Všechny reference

Možná jste o nás ještě neslyšeli. A neradi kupujete zajíce v pytli. Přečtěte si zkušenosti těch zákazníků, kteří už nás znají. Poprosili jsme je, aby pro vás ohodnotili nejen naše přístroje, ale také úroveň našich školení nebo náš přístup a chování k nim.

Projděte si reference zákazníků, se kterými jsme měli tu čest spolupracovat. Vybírejte podle kategorie nebo si najděte konkrétní přístroj.

Výběru odpovídá 309 referencí

MONZAS spol. s r.o.

TOMÁŠ VALTER

" Spokojenost je vysoká, super servis lokalizátorů. "

KMS KRASLICKÁ MĚSTSKÁ SPOLEČNOST s.r.o.

JIŘÍ JANKA

" S Radetonem je vše OK: servis, školení i přístup firmy k zákazníkovi. "

STARMON s.r.o.

MAREK BEDRNÍČEK

" S firmou Radeton jsem se poprvé setkal v roce 1995 a od roku 1996 využívám jejich techniku. Kdykoli jsem potřeboval radu nebo pomoc, jsem se vždy setkal s individuálním, vstřícným a profesionálním přístupem. Za více než 20 let naší vzájemné spolupráce nemám jedinou negativní zkušenost. Zkrátka a dobře, radost spolupracovat! "

ČEPRO, a.s.

FILIP LANGWEIL

" Radeton je firma, která nás nikdy nenechala "ve štychu". Pokud se vyskytly problémy, byly vždy vyřešeny operativně = bleskově rychle. "

I V K Group, s.r.o.

SPP – distribúcia, a.s.

Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s.

Šumperská provozní vodohospodářská společnost, a.s.

SPP Prešov

Hutira Brno

REKOSTAV-ZTI

HAGAS servis s.r.o.

Noel, s.r.o.

RANTEP Jeseník

Jesenická vodohospodářská společnost s.r.o.

Infra Services a.s Bratislava

Obec Vrdy

VVS Trebišov

PreVak Stará Turá

SITEL, spol. s r.o.

DOC. ING. MILOŠ SCHLITTER, CSC.

" Naši pracovníci dlouhodobě k plné spokojenosti využívají zařízení od společnosti Radeton, např. lokátory Radiodetection (typ RD8000), multifunkční měřicí přístroje RB6000 od spol. Riser Bond Instruments a další, které se vyznačují vynikající selektivitou, přesností a spolehlivostí. Naše ocenění si zaslouží Radeton a její pracovníci též za perfektní všestrannou techn. podporu i pořádání pravidelných RoadShow, na kterých máme příležitost podrobně se seznámit s celým portfoliem nabízených produktů. "

Město Vlachovo Březí

BOHUSLAV VANĚČEK

" Férový přístup k zákazníkům a ochota. Snaha s pomocí při řešení problémů (financování, technická podpora) - tak znám Radeton. Přístroj Enigma funguje, jak má. Je to skvělý pomocník při hledání poruch na řadu. "

VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s., Jihlava

PETR NĚMEC

" Už dlouhá léta používáme přístroj Eureka2 - a funguje bez problémů. Také s lokátorem RD 7000 jsme v práci spokojeni: online kompas - hloubka vedení - super! "

Liška - energetika, s.r.o.

PETR LIŠKA

" Pozitivním přínosem naší dlouholeté spolupráce je komunikace, a to bez ohledu na čas (soboty, neděle, večer). Nikdy nezklamala a stále se rozvíjí. Ještě pár školení s Radetonem a jsme mistři světa :) "

VHOS, a.s.

Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.

DCA TECH, s.r.o.

Vodovody a kanalizace Vyškov,a.s.

" "

Technická inspekce České republiky

IDEAL-Trade Service

WELTEC BIOPOWER ME

Teplo Těšín a.s.

MEZ spol. s r.o.

Jiří Kerhart - META - therm

Optotel, Brno

TOMA

Výzkumný ústav meliorací a ochrany půdy, Pardubice

Město Brtnice

Tepelné hospodárstvo Košice

CC INTERNET s.r.o.

JAKUB BENEŠ

" Od doby, kdy máme vaši hledačku, jsme nepotřebovali řešit jediný problém. Co určitě mohu pochválit, a to říkám všude, je váš originální přístup k zákazníkovi. "

Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s.

