Všechny reference

Možná jste o nás ještě neslyšeli. A neradi kupujete zajíce v pytli. Přečtěte si zkušenosti těch zákazníků, kteří už nás znají. Poprosili jsme je, aby pro vás ohodnotili nejen naše přístroje, ale také úroveň našich školení nebo náš přístup a chování k nim.

Projděte si reference zákazníků, se kterými jsme měli tu čest spolupracovat. Vybírejte podle kategorie nebo si najděte konkrétní přístroj.

Výběru odpovídá 269 referencí

B M H

GasNet

PAVEL FINDEJS

" Firmu Radeton znám skoro od samého začátku. Vždy pro ni byl na prvním místě požadavek spokojeného zákazníka. Oceňuji servis a poradenství. Jednoduchá obsluha a spolehlivost - to jsou moje zkušenosti práce s přístroji řady RD400 pro vytyčení a lokalizaci podzemního vedení. "

E.ON Distribuce

Hutira Brno

E.ON Servisní, s.r.o.

JOSEF SEETHALER

" Roadshow, kterou firma Radeton pořádá, je výbornou prezentační akcí. Vždy se dozvím něco nového. Lokátor RD8000 je vynikající přístroj na vyhledávání kabelů a trasování inženýrských sítí. Je spolehlivý, jednoduchý a přesný. Mohu jen doporučit. "

innogy Energo

agriKomp Bohemia

Federal-Mogul Friction Products

Pražská plynárenská Servis distribuce, a.s.

FRANTIŠEK HONZÍK

" S firmou Radeton spolupracujeme již od roku 2008. Od začátku spolupráce se setkáváme s vstřícným a profesionálním přístupem. Oceňujeme vysokou úroveň v oblasti servisu, školení a poradenství. Bez detektoru SIGI EX si dnes naši práci nedovedeme představit. Přístroj je používán ve velmi prašném prostředí. Denně se tak projevuje jeho spolehlivost. Kolegové z Radetonu pro nás dle našich požadavků vyvinuli speciální kovovou sondu. Přístup k zákazníkovi je na vysoké úrovni. "

Rekomont

Zemědělská společnost Komorno

GMR GAS

Montáže inženýrských sítí

Technická inspekce České republiky

PLYNSTAV

ČEZ Energetické služby

DEKRA CZ

Hasičský záchranný sbor kraje Vysočina

BUREAU VERITAS CZECH REPUBLIC

NET4GAS

Veolia Energie ČR

TOMÁŠ ZMIJA

" Firma Radeton je kvalitní firma s kvalitními odborníky, kteří jsou ochotní a vstřícní vůči zákazníkům. Kdykoli pomohou s jakýmkoli problémem. ENIGMA je výborný přístroj na křížovou korelaci. Hodně nám pomohla v lokalizaci poruch. RD7000 je kvalitní trasovač sítí. Již několikrát vytyčil sítě v místě, kde nic nemělo být! "

Veolia Energie ČR

PETR SKAŘUPA

" Dlouhodobě máme velice dobrou zkušenost s komunikací a vstřícností jednotlivých specialistů. Kluci (a dámy) - setkání s Vámi je pro nás ctí a přínosem! SIGI EX je masivní přístroj s dlouhou výdrží provozu. Oceňuji jednoduché a přehledné menu. "

ČEPRO, a.s.

FILIP LANGWEIL

" Radeton je firma, která nás nikdy nenechala "ve štychu". Pokud se vyskytly problémy, byly vždy vyřešeny operativně = bleskově rychle. "

KOSOGASS - inženýring

Dalkia Česká republika

PROCKERT & HYNEK

Mandík

INRPOST

AQUA servis CZ

Unipetrol RPA

SIGETY & ŠÁRKA

MONTGAS

TYGAS

BL Facility

KVIS Pardubice

ELITGROUP

Letiště Praha

2A EKO-TEPLO

Servisní a revizní technici

Obec Potštejn

ONDŘEJ CIMFL

" Lokátor CAT4+ používáme v naší obci k vytyčování jak stávajících inženýrských sítí (vodovod, VO, kanalizace), tak i pro sítě ČEZu. Nutno podotknout, že se zatím vytyčilo vše, co bylo třeba, „bez ztráty kytičky“. Žádný velký „průšvih“ se nekonal i díky tomu, že si každý výkop projdu nejdříve s CATem :-). Už několikrát nás takto zachránil. Lokátor nám tedy v první řadě slouží jako předkontrola před každými výkopovými pracemi, které v obci provádíme. "

ČD - Telematika a.s.

