OPGAL EYECGAS® 2.0 - kamera pro optické zobrazení úniků

27. 10. 2023

Radeton se ve střední a východní Evropě stal autorizovaným distributorem inovativních technologií na vizualizaci unikajících plynů z dílny izraelské společnosti Opgal.

Opgal je světovým lídrem ve vývoji a výrobě termokamer a komplexních elektrooptických systémů pro průmyslovou a lékařskou oblast. S více než 40 lety ověřených zkušeností v terénu jsou jejich řešení pro optické zobrazování plynů (OGI), přesná termografie a kvantifikační řešení v kombinaci s vyhrazeným hardwarem, průlomovými algoritmy a jedinečnými softwarovými řešeními světově proslulé.

Jsme opravdu hrdí, že jsme se stali teprve třetím distributorem této společnosti v Evropě a splinili náročná kritéria, která si společnost Opgal na své distributory klade.

Přenosná kamera EyeCGas 2.0 je stvořená pro plošnou kontrolu nadzemních potrubních vedení, regulátorových či předávacích stanic. S novým softwarem umožňuje kvantifikaci úniků a má certifikaci do výbušného prostředí. Kamera ukládá i záznam z měření, navíc se dá obraz v reálném čase streamovat. EyeCGas 2.0 detekuje metan a CO2 a další 400 VOC - prchavých organických polutantů.

První kameru EyeCGas 2.0 jsme si již pořídili a rádi vám ji předvedeme v praxi na vaší potrubní síti.


Další příspěvky

Laser HUNTER - plošná kontrola plynové potrubní sítě

Vysoce citlivý a přesný detektor připravený hledat ty nejmenší možné úniky. To je nejnovější detektor německého výrobce Esders.

Filip Ondráček | 29. 11. 2023

Pipetronics - výrobce robotů a příslušenství pro renovaci potrubí bez nutnosti výkopů

Radeton vždy hledá to nejlepší do terénu. Víme, že kvalitních výrobců je na na trhu dostatek. Ale stačí jen kvalita?

Michal Juráň | 21. 11. 2023