Kamera Pearpoint P350 Flexitrax

Přenosná kamera s vlastním pohonem pro inspekci potrubí od DN100 do DN600

  • Kabelový buben
  • Dimenze potrubí
  • Délka kabelu
  • Automatické urovnání horizontu

Více funkcí

Chci znát cenu Objednat předvedení

Máte dotaz? Zeptejte se nás

Flexibilita a výkon k vašim službám! Kompletní přenosný systém pro inspekci potrubí. Většina inspekčních systémů je složitá, neskladná a náročná na přepravu. P350 Flexitrax nabízí moderní a cenově dostupný inspekční systém všem profesionálům. Tento systém nabízí jednoduchou a přesnou inspekci pomocí tažného prutu a pojízdné kamery. Je navržen tak, aby splňoval požadavky i v náročných podmínkách.

 

Vynikající kvalita obrazu

Dokonalý obraz je zajištěn použitím digitální videokamery s vysokým rozlišením. Díky poslední generaci ultra-svítivých LED diod poskytuje P350 Flexitrax vynikající osvětlení, jasný obraz, dlouhou životnost a bezúdržbový provoz. P350 Flexitrax podporuje tři vyměnitelné kamery, všechny s vysokým rozlišením. Digitální obraz je zobrazen na ultra jasném osmipalcovém TFT displeji průmyslové třídy. Pomocí ovládacího modulu můžete snímky zvětšovat, otáčet a to buď v reálném čase, nebo z videozáznamu. Funkce Mimic TM poskytuje intuitivní způsob ovládání rotace a náklonu. Kombinací těchto vlastností je pro uživatele jednodušší a rychlejší správně identifikovat problémy i v nejtěžších podmínkách.

 

Spolehlivost tam, kde potřebujete

P350 Flexitrax je navržen k práci v téměř jakémkoliv prostředí. Ovládací panel a buben odolávají vodě díky krytí IP53. Odolný a zároveň lehký ovládací panel uchovává bezpečně vaše data z průzkumu. Záznam je ukládán na solid-state Compact Flash Card (CF), která nemá žádné pohyblivé části.  U CF pamětí nehrozí ztráta dat při neopatrné manipulaci nebo výpadku napájení.

Traktor může pracovat zcela ponořen a odolává vodě až do hloubky 100 m. Je vyroben z mosazi a nerezové oceli a osazen může být 50W nebo 100W pohonem, který zajistí dostatečnou sílu téměř v každém potrubním systému. Zabudovaný senzor náklonu a multi-frekvenční sonda dovoluje mapovat potrubní systém snadno a efektivně. Robustní konstrukce kamery přenáší čelní nárazy do celého těla jednotky a chrání ji před poškozením.

 

Flexibilní digitální přenos do PC

Moderní digitální platforma P350 Flexitrax umožňuje přenos dat z Compact Flash karty do PC nebo notebooku pomocí rychlého rozhraní USB 2.0. Spolu s dodávaným softwarem FlexiSightTM lze získaná videa pohodlně editovat a vytvářet protokoly ve formátu Microsoft® Word. Díky technologii Bluetooth ® můžete posílat své inspekční fotky z modulu přímo do mobilního telefonu nebo PDA a předávat okamžitě klientovi.

 

Všestrannost

P350 Flexitrax je dost malý, aby se vešel do kufru vašeho auta. Systém se snadno složí do tvaru cestovního kufru s kolečky a pohodlným úchopem. Ergonomický design umožní snáze dosáhnout vzdálenějších potrubí, mimo dosah vašeho auta.

Jakmile jste na místě, systém je rychle nastaven a připraven k použití.

 

Je jen na vás, jaký systém si sestavíte.

