na vlastní oči, i když bude zakopaná pod zemí.

 

Máte taky nápad, co by na polygonu nemělo chybět? Dejte nám vědět:

Jakub Dirhan

608 733 337 

dirhan@radeton.cz


Další příspěvky

Satelitní technologie v česku obstály na jedničku

Už téměř dva roky české vodárny využívají satelitní technologie k vyhledávání úniků vody

Jakub Dirhan | 31. 12. 2021

Pepa Pospíšil | 8. 12. 2021