Navštívili jsme společnost DANCUTTER

Jakub Ulbrich|15. 2. 2023

Dancutter - přední výrobce tlačných fréz pro sanaci potrubí

Začátkem února jsme společně s našimi zákazníky navštívili společnost Dancutter v Dánsku - předního výrobce tlačných fréz pro sanaci potrubí. Mohli jsme tak vidět přímo v praxi nejnovější přístroje z nichž mj. zaujaly inovativní robotické řezačky. Přiblížili jsme tak našim zákazníkům tuto technologii, viděli přístroje přímo v akci a mohli si vše vyzkoušet a osahat. A to je neocenitelná zkušenost. 

Do Česka a Slovenská dovážíme frézy Mini Bike, Super Flex a Maxi Flex pro frézování v potrubí od DN50 do DN400 ve vzdálenostech až do 75m. Typickými aplikacemi jsou odstranění vniklých předmětů, zakrácení vsazených přípojek, odstranění betonu nebo otevření zaslepených přípojek v sanačním rukávci.

Prohlédli si zázemí firmy, probrali detaily o mašinách, absolvovali servisní školení a nasáli jejich firemní filosofii postavenou na rodinných principech. Jsme připraveni vám povědět o frézách více a předvést je v terénu, ale také poskytnout vám technickou podporu a plnohodnotné servisní zázemí.

Pokud vás tato technologie zajímá, napište si o více informací Jakubovi (ulbrich@radeton.cz) a podívejte se na náš web, kde najdete více informací.


Další příspěvky

Smart memo - Inovace v tlakových zkouškách kanalizací

Nedílnou součástí při stavbě kanalizace je tlaková zkouška potrubí. Smart memo je digitální tlakoměr od německé společnosti Esders, který vás tlakovou zkouškou kanalizací provede přesně podle normy ČSN EN...

Filip Ondráček | 21. 2. 2024

Testovanie zariadenia Zonescan NBIoT vo VVS Košice

Přinášíme článek našeho kolegy ze slovenské pobočky Radetonu v Prievidzi, Ing. Ladislava Veselého, který v závěru minulého roku provedl rozsáhlé testování zařízení Zonescan NBIoT ve VVS Košice. Najdete zde...

Ing. Ladislav Veselý | 13. 2. 2024