MATĚJ HAVRDA

" Dlouholetý kontakt, osobní přístup, perfektní produkty. Práce s RD4000 pro nás znamená vytyčování bez problémů, práce s Eurekou ve většině případů přesnou lokalizaci poruch a hledač poklopů - ten je prostě perfektní! "

VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s. divize Znojmo

Severočeské vodovody a kanalizace, a.s.

KAREL EMINGER

" Firma Radeton je pro nás velmi spolehlivým partnerem v oblasti diagnostiky vodovodní sítě. Nabízí špičkové, kvalitní a hlavně spolehlivé přístroje. Oceňujeme u této firmy také oblast inovací, které se odvíjejí od potřeb zákazníka. Skvělá je také péče o zákazníka v oblasti poradenství a servisu, což je pro nás velkou přidanou hodnotou. Skvělým produktem se pro nás stal např. systém křížové korelace ENIGMA. "

Město Kašperské Hory

Technické a záhradnícke služby Michalovce

ATOPO spol. s r.o.

TEPVOS, spol. s r.o.

" "

NET4GAS

SŽDC Hasičská záchranná služba

Tušl Technologies

Pittsburgh Corning CR, s.r.o.

Město Kostelec nad Orlicí

Smart Bio Energy

Mária Furiková - AQUA

Miloslav Juška

CB Destrukce, České Budějovice

Czechoplast s.r.o.

Liptovská vodárenská spoločnosť

ELTODO-CITELUM, s.r.o.

PAVEL HOFFMANN

" Firma Radeton je pro nás velmi váženým a spolehlivým partnerem v oblasti diagnostiky sítě VO. Nabízí špičkové, kvalitní a hlavně spolehlivé přístroje. Oceňujeme u této firmy také oblast inovací, které se také odvíjejí od potřeb zákazníka, kterému rádi naslouchají. Skvělým produktem se pro nás stal např. systém RD4000 s kompletním příslušenstvím. Díky provedeným školením jsme soběstačnými ve vyhledávání kabelových poruch na VO. "

Královéhradecká provozní, a.s.

JAKUB JONÁŠ

" S firmou Radeton spolupracuji již 7 let. S přístupem a servisem firmy jsem velice spokojen. Zaměstnanci jsou ochotní, a pokud se objeví problém, snaží se jej vyřešit s profesionálním přístupem. Enigma - super korelátor! "

Vodovody a kanalizace Vsetín a.s.

ING. DUŠAN LIBOSVÁR

" Společnost Radeton je náš dlouhodobý partner. Velmi si ceníme flexibility a profesionality jeho zaměstnanců, a to nejen v oblasti prodeje, oprav, servisu a školení, ale především neustálé "hledání" nových technologií zvyšujících prestiž vodárenství. Nebojte se investovat do nových technologií. "

SERVIS POTRUBÍ

VAK Rtyně v Podkrkonoší

Slovenský plynárenský priemysel, a.s.

Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.

Ostravské vodárny a kanalizace a. s.

" "

Slovácké vodárny a kanalizace, a. s.

SČA - severočeská armaturka

Schulte TZB

TEZA,spol.s r.o.

Služby Města Veselí nad Moravou

Inspektor nemovitostí Ostrava

Hydrous s.r.o. Stará Turá

ECOGLASS

Ing. Jan Mohr, Bruntál

Zásobování teplem

Vodárne a kanalizácie mesta Komárna

ČD - Telematika a.s.

MIROSLAV UHLÍŘ

" Vysoká technická kvalita dodávaných přístrojů, vysoce profesionální přístup celé f. Radeton, nevšední vstřícnost při řešení různých záležitostí vyústila v dlouhodobou, snad i ze strany Radetonu oboustranně výhodnou, spolupráci. Kolegové, kteří s přístroji pracují, jsou profesionálové, kteří vyjadřují maximální spokojenost s přístroji Radiodetection i s technickou podporou f. Radeton. "

CHEVAK Cheb, a.s.

JIŘÍ SRNKA

" Dobrá spolupráce, přátelský a profesionální přístup, skvělá prezentace a produkty. Při lokalizaci poruch používáme přístroj Enigma. Jeho použití je rychlé a snadné. Proto jsme s ním spokojeni. "

Vodovody a kanalizace Mladá Boleslav, a.s.

