Navštívili jsme společnost DANCUTTER

Jakub Ulbrich|15. 2. 2023

Dancutter - přední výrobce tlačných fréz pro sanaci potrubí

Začátkem února jsme společně s našimi zákazníky navštívili společnost Dancutter v Dánsku - předního výrobce tlačných fréz pro sanaci potrubí. Mohli jsme tak vidět přímo v praxi nejnovější přístroje z nichž mj. zaujaly inovativní robotické řezačky. Přiblížili jsme tak našim zákazníkům tuto technologii, viděli přístroje přímo v akci a mohli si vše vyzkoušet a osahat. A to je neocenitelná zkušenost. 

Do Česka a Slovenská dovážíme frézy Mini Bike, Super Flex a Maxi Flex pro frézování v potrubí od DN50 do DN400 ve vzdálenostech až do 75m. Typickými aplikacemi jsou odstranění vniklých předmětů, zakrácení vsazených přípojek, odstranění betonu nebo otevření zaslepených přípojek v sanačním rukávci.

Prohlédli si zázemí firmy, probrali detaily o mašinách, absolvovali servisní školení a nasáli jejich firemní filosofii postavenou na rodinných principech. Jsme připraveni vám povědět o frézách více a předvést je v terénu, ale také poskytnout vám technickou podporu a plnohodnotné servisní zázemí.

Pokud vás tato technologie zajímá, napište si o více informací Jakubovi (ulbrich@radeton.cz) a podívejte se na náš web, kde najdete více informací.


Další příspěvky

Dny otevřených kanalizací říjen 2023 - program + pozvánka

Ve dnech 10. a 11.10. se konají Dny otevřených kanalizací na Polygonu Radetonu. Představení bohaté nabídky přístrojů a vybavení z oboru kanalizační techniky. Navíc možnost si vše hned vyzkoušet v praxi přímo v...

3. 10. 2023

Běží krtek k Táboru na konferenci NO-DIG

kde se 19.-20.9.2023 otevřela témata okolo bezvýkopových technologií, mimo jiné pro opravy potrubí. To je přesně téma pro nás, proto i my jsme nechyběli s našimi bezvýkopovými mašinami.

Jakub Dirhan | 22. 9. 2023