Radeton

"Není firma jako firma"

V některých firmách se "chodí do práce". U nás samozřejmě taky.               Ale to není vše. My hledáním inženýrských sítí
a vším, co s tím souvisí, opravdu žijeme. Je to náš koníček.
 

Firma nebo rodina?

Radeton vznikl jako rodinná firma a pro své zaměstnance je druhou rodinou. Takže vlastně obojí :).

Nám to ale nestačí. Vybudovali jsme oázu, která se stala druhým domovem i pro naše zákazníky. Každý je pro nás stejně důležitý a s řadou z nich jsme v úzkém kontaktu, s mnohými si tykáme, stali jsme se přáteli. Sdílíme starosti i radosti, zajímáme se jeden o druhého. Protože na každém z nás i vás záleží.

Ubrat vrásku, přidat radost“ – to je naše heslo.

 

Pomoc zákazníkovi je pro nás ta nejlepší motivace

Dělá nám radost pomáhat vám, aby se vám lépe pracovalo.

Nasloucháme tomu, co potřebujete. Navrhujeme pro vás ideální řešení, které vám vaše peníze co nejrychleji vrátí. Budujeme dlouhodobé vztahy založené na důvěře, jednorázový zisk nás nezajímá.

Ten pocit, když máme před sebou spokojeného klienta, je prostě k nezaplacení!

Česko, Slovensko, Polsko, Maďarsko, Rumunsko

Nejen Česko a Slovensko. Radeton má své pobočky i v dalších zemích Evropy. Najdete nás také v Polsku, Maďarsku a Rumunsku.

Žádná potřeba zákazníka není problém. 

Je to výzva vymyslet řešení.

Nabízíme jenom osvědčené značky

Pomáhat druhým je krásný pocit

Pomoci usnadnit cestu životem nebo pomoci splnit sen. O to se snažíme
i my v Radetonu. Každoročně podpoříme několik užitečných
a zajímavých projektů. Tipy na ně máme i od vás.

Všude tam, kde je člověk, je místo pro dobrý čin. (Lucius Annaeus Seneca)

Milujeme společná setkání 

Rádi trávíme čas spolu. Občas se scházíme i se slovenskými kolegy nebo s těmi, kteří v Radetonu dříve pracovali. Slavíme narozeniny, svatby, rodinné přírůstky, zajdeme na jedno (dvě, tři...).

S vámi se potkáváme na výstavách, veletrzích, školeních, roadshow, dnech otevřených dveří... nebo když se jen tak zastavíte na kafíčko u nás na Edisonce :).

To, že nám kdokoli nabídne tykání, rozhodně neznamená, že poté si k němu dovolíme být méně profesionální. Naopak! Tento vztah cítíme jako obzvláště zavazující.

Ing. Petr Svoboda


Píšeme vlastní blog

V našem blogu najdete informace, které se nevešly do oficiálních textů, náš pohled na různé věcí týkající se firmy, odvětví apod., ale i neformální (a někdy i vtipné! :)) historky ze školení, výstav apod. Prostě co naše holky a kluky v Radetonu napadne, to vám v této sekci sdělí!

Blog Radetoňáka