DAVID BAJER

" Radeton není jen o přístrojích, vynikajícím servisu, proškolování a těsném uživatelském kontaktu, který oceňuji především při řešení zdánlivě neřešitelného. Každá žádost o pomoc je pro ně výzvou, hrou i zábavou. Kdykoli se s nimi potkám nebo zavolám, vím, že v tom nejsem sám. S Enigmou se úspěšnost prevence a přesného vyhledání úniků na vod. síti přiblížila k dokonalosti. (Oceňuji variabilitu, výdrž a odolnost vůči provozním vlivům a téměř non-stop vzdálenou podporu.) "

NTD s.r.o.

VHS Vrchlice-Maleč, a.s.

Bratislavská teplárenská, a.s.

Turčianska vodárenská spoločnosť, a.s.

Vodovody a kanalizace Břeclav, a.s.

" "

Vodovody a kanalizace Vysoké Mýto s.r.o.

VŠB - Technická univerzita Ostrava

Pyrex

Aqua Gas Strakonice s.r.o.

SUDOP PRAHA a.s.

MALY - Bohemia

BAPOS Bardejov

Haná ZZ

Montáže inženýrských sítí

Milan Dostál

Podtatranská vodárenská prevádzková spoločnosť

ČD - Telematika a.s.

JAROSLAV LEJSKA

" Již 40 roků pracuji jako montér kabelář a později servisní technik u ČD - Telematiky. Servis na kabelové síti si vyžaduje rychlý a přesný zásah. A k tomu mi na metalické síti pomáhá RD 6000 k zaměření a RD 8000 k vytýčení a k lokalizaci. Oba přístroje samozřejmě od Radetonu. A Radeton, to je skvělá parta, která jenom potvrzuje pravidlo o tom, že " všechno je v lidech". Vážím si Vaší práce. "

ČEVAK a.s.

FRANTIŠEK VAZAČ

" Kvalita odborného poradenství je na vysoké úrovni. Servis je kvalitní a rychlý. Jsem spokojen s digitálním korelátorem, a to včetně hydrofonů. "

Vodovody a kanalizace Jablonné nad Orlicí, a.s.

DAVID GRUS

" Přátelská firma s profesionálním přístupem k zákazníkům, včetně plnohodnotných služeb podpory a servisu. Skvělý tým. Z vlastní mnohaleté zkušenosti můžeme jen doporučit. Z portfolia Radetonu využíváme celou řadu přístrojů: RD7000 PL+, FLEXITRACE, RD312, RD316, SCHONSTEDT, ENIGMA, AQUA M-300, A-RÁMY, DRULO. "

CEPS a.s.

Pražské vodovody a kanalizace, a.s.

" "

Vodárenská Svitavy s.r.o.

" "

GreenGas DPB

PROCKERT & HYNEK

PLYNSTAV

ZLINER s.r.o.

Nej.cz s.r.o.

DAF INNOVA

Novácka Energetika a.s. Nováky

René Vitoušek

SEZAKO

Trenčianska vodohospodárska spoločnosť

Elektrárny Opatovice, a.s.

MARTIN MLEJNEK

" Se společností Radeton máme již dlouholeté zkušenosti. Nedávno jsme obnovili techniku - z RD4000 jsme přešli na RD 7000+ a opět jsme spokojeni. Přístroje jsou kvalitní, spolehlivé. "

VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s., Třebíč

STANISLAV HONS

" Radeton = rychlost při objednávání, rychlost při servisu. "

VODÁRNA PLZEŇ a.s.

BC. RADEK BRŮHA

" Již od roku 2006 pracuji s přístrojem ENIGMA. Je pro mě nejlepší a nejoblíbenější. I když ho mám už tak dlouho, stále se s ním dá naučit něco nového. Na prevenci je skvělá. My ji kombinujeme s Phocusem. U lokátoru RD8000 oceňuji skvělou funkci společného maxima a minima. Vhodná pro rychlou korelaci u jasných poruch je EUREKA2. "

ERMO spol. s r. o.

Obec Velké Svatoňovice

Podtatranská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s.

Technické služby Strakonice s.r.o.

ENERGOAQUA, a.s.

" "

PROSERVIS Strážske, s. r. o.

