Trasovací prut s hydrofonem pro přesnou lokalizaci poruchy a vytyčení trasy vodovodu. XL verze je určená pro hlavní řady.

  • Technologie Bluetooth
  • Trasa a vysílací sonda
  • Vhodný pro hlavní řady
  • Délka prutu až 300m

Více funkcí

Chci znát cenu Objednat předvedení

Máte dotaz? Zeptejte se nás

PipeMic XL se zavádí do hlavních řadů prostřednictvím navrtávky nebo příruby. Zvuk zachycený hydrofonem se prostřednictvím Bluetooth přenáší do bezdrátových sluchátek, reproduktoru nebo půdního mikrofonu. Místo poruchy je jasně slyšitelné a rozeznatelné. PipeMic XL měří odvinuté metry a navíc díky vysílací sondě umístěné na konci prutu je možné přesně určit místo úniku a hloubku potrubí pomocí lokátoru inženýrských sítí. PipeMic XL je vybaven desinfekční nádobkou a samočištěním, jež zajišťuje neustálou čistotu celého procesu. PipeMic XL je kompatibilní s půdními mikrofony FAST a Radiodetection (RD544, RD545, Aqua M-100/200/300).

Hlavní funkce

Technologie Bluetooth

Zvuk z hydrofonu je přenášen do sluchátek nebo reproduktoru prostřednictvím Bluetooth.

Trasa a vysílací sonda

Prut lze po celé délce vytrasovat. Na konci prutu je zabudovaná vysílací sonda, jejíž polohu lze přesně zaměřit lokátorem inženýrských sítí (včetně hloubky).

Vhodný pro hlavní řady

Pevný 9mm tlustý laminátový prut umožňuje zatlačit prut do hlavních vodovodních řadů.

Délka prutu až 300m

K dispozici je i verze XXL, která má na cívce s kolečky navinuto 300 m sklolaminátového prutu.

Reference

Vodohospodářská společnost Sokolov, s.r.o. RD8100 MRx , Enigma , Xilog + , Eureka 3+ , PipeMic XL

Přístroje od Radetonu jsou spolehlivé a není problém se servisem, což je pro nás velmi důležité. Firma nám vždy vyšla vstříc a snaží se nás podporovat ve zlepšení. Na školeních je super, že si vše můžete vyzkoušet a osahat přímo na místě při praktických ukázkách v terénu. Pracovníci Radetonu jsou vám vždy k dispozici po celou dobu školení. Zodpoví vaše dotazy, vyřeší vaše problémové poruchy na vašem provozu, popřípadě vám poskytnou servis vašich přístrojů.

Vodohospodářská společnost Sokolov, s.r.o. RD8100 MRx , Enigma , Xilog + , Eureka 3+ , PipeMic XL

Radeton je veselá a hravá firma, která ráda aplikuje nové technologie do praxe. Lidé v ní jsou vždy ochotni pomoci svým zákazníkům. Na školení firmy Radeton jezdíme již několik let. Toto školení je velmi prospěšné a užitečné nejen pro pracovníky měřicích vozů, ale podle našeho názoru i pro jejich vedoucí, kteří si mohou objasnit problematiku vyhledávání poruch. Zároveň získáte informace o světových novinkách a technologiích v oboru.

Vodohospodářská společnost Sokolov, s.r.o. Drulo III , Aqua M-200 , Enigma , PipeMic XL , Xilog +RoadShow s kamerovým vozem iPEK

17. 6. 2022
až 1. 7. 2022

IFAT München

31. 5. 2022
až 2. 6. 2022

Satelitní technologie v česku obstály na jedničku

Už téměř dva roky české vodárny využívají satelitní technologie k vyhledávání úniků vody

Jakub Dirhan | 31. 12. 2021

Pepa Pospíšil | 8. 12. 2021

Jakub Dirhan | 7. 12. 2021

Zaujal vás tento produkt?

Josef Pospíšil

Vodovody