Tradiční půdní mikrofon s nízkým šumem a kvalitním zpracováním

  • Dynamický filtr
  • Ochrana sluchu
  • Dlouhá výdrž akumulátoru
  • Přednastavené filtry

Více funkcí

Chci znát cenu Objednat předvedení

Máte dotaz? Zeptejte se nás

Jednoduché ovládání otočnými knoflíky
Přehledný LCD displej se všemi důležitými informacemi
Režim PWG pro akustické trasování nekovových vodovodů
Sluchátka Peltor zaručují kvalitní zvuk bez okolního hluku

Kombinace intuitivního ovládání, podrobného displeje a precizní citlivost dělá ze sady Aqua M-200 (RD545) krále mezi půdními mikrofony. Integrovaný DSP procesor nabízí 6 přednastavených frekvenčních filtrů, které se upravují jednoduchým otočným přepínačem. LCD display zobrazuje naměřené hodnoty graficky i číselně a má automatické podsvícení. Mikrofon je vyroben z lehkého kovu a všechny komponenty jsou robustně zpracovány tak, aby odolávaly náročným podmínkám. Mikrofon je napájen akumulátorem s velmi dlouhou výdrží. Standardní sada obsahuje dotykový a zemní mikrofon včetně příslušenství a transportního kufru.

Dynamický filtr

Dynamický filtr odděluje náhodné hluky okolí od konstantního šumu poruchy. Uživatel má na displeji k dispozici konstantní hodnotu minimálního šumu, která slouží pro identifikaci poruchy.

Ochrana sluchu

Bezpečnou práci zajišťuje ochrana sluchu, která vypíná zvuk do sluchátek při překročení kritické hodnoty hluku

Dlouhá výdrž akumulátoru

Provozní doba mikrofonu dosahuje okolo 20 hodin při běžném používání. Podle četnosti použití budete nabíjet přístroj pouze jednou za 1-2 týdny.

Přednastavené filtry

Jednotka má k dispozici 6 přednastavených filtrů podle připojeného typu mikrofonu. Vhodně zvolený filtr umožňuje snazší a přesnější lokalizaci poruchy.

Fotogalerie

Příslušenství

Dotykový mikrofon Kód: FA8050E

Dotykový mikrofon slouží k přibližnému vytipování místa úniku. Dotykem se poslouchají přípojky, šoupata nebo potrubí. Pokud je v blízkosti poruchy, je intenzita šumu vysoká.

Větruodolný zemní mikrofon Kód: FA8016E

Robustní mikrofon pro poslech pod povrchem země. Vhodný pouze na zpevněné povrchy. Pro nezpevněné povrchy lze k mikrofonu připevnit magnetickou trojnožku.

Magnetická trojnožka Kód: FA8040E

Magnetická trojnožka umožňuje používat zemní mikrofon i na nezpevněném povrchu.

Sluchátka Peltor

Sluchátka Peltor s konektorem 6,3 mm dokonale odhluční nežádoucí okolní hluk.

Prodlužovací díl

Prodlužovací tyč 38 cm k dotykovému mikrofonu. Pomáhá při poslechu potrubí v šachtách.


Reference

Vodovody a kanalizace Hodonín, a.s. Eureka 3+ , Enigma , Aqua M-300 , Aqua M-200 , GA-92XTd

Nejlepším důkazem spokojenosti je více než 15letá spolupráce, která je postavena na vstřícném přístupu společnosti Radeton a kvalitních přístrojích, které nabízí. Každodenně používáme několik přístrojů od společnosti Radeton, ale pokud bych měl vyzdvihnout jeden, byl by to multikorelační přístroj ENIGMA, ten nám dělá radost i v těch nejsložitějších případech.

ČEVAK a.s. Enigma , Aqua M-200 , LS01 , GA-92XTd , FlexiTrace

Kvalita odborného poradenství je na vysoké úrovni. Servis je kvalitní a rychlý. Jsem spokojen s digitálním korelátorem, a to včetně hydrofonů.