JAROSLAV LEJSKA

" Již 40 roků pracuji jako montér kabelář a později servisní technik u ČD - Telematiky. Servis na kabelové síti si vyžaduje rychlý a přesný zásah. A k tomu mi na metalické síti pomáhá RD 6000 k zaměření a RD 8000 k vytýčení a k lokalizaci. Oba přístroje samozřejmě od Radetonu. A Radeton, to je skvělá parta, která jenom potvrzuje pravidlo o tom, že " všechno je v lidech". Vážím si Vaší práce. "

ČEVAK a.s.

FRANTIŠEK VAZAČ

" Kvalita odborného poradenství je na vysoké úrovni. Servis je kvalitní a rychlý. Jsem spokojen s digitálním korelátorem, a to včetně hydrofonů. "

Vodovody a kanalizace Jablonné nad Orlicí, a.s.

DAVID GRUS

" Přátelská firma s profesionálním přístupem k zákazníkům, včetně plnohodnotných služeb podpory a servisu. Skvělý tým. Z vlastní mnohaleté zkušenosti můžeme jen doporučit. Z portfolia Radetonu využíváme celou řadu přístrojů: RD7000 PL+, FLEXITRACE, RD312, RD316, SCHONSTEDT, ENIGMA, AQUA M-300, A-RÁMY, DRULO. "

CEPS a.s.

TEPVOS, spol. s r.o.

" "

Jihomoravská plynárenská

MIVET

RFI Servis

Austin Detonators s.r.o.

CS Brno s.r.o.

KOBEZPO

Miloslav Juška

CB Destrukce, České Budějovice

AGRAS Želatovice

Elektrárny Opatovice, a.s.

MARTIN MLEJNEK

" Se společností Radeton máme již dlouholeté zkušenosti. Nedávno jsme obnovili techniku - z RD4000 jsme přešli na RD 7000+ a opět jsme spokojeni. Přístroje jsou kvalitní, spolehlivé. "

VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s., Třebíč

STANISLAV HONS

" Radeton = rychlost při objednávání, rychlost při servisu. "

VODÁRNA PLZEŇ a.s.

BC. RADEK BRŮHA

" Již od roku 2006 pracuji s přístrojem ENIGMA. Je pro mě nejlepší a nejoblíbenější. I když ho mám už tak dlouho, stále se s ním dá naučit něco nového. Na prevenci je skvělá. My ji kombinujeme s Phocusem. U lokátoru RD8000 oceňuji skvělou funkci společného maxima a minima. Vhodná pro rychlou korelaci u jasných poruch je EUREKA2. "

ERMO spol. s r. o.

Obec Velké Svatoňovice

Ostravské vodárny a kanalizace a. s.

" "

Obytná zóna Sylván

OMEXOM GA Energo s.r.o.

AH-ENERGY, s.r.o.

