Školení

Přístroje, které prodáváme, důvěrně známe. Umíme s nimi pracovat.

NAUČÍME TO I VÁS!

Jsme rádi, když potenciál přístrojů umíte v terénu využít na maximum. Dobře víme, že na efektivitě záleží: správné použití přístrojů šetří váš čas, nervy i peníze. Ukážeme vám všechny funkce přístroje, fintičky i vychytávky, které se jinde nedozvíte.

Situace v době pandemické je nejistá, i tak se snažíme konání školení zajistit. Přihlášené účastníky bezodkladně informujeme o všech případných změnách. 

Překotné změny a postupné rozvolňování jsou důvodem, že se uvolňují nebo tvoří nová volná místa. Máte-li zájem o účast na školení, které je aktuálně plné, napište na skoleni@radeton.cz a staňte se náhradníky.
Ozveme se vám, když se místo uvolní!

Vřele doporučujeme také "dálkové studium" s Radetonem. :) Využijte k němu naše školicí videa na Youtube a webináře, které pro vás připravujeme a zveřejňujeme na našem Radetonariu.

Nechejte si zasílat newsletter s informacemi, ať vám nic neuteče!


Nadcházející školení

Červnový termín XVIII. ročníku školení určeného pro pracovníky, kteří používají lokátory pro...

XIX. ročník školení určeného pro pracovníky, kteří se zabývají vyhledáváním úniků vody,...

Zářijový termín XVIII. ročníku školení určeného pro pracovníky, kteří používají lokátory pro...

XIX. ročník školení určeného pro pracovníky, kteří se zabývají vyhledáváním úniků vody,...


"Nejsme pouhými prodejci a není nám jedno, komu přístroje prodáme a zda s nimi bude umět správně zacházet."

Odborná školení jsou jednou z forem naší technické podpory. Obsahují propracovanou teoretickou a především praktickou část, a jsou výbornou příležitostí pro sdílení poznatků mezi uživateli. Díky tomu se stala velmi populárními a brzy po zveřejnění termínů bývají téměř vyprodaná. Zarezervujte si včas některý z termínů!