2A EKO-TEPLO

SVĚTLO TURNOV

VLIVA Krnov s.r.o.

NAREX Ždánice, spol. s r.o.

Euro Support Manufacturing Czechia

Ing. Peter Bukovič - GAS, Poprad

KASEN

Služby města Pardubic

AGRAS Želatovice

Západoslovenská vodárenská spoločnosť

Jiří Záhořík

Jiří Záhořík

" Jako revizní technik elektro jsem chtěl rozšířit své služby pro stavební firmy a hledal jsem tu, která by vyhovovala hlavně spolehlivostí přístrojů. Na doporučení jsem vsadil na Radeton. Nejdříve mě zarazila cena, která ale - jak jsem se přesvědčil - odpovídá kvalitě přístrojů, a co je velmi důležité, prodejem nekončí zájem o zákazníka. Naopak, následuje pravidelné školení s novými poznatky v oboru a velký zájem o zvyšování úrovně uživatelů. "

Vodárenské sdružení Bechyňsko

JAN DVOŘÁK

" Oceňujeme osobní přístup, dostupnost informací a ochotu zaměstnanců firmy Radeton. Přístroj Eureka 3 nám usnadňuje práci v terénu při vyhledávání poruch. Její ovládání je snadné a přehledné. "

Město Vlachovo Březí

LUBOMÍR DRAGOUN

" Radeton vždy hledá nejvhodnější řešení pomoci. Naše město si díky individuálnímu přístupu firmy a nabídce nákupu na splátky mohlo dovolit pořídit vyhledávací zařízení poruch vodovodu Enigma. Bez zařízení Enigma bychom poruchy na vodovodu nemohli nalézt. Je dobré disponovat větším počtem identifikačních válečků pro rychlejší a snazší vyhledávání poruchy. "

ČD - Telematika a.s.

ING. MARTIN ŠVEC

" Děkuji za školení. Panovala tam, jako obvykle, bezvadná atmosféra. Výborná vyváženost mezi odborným výkladem, praktickými ukázkami i dobrou zábavou. "

Obec Žďár

Prvá Internetová, s.r.o.

Krnovské vodovody a kanalizace, s.r.o.

" "

E.ON servisní, s.r.o.

Jihomoravská plynárenská

MIVET

RFI Servis

Austin Detonators s.r.o.

CS Brno s.r.o.

KOBEZPO

Peter KOVÁČIK - REPRO, Čierny Balog

GAS-PRESS

František Kraus, Tasov

BILTSTAV PLUS Prešov

Vodos, Kolín

Vodovody a kanalizace Hodonín, a.s.

ING. PETR SUCHÝ

" Nejlepším důkazem spokojenosti je více než 15letá spolupráce, která je postavena na vstřícném přístupu společnosti Radeton a kvalitních přístrojích, které nabízí. Každodenně používáme několik přístrojů od společnosti Radeton, ale pokud bych měl vyzdvihnout jeden, byl by to multikorelační přístroj ENIGMA, ten nám dělá radost i v těch nejsložitějších případech. "

Vodovody a kanalizace Havlíčkův Brod, a.s.

PETR VESELÝ

" Firma Radeton je jedničkou na našem trhu. Pracuji s přístroji RD 8000 a Eureka2. Práci s oběma hodnotím jako výbornou. "

Vodohospodářská společnost Sokolov, s.r.o.

MICHAL KOČÍ

" Přístroje od Radetonu jsou spolehlivé a není problém se servisem, což je pro nás velmi důležité. Firma nám vždy vyšla vstříc a snaží se nás podporovat ve zlepšení. Na školeních je super, že si vše můžete vyzkoušet a osahat přímo na místě při praktických ukázkách v terénu. Pracovníci Radetonu jsou vám vždy k dispozici po celou dobu školení. Zodpoví vaše dotazy, vyřeší vaše problémové poruchy na vašem provozu, popřípadě vám poskytnou servis vašich přístrojů. "

Severomoravské vodovody a kanalizace a.s.

" "

A. K. servis

Východoslovenská distribučná, a.s.

Slovácké vodárny a kanalizace, a.s.