SESPO

ECOGLASS

Ing. Jan Mohr, Bruntál

Elmac-Maceka Drahovce

Jiří Záhořík

Jiří Záhořík

" Jako revizní technik elektro jsem chtěl rozšířit své služby pro stavební firmy a hledal jsem tu, která by vyhovovala hlavně spolehlivostí přístrojů. Na doporučení jsem vsadil na Radeton. Nejdříve mě zarazila cena, která ale - jak jsem se přesvědčil - odpovídá kvalitě přístrojů, a co je velmi důležité, prodejem nekončí zájem o zákazníka. Naopak, následuje pravidelné školení s novými poznatky v oboru a velký zájem o zvyšování úrovně uživatelů. "

Vodárenské sdružení Bechyňsko

JAN DVOŘÁK

" Oceňujeme osobní přístup, dostupnost informací a ochotu zaměstnanců firmy Radeton. Přístroj Eureka 3 nám usnadňuje práci v terénu při vyhledávání poruch. Její ovládání je snadné a přehledné. "

Město Vlachovo Březí

LUBOMÍR DRAGOUN

" Radeton vždy hledá nejvhodnější řešení pomoci. Naše město si díky individuálnímu přístupu firmy a nabídce nákupu na splátky mohlo dovolit pořídit vyhledávací zařízení poruch vodovodu Enigma. Bez zařízení Enigma bychom poruchy na vodovodu nemohli nalézt. Je dobré disponovat větším počtem identifikačních válečků pro rychlejší a snazší vyhledávání poruchy. "

ČD - Telematika a.s.

ING. MARTIN ŠVEC

" Děkuji za školení. Panovala tam, jako obvykle, bezvadná atmosféra. Výborná vyváženost mezi odborným výkladem, praktickými ukázkami i dobrou zábavou. "

Obec Žďár

Vodovody a kanalizace Břeclav, a.s.

" "

Jaroslav Dostálek – IRP

ČSAD Invest

Energetika Chropyně, a.s.

Vodovody a kanalizace Žamberk

PROHEAT

Haná ZZ

Vodos, Kolín

Vodovody a kanalizace Hodonín, a.s.

ING. PETR SUCHÝ

" Nejlepším důkazem spokojenosti je více než 15letá spolupráce, která je postavena na vstřícném přístupu společnosti Radeton a kvalitních přístrojích, které nabízí. Každodenně používáme několik přístrojů od společnosti Radeton, ale pokud bych měl vyzdvihnout jeden, byl by to multikorelační přístroj ENIGMA, ten nám dělá radost i v těch nejsložitějších případech. "

Vodovody a kanalizace Havlíčkův Brod, a.s.

PETR VESELÝ

" Firma Radeton je jedničkou na našem trhu. Pracuji s přístroji RD 8000 a Eureka2. Práci s oběma hodnotím jako výbornou. "

Vodohospodářská společnost Sokolov, s.r.o.

MICHAL KOČÍ

" Přístroje od Radetonu jsou spolehlivé a není problém se servisem, což je pro nás velmi důležité. Firma nám vždy vyšla vstříc a snaží se nás podporovat ve zlepšení. Na školeních je super, že si vše můžete vyzkoušet a osahat přímo na místě při praktických ukázkách v terénu. Pracovníci Radetonu jsou vám vždy k dispozici po celou dobu školení. Zodpoví vaše dotazy, vyřeší vaše problémové poruchy na vašem provozu, popřípadě vám poskytnou servis vašich přístrojů. "

Severomoravské vodovody a kanalizace a.s.

" "

A. K. servis

Vodárenská Svitavy s.r.o.

" "

MIBAG Sanace spol. s r.o.

LIGNETA servis

SCHLIKE - DOMI, spol. s r.o.

Technické služby Rudná a.s

THERMONA KRKONOŠE

René Vitoušek

Služby města Pardubic

Vodohospodářská společnost Čerlinka, Litovel

GEODÉZIE - TOPOS a.s.

ING. MARTIN KREJČÍK

" Naše firma vlastní již třetí generaci přístrojů Radiodetection od firmy Radeton a máme s nimi jen pozitivní zkušenosti. Jednoduše řečeno RADETON je pro nás symbolem spolehlivosti a kvality techniky, odborného a zkušeného servisu a podpory, ochoty a vstřícnosti a připravenosti pomoci. Pokud budu provádět další periodickou výměnu přístrojů, tak jen u firmy Radeton. "

Správa železniční dopravní cesty, státní organizace

MICHAL BÍLEK

" Vynikající spolupráce. Bezplatný servis a poradenství. Všechny přístroje od firmy Radeton, které používáme, pracují bez poruch. U lokátoru RD8000 je velkou výhodou kompas a výrazně nižší váha, než například u dřívějšího modelu RD4000 "

Vodohospodářská společnost Sokolov, s.r.o.

