Všechny reference

Možná jste o nás ještě neslyšeli. A neradi kupujete zajíce v pytli. Přečtěte si zkušenosti těch zákazníků, kteří už nás znají. Poprosili jsme je, aby pro vás ohodnotili nejen naše přístroje, ale také úroveň našich školení nebo náš přístup a chování k nim.

Projděte si reference zákazníků, se kterými jsme měli tu čest spolupracovat. Vybírejte podle kategorie nebo si najděte konkrétní přístroj.

Výběru odpovídá 284 referencí

Voda Červený Kostelec, s.r.o.

ANTONÍN ŠLECHTA

" Vždycky jsem měl za to, že nejlepší způsob, jak detekovat skrytý únik vody na kovovém potrubí, je pochůzka po síti s poslechovou tyčí. Dříve k tomu sloužilo telefonní sluchátko a nebyl problém slyšet poruchu na vzdálenost dvě stě, tři sta metrů. Zatím ničím nepřekonaná je v tomto směru poslechová tyč Hykron od Radetonu. S úspěchem ji používáme i jako půdní mikrofon. Snad by jí jen slušelo robustnější provedení, protože v rukách zvyklých na krumpáče, mírně řečeno, mechanicky trpí. "

ČD - Telematika a.s.

MIROSLAV UHLÍŘ

" Vysoká technická kvalita dodávaných přístrojů, vysoce profesionální přístup celé f. Radeton, nevšední vstřícnost při řešení různých záležitostí vyústila v dlouhodobou, snad i ze strany Radetonu oboustranně výhodnou, spolupráci. Kolegové, kteří s přístroji pracují, jsou profesionálové, kteří vyjadřují maximální spokojenost s přístroji Radiodetection i s technickou podporou f. Radeton. "

Správa železniční dopravní cesty, státní organizace

MICHAL BÍLEK

" Vynikající spolupráce. Bezplatný servis a poradenství. Všechny přístroje od firmy Radeton, které používáme, pracují bez poruch. U lokátoru RD8000 je velkou výhodou kompas a výrazně nižší váha, než například u dřívějšího modelu RD4000 "

Revizní technik

Jan Karásek

" v roce 2015 jsem Vás poprvé poznal a dostal jsem na testování detekční přístroj úniku plynu typ Esders LeckOmiO HM G2. I když jsme se neznali, tak jsem tento přístroj měl možnost vlastnit skoro dva měsíce. Po seznámení a odzkoušení jsem zjistil, že tento přístroj je na velmi vysoké úrovni. Neváhal jsem a objednal jsem si tento přístroj pro sebe a zároveň druhý pro mého kolegu. Jelikož pracuji jako revizní technik plynových zařízení a tím pádem dělám revize pro další firmy, tak jsem jim doporučil Vibragas. Firmy přístroje nakoupily a jsou snimi spokojené. Chtěl jsem Vám pane Ulbrich moc poděkovat za vaše profesionální a upřimné jednání, které posouvá Vaší firmu stále dál díky Vám. V jednoduchosti, spolehlivost, poradenská činnost a servis to je díky Vám super. "

VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s., Jihlava

PETR NĚMEC

" Už dlouhá léta používáme přístroj Eureka2 - a funguje bez problémů. Také s lokátorem RD 7000 jsme v práci spokojeni: online kompas - hloubka vedení - super! "

Vodovody a kanalizace Vsetín a.s.

ING. DUŠAN LIBOSVÁR

" Společnost Radeton je náš dlouhodobý partner. Velmi si ceníme flexibility a profesionality jeho zaměstnanců, a to nejen v oblasti prodeje, oprav, servisu a školení, ale především neustálé "hledání" nových technologií zvyšujících prestiž vodárenství. Nebojte se investovat do nových technologií. "

MONZAS spol. s r.o.

TOMÁŠ VALTER

" Spokojenost je vysoká, super servis lokalizátorů. "

Královéhradecká provozní, a.s.

BC. RADIM DUS

" Se všemi dosud zakoupenými produkty jsme nadmíru spokojeni a můžeme je pouze doporučit. S dlouholetou praxí s používáním přístrojů od jiných výrobců se nedají produkty této firmy srovnávat. A proto stále platí - když dva dělají totéž, není to totéž "

Elektrárny Opatovice, a.s.

