Systém malých snímačů automaticky vyhodnocuje šumy z vodovodní sítě a pomocí korelační metody přesně identifikuje místa poruch.

  • NB-IoT komunikace
  • Výměna baterie svépomocí
  • Malé rozměry snímače
  • Snadná obsluha pomocí Androidu
  • Gutermann Cloud

Více funkcí

Chci znát cenu Objednat předvedení

Máte dotaz? Zeptejte se nás

Nová generace komunikační sítě NB-IoT zajišťuje spolehlivý přenos dat
Výměna baterie svépomocí
Automatická každodenní analýza šumů + přesné zaměření poruch
On-line správa dat prostřednictvím cloudové aplikace

ZONESCAN NB-IoT je moderní systém pro vyhledávání poruch na vodovodních sítích. Systém tvoří malé snímače - loggery, které opakovaně provádí měření šumu na vodovodní síti. Tento šum je odeslán na cloudové úložiště, kde je analyzován výkonnými počítači. Zonescan nejen že vyhodnocují šum, ale pomocí korelační metody dokáží přesně identifikovat místo zdroje tohoto šumu, tedy porušené potrubí. Oproti podobným systémům využívá k přenosu dat nejnovější NB-IoT síť, která má oproti běžné GSM síti mnohonásobně nižší spotřebu energie a díky vyšší frekvenci a velkému pokrytí i perfektní prostupnost přes kovové poklopy a úspěšnost doručení dat.

Hlavní funkce

NB-IoT komunikace

NB-IoT (Narrow band Internet of Things) je nejnovější generací komunikační sítě na bázi LTE. V mnohých parametrech překonává 3G/4G sítě - např. spotřeba energie, spolehlivost přenosu, prostupnost přes kovové poklopy a v neposlední řadě cena za datové služby.

Výměna baterie svépomocí

Výdrž baterie je 3-5 let a závisí na podmínkách používání. Po této době si uživatel může sám baterii vyměnit. Speciální klíč je součástí instalačního kitu.

Malé rozměry snímače

Rozměry snímače 107mm x 40mm (průměr) umožňují bezproblémovou instalaci.

Snadná obsluha pomocí Androidu

Loggery se nastavují a obsluhují pomocí mobilního telefonu s Androidem. Vše potřebné pro nastavení a komunikace je součástí instalačního kitu.

Gutermann Cloud

Uživatelsky přívětivé cloudové rozhraní pro správu dat a projektů. Základem jsou Google mapy včetně Street View. Cloudová aplikaci nabízí mnoho nástrojů pro analýzu nasbíraných dat, korelaci, sledování stavu snímačů, editaci projektů a mnoho dalších fičur.


Zaujal vás tento produkt?