DANIEL BROŽEK

" Radeton je veselá a hravá firma, která ráda aplikuje nové technologie do praxe. Lidé v ní jsou vždy ochotni pomoci svým zákazníkům. Na školení firmy Radeton jezdíme již několik let. Toto školení je velmi prospěšné a užitečné nejen pro pracovníky měřicích vozů, ale podle našeho názoru i pro jejich vedoucí, kteří si mohou objasnit problematiku vyhledávání poruch. Zároveň získáte informace o světových novinkách a technologiích v oboru. "

Vodárna Zbýšov - Svazek vodovodů a kanalizací

Technické služby Strakonice s.r.o.

ENERGOAQUA, a.s.

" "

RESTAS CV

AQUACENTRUM PRAHA

KABELOVÝ servis, spol. s r.o.

Orlická vodohospodářská společnost Česká Třebová s.r.o.

KASEN

František Kraus, Tasov

Vodohospodářská společnost Vrchlice - Maleč

Voda Červený Kostelec, s.r.o.

ANTONÍN ŠLECHTA

" Vždycky jsem měl za to, že nejlepší způsob, jak detekovat skrytý únik vody na kovovém potrubí, je pochůzka po síti s poslechovou tyčí. Dříve k tomu sloužilo telefonní sluchátko a nebyl problém slyšet poruchu na vzdálenost dvě stě, tři sta metrů. Zatím ničím nepřekonaná je v tomto směru poslechová tyč Hykron od Radetonu. S úspěchem ji používáme i jako půdní mikrofon. Snad by jí jen slušelo robustnější provedení, protože v rukách zvyklých na krumpáče, mírně řečeno, mechanicky trpí. "

Správa železniční dopravní cesty, státní organizace

ING. VLASTISLAV MIČKA

" Radeton? Solidní firma s výjimečným přístupem k zákazníkům. "

AQUAstop, v.o.s.

Krnovské vodovody a kanalizace, s.r.o.

" "

Instalace Kroupa

Jiří Kroupa

" S přístrojem Hunter H2 jsme velice spokojení. Dokážeme se zkušenostmi a znalostmi problematiky potrubařiny z tohoto přístroje dostat téměř maximum jak při vyhledávání ve velkých hloubkách a členitém terénu, tak i v interiérech s relativně velkou přesností. "

VHOS, a. s. Moravská Třebová

DEZA

GEOHUNTER, s.r.o.

Šumavské vodovody a kanalizace a.s.

GAS-PRESS

ZIKUDA - vodohospodářské stavby spol. s.r.o.

Vodohospodářská společnost Dobříš

KORMAK Praha s.r.o.

JIŘÍ LIMON

" RD4000 je pro potřeby vyhledávání a trasování kabelů jedinečný pomocník. "

Správa železniční dopravní cesty, státní organizace

ING. MICHAL CHALUPA

" Firma Radeton vyniká svým přístupem k zákazníkovi, kterému poskytuje kvalitní servis a zároveň nadstandardní služby v podobě seminářů a školení. Neocenitelná je též možnost konzultace a předávání zkušeností v oblasti lokační techniky. "

HAWLE ARMATURY, spol. s.r.o.

Slovácké vodárny a kanalizace, a.s.

Městská vodohospodářská s.r.o. Třeboň

Frydl - Instalatér

Alpiq Generation

REMET

ARGOS ELEKTRO, a.s.

ZEAS AGRO a.s. RÁBÍN

Servis VTPE

Správa nemovitostí města Jičína

Alcan Strojmetal Aluminium Forging

Vodárenská akciová společnost Žďár n. Sázavou

Voda Červený Kostelec, s.r.o.