MARTIN MLEJNEK

" Se společností Radeton máme již dlouholeté zkušenosti. Nedávno jsme obnovili techniku - z RD4000 jsme přešli na RD 7000+ a opět jsme spokojeni. Přístroje jsou kvalitní, spolehlivé. "

KMS KRASLICKÁ MĚSTSKÁ SPOLEČNOST s.r.o.

JIŘÍ JANKA

" S Radetonem je vše OK: servis, školení i přístup firmy k zákazníkovi. "

Instalace Kroupa

Jiří Kroupa

" S přístrojem Hunter H2 jsme velice spokojení. Dokážeme se zkušenostmi a znalostmi problematiky potrubařiny z tohoto přístroje dostat téměř maximum jak při vyhledávání ve velkých hloubkách a členitém terénu, tak i v interiérech s relativně velkou přesností. "

Královéhradecká provozní, a.s.

JAKUB JONÁŠ

" S firmou Radeton spolupracuji již 7 let. S přístupem a servisem firmy jsem velice spokojen. Zaměstnanci jsou ochotní, a pokud se objeví problém, snaží se jej vyřešit s profesionálním přístupem. Enigma - super korelátor! "

Voda Červený Kostelec, s.r.o.

MARTIN HORNYCH

" S firmou Radeton spolupracujeme už dlouhá léta. Používáme poslechové tyče Hykron, korelátor Eureka 3, lokalizační válečky, kamerový systém na monitoring vodovodních přípojek RDC30M-12MM. Zařízení pracují velmi spolehlivě a přesně. Obzvláště musím vyzdvihnout poslechovou tyč Primayer Hykron. Má sice drátové propojení, ale zatím jsem se s ničím lepším nesetkal. Technická podpora Radetonu funguje velice sofistikovaně. Pokud se vyskytl na zařízeních jakýkoli problém, ihned jej vyřešili velice ochotně a pružně. "

Severočeská servisní a. s.

Bc. MIROSLAV VOŠAHLÍK

" S firmou Radeton spolupracujeme řadu let. Pořizujeme především trasovací a korelační přístroje - RD8100, Enigma, ale také hledače FM materiálů nebo prut s hydrofonem Pipe Mic. Přístroje pracují velmi efektivně a spolehlivě. Tým Radetonu jedná profesionálně s důrazem na maximální spokojenost zákazníka. "

Pražská plynárenská Servis distribuce, a.s.

FRANTIŠEK HONZÍK

" S firmou Radeton spolupracujeme již od roku 2008. Od začátku spolupráce se setkáváme s vstřícným a profesionálním přístupem. Oceňujeme vysokou úroveň v oblasti servisu, školení a poradenství. Bez detektoru SIGI EX si dnes naši práci nedovedeme představit. Přístroj je používán ve velmi prašném prostředí. Denně se tak projevuje jeho spolehlivost. Kolegové z Radetonu pro nás dle našich požadavků vyvinuli speciální kovovou sondu. Přístup k zákazníkovi je na vysoké úrovni. "

Montela s.r.o.

ING. RADEK JEŽEK,

" S firmou Radeton máme dlouhodobou, bezproblémovou spolupráci, jak v oblasti servisu, tak v nákupu nových zařízení. Ceníme si odborného výkladu, předávání zkušeností i vysoce profesionálního přístupu. "

STARMON s.r.o.

MAREK BEDRNÍČEK

" S firmou Radeton jsem se poprvé setkal v roce 1995 a od roku 1996 využívám jejich techniku. Kdykoli jsem potřeboval radu nebo pomoc, jsem se vždy setkal s individuálním, vstřícným a profesionálním přístupem. Za více než 20 let naší vzájemné spolupráce nemám jedinou negativní zkušenost. Zkrátka a dobře, radost spolupracovat! "

E.ON Servisní, s.r.o.

JOSEF SEETHALER

" Roadshow, kterou firma Radeton pořádá, je výbornou prezentační akcí. Vždy se dozvím něco nového. Lokátor RD8000 je vynikající přístroj na vyhledávání kabelů a trasování inženýrských sítí. Je spolehlivý, jednoduchý a přesný. Mohu jen doporučit. "

KORMAK Praha s.r.o.