VODÁRNA PLZEŇ a.s. Enigma , Aqua M-200 , RD8100 MRx

Radeton je přátelská firma. Její pracovníci se nám vždy snaží vyhovět a být nápomocni, když se dostaneme do problémů. Ochotně nám předvedou nové přístroje a vše, co potřebujeme, nám vysvětlí. Pracuji s přístroji EUREKA2 a ENIGMA a s oběma jsem velice spokojen. U EUREKY2 oceňuji "průzkumný režim", díky němuž vím brzy, zda se nachází v měřeném úseku porucha. ENIGMU používám zejména na delších měřených úsecích a plastových rozvodech

ČEVAK a.s. RD8100 MRx , Enigma , Aqua M-200 , LS01 , GA-92XTd , FlexiTrace

H2Waldi je přístroj, který používám 4 roky. Jsem s ním velice spokojen, využívám ho na dohledání malých úniků, zejména u plastových potrubí.

Vodovody a kanalizace Vsetín a.s. Enigma , GA-92XTd , Aqua M-200

Společnost Radeton je náš dlouhodobý partner. Velmi si ceníme flexibility a profesionality jeho zaměstnanců, a to nejen v oblasti prodeje, oprav, servisu a školení, ale především neustálé "hledání" nových technologií zvyšujících prestiž vodárenství. Nebojte se investovat do nových technologií.

VODÁRNA PLZEŇ a.s. Enigma , Aqua M-200 , Eureka 3+ , Enigma 3m , Phocus 3

Již od roku 2006 pracuji s přístrojem ENIGMA. Je pro mě nejlepší a nejoblíbenější. I když ho mám už tak dlouho, stále se s ním dá naučit něco nového. Na prevenci je skvělá. My ji kombinujeme s Phocusem. U lokátoru RD8000 oceňuji skvělou funkci společného maxima a minima. Vhodná pro rychlou korelaci u jasných poruch je EUREKA2.

Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. Aqua M-200 , Enigma , RD8100 MRx , PipeMic , GA-92XTd

PipeMic, který dodává Radeton, je vynikající přístroj pro trasování a vyhledávání poruch pod tlakem na plastových vodovodních přípojkách a nejen na nich. Výhodou systému Enigma je možnost offline křížové korelace a následné analýzy celého měření. Spolu s hydrofonním systémem se z Enigmy stává jeden z nejlepších přístrojů tohoto typu na trhu.

Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. Enigma , Aqua M-200 , RD8100 MRx , PipeMic , GA-92XTd

Firma Radeton je pro nás velmi spolehlivým partnerem v oblasti diagnostiky vodovodní sítě. Nabízí špičkové, kvalitní a hlavně spolehlivé přístroje. Oceňujeme u této firmy také oblast inovací, které se odvíjejí od potřeb zákazníka. Skvělá je také péče o zákazníka v oblasti poradenství a servisu, což je pro nás velkou přidanou hodnotou. Skvělým produktem se pro nás stal např. systém křížové korelace ENIGMA.

Slovácké vodárny a kanalizace, a.s. Drulo III , TTFM100B , Aqua M-200

Vodohospodářská společnost Sokolov, s.r.o. Drulo III , Aqua M-200 , Enigma , Xilog +

Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. Aqua M-200 , Enigma , Eureka 3+ , GA-92XTdPůdní mikrofony společnosti Gutermann

Švýcarská firma Gutermann byla založena v roce 1948 pod názvem S. Gutermann Elektronische Apparate v Zürichu...

Ing. Ladislav Veselý | 17. 5. 2024

MTA PIPE-INSPECTOR®

Pokročilý monitoring stavu potrubí včetně lokalizace netěsností. Rakouský technologický guru společnost MTA...

Pepa Pospíšil | 9. 5. 2024

Radeton na 62. konferenci SRVO v Praze s GEORAFANEM

Jsme hrdí, že jsme se minulý týden mohli účastnit 62. konference SRVO - Společnost pro rozvoj veřejného...

Anna Rožňovcová | 2. 5. 2024

Zaujal vás tento produkt?

Josef Pospíšil

Vodovody