Agilios - tlačný systém

Tlačný systém s natáčecí kamerou a pokročilými funkcemi měření a bezkonkurenční řídící jednotkou

  • Displej
  • Kabelový buben

Více funkcí

Chci znát cenu Objednat předvedení

Máte dotaz? Zeptejte se nás

AGILIOS™ – tlačný kamerový systém od firmy iPEK.

Součástí je flexibilní vyztužený posuvný kabel 30, 60 nebo 90 m, multifunkční ovládací panel VISIONCONTROL a kamerové hlavy PTP70 a AC42. Celý systém byl vyvinut podle požadavků našich zákazníků z celého světa. U systému byl kromě vysoké kvality obrazu kladen důraz i na optimální osvětlení pomocí LED technologie. Je zde možnost umístění vysílače s nastavitelným frekvenčním rozsahem pro komfortní trasování a možnost barevného vkládání textu přímo do videa či pořízeného obrázku. Video ukládá v kvalitním a rozšířeném formátu MPG4 a obrázky ve formátu BMP. Výměna dat probíhá pomocí USB nebo pomocí Ethernet. Systém AGILIOS™ splňuje vysoký standard, který je u značky iPEK velice dobře znám. AGILIOS™ je moderní, robustní a dobře ovladatelný. Má vysokou stabilitu a všechny propracované komponenty dávají dohromady funkční a operativní přístroj i do těch nejoptižnějších situací. Našim cílem bylo vybudovat atraktivní systém pro každodenní práci v terénu o maximální fexibilitě.

PTP70 Otočná kamerová hlava
Otočná kamerová hlava PTP70 je založena na technoloigii PipeBus® od firmy iPEK. Jsou přidány další klíčové funkce a vynikající optické vlastnosti, pro použití v systémech AGILIOS™

• Vestavěný vysílač pro přesné určování polohy při inspekci.

• Vhodné pro svou výbornou ovladatelnost pro trubky od DN100
• Fotoaparát s funkcí Auto-Upright
• Optimální osvětlení kontrolovaného místa
• Ochrana mechanického opotřebení

AC42 Přímá kamerová hlava
Přímá kamerová hlava AC42 pro systém AGILIOS™ při potřebě rychlé a snadné inspekce. Kamera AC42 má vysoce kvalitní konstrukci a kvalitní optiku iPEK. Je doplněna ultra jasným LED světlem. Kamera AC42 je tedy ideálním doplňkem pro tento systém.

VC500 - Nový kontrolní panel

Nový kontrolní panel VC500 byl vyvinut na základě zkušeností uživatelů z jednotkami VC100 a VC200 (AGILIOS™ systém). Bude to centrální ovládací panel v sortimentu iPEK a základna pro budoucnost. VC500 je dotykový ovládací panel 1280x800 s interaktivními možnostmi, virtuální klavesnicí a bezkonkurenčními intuitivními ovládacími prvky. Jednotka dále nabízí funkce, které vyžaduje dnešní inspekce. To zahrnuje MPEG4 video nahrávky a barevný textový generátor. Jsou zde předprogramovatelné funkce pro rychlé ovládání (např. odchylka potrubních manžet a různých pozic kamery), které můžou být zpuštěny automaticky. To tedy samozřejmě šetří čas a zjednodušuje inspekci. VC500 je mozkem a srdcem vaší inspekce.

VISIONREPORT
Slouží pro rychlé zpracování úkolu. iPEK vyvinul vlastní software VISIONREPORT přímo pro VISIONCONTROL panel. Ten je speciálně navržen pro dotykové rozhraní obrazovky a ovládání prsty bez použití dalšího zařízení. Pomocí integrovaných standartních katalogů je možné zaznamenávat inspekce s předem definovanými střihy a popisy, které se ukládají do jednoho souboru (projektu). Celý tento projekt je poté možno exportovat pomocí USB do PC. Pro vytvoření protokolu (.pdf) z vaší inspekce poskytuje iPEK bezplatně VISIONREPORT viewer. Projekty lze také samozřejmě importovat do známého softwaru WINCAN V8 a využívat tak všechny jeho vychytávky.
Na obrazovce VC500 jsou stále zobrazeny informace a hodnoty důležité pro inspekci a kontrolou nad celým systémem AGILIOS™ Záleží, ale čistě na Vás, které informace to budou. 

Klíčové parametry

Displej

dotykový + tlačítka

Kabelový buben

Manuální

Měření sklonuPůdní mikrofony společnosti Gutermann

Švýcarská firma Gutermann byla založena v roce 1948 pod názvem S. Gutermann Elektronische Apparate v Zürichu...

Ing. Ladislav Veselý | 17. 5. 2024

MTA PIPE-INSPECTOR®

Pokročilý monitoring stavu potrubí včetně lokalizace netěsností. Rakouský technologický guru společnost MTA...

Pepa Pospíšil | 9. 5. 2024

Radeton na 62. konferenci SRVO v Praze s GEORAFANEM

Jsme hrdí, že jsme se minulý týden mohli účastnit 62. konference SRVO - Společnost pro rozvoj veřejného...

Anna Rožňovcová | 2. 5. 2024

Zaujal vás tento produkt?

Ing. Jakub Ulbrich

Plynovody a kanalizace