JIŘÍ LIMON

" RD4000 je pro potřeby vyhledávání a trasování kabelů jedinečný pomocník. "

Správa železniční dopravní cesty, státní organizace

ING. VLASTISLAV MIČKA

" Radeton? Solidní firma s výjimečným přístupem k zákazníkům. "

Město Vlachovo Březí

LUBOMÍR DRAGOUN

" Radeton vždy hledá nejvhodnější řešení pomoci. Naše město si díky individuálnímu přístupu firmy a nabídce nákupu na splátky mohlo dovolit pořídit vyhledávací zařízení poruch vodovodu Enigma. Bez zařízení Enigma bychom poruchy na vodovodu nemohli nalézt. Je dobré disponovat větším počtem identifikačních válečků pro rychlejší a snazší vyhledávání poruchy. "

Vodovody a kanalizace Mladá Boleslav, a.s.

DAVID BAJER

" Radeton není jen o přístrojích, vynikajícím servisu, proškolování a těsném uživatelském kontaktu, který oceňuji především při řešení zdánlivě neřešitelného. Každá žádost o pomoc je pro ně výzvou, hrou i zábavou. Kdykoli se s nimi potkám nebo zavolám, vím, že v tom nejsem sám. S Enigmou se úspěšnost prevence a přesného vyhledání úniků na vod. síti přiblížila k dokonalosti. (Oceňuji variabilitu, výdrž a odolnost vůči provozním vlivům a téměř non-stop vzdálenou podporu.) "

Vodohospodářská společnost Sokolov, s.r.o.

DANIEL BROŽEK

" Radeton je veselá a hravá firma, která ráda aplikuje nové technologie do praxe. Lidé v ní jsou vždy ochotni pomoci svým zákazníkům. Na školení firmy Radeton jezdíme již několik let. Toto školení je velmi prospěšné a užitečné nejen pro pracovníky měřicích vozů, ale podle našeho názoru i pro jejich vedoucí, kteří si mohou objasnit problematiku vyhledávání poruch. Zároveň získáte informace o světových novinkách a technologiích v oboru. "

TAPAS spol. s r.o.

OLDŘICH FRANTA

" Radeton je spolehlivá firma s vynikajícím servisem a personálem na vysoké odborné úrovni. Naše spolupráce je dlouhodobá a nadstandardní. Ceníme si výborné konzultační činnosti a poradenství. Přístroje dodané firmou Radeton standardně vykazují vysokou kvalitu a spolehlivost. "

VODÁRNA PLZEŇ a.s.

EMIL RAŠKA

" Radeton je přátelská firma. Její pracovníci se nám vždy snaží vyhovět a být nápomocni, když se dostaneme do problémů. Ochotně nám předvedou nové přístroje a vše, co potřebujeme, nám vysvětlí. Pracuji s přístroji EUREKA2 a ENIGMA a s oběma jsem velice spokojen. U EUREKY2 oceňuji "průzkumný režim", díky němuž vím brzy, zda se nachází v měřeném úseku porucha. ENIGMU používám zejména na delších měřených úsecích a plastových rozvodech "

ČEPRO, a.s.

FILIP LANGWEIL

" Radeton je firma, která nás nikdy nenechala "ve štychu". Pokud se vyskytly problémy, byly vždy vyřešeny operativně = bleskově rychle. "

Královéhradecká provozní, a.s.

JAN KLIMEŠ

" Radeton je firma se skvělými přístroji, výborným servisem a nadstandardními službami, jako je například výstava RoadShow. Oceňuji ochotu firmy zapůjčit jakoukoli techniku a nezávazně si ji tak vyzkoušet. "

VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s., Třebíč

STANISLAV HONS

" Radeton = rychlost při objednávání, rychlost při servisu. "

Vodohospodářská společnost Sokolov, s.r.o.

