Školení

PŘÍSTROJE, KTERÉ PRODÁVÁME ZNÁME DO DETAILU

A NAUČÍME TO I VÁS!

Pravidelná školení a předávání zkušeností patří k naší základní poprodejní péči. A našim cílem je, abyste přístroje dovedli perfektně ovládat a využili je na maximum. Dostali z nich přesně to, proč byly vyrobeny. Každé školení je svým způsobem specifické, ať už zaměřením, délkou výuky a obsahem. Proto si vyberte přesně ten typ školení, který vám nejvíce vyhovuje. 

📌jednodenní se zaměřením na seznámení s přístroji a jejich prací v terénu (probíhá u nás na firmě a brzy si budete moci vyzkoušet trasování i na našem novém testovacím polygonu, jediném svého druhu v Evropě).

📌třídenní intenzivní kurz, kde se naučíte řešit složité situace v terénu a předáme vám ty nej zkušeností z praxe, které jsme posbírali. Na tomto školení potkáte opravdové odborníky, kteří již mají za sebou léta zkušeností a jen tak něco je nepřekvapí.

📌školení na míru - definujte, jaká oblast vás zajímá a my přijedeme buď za vámi, nebo se sejdeme u nás anebo na místě v terénu, podle vašich možností (individuální domluva).

📌samostudium a příprava na uvedená školení - je dobré, být na školení připravený a tak doporučujeme "dálkové studium" s Radetonem. :) Využijte k němu naše školicí videa na Youtube a záznamy z webinářů zveřejněné na našem Radetonariu.

Vybírat školení můžete z aktuálně vypsaných termínů níže.

Je už školení obsazené? Nevadí, napište na skoleni@radeton.cz a my se vám ozveme, jakmile se místo uvolní.

A pokud vás zajímá, co se u nás děje, tak to najdete v našich newsletterech, tak ať vám nic neuteče a přihlaste se k odběru.


Nadcházející školení

Zářijový termín XX. ročníku školení určeného pro pracovníky, kteří používají lokátory pro...

XX. ročník školení určeného pro pracovníky, kteří se zabývají vyhledáváním úniků vody,...


"Nejsme pouhými prodejci a není nám jedno, komu přístroje prodáme a zda s nimi bude umět správně zacházet."

Odborná školení jsou jednou z forem naší technické podpory. Obsahují propracovanou teoretickou a především praktickou část, a jsou výbornou příležitostí pro sdílení poznatků mezi uživateli. Díky tomu se stala velmi populárními a brzy po zveřejnění termínů bývají téměř vyprodaná. Zarezervujte si včas některý z termínů!