TRASUJEME PLASTOVÉ VODOVODY

Pepa Pospíšil|18. 11. 2022

AQUA PL - LOKÁTOR PLASTOVÝCH POTRUBÍ BEZ SIGNALIZAČNÍHO VODIČE

 

Pro vodovody nyní přicházíme na trh s novinkou - lokátorem plastových potrubí bez signalizačního vodiče AQUA PL. Jedna se o mladšího bratříčka dobře známého lokátoru plastových plynových potrubí (také bez signalizačního vodiče). A jak už to tak bývá, je v mnoha ohledech šikovnější:

- především jeho způsob napojeni nevyžaduje přímý vstup do potrubí (u GasTrackeru je nutné demontovat plynoměr)

- stačí jej osadit na jakoukoliv armaturu v terénu a signál se šíři cca 250m na každou stranu. Při napojení na zavodněný hydrant je dosah trasování až 600 m na každou stranu.

Systém nyní v praxi testujeme a uvítali bychom pokud by tyto testy mohly proběhnout společně s vámi ve vašich vodárenských podmínkách.

Pokud chcete lokátor vyzkoušet, řekněte Pepovi:

Produktový manažer

Josef Pospíšil

+420 777 766 655

pospisil@radeton.cz


Další příspěvky

Půdní mikrofony společnosti Gutermann

Švýcarská firma Gutermann byla založena v roce 1948 pod názvem S. Gutermann Elektronische Apparate v Zürichu jako první švýcarský výrobce detektorů netěsností, lokátorů potrubí a ventilů. Od 80. let minulého...

Ing. Ladislav Veselý | 17. 5. 2024

MTA PIPE-INSPECTOR®

Pokročilý monitoring stavu potrubí včetně lokalizace netěsností. Rakouský technologický guru společnost MTA přináší na trh další vychytávku. V podstatě jde o plovoucí laboratoř poháněnou baterií, která...

Pepa Pospíšil | 9. 5. 2024