MICHAL KOČÍ

" Přístroje od Radetonu jsou spolehlivé a není problém se servisem, což je pro nás velmi důležité. Firma nám vždy vyšla vstříc a snaží se nás podporovat ve zlepšení. Na školeních je super, že si vše můžete vyzkoušet a osahat přímo na místě při praktických ukázkách v terénu. Pracovníci Radetonu jsou vám vždy k dispozici po celou dobu školení. Zodpoví vaše dotazy, vyřeší vaše problémové poruchy na vašem provozu, popřípadě vám poskytnou servis vašich přístrojů. "

Jihlavské vodovody a kanalizace, a.s.

MAREK HURDA

" Přemýšlel jsem, proč Radeton dělá Roadshow, má Klientskou zónu, je k dispozici na telefonu připraven s radou a pomocí. Vždyť je to musí stát spoustu úsilí, času a vlastně i peněz. No a po pár zkušenostech, přátelských posezeních a koupi přístroje RD 7000 to mám. Firma Radeton se svým výjimečným a ojedinělým přístupem k zákazníkům se vám dostane pod kůži. Dále velmi oceňuji možnost bezplatného předvádění přístrojů na konkrétním problému. "

Vodovody a kanalizace Jablonné nad Orlicí, a.s.

DAVID GRUS

" Přátelská firma s profesionálním přístupem k zákazníkům, včetně plnohodnotných služeb podpory a servisu. Skvělý tým. Z vlastní mnohaleté zkušenosti můžeme jen doporučit. Z portfolia Radetonu využíváme celou řadu přístrojů: RD7000 PL+, FLEXITRACE, RD312, RD316, SCHONSTEDT, ENIGMA, AQUA M-300, A-RÁMY, DRULO. "

Liška - energetika, s.r.o.

PETR LIŠKA

" Pozitivním přínosem naší dlouholeté spolupráce je komunikace, a to bez ohledu na čas (soboty, neděle, večer). Nikdy nezklamala a stále se rozvíjí. Ještě pár školení s Radetonem a jsme mistři světa :) "

Severočeské vodovody a kanalizace, a.s.

JAROSLAV CEBULA, DIS.

" PipeMic, který dodává Radeton, je vynikající přístroj pro trasování a vyhledávání poruch pod tlakem na plastových vodovodních přípojkách a nejen na nich. Výhodou systému Enigma je možnost offline křížové korelace a následné analýzy celého měření. Spolu s hydrofonním systémem se z Enigmy stává jeden z nejlepších přístrojů tohoto typu na trhu. "

CC INTERNET s.r.o.

JAKUB BENEŠ

" Od doby, kdy máme vaši hledačku, jsme nepotřebovali řešit jediný problém. Co určitě mohu pochválit, a to říkám všude, je váš originální přístup k zákazníkovi. "

Vodárenské sdružení Bechyňsko

JAN DVOŘÁK

" Oceňujeme osobní přístup, dostupnost informací a ochotu zaměstnanců firmy Radeton. Přístroj Eureka 3 nám usnadňuje práci v terénu při vyhledávání poruch. Její ovládání je snadné a přehledné. "

Vodovody a kanalizace Hodonín, a.s.

ING. PETR SUCHÝ

" Nejlepším důkazem spokojenosti je více než 15letá spolupráce, která je postavena na vstřícném přístupu společnosti Radeton a kvalitních přístrojích, které nabízí. Každodenně používáme několik přístrojů od společnosti Radeton, ale pokud bych měl vyzdvihnout jeden, byl by to multikorelační přístroj ENIGMA, ten nám dělá radost i v těch nejsložitějších případech. "

SITEL, spol. s r.o.

DOC. ING. MILOŠ SCHLITTER, CSC.

" Naši pracovníci dlouhodobě k plné spokojenosti využívají zařízení od společnosti Radeton, např. lokátory Radiodetection (typ RD8000), multifunkční měřicí přístroje RB6000 od spol. Riser Bond Instruments a další, které se vyznačují vynikající selektivitou, přesností a spolehlivostí. Naše ocenění si zaslouží Radeton a její pracovníci též za perfektní všestrannou techn. podporu i pořádání pravidelných RoadShow, na kterých máme příležitost podrobně se seznámit s celým portfoliem nabízených produktů. "

GEODÉZIE - TOPOS a.s.

