POLYGON potřebuje také svoje zázemí. Zde vás přivítáme, až k nám přijedete vyzkoušet naše přístroje v akci.

Aby mohl polygon sloužit svému účelu, potřebuje také odpovídající zázemí. To se nachází v jeho těsné blízkosti. Z oken naší nově postavené budovy, kde najdete pro den strávený u nás vše potřebné, na plochu polygonu přímo vidíte. U nás čas neztrácíme. Z místa, kde se dozvíte teorii, to máte k praxi doslova pár kroků.

Ať už povedete obchodní jednání nebo odbornou debatu v užším kroužku, místo u nás najdete. Součástí polygonu je také školící místnost pro větší počet posluchačů, připravená i na prezentace materiálů na velké obrazovce.

Neochudíme vás ani o občerstvení a dobrou kávu, vše v moderním, vzdušném a úplně novém prostředí s dostatkem prostoru a příjemným osvětlením.

Součástí zázemí našeho polygonu jsou i dva dvoulůžkové pokoje pro hosty, kde vás rádi uvítáme a kde můžete v pohodlí hotelového standardu přenocovat přímo s výhledem na plochu zkušebního polygonu. Pokoje jsou vybaveny TV, vlastní krásnou koupelnou a toaletou, stejně jako dostatkem odkládacího prostoru pro zavazadla.

Polygon poskytne zázemí větším i menším skupinám, prostor k jednání i k teoretické výuce, k odpočinku i zábavě, ale samozřejmě hlavně pro praktické vyzkoušení přístrojů na všech myslitelných simulovaných poruchách v bezpečném prostředí, kde nehrozí skutečné škody a kde si bez stresu nacvičíte situace, se kterými se pak můžete setkat v terénu. Po celou dobu se vám budou věnovat naši kolegové obchodníci - školitelé, kteří jsou skutečnými odborníky a rádi se s vámi podělí o své znalosti.

Těšíme se na setkání na našem POLYGONU.