Instalace Kroupa

Jiří Kroupa

" S přístrojem Hunter H2 jsme velice spokojení. Dokážeme se zkušenostmi a znalostmi problematiky potrubařiny z tohoto přístroje dostat téměř maximum jak při vyhledávání ve velkých hloubkách a členitém terénu, tak i v interiérech s relativně velkou přesností. "

AQUA servis CZ

Obytná zóna Sylván

OMEXOM GA Energo s.r.o.

AH-ENERGY, s.r.o.

SESPO

MONDI SCP a.s. Ružomberok

Správa nemovitostí města Jičína

ZIKUDA - vodohospodářské stavby spol. s.r.o.

BUČINA DDD, Zvolen

Vodohospodářská společnost Čerlinka, Litovel

GEODÉZIE - TOPOS a.s.

ING. MARTIN KREJČÍK

" Naše firma vlastní již třetí generaci přístrojů Radiodetection od firmy Radeton a máme s nimi jen pozitivní zkušenosti. Jednoduše řečeno RADETON je pro nás symbolem spolehlivosti a kvality techniky, odborného a zkušeného servisu a podpory, ochoty a vstřícnosti a připravenosti pomoci. Pokud budu provádět další periodickou výměnu přístrojů, tak jen u firmy Radeton. "

Správa železniční dopravní cesty, státní organizace

MICHAL BÍLEK

" Vynikající spolupráce. Bezplatný servis a poradenství. Všechny přístroje od firmy Radeton, které používáme, pracují bez poruch. U lokátoru RD8000 je velkou výhodou kompas a výrazně nižší váha, než například u dřívějšího modelu RD4000 "

Vodohospodářská společnost Sokolov, s.r.o.

DANIEL BROŽEK

" Radeton je veselá a hravá firma, která ráda aplikuje nové technologie do praxe. Lidé v ní jsou vždy ochotni pomoci svým zákazníkům. Na školení firmy Radeton jezdíme již několik let. Toto školení je velmi prospěšné a užitečné nejen pro pracovníky měřicích vozů, ale podle našeho názoru i pro jejich vedoucí, kteří si mohou objasnit problematiku vyhledávání poruch. Zároveň získáte informace o světových novinkách a technologiích v oboru. "

Vodárna Zbýšov - Svazek vodovodů a kanalizací

Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s.

Trenčianske vodárne a kanalizácie, a.s.

Vodohospodářská společnost Sokolov, s.r.o.

Městská vodohospodářská s.r.o. Třeboň

Jaroslav Dostálek – IRP

ČSAD Invest

Energetika Chropyně, a.s.

Vodovody a kanalizace Žamberk

PROHEAT

SPP Levice

Rolnická a.s.

Alcan Strojmetal Aluminium Forging

Bytový podnik, Piešťany

Vodohospodářská společnost Vrchlice - Maleč

Obec Potštejn

ONDŘEJ CIMFL

" Lokátor CAT4+ používáme v naší obci k vytyčování jak stávajících inženýrských sítí (vodovod, VO, kanalizace), tak i pro sítě ČEZu. Nutno podotknout, že se zatím vytyčilo vše, co bylo třeba, „bez ztráty kytičky“. Žádný velký „průšvih“ se nekonal i díky tomu, že si každý výkop projdu nejdříve s CATem :-). Už několikrát nás takto zachránil. Lokátor nám tedy v první řadě slouží jako předkontrola před každými výkopovými pracemi, které v obci provádíme. "

Voda Červený Kostelec, s.r.o.

ANTONÍN ŠLECHTA

" Vždycky jsem měl za to, že nejlepší způsob, jak detekovat skrytý únik vody na kovovém potrubí, je pochůzka po síti s poslechovou tyčí. Dříve k tomu sloužilo telefonní sluchátko a nebyl problém slyšet poruchu na vzdálenost dvě stě, tři sta metrů. Zatím ničím nepřekonaná je v tomto směru poslechová tyč Hykron od Radetonu. S úspěchem ji používáme i jako půdní mikrofon. Snad by jí jen slušelo robustnější provedení, protože v rukách zvyklých na krumpáče, mírně řečeno, mechanicky trpí. "

Správa železniční dopravní cesty, státní organizace

ING. VLASTISLAV MIČKA

" Radeton? Solidní firma s výjimečným přístupem k zákazníkům. "

GridServices, s.r.o.

