Datalogger s SMS/GPRS přenosem pro vzdálené monitorování průtoků a tlaků

  • Možnost přenosu průtoku
  • Možnost přenosu tlaku
  • Přenos přes GSM
  • Interní tlakové čidlo

Více funkcí

Chci znát cenu Objednat předvedení

Máte dotaz? Zeptejte se nás

XiLog+ je nová generace telemetrických dataloggerů od společnosti Ovarro. Dataloggery Xilog+ se využívají pro vzdálené sledování průtoků z vodoměrů, výšky hladin vodojemů, modelování sítí, měření tlaku, srážek.

 

Bateriový provoz

Datalogger Xilog+ je napájen lithiovou baterií, jejíž životnost je v závislosti na způsobu použití a četnosti odesílání od dvou do pěti let. Pokud je k dispozici elektrická síť, lze datalogger napájet externím adaptérem 12V.

 

Vysoká přesnost

Přesnost analogových vstupů (tlakových snímačů) je 0,1 % z celkové škály. Zařízení má autokalibrační funkci (nastavení nuly). Je možné zaznamenávat i obousměrný průtok. Obě hodnoty (plusovou i minusovou) je možné zaznamenávat v rámci jednoho kanálu. Stejně tak lze připojit i sdružené vodoměry a sledovat tak oba výstupy prostřednictvím jediného kanálu.

 

Spolehlivá komunikace

Komunikace s PC probíhá pomocí vysokorychlostního USB. Všechny typy loggeru lze nastavit pro komunikaci přes mobilní síť (850/900/1800/1900MHz) prostřednictvím GPRS, SMS nebo jejich kombinace. Přenosový interval může být nastaven již od 15 minut až po 24 hodin. V případě opravdu mizivého signálu je možné rovněž použít externí anténu.

 

Alarmy

Velkým pomocníkem je tzv. profilový alarm. Pomocí alarmů lze sledovat průtoky v průběhu dne a pokud dojde k odchylce od běžných hodnot, např. vznikne-li porucha na vodovodním řadu, datalogger neprodleně odešle alarmovou SMS zprávu na mobilní telefon

 

MODELOVÝ PŘÍPAD VYUŽITÍ DATALOGGERU V PRŮMYSLOVÉM AREÁLU CELNÍCH SKLADŮ BRNO

Klíčové parametry

Možnost přenosu průtoku

Možnost přenosu tlaku

Přenos přes GSM

Interní tlakové čidlo

Posílání alarmových zpráv

Odhalování nových úniků vody

Možnost napojení libovolného vodoměru/průtokoměru


Reference

Královéhradecká provozní, a.s. Enigma , LS01 , Xilog +

Radeton je firma se skvělými přístroji, výborným servisem a nadstandardními službami, jako je například výstava RoadShow. Oceňuji ochotu firmy zapůjčit jakoukoli techniku a nezávazně si ji tak vyzkoušet.

Královéhradecká provozní, a.s. LS01 , Enigma , Xilog +

Se všemi dosud zakoupenými produkty jsme nadmíru spokojeni a můžeme je pouze doporučit. S dlouholetou praxí s používáním přístrojů od jiných výrobců se nedají produkty této firmy srovnávat. A proto stále platí - když dva dělají totéž, není to totéž

Královéhradecká provozní, a.s. LS01 , Enigma , Xilog +

S firmou Radeton spolupracuji již 7 let. S přístupem a servisem firmy jsem velice spokojen. Zaměstnanci jsou ochotní, a pokud se objeví problém, snaží se jej vyřešit s profesionálním přístupem. Enigma - super korelátor!

Vodohospodářská společnost Sokolov, s.r.o. RD8100 MRx , Enigma , Xilog + , Eureka 3+

Přístroje od Radetonu jsou spolehlivé a není problém se servisem, což je pro nás velmi důležité. Firma nám vždy vyšla vstříc a snaží se nás podporovat ve zlepšení. Na školeních je super, že si vše můžete vyzkoušet a osahat přímo na místě při praktických ukázkách v terénu. Pracovníci Radetonu jsou vám vždy k dispozici po celou dobu školení. Zodpoví vaše dotazy, vyřeší vaše problémové poruchy na vašem provozu, popřípadě vám poskytnou servis vašich přístrojů.

Vodohospodářská společnost Sokolov, s.r.o. RD8100 MRx , Enigma , Xilog + , Eureka 3+ , PipeMic XL/XXL

Radeton je veselá a hravá firma, která ráda aplikuje nové technologie do praxe. Lidé v ní jsou vždy ochotni pomoci svým zákazníkům. Na školení firmy Radeton jezdíme již několik let. Toto školení je velmi prospěšné a užitečné nejen pro pracovníky měřicích vozů, ale podle našeho názoru i pro jejich vedoucí, kteří si mohou objasnit problematiku vyhledávání poruch. Zároveň získáte informace o světových novinkách a technologiích v oboru.

MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ a.s. Eureka 3+ , Xilog + , Enigma , RD8100 MRx , Hunter H2 , PrimeFlo-T , GA-92XTd , PrimeLog+ , Aqua M-50 , QuickView , QuickView

VHOS, a.s. Xilog +

Vodohospodářská společnost Sokolov, s.r.o. Drulo III , Aqua M-200 , Enigma , Xilog +

Barum continental, s. r. o. Xilog +

Vodohospodářská společnost Čerlinka, Litovel Xilog + , Enigma

Vencl - Servis Vodovody a kanalizace Xilog +Půdní mikrofony společnosti Gutermann

Švýcarská firma Gutermann byla založena v roce 1948 pod názvem S. Gutermann Elektronische Apparate v Zürichu...

Ing. Ladislav Veselý | 17. 5. 2024

MTA PIPE-INSPECTOR®

Pokročilý monitoring stavu potrubí včetně lokalizace netěsností. Rakouský technologický guru společnost MTA...

Pepa Pospíšil | 9. 5. 2024

Radeton na 62. konferenci SRVO v Praze s GEORAFANEM

Jsme hrdí, že jsme se minulý týden mohli účastnit 62. konference SRVO - Společnost pro rozvoj veřejného...

Anna Rožňovcová | 2. 5. 2024

Zaujal vás tento produkt?

Josef Pospíšil

Vodovody