Školení

PŘÍSTROJE, KTERÉ PRODÁVÁME ZNÁME DO DETAILU

A NAUČÍME TO I VÁS!

Pravidelná školení a předávání zkušeností patří k naší základní poprodejní péči. A našim cílem je, abyste přístroje dovedli perfektně ovládat a využili je na maximum. Dostali z nich přesně to, proč byly vyrobeny. Každé školení je svým způsobem specifické, ať už zaměřením, délkou výuky a obsahem. Proto si vyberte přesně ten typ školení, který vám nejvíce vyhovuje. 

📌jednodenní se zaměřením na seznámení s přístroji a jejich prací v terénu (probíhá u nás na firmě a brzy si budete moci vyzkoušet trasování i na našem novém testovacím polygonu, jediném svého druhu v Evropě).

📌třídenní intenzivní kurz, kde se naučíte řešit složité situace v terénu a předáme vám ty nej zkušeností z praxe, které jsme posbírali. Na tomto školení potkáte opravdové odborníky, kteří již mají za sebou léta zkušeností a jen tak něco je nepřekvapí.

📌školení na míru - definujte, jaká oblast vás zajímá a my přijedeme buď za vámi, nebo se sejdeme u nás anebo na místě v terénu, podle vašich možností (individuální domluva).

📌samostudium a příprava na uvedená školení - je dobré, být na školení připravený a tak doporučujeme "dálkové studium" s Radetonem. :) Využijte k němu naše školicí videa na Youtube a záznamy z webinářů zveřejněné na našem Radetonariu.

Vybírat školení můžete z aktuálně vypsaných termínů níže.

Je už školení obsazené? Nevadí, napište na skoleni@radeton.cz a my se vám ozveme, jakmile se místo uvolní.

A pokud vás zajímá, co se u nás děje, tak to najdete v našich newsletterech, tak ať vám nic neuteče a přihlaste se k odběru.


Nadcházející školení

Jak správně využít hlavních funkcí lokátoru pro přesné a efektivní trasování. Rychlá řešení...

Jak správně využít funkcí a-rámu a reflektometrů pro přesné určení poruchy. Rychlá řešení...

Červnový termín XX. ročníku školení určeného pro pracovníky, kteří používají lokátory pro...

XX. ročník školení určeného pro pracovníky, kteří se zabývají vyhledáváním úniků vody,...

Zářijový termín XX. ročníku školení určeného pro pracovníky, kteří používají lokátory pro...

XX. ročník školení určeného pro pracovníky, kteří se zabývají vyhledáváním úniků vody,...


"Nejsme pouhými prodejci a není nám jedno, komu přístroje prodáme a zda s nimi bude umět správně zacházet."

Odborná školení jsou jednou z forem naší technické podpory. Obsahují propracovanou teoretickou a především praktickou část, a jsou výbornou příležitostí pro sdílení poznatků mezi uživateli. Díky tomu se stala velmi populárními a brzy po zveřejnění termínů bývají téměř vyprodaná. Zarezervujte si včas některý z termínů!