PAVEL FINDEJS

" Firmu Radeton znám skoro od samého začátku. Vždy pro ni byl na prvním místě požadavek spokojeného zákazníka. Oceňuji servis a poradenství. Jednoduchá obsluha a spolehlivost - to jsou moje zkušenosti práce s přístroji řady RD400 pro vytyčení a lokalizaci podzemního vedení. "

AQUAstop, v.o.s.

Nitrianska teplárenská spoločnosť, a.s.

Únik vody s.r.o.

Severočeská servisní a. s.

Bc. MIROSLAV VOŠAHLÍK

" S firmou Radeton spolupracujeme řadu let. Pořizujeme především trasovací a korelační přístroje - RD8100, Enigma, ale také hledače FM materiálů nebo prut s hydrofonem Pipe Mic. Přístroje pracují velmi efektivně a spolehlivě. Tým Radetonu jedná profesionálně s důrazem na maximální spokojenost zákazníka. "

Vodovody a kanalizace Náchod, a.s.

MIBAG Sanace spol. s r.o.

LIGNETA servis

SCHLIKE - DOMI, spol. s r.o.

Technické služby Rudná a.s

THERMONA KRKONOŠE

SPP Dunajská Streda

Jiří Kaleta Instalatérství

Petr Urban - TOVOK

ELVOTECH, Košice

Vodohospodářská společnost Dobříš

Voda Červený Kostelec, s.r.o.

MARTIN HORNYCH

" S firmou Radeton spolupracujeme už dlouhá léta. Používáme poslechové tyče Hykron, korelátor Eureka 3, lokalizační válečky, kamerový systém na monitoring vodovodních přípojek RDC30M-12MM. Zařízení pracují velmi spolehlivě a přesně. Obzvláště musím vyzdvihnout poslechovou tyč Primayer Hykron. Má sice drátové propojení, ale zatím jsem se s ničím lepším nesetkal. Technická podpora Radetonu funguje velice sofistikovaně. Pokud se vyskytl na zařízeních jakýkoli problém, ihned jej vyřešili velice ochotně a pružně. "

KORMAK Praha s.r.o.

JIŘÍ LIMON

" RD4000 je pro potřeby vyhledávání a trasování kabelů jedinečný pomocník. "

Veolia Energie ČR

TOMÁŠ ZMIJA

" Firma Radeton je kvalitní firma s kvalitními odborníky, kteří jsou ochotní a vstřícní vůči zákazníkům. Kdykoli pomohou s jakýmkoli problémem. ENIGMA je výborný přístroj na křížovou korelaci. Hodně nám pomohla v lokalizaci poruch. RD7000 je kvalitní trasovač sítí. Již několikrát vytyčil sítě v místě, kde nic nemělo být! "

Správa železniční dopravní cesty, státní organizace

ING. MICHAL CHALUPA

" Firma Radeton vyniká svým přístupem k zákazníkovi, kterému poskytuje kvalitní servis a zároveň nadstandardní služby v podobě seminářů a školení. Neocenitelná je též možnost konzultace a předávání zkušeností v oblasti lokační techniky. "

HAWLE ARMATURY, spol. s.r.o.

Tepláreň Košice, a. s.

SPRAVBYTKOMFORT, a.s.

Vodárny a kanalizace Karlovy Vary, a.s.

" "

Zásobování teplem Vsetín, a.s.

RESTAS CV

AQUACENTRUM PRAHA

KABELOVÝ servis, spol. s r.o.

Orlická vodohospodářská společnost Česká Třebová s.r.o.

AVIP servis s.r.o.

Aleš Pokladník

Ing. Jan Černosta

Inžinierske stavby, Košice

Vodárenská akciová společnost Žďár n. Sázavou

GridServices, s.r.o.

JIŘÍ BALHAR

" Profesionální přístup pracovníků firmy Radeton, výborná komunikace, servis, školení, konzultace a poradenství a k tomu i kvalitní a spolehlivé lokalizační přístroje na vyhledávání inženýrských sítí. "

Jihlavské vodovody a kanalizace, a.s.