MARTIN HORNYCH

" S firmou Radeton spolupracujeme už dlouhá léta. Používáme poslechové tyče Hykron, korelátor Eureka 3, lokalizační válečky, kamerový systém na monitoring vodovodních přípojek RDC30M-12MM. Zařízení pracují velmi spolehlivě a přesně. Obzvláště musím vyzdvihnout poslechovou tyč Primayer Hykron. Má sice drátové propojení, ale zatím jsem se s ničím lepším nesetkal. Technická podpora Radetonu funguje velice sofistikovaně. Pokud se vyskytl na zařízeních jakýkoli problém, ihned jej vyřešili velice ochotně a pružně. "

Jihlavské vodovody a kanalizace, a.s.

MAREK HURDA

" Přemýšlel jsem, proč Radeton dělá Roadshow, má Klientskou zónu, je k dispozici na telefonu připraven s radou a pomocí. Vždyť je to musí stát spoustu úsilí, času a vlastně i peněz. No a po pár zkušenostech, přátelských posezeních a koupi přístroje RD 7000 to mám. Firma Radeton se svým výjimečným a ojedinělým přístupem k zákazníkům se vám dostane pod kůži. Dále velmi oceňuji možnost bezplatného předvádění přístrojů na konkrétním problému. "

Montela s.r.o.

ING. RADEK JEŽEK,

" S firmou Radeton máme dlouhodobou, bezproblémovou spolupráci, jak v oblasti servisu, tak v nákupu nových zařízení. Ceníme si odborného výkladu, předávání zkušeností i vysoce profesionálního přístupu. "

Statutární město Kladno

Vodohospodářská společnost Sokolov, s.r.o.

Vodovody a kanalizace Náchod, a.s.

Rhino – mont

AmpluServis

PROKOS

Kabelová televize Kopřivnice, s.r.o.

CH + K - Topservis

INPROST

Rolnická a.s.

Petr Urban - TOVOK

Vencl - Servis Vodovody a kanalizace

Královéhradecká provozní, a.s.

JAN KLIMEŠ

" Radeton je firma se skvělými přístroji, výborným servisem a nadstandardními službami, jako je například výstava RoadShow. Oceňuji ochotu firmy zapůjčit jakoukoli techniku a nezávazně si ji tak vyzkoušet. "

VODAK Humpolec, s.r.o.

VÁCLAV PEŠEK

" Na firmě Radeton oceňuji hlavně dobrou komunikaci se zákazníky. Přístroj RD 4000 používáme od roku 2007 na vytyčování vodovodního potrubí. Po celou dobu je bezporuchový a poskytuje vynikající a spolehlivé výstupy z měření. "

Severočeská servisní a. s.

Bc. MIROSLAV VOŠAHLÍK

" S firmou Radeton spolupracujeme řadu let. Pořizujeme především trasovací a korelační přístroje - RD8100, Enigma, ale také hledače FM materiálů nebo prut s hydrofonem Pipe Mic. Přístroje pracují velmi efektivně a spolehlivě. Tým Radetonu jedná profesionálně s důrazem na maximální spokojenost zákazníka. "

Zásobování teplem Vsetín, a.s.

Fyzikální ústav AV ČR

PLANTinspekta

JIHOTERM 1 spol. s r.o.

EMKO elektromontáže s.r.o.

AGROPELLETS

VHS SITKA, s.r.o.

Jiří Kaleta Instalatérství

Ing. Jan Černosta

Radouňská montážní

Pražská plynárenská Distribuce, a.s.

ROMAN KOSTÚR

" Na firmě Radeton především oceňuji její profesionální přístup a dále i ochotu a snahu pomoci zákazníkům v případě problému. Zároveň jsem spokojen s přístroji, které má Radeton ve své nabídce a které v rámci naší firmy využíváme (lokátor RD 8000, lokátor RD316, lokátor Schonstedt a detektor SIGI EX). "

Jaroslav Kovář

JAROSLAV KOVÁŘ

" Firma Radeton je jednička v oboru. Detektor plynu SIGI má velice rychlé a přesné reakce a je velmi odolný těžkému terénu. Provoz přístroje je bezporuchový. "

VODÁRNA PLZEŇ a.s.