  • vybrat si můžete mezi praktickou a levnou variantou manuálního bubnu, nebo pokročilou variantou bubnu s vlastním pohonem s dosahem kabelu až 250 m;
  • vyberte si ze tří vyměnitelných kamer a dvou výkonných, přesto kompaktních traktorů;
  • ovládací panel je plně kompatibilní s P330+ Flexiprobe TM. Lze tak snadno vyměnit pojízdný traktor za inspekční prut;
  • systém je snadno ovladatelný díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní a funkcí One-touch pro zachycování snímků a videí;
  • pevná a odolná klávesnice vám poskytne přístup k pokročilým digitálním funkcím a umožní ovládání bubnu, traktoru i kamerového systému;
  • ovládací modul je osazen RCA (cinch) video výstupy, takže můžete videa nahrávat na externí zařízení nebo zobrazit na dalším monitoru.

 

Použitelnost 

P350 Flexitrax je navržen a postaven pro nepřetržitý provoz a snadnou údržbu. Každý traktor je určen pro rychlou opravu. Naviják s pohonem má odnímatelný buben a kazetu s kabelem, které lze snadno vyměnit v dílně nebo přímo v terénu. Volitelný kit umožňuje snadno a cenově dostupně opravit poškozené kabely. P350 Flexitrax je jasnou volbou, pokud potřebujete nákladově efektivní a flexibilní řešení. 

Klíčové parametry

Kabelový buben

manuál/automat

Dimenze potrubí

100 - 600 mm

Délka kabelu

až 305 m

Automatické urovnání horizontu

Natáčecí kamerová hlava

Displej

8" TFT, SVGA

Export protokolů

Elevátor

Jazyk SW

anglický

Napájení

AKU/230 V

Příslušenství

Kleště pro traktor Kód: P350/kleště

Nástroj pro zavedení traktoru do potrubí

P354 - malý traktor Kód: RD10/P354

Malý traktor pro kamerový systém P350 Flexitrax. Výkon činí 50 W s pohonem jedné nápravy. Vhodný pro dimenze od 100 mm do 305 mm. 

P356 - velký traktor Kód: RD10/P356

Velký traktor pro systém P350 Flexitrax. Poháněny jsou obě nápravy, výkon činí 2 x 50 W. Díky pohonu obou náprav lze traktor řídit doprava a doleva. Traktor lze použít do dimenzí od 152 mm až do 610 mm.

Sada malých kol Kód: RD10/P350-WHEELS-S

Sada 4 ks malých kol pro traktory P354 a P356. Sada obsahuje 4 ks tvrdých a měkkých pneumatik.

Sada středních kol Kód: RD10/P350-WHEELS-M

Sada 4 ks středně velkých kol pro traktory P354 a P356. Sada obsahuje 4 ks tvrdých a měkkých pneumatik.

Sada velkých kol Kód: RD10/P350-WHEELS-L

Sada 4 ks velkých kol včetně pneumatik pouze pro traktor P356

Kamerová hlavice s pohledem dopředu Kód: RD10/P350-CAM-FW-PAL

Kamerová hlavice s pohledem pouze dopředu včetně 4 vysoce svítících výkonových LED

Kamerová hlavice Pan & Tilt Kód: RD10/P350-CAM-PT-PAL

Kamerová hlavice s možností rotace a náklonu. Osvětlení zajišťují výkonové LED.

Kamerová hlavice Pan & Tilt & Zoom Kód: RD10/P350-CAM-PTZ-PAL

Kamerová hlavice s možností rotace, náklonu a s funkcí přiblížení (zoom). Přísvit zajišťují výkonové LED.Půdní mikrofony společnosti Gutermann

Švýcarská firma Gutermann byla založena v roce 1948 pod názvem S. Gutermann Elektronische Apparate v Zürichu...

Ing. Ladislav Veselý | 17. 5. 2024

MTA PIPE-INSPECTOR®

Pokročilý monitoring stavu potrubí včetně lokalizace netěsností. Rakouský technologický guru společnost MTA...

Pepa Pospíšil | 9. 5. 2024

Radeton na 62. konferenci SRVO v Praze s GEORAFANEM

Jsme hrdí, že jsme se minulý týden mohli účastnit 62. konference SRVO - Společnost pro rozvoj veřejného...

Anna Rožňovcová | 2. 5. 2024

Zaujal vás tento produkt?

Ing. Jakub Ulbrich

Plynovody a kanalizace

Michal Juráň

Kabely a kanalizace