MĚNÍME OBCHOD V PŘÁTELSTVÍ

 

Potřebujete vybrat ideální přístroj pro vaši práci? Tápete a nevíte, jak se v nabídkách trhu zorientovat? Chcete mít jistotu, že zvolíte správně? Zeptejte se nás - a my vám poradíme. Nakupte u nás – a my se o vás postaráme po celou dobu, kdy budete přístroj používat.

Sami se přesvědčíte, že nákup u nás byl, je a bude vaší nejlepší volbou. Společně vybereme ten správný přístroj. Naučíme vás s ním efektivně pracovat, aby vám opravdu pomáhal a vaše investice do něj se vám co nejdříve vrátila. Budeme vám (technickou i morální) podporou. Stejně jako přátelé.

VÝJIMEČNÁ PÉČE

Proč nemůžete udělat chybu, když zvolíte Radeton

JAK TO U NÁS CHODÍ aneb CO SE DĚJE S VAŠÍ POPTÁVKOU?

Poptávka klienta

Moment, kdy nás oslovíte – napíšete nebo zavoláte.

Předvedení v terénu

Chcete se přesvědčit, že vám náš přístroj skutečně pomůže? Ukážeme vám přímo v terénu, co umí. Rádi s ním přijedeme za vámi.

Zjištění potřeb a návrh řešení

Nejdůležitější pro nás je správně vás pochopit. Proto více nasloucháme a méně nabízíme. Společně pak nalezneme optimální řešení. 

Odborná konzultace

Dělíme se o získané zkušenosti. Za více než čtvrt století jsme jich nasbírali opravdu hodně. Vždy vám ochotně poradíme. I kdybyste se rozhodli nic nenakoupit nebo nakoupit jinde.

objednávkou ta pravá péče teprve začíná

Doručení

Zboží vám doručíme, kam si řeknete.

Instalace software

Když je potřeba něco instalovat, postaráme se, aby vše šlapalo jako švýcarské hodinky. 

Doškolíme nové zaměstnance

Máte nové zaměstnance? Rádi dohlédneme, aby i oni uměli s přístroji výborně pracovat.

Měříme vaši spokojenost

Zajímáme se o vaši spokojenost, protože o tu nám jde především. V případě, že nedostojíme našim slibům o nadstandardní péči a maximální podpoře, máte právo nám přístroj vrátit.

Náhradní přístroj po dobu opravy

"Přejel vám bagr mašinku?" V takovém i každém jiném případě vám po dobu opravy ZDARMA ZAPŮJČÍME náhradní přístroj, abyste mohli pokračovat ve své práci.

Zaškolení

Pro úspěch obchodu a spokojenost klienta je klíčové, aby ti, kteří s přístrojem pracují, ho také uměli výborně obsluhovat a znali všechny možnosti jeho využití. Naučíme vás nejen to, ale i různé fintičky, které se jinde nedozvíte.

Osobní návštěva a konzultace

Jsme vám kdykoli k dispozici. Po domluvě se u vás zastavíme a přijedeme vás osobně podpořit, pomoci, poradit.

Telefonické konzultace

Potřebujete rychle poradit? Kdykoli jsme vám k dispozici na telefonu. Pokud jej nezvedáme, vydržte. Ozveme se hned, jak to bude možné.

Výstavy a semináře

Skvělými příležitostmi pro setkání a sdílení zkušeností jsou veletrhy, výstavy, semináře, konference a další odborné akce. Pošleme vám pozvánku. A když máme volňásky, dáme vám je k dispozici.

Roadshow

Vyrážíme do všech krajů republiky, abychom vám byli blíž. Celý den jsme pak na místě k dispozici s přístroji i s naším bezplatným mobilním servisem. Probereme novinky, špeky z terénu, zaktualizujeme přístroje, zkrátka ubereme vám vrásku a přidáme radost.

a to není vše...

Pro co si nás cení naši klienti?

Opravdu jsme tu pro lidi 

Nákupem u nás získáváte celý tým odborníků v oboru, kteří se o vás postarají, kdykoli to budete potřebovat. Vždy vás s otevřenou náručí přivítáme u nás, předáme zkušenosti, zaškolíme... A stejně tak rádi přijedeme k vám na vaše pozvání.

Důvěřují nám

V dnešní době dokáže každý mluvit, ale jen málokdo poslouchat. Přitom je to právě schopnost naslouchání, která dokáže budovat vzájemné porozumění a důvěru. Chceme vám přinášet radost. Proto je pro nás pevný vztah založený na důvěře tím nejvíc užitečným nástrojem.

Děláme víc, než musíme... a rádi

Neustále se zamýšlíme nad potřebami našich klientů. Díky tomu pro vás dokážeme vytvářet bonusové a doplňkové služby, které vám ještě více zpříjemní práci. 

Ve světě neustále hledáme nové technologie, vybíráme kvalitu. Ocenění z veletrhů a výstav jsou toho důkazem.