MAREK HURDA

" Přemýšlel jsem, proč Radeton dělá Roadshow, má Klientskou zónu, je k dispozici na telefonu připraven s radou a pomocí. Vždyť je to musí stát spoustu úsilí, času a vlastně i peněz. No a po pár zkušenostech, přátelských posezeních a koupi přístroje RD 7000 to mám. Firma Radeton se svým výjimečným a ojedinělým přístupem k zákazníkům se vám dostane pod kůži. Dále velmi oceňuji možnost bezplatného předvádění přístrojů na konkrétním problému. "

Veolia Energie ČR

PETR SKAŘUPA

" Dlouhodobě máme velice dobrou zkušenost s komunikací a vstřícností jednotlivých specialistů. Kluci (a dámy) - setkání s Vámi je pro nás ctí a přínosem! SIGI EX je masivní přístroj s dlouhou výdrží provozu. Oceňuji jednoduché a přehledné menu. "

Montela s.r.o.

ING. RADEK JEŽEK,

" S firmou Radeton máme dlouhodobou, bezproblémovou spolupráci, jak v oblasti servisu, tak v nákupu nových zařízení. Ceníme si odborného výkladu, předávání zkušeností i vysoce profesionálního přístupu. "

Statutární město Kladno

Stredoslovenská energetika, a.s.

Tepláreň Košice, a. s.

MDP GEO, s.r.o.

" "

VHOS, a. s. Moravská Třebová

DEZA

GEOHUNTER, s.r.o.

Šumavské vodovody a kanalizace a.s.

SIGETY α ŠÁRKA

HAITEG, s.r.o.

Rekomont

Bartoň služby

Elmac-Maceka Drahovce

Vencl - Servis Vodovody a kanalizace

Pražská plynárenská Servis distribuce, a.s.

FRANTIŠEK HONZÍK

" S firmou Radeton spolupracujeme již od roku 2008. Od začátku spolupráce se setkáváme s vstřícným a profesionálním přístupem. Oceňujeme vysokou úroveň v oblasti servisu, školení a poradenství. Bez detektoru SIGI EX si dnes naši práci nedovedeme představit. Přístroj je používán ve velmi prašném prostředí. Denně se tak projevuje jeho spolehlivost. Kolegové z Radetonu pro nás dle našich požadavků vyvinuli speciální kovovou sondu. Přístup k zákazníkovi je na vysoké úrovni. "

Královéhradecká provozní, a.s.

JAN KLIMEŠ

" Radeton je firma se skvělými přístroji, výborným servisem a nadstandardními službami, jako je například výstava RoadShow. Oceňuji ochotu firmy zapůjčit jakoukoli techniku a nezávazně si ji tak vyzkoušet. "

VODAK Humpolec, s.r.o.

VÁCLAV PEŠEK

" Na firmě Radeton oceňuji hlavně dobrou komunikaci se zákazníky. Přístroj RD 4000 používáme od roku 2007 na vytyčování vodovodního potrubí. Po celou dobu je bezporuchový a poskytuje vynikající a spolehlivé výstupy z měření. "

Podtatranská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s.

" Výborné pracovné vzťahy, ústretovosť, kvalitná meracia technika a servis k nej. RD4000 – 10 ročná spokojnosť, funguje bez problémov. Archimedes – starší, ale pre mňa stále aktuálny korelátor. ENIGMA 3 – jednoduché ovládanie, výborná presnosť merania. "

Západoslovenská distribučná, a.s.

Brněnské vodárny a kanalizace, a.s.

" "

Vodovody a kanalizace Přerov, a.s.

Frydl - Instalatér

Alpiq Generation

REMET

ARGOS ELEKTRO, a.s.

ZEAS AGRO a.s. RÁBÍN

Servis VTPE

MAVOS s.r.o. Voderady

BL Facility

Barum continental, s. r. o.

Transpetrol Bratislava

Radouňská montážní

Pražská plynárenská Distribuce, a.s.

ROMAN KOSTÚR

" Na firmě Radeton především oceňuji její profesionální přístup a dále i ochotu a snahu pomoci zákazníkům v případě problému. Zároveň jsem spokojen s přístroji, které má Radeton ve své nabídce a které v rámci naší firmy využíváme (lokátor RD 8000, lokátor RD316, lokátor Schonstedt a detektor SIGI EX). "

Jaroslav Kovář

JAROSLAV KOVÁŘ

" Firma Radeton je jednička v oboru. Detektor plynu SIGI má velice rychlé a přesné reakce a je velmi odolný těžkému terénu. Provoz přístroje je bezporuchový. "

VODÁRNA PLZEŇ a.s.

