První turnus školení trasování je za námi

Petr Svoboda|15. 6. 2023

První turnus ŠKOLENÍ TRASOVÁNÍ A VYHLEDÁVÁNÍ PORUCH NA KABELECH s radiolokátory Radiodetection a reflektometry je úspěšně za námi👍

Přes 50 účastníků získalo během tří dní (12.-14.6.) ty nej zkušenosti v této oblasti. A těší nás, že i absolutní nováčci, kterých letos přijelo 16, si odvážejí cenné informace podložené praktickými zkouškami přímo v terénu.

Školení podporuje naši filozofii, že plný potenciál přístroje se rozvine až v rukou zkušeného pracovníka 💡 A tak se po dnešním dnu vrací do terénu další zkušení borci 👍, kteří ví, jak např.: trasovat plášťové poruchy na kabelech s pomocí A-rámu, lokalizovat markery, správně používat dva zásadní trasovacích režimy Maxima a Minima a řadu dalších činností, se kterými se při trasování mohou potkat.

Užili jsme si u toho také spoustu legrace ať už při návštěvě hradu Veveří, plavbě parníkem po Brněnské přehradě nebo sledováním ohňostrojové show.

Další termín je plánovaný na září, pokud se tedy bavíte trasováním kabelů a hledáním poruch na kabelech, nebo uvažujete o takové práci, můžete využít tento podzimní termín. Více na www.radeton.cz/pece/skoleni


Další příspěvky

Laser HUNTER - plošná kontrola plynové potrubní sítě

Vysoce citlivý a přesný detektor připravený hledat ty nejmenší možné úniky. To je nejnovější detektor německého výrobce Esders.

Filip Ondráček | 29. 11. 2023

Pipetronics - výrobce robotů a příslušenství pro renovaci potrubí bez nutnosti výkopů

Radeton vždy hledá to nejlepší do terénu. Víme, že kvalitních výrobců je na na trhu dostatek. Ale stačí jen kvalita?

Michal Juráň | 21. 11. 2023