EMIL RAŠKA

" Radeton je přátelská firma. Její pracovníci se nám vždy snaží vyhovět a být nápomocni, když se dostaneme do problémů. Ochotně nám předvedou nové přístroje a vše, co potřebujeme, nám vysvětlí. Pracuji s přístroji EUREKA2 a ENIGMA a s oběma jsem velice spokojen. U EUREKY2 oceňuji "průzkumný režim", díky němuž vím brzy, zda se nachází v měřeném úseku porucha. ENIGMU používám zejména na delších měřených úsecích a plastových rozvodech "

TAPAS spol. s r.o.

OLDŘICH FRANTA

" Radeton je spolehlivá firma s vynikajícím servisem a personálem na vysoké odborné úrovni. Naše spolupráce je dlouhodobá a nadstandardní. Ceníme si výborné konzultační činnosti a poradenství. Přístroje dodané firmou Radeton standardně vykazují vysokou kvalitu a spolehlivost. "

Frýdlantská vodárenská společnost, a.s.

Vodárny a kanalizace Karlovy Vary, a.s.

" "

REKOSTAV-ZTI

HAGAS servis s.r.o.

Noel, s.r.o.

RANTEP Jeseník

Jesenická vodohospodářská společnost s.r.o.

Aleš Pokladník

Bartoň služby

Pražské vodovody a kanalizace, a.s.

VASPO VAMBERK, s.r.o.

MIROSLAV KEJVAL

" Firma Radeton je OPRAVDU seriózním partnerem. Své produkty představuje ale NEVNUCUJE. Přijede za zákazníkem dle jeho možností na zvolené místo a vše předvede, vysvětlí a zaučí vás s přístrojem efektivně pracovat. V našem případě lokátor RD 7000. Ing. Petr Svoboda je profík každým coulem. A jak sám říká " tož su borec z Brna " - tak to opravdu platí!!! S přístrojem jsme nadmíru spokojeni. Poruchy rychle nachází, ale také mnohému předchází. "

Královéhradecká provozní, a.s.

BC. RADIM DUS

" Se všemi dosud zakoupenými produkty jsme nadmíru spokojeni a můžeme je pouze doporučit. S dlouholetou praxí s používáním přístrojů od jiných výrobců se nedají produkty této firmy srovnávat. A proto stále platí - když dva dělají totéž, není to totéž "

ČEVAK a.s.

ČESTMÍR KODADA

" H2Waldi je přístroj, který používám 4 roky. Jsem s ním velice spokojen, využívám ho na dohledání malých úniků, zejména u plastových potrubí. "

Služby obce Slatinice, s.r.o.

MDP GEO, s.r.o.

" "

Vodovody a kanalizace Přerov, a.s.

IDEAL-Trade Service

WELTEC BIOPOWER ME

Teplo Těšín a.s.

MEZ spol. s r.o.

Jiří Kerhart - META - therm

Optotel, Brno

Barum continental, s. r. o.

MONZAS spol. s r.o.

TOMÁŠ VALTER

" Spokojenost je vysoká, super servis lokalizátorů. "

KMS KRASLICKÁ MĚSTSKÁ SPOLEČNOST s.r.o.

JIŘÍ JANKA

" S Radetonem je vše OK: servis, školení i přístup firmy k zákazníkovi. "

STARMON s.r.o.

MAREK BEDRNÍČEK

" S firmou Radeton jsem se poprvé setkal v roce 1995 a od roku 1996 využívám jejich techniku. Kdykoli jsem potřeboval radu nebo pomoc, jsem se vždy setkal s individuálním, vstřícným a profesionálním přístupem. Za více než 20 let naší vzájemné spolupráce nemám jedinou negativní zkušenost. Zkrátka a dobře, radost spolupracovat! "

I V K Group, s.r.o.

