Červen se v Radetonu nesl ve znamení úspěšných školení

4. 7. 2024

V polovině června se konal XX. ročník tradičních třídenních školení na trasování inženýrských sítí v krásném prostředí u brněnské přehrady. Obou akcí se zúčastnilo přes 50 nadšených profesionálů z oboru, kteří měli možnost získat cenné znalosti a zkušenosti.

11.- 13.6. probíhalo školení na trasování inženýrských sítí 
Školení zahrnovalo praktické ukázky, při kterých hlavně praktický trénink v terénu, při kterém zkušení kolegové předváděli správné používání lokátorů při trasování. Účastníci si vyzkoušeli různé metody a techniky trasování, včetně práce s elektromagnetickým polem, trasování nemetalických vedení, pasivních režimů, správného uzemnění, použití indukčních kleští a zaměřování bodů s geodetickou přesností.

18.-20.6. se uskutečnilo školení pro vodaře 
Hned následující týden se konalo další školení, tentokrát zaměřené na odborníky v oblasti vodohospodářství. Kromě trasování inženýrských sítí se toto školení zaměřilo také na lokalizaci poruch na vodovodních sítích. Vodaři měli možnost seznámit se s technikami, které jim pomohou rychle a efektivně identifikovat a opravit poruchy na vodovodních potrubích. 

Obě školení kombinovala teoretické znalosti s praktickými zkušenostmi, což účastníkům umožnilo získat ucelené dovednosti pro práci v terénu.


Pokud jste nestihli červnové školení, máme pro vás skvělou zprávu! Další školení plánujeme už v září.

Datum: 10. - 12. září 2024
Místo: Hotel Santon, Brněnská přehrada

Nezmeškejte příležitost naučit se od nejlepších v oboru a rozšířit své dovednosti v trasování inženýrských sítí. Přihlaste se už teď, místa rychle ubývají!

Registrace a více informací ZDE


Další příspěvky

Půdní mikrofony společnosti Gutermann

Švýcarská firma Gutermann byla založena v roce 1948 pod názvem S. Gutermann Elektronische Apparate v Zürichu jako první švýcarský výrobce detektorů netěsností, lokátorů potrubí a ventilů. Od 80. let minulého...

Ing. Ladislav Veselý | 17. 5. 2024

MTA PIPE-INSPECTOR®

Pokročilý monitoring stavu potrubí včetně lokalizace netěsností. Rakouský technologický guru společnost MTA přináší na trh další vychytávku. V podstatě jde o plovoucí laboratoř poháněnou baterií, která...

Pepa Pospíšil | 9. 5. 2024