Školení

Přístroje, které prodáváme, důvěrně známe. Umíme s nimi pracovat.

NAUČÍME TO I VÁS!

Jsme rádi, když potenciál přístrojů umíte v terénu využít na maximum. Dobře víme, že na efektivitě záleží: správné použití přístrojů šetří váš čas, nervy i peníze. Ukážeme vám všechny funkce přístroje, fintičky i vychytávky, které se jinde nedozvíte.

Situace v době pandemické je nejistá, i tak se snažíme konání školení zajistit. Přihlášené účastníky bezodkladně informujeme o všech případných změnách. 

Překotné změny a postupné rozvolňování jsou důvodem, že se uvolňují nebo tvoří nová volná místa. Máte-li zájem o účast na školení, které je aktuálně plné, napište na skoleni@radeton.cz a staňte se náhradníky.
Ozveme se vám, když se místo uvolní!

Vřele doporučujeme také "dálkové studium" s Radetonem. :) Využijte k němu naše školicí videa na Youtube a webináře, které pro vás připravujeme a zveřejňujeme na našem Radetonariu.

Nechejte si zasílat newsletter s informacemi, ať vám nic neuteče!


Nadcházející školení


"Nejsme pouhými prodejci a není nám jedno, komu přístroje prodáme a zda s nimi bude umět správně zacházet."

Odborná školení jsou jednou z forem naší technické podpory. Obsahují propracovanou teoretickou a především praktickou část, a jsou výbornou příležitostí pro sdílení poznatků mezi uživateli. Díky tomu se stala velmi populárními a brzy po zveřejnění termínů bývají téměř vyprodaná. Zarezervujte si včas některý z termínů!