Brněnské vodárny a kanalizace, a.s.

" "

SŽDC Hasičská záchranná služba

Tušl Technologies

Pittsburgh Corning CR, s.r.o.

Město Kostelec nad Orlicí

Smart Bio Energy

Mária Furiková - AQUA

Město Brtnice

SITEL, spol. s r.o.

DOC. ING. MILOŠ SCHLITTER, CSC.

" Naši pracovníci dlouhodobě k plné spokojenosti využívají zařízení od společnosti Radeton, např. lokátory Radiodetection (typ RD8000), multifunkční měřicí přístroje RB6000 od spol. Riser Bond Instruments a další, které se vyznačují vynikající selektivitou, přesností a spolehlivostí. Naše ocenění si zaslouží Radeton a její pracovníci též za perfektní všestrannou techn. podporu i pořádání pravidelných RoadShow, na kterých máme příležitost podrobně se seznámit s celým portfoliem nabízených produktů. "

Město Vlachovo Březí

BOHUSLAV VANĚČEK

" Férový přístup k zákazníkům a ochota. Snaha s pomocí při řešení problémů (financování, technická podpora) - tak znám Radeton. Přístroj Enigma funguje, jak má. Je to skvělý pomocník při hledání poruch na řadu. "

VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s., Jihlava

PETR NĚMEC

" Už dlouhá léta používáme přístroj Eureka2 - a funguje bez problémů. Také s lokátorem RD 7000 jsme v práci spokojeni: online kompas - hloubka vedení - super! "

Liška - energetika, s.r.o.

PETR LIŠKA

" Pozitivním přínosem naší dlouholeté spolupráce je komunikace, a to bez ohledu na čas (soboty, neděle, večer). Nikdy nezklamala a stále se rozvíjí. Ještě pár školení s Radetonem a jsme mistři světa :) "

VHOS, a.s.

Orlická vodohospodářská společnost Česká Třebová s.r.o.

" "

SČA - severočeská armaturka

Schulte TZB

TEZA,spol.s r.o.

Služby Města Veselí nad Moravou

Inspektor nemovitostí Ostrava

AVIP servis s.r.o.

JARF

Czechoplast s.r.o.

CC INTERNET s.r.o.

JAKUB BENEŠ

" Od doby, kdy máme vaši hledačku, jsme nepotřebovali řešit jediný problém. Co určitě mohu pochválit, a to říkám všude, je váš originální přístup k zákazníkovi. "

Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s.

MATĚJ HAVRDA

" Dlouholetý kontakt, osobní přístup, perfektní produkty. Práce s RD4000 pro nás znamená vytyčování bez problémů, práce s Eurekou ve většině případů přesnou lokalizaci poruch a hledač poklopů - ten je prostě perfektní! "

VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s. divize Znojmo

Severočeské vodovody a kanalizace, a.s.

KAREL EMINGER

" Firma Radeton je pro nás velmi spolehlivým partnerem v oblasti diagnostiky vodovodní sítě. Nabízí špičkové, kvalitní a hlavně spolehlivé přístroje. Oceňujeme u této firmy také oblast inovací, které se odvíjejí od potřeb zákazníka. Skvělá je také péče o zákazníka v oblasti poradenství a servisu, což je pro nás velkou přidanou hodnotou. Skvělým produktem se pro nás stal např. systém křížové korelace ENIGMA. "

Město Kašperské Hory

Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s.

" "

Slovácké vodárny a kanalizace, a. s.

VŠB - Technická univerzita Ostrava

Pyrex

Aqua Gas Strakonice s.r.o.

SUDOP PRAHA a.s.

MALY - Bohemia

MAVOS s.r.o. Voderady

JTM Partners s.r.o.

Zásobování teplem

ELTODO-CITELUM, s.r.o.

