Lehký a praktický dotykový mikrofon se špičkovou kvalitu zvuku.

  • Široký frekvenční rozsah
  • Nízkošumový zesilovač
  • Napájení 9 V
  • Sluchátka Sennheiser

Více funkcí

Chci znát cenu Objednat předvedení

Máte dotaz? Zeptejte se nás

Snadné ovládání tlačítkem a nastavení hlasitosti
Odolná dotyková sonda
Špičková sluchátka Sennheiser
Trojnožka pro přesnou lokalizaci poruchy

Mikron Mini je lehký dotykový mikrofon, který má široký frekvenční rozsah a díky kvalitním součástkám vyniká nejnižší úrovní vlastního šumu přístroje. Mikron Mini je ideálním pomocníkem při vyhledávání úniků z volně přístupných zemních souprav nebo šachet. Dotykové mikrofony se používají především k preventivnímu průzkumu sítě, předhledání poruchy, ale je možné je využít i k přesnému dohledání místa úniku pomocí trojnožky.

Klíčové parametry

Široký frekvenční rozsah

K dispozici je široké spektrum frekvencí 30 Hz - 5000 Hz, které je vhodné pro poslech potrubí z různých typů materiálu (plast i kov).

Nízkošumový zesilovač

Použitím kvalitních součástek má přístroj téměř nulový vlastní šum. Tato vlastnost je u akustického zařízení velmi důležitá.

Napájení 9 V

Alkalická 9V baterie nabídne až 60 hodin nepřetržitého provozu.

Sluchátka Sennheiser

I když jde o jednoduchý akustický přístroj, je důležité mít kvalitní sluchátka. Značka Sennheiser je zárukou kvality ve světě akustiky. 

Fotogalerie

Příslušenství

Trojnožka Kód: OVGXG671

Trojnožka pro přesné dohledání místa úniku.


Reference

Město Kašperské Hory Mikron Mini

VHOS, a. s. Moravská Třebová FlexiTrace , GA-92XTd , Mikron Mini

Obec Žďár Mikron Mini

CEPS a.s. Mikron Mini

VAK Rtyně v Podkrkonoší GA-92XTd , Mikron Mini

Obec Potštejn C.A.T4+™ , Mikron Mini

Lokátor CAT4+ používáme v naší obci k vytyčování jak stávajících inženýrských sítí (vodovod, VO, kanalizace), tak i pro sítě ČEZu. Nutno podotknout, že se zatím vytyčilo vše, co bylo třeba, „bez ztráty kytičky“. Žádný velký „průšvih“ se nekonal i díky tomu, že si každý výkop projdu nejdříve s CATem :-). Už několikrát nás takto zachránil. Lokátor nám tedy v první řadě slouží jako předkontrola před každými výkopovými pracemi, které v obci provádíme.

I V K Group, s.r.o. Mikron Mini , RD312

Město Vlachovo Březí Mikron Mini , Enigma

Radeton vždy hledá nejvhodnější řešení pomoci. Naše město si díky individuálnímu přístupu firmy a nabídce nákupu na splátky mohlo dovolit pořídit vyhledávací zařízení poruch vodovodu Enigma. Bez zařízení Enigma bychom poruchy na vodovodu nemohli nalézt. Je dobré disponovat větším počtem identifikačních válečků pro rychlejší a snazší vyhledávání poruchy.

VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s., Třebíč Mikron Mini , ML-3 Jedi

Radeton = rychlost při objednávání, rychlost při servisu.

CHEVAK Cheb, a.s. Mikron Mini , Aqua M-40

Dobrá spolupráce, přátelský a profesionální přístup, skvělá prezentace a produkty. Při lokalizaci poruch používáme přístroj Enigma. Jeho použití je rychlé a snadné. Proto jsme s ním spokojeni.

Město Vlachovo Březí Mikron Mini , Enigma

Férový přístup k zákazníkům a ochota. Snaha s pomocí při řešení problémů (financování, technická podpora) - tak znám Radeton. Přístroj Enigma funguje, jak má. Je to skvělý pomocník při hledání poruch na řadu.

Voda Červený Kostelec, s.r.o. Mikron Mini , Eureka 3+

Vždycky jsem měl za to, že nejlepší způsob, jak detekovat skrytý únik vody na kovovém potrubí, je pochůzka po síti s poslechovou tyčí. Dříve k tomu sloužilo telefonní sluchátko a nebyl problém slyšet poruchu na vzdálenost dvě stě, tři sta metrů. Zatím ničím nepřekonaná je v tomto směru poslechová tyč Hykron od Radetonu. S úspěchem ji používáme i jako půdní mikrofon. Snad by jí jen slušelo robustnější provedení, protože v rukách zvyklých na krumpáče, mírně řečeno, mechanicky trpí.

Voda Červený Kostelec, s.r.o. Mikron Mini , Eureka 3+

S firmou Radeton spolupracujeme už dlouhá léta. Používáme poslechové tyče Hykron, korelátor Eureka 3, lokalizační válečky, kamerový systém na monitoring vodovodních přípojek RDC30M-12MM. Zařízení pracují velmi spolehlivě a přesně. Obzvláště musím vyzdvihnout poslechovou tyč Primayer Hykron. Má sice drátové propojení, ale zatím jsem se s ničím lepším nesetkal. Technická podpora Radetonu funguje velice sofistikovaně. Pokud se vyskytl na zařízeních jakýkoli problém, ihned jej vyřešili velice ochotně a pružně.Půdní mikrofony společnosti Gutermann

Švýcarská firma Gutermann byla založena v roce 1948 pod názvem S. Gutermann Elektronische Apparate v Zürichu...

Ing. Ladislav Veselý | 17. 5. 2024

MTA PIPE-INSPECTOR®

Pokročilý monitoring stavu potrubí včetně lokalizace netěsností. Rakouský technologický guru společnost MTA...

Pepa Pospíšil | 9. 5. 2024

Radeton na 62. konferenci SRVO v Praze s GEORAFANEM

Jsme hrdí, že jsme se minulý týden mohli účastnit 62. konference SRVO - Společnost pro rozvoj veřejného...

Anna Rožňovcová | 2. 5. 2024

Zaujal vás tento produkt?

Josef Pospíšil

Vodovody