ING. MARTIN KREJČÍK

" Naše firma vlastní již třetí generaci přístrojů Radiodetection od firmy Radeton a máme s nimi jen pozitivní zkušenosti. Jednoduše řečeno RADETON je pro nás symbolem spolehlivosti a kvality techniky, odborného a zkušeného servisu a podpory, ochoty a vstřícnosti a připravenosti pomoci. Pokud budu provádět další periodickou výměnu přístrojů, tak jen u firmy Radeton. "

Pražská plynárenská Distribuce, a.s.

ROMAN KOSTÚR

" Na firmě Radeton především oceňuji její profesionální přístup a dále i ochotu a snahu pomoci zákazníkům v případě problému. Zároveň jsem spokojen s přístroji, které má Radeton ve své nabídce a které v rámci naší firmy využíváme (lokátor RD 8000, lokátor RD316, lokátor Schonstedt a detektor SIGI EX). "

VODAK Humpolec, s.r.o.

VÁCLAV PEŠEK

" Na firmě Radeton oceňuji hlavně dobrou komunikaci se zákazníky. Přístroj RD 4000 používáme od roku 2007 na vytyčování vodovodního potrubí. Po celou dobu je bezporuchový a poskytuje vynikající a spolehlivé výstupy z měření. "

Obec Potštejn

ONDŘEJ CIMFL

" Lokátor CAT4+ používáme v naší obci k vytyčování jak stávajících inženýrských sítí (vodovod, VO, kanalizace), tak i pro sítě ČEZu. Nutno podotknout, že se zatím vytyčilo vše, co bylo třeba, „bez ztráty kytičky“. Žádný velký „průšvih“ se nekonal i díky tomu, že si každý výkop projdu nejdříve s CATem :-). Už několikrát nás takto zachránil. Lokátor nám tedy v první řadě slouží jako předkontrola před každými výkopovými pracemi, které v obci provádíme. "

ČEVAK a.s.

FRANTIŠEK VAZAČ

" Kvalita odborného poradenství je na vysoké úrovni. Servis je kvalitní a rychlý. Jsem spokojen s digitálním korelátorem, a to včetně hydrofonů. "

VODÁRNA PLZEŇ a.s.

BC. RADEK BRŮHA

" Již od roku 2006 pracuji s přístrojem ENIGMA. Je pro mě nejlepší a nejoblíbenější. I když ho mám už tak dlouho, stále se s ním dá naučit něco nového. Na prevenci je skvělá. My ji kombinujeme s Phocusem. U lokátoru RD8000 oceňuji skvělou funkci společného maxima a minima. Vhodná pro rychlou korelaci u jasných poruch je EUREKA2. "

ČD - Telematika a.s.

JAROSLAV LEJSKA

" Již 40 roků pracuji jako montér kabelář a později servisní technik u ČD - Telematiky. Servis na kabelové síti si vyžaduje rychlý a přesný zásah. A k tomu mi na metalické síti pomáhá RD 6000 k zaměření a RD 8000 k vytýčení a k lokalizaci. Oba přístroje samozřejmě od Radetonu. A Radeton, to je skvělá parta, která jenom potvrzuje pravidlo o tom, že " všechno je v lidech". Vážím si Vaší práce. "

Jiří Záhořík

Jiří Záhořík

" Jako revizní technik elektro jsem chtěl rozšířit své služby pro stavební firmy a hledal jsem tu, která by vyhovovala hlavně spolehlivostí přístrojů. Na doporučení jsem vsadil na Radeton. Nejdříve mě zarazila cena, která ale - jak jsem se přesvědčil - odpovídá kvalitě přístrojů, a co je velmi důležité, prodejem nekončí zájem o zákazníka. Naopak, následuje pravidelné školení s novými poznatky v oboru a velký zájem o zvyšování úrovně uživatelů. "

ČEVAK a.s.

