Pipetronics - výrobce robotů a příslušenství pro renovaci potrubí bez nutnosti výkopů

Michal Juráň|21. 11. 2023

Radeton vždy hledá to nejlepší do terénu. Víme, že kvalitních výrobců je na na trhu dostatek. Ale stačí jen kvalita?

 

Co spolehlivost, servis a podpora nebo inovace či zlepšováky, to jsou parametry které nás osloví. Jenže ono to má jedno velké ALE a tím je, že my nejsme uživatelé. Proto vozíme zkušené borce z terénu s námi na výstavy po světě a necháme si poradit. Výstavy jako IFAT nebo Ro-KA-TECH nám v tom pomáhají.

Pipetronics je velmi korektním partnerem, který řeší co vše uživatel plánuje opravovat a ukazuje možnosti. Co je ale nejdůležitější oni poslouchají potřeby uživatelů a vyvíjí svoje stroje tak, aby byly co největšími pomocníky v terénu.

Pipetronics dlouhodobě dodává pojezdové renovační roboty.

 

Poslední novinkou je tlačná elektrická fréza (eCutter 10/30 lateral), která umí díky přidaným vodním tryskám lépe zajet do potrubí, ale hlavně umí zatočit díky regulaci trysek.

 

Pro transport na hůře dostupná místa je demontovatelný na tři části.

 

Chcete-li se o přístrojích Pipetronics a jejich možnostech dozvědět víc, ozvěte se nám a rádi Vám poradíme.

Michal Juráň

juran@radeton.cz

773 779 133


Další příspěvky

Laser HUNTER - plošná kontrola plynové potrubní sítě

Vysoce citlivý a přesný detektor připravený hledat ty nejmenší možné úniky. To je nejnovější detektor německého výrobce Esders.

Filip Ondráček | 29. 11. 2023

Školící tour pro ČEZ Distribuce

Radeton v minulém týdnu uskutečnil výjezdní školící tour na lokační techniku od Radiodetection pro našeho zákazníka ČEZ Distribuce. Kolega Petr Svoboda, náš odborník na lokátory, se vydal hned do tří měst.

14. 11. 2023