PAVEL HOFFMANN

" Firma Radeton je pro nás velmi váženým a spolehlivým partnerem v oblasti diagnostiky sítě VO. Nabízí špičkové, kvalitní a hlavně spolehlivé přístroje. Oceňujeme u této firmy také oblast inovací, které se také odvíjejí od potřeb zákazníka, kterému rádi naslouchají. Skvělým produktem se pro nás stal např. systém RD4000 s kompletním příslušenstvím. Díky provedeným školením jsme soběstačnými ve vyhledávání kabelových poruch na VO. "

Královéhradecká provozní, a.s.

JAKUB JONÁŠ

" S firmou Radeton spolupracuji již 7 let. S přístupem a servisem firmy jsem velice spokojen. Zaměstnanci jsou ochotní, a pokud se objeví problém, snaží se jej vyřešit s profesionálním přístupem. Enigma - super korelátor! "

Vodovody a kanalizace Vsetín a.s.

ING. DUŠAN LIBOSVÁR

" Společnost Radeton je náš dlouhodobý partner. Velmi si ceníme flexibility a profesionality jeho zaměstnanců, a to nejen v oblasti prodeje, oprav, servisu a školení, ale především neustálé "hledání" nových technologií zvyšujících prestiž vodárenství. Nebojte se investovat do nových technologií. "

SERVIS POTRUBÍ

VAK Rtyně v Podkrkonoší

Šumperská provozní vodohospodářská společnost, a.s.

Vodovody a kanalizace Vysoké Mýto s.r.o.

ZLINER s.r.o.

Nej.cz s.r.o.

Vodárenské a technické služby s.r.o. Hlohovec

Obec Vrdy

Milan Dostál

ČD - Telematika a.s.

MIROSLAV UHLÍŘ

" Vysoká technická kvalita dodávaných přístrojů, vysoce profesionální přístup celé f. Radeton, nevšední vstřícnost při řešení různých záležitostí vyústila v dlouhodobou, snad i ze strany Radetonu oboustranně výhodnou, spolupráci. Kolegové, kteří s přístroji pracují, jsou profesionálové, kteří vyjadřují maximální spokojenost s přístroji Radiodetection i s technickou podporou f. Radeton. "

CHEVAK Cheb, a.s.

JIŘÍ SRNKA

" Dobrá spolupráce, přátelský a profesionální přístup, skvělá prezentace a produkty. Při lokalizaci poruch používáme přístroj Enigma. Jeho použití je rychlé a snadné. Proto jsme s ním spokojeni. "

Vodovody a kanalizace Mladá Boleslav, a.s.

DAVID BAJER

" Radeton není jen o přístrojích, vynikajícím servisu, proškolování a těsném uživatelském kontaktu, který oceňuji především při řešení zdánlivě neřešitelného. Každá žádost o pomoc je pro ně výzvou, hrou i zábavou. Kdykoli se s nimi potkám nebo zavolám, vím, že v tom nejsem sám. S Enigmou se úspěšnost prevence a přesného vyhledání úniků na vod. síti přiblížila k dokonalosti. (Oceňuji variabilitu, výdrž a odolnost vůči provozním vlivům a téměř non-stop vzdálenou podporu.) "

NTD s.r.o.

VHS Vrchlice-Maleč, a.s.

Vodovody a kanalizace Vyškov,a.s.

" "

SVĚTLO TURNOV

VLIVA Krnov s.r.o.

NAREX Ždánice, spol. s r.o.

Euro Support Manufacturing Czechia

TOMA

Výzkumný ústav meliorací a ochrany půdy, Pardubice

Severočeské vodovody a kanalizace, a.s.

JAROSLAV CEBULA, DIS.

" PipeMic, který dodává Radeton, je vynikající přístroj pro trasování a vyhledávání poruch pod tlakem na plastových vodovodních přípojkách a nejen na nich. Výhodou systému Enigma je možnost offline křížové korelace a následné analýzy celého měření. Spolu s hydrofonním systémem se z Enigmy stává jeden z nejlepších přístrojů tohoto typu na trhu. "

Želivská provozní, a.s.