EMIL RAŠKA

" Radeton je přátelská firma. Její pracovníci se nám vždy snaží vyhovět a být nápomocni, když se dostaneme do problémů. Ochotně nám předvedou nové přístroje a vše, co potřebujeme, nám vysvětlí. Pracuji s přístroji EUREKA2 a ENIGMA a s oběma jsem velice spokojen. U EUREKY2 oceňuji "průzkumný režim", díky němuž vím brzy, zda se nachází v měřeném úseku porucha. ENIGMU používám zejména na delších měřených úsecích a plastových rozvodech "

TAPAS spol. s r.o.

OLDŘICH FRANTA

" Radeton je spolehlivá firma s vynikajícím servisem a personálem na vysoké odborné úrovni. Naše spolupráce je dlouhodobá a nadstandardní. Ceníme si výborné konzultační činnosti a poradenství. Přístroje dodané firmou Radeton standardně vykazují vysokou kvalitu a spolehlivost. "

Frýdlantská vodárenská společnost, a.s.

Železnice Slovenskej republiky

Progres CAD Engineering, s.r.o.

Orlická vodohospodářská společnost Česká Třebová s.r.o.

" "

Agrikomp

Rhino – mont

AmpluServis

PROKOS

Kabelová televize Kopřivnice, s.r.o.

CH + K - Topservis

INPROST

Ferrmont, spol. s.r.o. Liptovský Mikuláš

JARF

VVS Rožňava

KSM - MONT Zvolen

Pražské vodovody a kanalizace

VASPO VAMBERK, s.r.o.

MIROSLAV KEJVAL

" Firma Radeton je OPRAVDU seriózním partnerem. Své produkty představuje ale NEVNUCUJE. Přijede za zákazníkem dle jeho možností na zvolené místo a vše předvede, vysvětlí a zaučí vás s přístrojem efektivně pracovat. V našem případě lokátor RD 7000. Ing. Petr Svoboda je profík každým coulem. A jak sám říká " tož su borec z Brna " - tak to opravdu platí!!! S přístrojem jsme nadmíru spokojeni. Poruchy rychle nachází, ale také mnohému předchází. "

Královéhradecká provozní, a.s.

BC. RADIM DUS

" Se všemi dosud zakoupenými produkty jsme nadmíru spokojeni a můžeme je pouze doporučit. S dlouholetou praxí s používáním přístrojů od jiných výrobců se nedají produkty této firmy srovnávat. A proto stále platí - když dva dělají totéž, není to totéž "

ČEVAK a.s.

ČESTMÍR KODADA

" H2Waldi je přístroj, který používám 4 roky. Jsem s ním velice spokojen, využívám ho na dohledání malých úniků, zejména u plastových potrubí. "

E.ON Servisní, s.r.o.

JOSEF SEETHALER

" Roadshow, kterou firma Radeton pořádá, je výbornou prezentační akcí. Vždy se dozvím něco nového. Lokátor RD8000 je vynikající přístroj na vyhledávání kabelů a trasování inženýrských sítí. Je spolehlivý, jednoduchý a přesný. Mohu jen doporučit. "

Služby obce Slatinice, s.r.o.

Tepláreň Košice, a. s.

Slovenský plynárenský priemysel, a.s.

Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s.

" "

AGROCROP a.s. Kráľová pri Senci

Fyzikální ústav AV ČR

PLANTinspekta

JIHOTERM 1 spol. s r.o.

EMKO elektromontáže s.r.o.

AGROPELLETS

VHS SITKA, s.r.o.

Vodárenské a technické služby s.r.o. Hlohovec

JTM Partners s.r.o.

VVS Humenné

Eustream

Severočeské vodovody a kanalizace, a.s.

JAROSLAV CEBULA, DIS.

" PipeMic, který dodává Radeton, je vynikající přístroj pro trasování a vyhledávání poruch pod tlakem na plastových vodovodních přípojkách a nejen na nich. Výhodou systému Enigma je možnost offline křížové korelace a následné analýzy celého měření. Spolu s hydrofonním systémem se z Enigmy stává jeden z nejlepších přístrojů tohoto typu na trhu. "

Želivská provozní, a.s.