ČESTMÍR KODADA

" H2Waldi je přístroj, který používám 4 roky. Jsem s ním velice spokojen, využívám ho na dohledání malých úniků, zejména u plastových potrubí. "

GasNet

PAVEL FINDEJS

" Firmu Radeton znám skoro od samého začátku. Vždy pro ni byl na prvním místě požadavek spokojeného zákazníka. Oceňuji servis a poradenství. Jednoduchá obsluha a spolehlivost - to jsou moje zkušenosti práce s přístroji řady RD400 pro vytyčení a lokalizaci podzemního vedení. "

Správa železniční dopravní cesty, státní organizace

ING. MICHAL CHALUPA

" Firma Radeton vyniká svým přístupem k zákazníkovi, kterému poskytuje kvalitní servis a zároveň nadstandardní služby v podobě seminářů a školení. Neocenitelná je též možnost konzultace a předávání zkušeností v oblasti lokační techniky. "

ELTODO-CITELUM, s.r.o.

PAVEL HOFFMANN

" Firma Radeton je pro nás velmi váženým a spolehlivým partnerem v oblasti diagnostiky sítě VO. Nabízí špičkové, kvalitní a hlavně spolehlivé přístroje. Oceňujeme u této firmy také oblast inovací, které se také odvíjejí od potřeb zákazníka, kterému rádi naslouchají. Skvělým produktem se pro nás stal např. systém RD4000 s kompletním příslušenstvím. Díky provedeným školením jsme soběstačnými ve vyhledávání kabelových poruch na VO. "

Severočeské vodovody a kanalizace, a.s.

KAREL EMINGER

" Firma Radeton je pro nás velmi spolehlivým partnerem v oblasti diagnostiky vodovodní sítě. Nabízí špičkové, kvalitní a hlavně spolehlivé přístroje. Oceňujeme u této firmy také oblast inovací, které se odvíjejí od potřeb zákazníka. Skvělá je také péče o zákazníka v oblasti poradenství a servisu, což je pro nás velkou přidanou hodnotou. Skvělým produktem se pro nás stal např. systém křížové korelace ENIGMA. "

VASPO VAMBERK, s.r.o.

MIROSLAV KEJVAL

" Firma Radeton je OPRAVDU seriózním partnerem. Své produkty představuje ale NEVNUCUJE. Přijede za zákazníkem dle jeho možností na zvolené místo a vše předvede, vysvětlí a zaučí vás s přístrojem efektivně pracovat. V našem případě lokátor RD 7000. Ing. Petr Svoboda je profík každým coulem. A jak sám říká " tož su borec z Brna " - tak to opravdu platí!!! S přístrojem jsme nadmíru spokojeni. Poruchy rychle nachází, ale také mnohému předchází. "

Veolia Energie ČR

TOMÁŠ ZMIJA

" Firma Radeton je kvalitní firma s kvalitními odborníky, kteří jsou ochotní a vstřícní vůči zákazníkům. Kdykoli pomohou s jakýmkoli problémem. ENIGMA je výborný přístroj na křížovou korelaci. Hodně nám pomohla v lokalizaci poruch. RD7000 je kvalitní trasovač sítí. Již několikrát vytyčil sítě v místě, kde nic nemělo být! "

Vodovody a kanalizace Havlíčkův Brod, a.s.

PETR VESELÝ

" Firma Radeton je jedničkou na našem trhu. Pracuji s přístroji RD 8000 a Eureka2. Práci s oběma hodnotím jako výbornou. "

Jaroslav Kovář

JAROSLAV KOVÁŘ

" Firma Radeton je jednička v oboru. Detektor plynu SIGI má velice rychlé a přesné reakce a je velmi odolný těžkému terénu. Provoz přístroje je bezporuchový. "

Město Vlachovo Březí

BOHUSLAV VANĚČEK

" Férový přístup k zákazníkům a ochota. Snaha s pomocí při řešení problémů (financování, technická podpora) - tak znám Radeton. Přístroj Enigma funguje, jak má. Je to skvělý pomocník při hledání poruch na řadu. "

ČD - Telematika a.s.

Jaroslav Moravec

" Dokud bude firma Radeton, tak nebude nuda v Brně. Trasovači všech firem, spojte se :) "

CHEVAK Cheb, a.s.

JIŘÍ SRNKA

" Dobrá spolupráce, přátelský a profesionální přístup, skvělá prezentace a produkty. Při lokalizaci poruch používáme přístroj Enigma. Jeho použití je rychlé a snadné. Proto jsme s ním spokojeni. "

Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s.

