Trasovací prut s hydrofonem pro přesnou lokalizaci poruchy a vytyčení trasy vodovodu

  • Technologie Bluetooth
  • Vhodný pro domovní přípojky
  • Trasa a vysílací sonda

Více funkcí

Chci znát cenu Objednat předvedení

Máte dotaz? Zeptejte se nás

PipeMic lze osadit namísto vodoměru a pod tlakem zasouvat prut s hydrofonem a sondou směrem k hlavnímu řadu. Zvuk zachycený hydrofonem se prostřednictvím Bluetooth přenáší do bezdrátových sluchátek, reproduktoru nebo půdního mikrofonu. Místo poruchy je jasně slyšitelné a rozeznatelné. PipeMic měří odvinuté metry a navíc díky vysílací sondě umístěné na konci prutu je možné přesně určit místo a hloubku úniku vody pomocí lokátoru inženýrských sítí. PipeMic je vybaven desinfekční nádobkou a samočištěním, jež zajišťuje neustálou čistotu celého procesu. PipeMic je kompatibilní s půdními mikrofony FAST a Radiodetection (RD544, RD545, Aqua M-100/200/300).

Technologie Bluetooth

Zvuk z hydrofonu je přenášen do sluchátek nebo reproduktoru prostřednictvím Bluetooth

Vhodný pro domovní přípojky

Malé rozměry prutu a hydrofonu jsou vhodné pro vyhledání poruchy na domovní přípojce

Trasa a vysílací sonda

Prut lze po celé délce vytrasovat. Na konci prutu je zabudovaná vysílací sonda, jejíž polohu lze přesně zaměřit lokátorem inženýrských sítí (včetně hloubky).

Fotogalerie


Příslušenství

M-300 Bluetooth adaptér Kód: PIPEMIC-USBBT

Bluetooth adaptér, který umožňuje bezdrátový příjem zvuku z hydrofonu PipeMic. Podporovány jsou typy RD544, RD545, Aqua M-100/200/300.

Kufřík s příslušenstvím Kód: FA8812E

Praktický kufřík obsahuje: gumové rukavice, desinfekční sprej - roztok 1 litr, redukce GEKA -> 1/2", připojovací hadice GEKA, nabíjecí adaptér pro sluchátka. Kufřík slouží pro uložení sluchátek a BT přijímače.


Reference

Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. Aqua M-200 , Enigma , RD8100 MRx , PipeMic , GA-92XTd

PipeMic, který dodává Radeton, je vynikající přístroj pro trasování a vyhledávání poruch pod tlakem na plastových vodovodních přípojkách a nejen na nich. Výhodou systému Enigma je možnost offline křížové korelace a následné analýzy celého měření. Spolu s hydrofonním systémem se z Enigmy stává jeden z nejlepších přístrojů tohoto typu na trhu.

Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. Enigma , Aqua M-200 , RD8100 MRx , PipeMic , GA-92XTd

Firma Radeton je pro nás velmi spolehlivým partnerem v oblasti diagnostiky vodovodní sítě. Nabízí špičkové, kvalitní a hlavně spolehlivé přístroje. Oceňujeme u této firmy také oblast inovací, které se odvíjejí od potřeb zákazníka. Skvělá je také péče o zákazníka v oblasti poradenství a servisu, což je pro nás velkou přidanou hodnotou. Skvělým produktem se pro nás stal např. systém křížové korelace ENIGMA.

Severočeská servisní a. s. Enigma , PipeMic , Picote

S firmou Radeton spolupracujeme řadu let. Pořizujeme především trasovací a korelační přístroje - RD8100, Enigma, ale také hledače FM materiálů nebo prut s hydrofonem Pipe Mic. Přístroje pracují velmi efektivně a spolehlivě. Tým Radetonu jedná profesionálně s důrazem na maximální spokojenost zákazníka.Půdní mikrofony společnosti Gutermann

Švýcarská firma Gutermann byla založena v roce 1948 pod názvem S. Gutermann Elektronische Apparate v Zürichu...

Ing. Ladislav Veselý | 17. 5. 2024

MTA PIPE-INSPECTOR®

Pokročilý monitoring stavu potrubí včetně lokalizace netěsností. Rakouský technologický guru společnost MTA...

Pepa Pospíšil | 9. 5. 2024

Radeton na 62. konferenci SRVO v Praze s GEORAFANEM

Jsme hrdí, že jsme se minulý týden mohli účastnit 62. konference SRVO - Společnost pro rozvoj veřejného...

Anna Rožňovcová | 2. 5. 2024

Zaujal vás tento produkt?

Josef Pospíšil

Vodovody