MATĚJ HAVRDA

" Dlouholetý kontakt, osobní přístup, perfektní produkty. Práce s RD4000 pro nás znamená vytyčování bez problémů, práce s Eurekou ve většině případů přesnou lokalizaci poruch a hledač poklopů - ten je prostě perfektní! "

Veolia Energie ČR

PETR SKAŘUPA

" Dlouhodobě máme velice dobrou zkušenost s komunikací a vstřícností jednotlivých specialistů. Kluci (a dámy) - setkání s Vámi je pro nás ctí a přínosem! SIGI EX je masivní přístroj s dlouhou výdrží provozu. Oceňuji jednoduché a přehledné menu. "

ČD - Telematika a.s.

ING. MARTIN ŠVEC

" Děkuji za školení. Panovala tam, jako obvykle, bezvadná atmosféra. Výborná vyváženost mezi odborným výkladem, praktickými ukázkami i dobrou zábavou. "

TEPVOS, spol. s r.o.

" "

Orlická vodohospodářská společnost Česká Třebová s.r.o.

Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s.

Brněnské vodárny a kanalizace, a.s.

MDP GEO, s.r.o.

Vodárny a kanalizace Karlovy Vary, a.s.

Krnovské vodovody a kanalizace, s.r.o.

Vodovody a kanalizace Vyškov,a.s.

Ostravské vodárny a kanalizace a. s.

Vodovody a kanalizace Břeclav, a.s.

Vodárenská Svitavy s.r.o.

ENERGOAQUA, a.s.

Severomoravské vodovody a kanalizace a.s.

VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s. divize Znojmo

Jiří Kaleta Instalatérství

Rolnická a.s.

Správa nemovitostí města Jičína

GAS-PRESS

KASEN

René Vitoušek

Služby města Pardubic

Město Brtnice

RANTEP Jeseník

Barum continental, s. r. o.

Bartoň služby

Ing. Jan Černosta

Petr Urban - TOVOK

Alcan Strojmetal Aluminium Forging

ZIKUDA - vodohospodářské stavby spol. s.r.o.

František Kraus, Tasov

Aleš Pokladník

Montáže inženýrských sítí

Ing. Jan Mohr, Bruntál

CB Destrukce, České Budějovice

Výzkumný ústav meliorací a ochrany půdy, Pardubice

Obec Vrdy

JTM Partners s.r.o.

JARF

BL Facility

Rekomont

SIGETY & ŠÁRKA

Pražská vodohospodářská společnost

Jiří Kerhart - META - therm

Smart Bio Energy

Inspektor nemovitostí Ostrava

MALY - Bohemia

Euro Support Manufacturing Czechia

KOBEZPO

SESPO

PROHEAT

THERMONA KRKONOŠE

Haná ZZ

Servis VTPE

INPROST

VHS SITKA, s.r.o.

Jesenická vodohospodářská společnost s.r.o.

Optotel, Brno

Mária Furiková - AQUA

AVIP servis s.r.o.

MAVOS s.r.o. Voderady

Vodárenské a technické služby s.r.o. Hlohovec

TOMA

Miloslav Juška

ECOGLASS

Federal-Mogul Friction Products

MONTGAS

E.ON Distribuce

TYGAS

Letiště Praha

Servisní a revizní technici

ČEZ

Sigi EX, Sigi EX, Agilios
/produkty/kategorie-a-produkty/kanalizace/inspekce-kanalizaci/tlacne-kamery/agilios

agriKomp Bohemia

Zemědělská společnost Komorno

KVIS Pardubice

ELITGROUP

B M H

Dalkia Česká republika

Vodovody a kanalizace Přerov

Vak - Vodovody a kanalizace Jesenicka

Čemostav

Brněnské vodárny a kanalizace

Vodárenská akciová společnost

Vodárna Plzeň

Královéhradecká provozní

Středočeské vodárny

Vodárenská společnost Chrudim

Vodohospodářská společnost Sokolov

Vodovody a kanalizace Trutnov

Patok

Pražské vodovody a kanalizace, a.s.

Zásobování teplem

Milan Dostál

AGRAS Želatovice

Elmac-Maceka Drahovce

Vodos, Kolín

Vodohospodářská společnost Čerlinka, Litovel

Vodohospodářská společnost Vrchlice - Maleč

Vodohospodářská společnost Dobříš

Vodárenská akciová společnost Žďár n. Sázavou

Vencl - Servis Vodovody a kanalizace

Radouňská montážní

Czechoplast s.r.o.

innogy Energo

ČEZ Energetické služby

Hasičský záchranný sbor kraje Vysočina

Unipetrol RPA

GMR GAS

Mandík

INRPOST

KOSOGASS - inženýring

DEKRA CZ

BUREAU VERITAS CZECH REPUBLIC

Frydl - Instalatér

Želivská provozní, a.s.

Vodovody a kanalizace Přerov, a.s.

Technická inspekce České republiky

NET4GAS

Slovácké vodárny a kanalizace, a. s.

Vodovody a kanalizace Vysoké Mýto s.r.o.

Jihomoravská plynárenská

MIBAG Sanace spol. s r.o.

RESTAS CV

VHOS, a. s. Moravská Třebová

Zásobování teplem Vsetín, a.s.

Rhino – mont

Fyzikální ústav AV ČR

Hutira Brno

IDEAL-Trade Service

SŽDC Hasičská záchranná služba

SČA - severočeská armaturka

VŠB - Technická univerzita Ostrava

PROCKERT & HYNEK

2A EKO-TEPLO

MIVET

AQUA servis CZ

Jaroslav Dostálek – IRP

Město Kašperské Hory

SERVIS POTRUBÍ

NTD s.r.o.

ERMO spol. s r. o.

Vodárna Zbýšov - Svazek vodovodů a kanalizací

AQUAstop, v.o.s.

HAWLE ARMATURY, spol. s.r.o.

Statutární město Kladno

Frýdlantská vodárenská společnost, a.s.

Služby obce Slatinice, s.r.o.

I V K Group, s.r.o.

VHOS, a.s.

VAK Rtyně v Podkrkonoší

VHS Vrchlice-Maleč, a.s.

CEPS a.s.

Obec Velké Svatoňovice

Obec Žďár

A. K. servis

Technické služby Strakonice s.r.o.

Slovácké vodárny a kanalizace, a.s.

Vodohospodářská společnost Sokolov, s.r.o.

Šumperská provozní vodohospodářská společnost, a.s.

Městská vodohospodářská s.r.o. Třeboň

Vodovody a kanalizace Náchod, a.s.

Město Kostelec nad Orlicí

ZLINER s.r.o.

VLIVA Krnov s.r.o.

Austin Detonators s.r.o.

OMEXOM GA Energo s.r.o.

Energetika Chropyně, a.s.

SCHLIKE - DOMI, spol. s r.o.

KABELOVÝ servis, spol. s r.o.

GEOHUNTER, s.r.o.

ARGOS ELEKTRO, a.s.

Kabelová televize Kopřivnice, s.r.o.

EMKO elektromontáže s.r.o.

Noel, s.r.o.

MEZ spol. s r.o.

Aqua Gas Strakonice s.r.o.

Služby Města Veselí nad Moravou

SUDOP PRAHA a.s.

Nej.cz s.r.o.

NAREX Ždánice, spol. s r.o.

CS Brno s.r.o.

AH-ENERGY, s.r.o.

Vodovody a kanalizace Žamberk

Technické služby Rudná a.s

Orlická vodohospodářská společnost Česká Třebová s.r.o.

Šumavské vodovody a kanalizace a.s.

ZEAS AGRO a.s. RÁBÍN

CH + K - Topservis

RFI Servis

Alpiq Generation

AmpluServis

PLANTinspekta

REKOSTAV-ZTI

WELTEC BIOPOWER ME

Tušl Technologies

Schulte TZB

Pyrex

PLYNSTAV

SVĚTLO TURNOV

AGROPELLETS

Obytná zóna Sylván

ČSAD Invest

LIGNETA servis

AQUACENTRUM PRAHA

DEZA

REMET

PROKOS

JIHOTERM 1 spol. s r.o.

HAGAS servis s.r.o.

Teplo Těšín a.s.

Pittsburgh Corning CR, s.r.o.

TEZA,spol.s r.o.