Výkonný korelátor s adaptivním filtrem pro rychlou lokalizaci poruch

  • Adaptivní filtr
  • Jednoduchá obsluha
  • Dotykový displej

Více funkcí

Chci znát cenu Objednat předvedení

Máte dotaz? Zeptejte se nás

Eureka 3 je nová generace korelátoru, který se snadno ovládá a díky pokročilým funkcím zpracování zvuku může nabídnout ještě vyšší korelační výkon. Korelační systém Eureka3 se skládá ze dvou vysílačů (čevený a modrý) a vyhodnocovací jednotky Prime TouchTM. Vysílače lze osadit přímo na potrubí nebo na špingli, neboť v sobě mají zabudovaný snímač s magnetem. Intenzitu snímaného šumu zobrazují bílé LED a dávají tak základní informaci o stavu měřeného místa. Zpracování signálů a vyhodnocení výsledků zajišťuje zcela nová platforma Prime Touch TM. Duální procesor se stará o rychlejší FFT a 16bit digitální zpracování zvuku probíhá bez delších časových prodlev. Velký rezistivní dotykový displej je dostatečně přehledný a tlačítka lze ovládat i v rukavicích. Novinkou je možnost uložení zvukových stop do paměti korelátoru a prostřednictvím USB portu dále zpracovávat v programu Enigma Profi 3. Program Enigma Profi 3 nabízí pokročilé funkce filtrování a potlačení hluku, díky kterým uživatel dosahuje optimálních výsledků při lokalizaci poruch. Prime Touch obsahuje GPS modul pro snadnější orientaci v terénu a zanášení mapových podkladů. Do hůře dostupných míst se dostaneme pomocí externích snímačů s odolným kabelem. Celý systém lze chytře nabíjet v kufru, do kterého byl integrován automatický nabíječ z 12 V nebo 230 V. Inteligentní rychlonabíjení zvládne nabít akumulátoru na 75 % kapacity za pouhou hodinu.

Hlavní funkce

Adaptivní filtr

Korelátor Eureka3+ prochází frekvenční spektrum pomocí přednastavených frekvenčních filtrů a vyhodnocuje kvalitu korelace. Díky této funkci dokáže najít většinu poruch.

Jednoduchá obsluha

Rychlé a jednoduché zadání parametrů potrubí pomocí dotykového displeje. 

Dotykový displej

Rezistivní dotykový displej umožňuje obsluhu i v rukavicích.

Fotogalerie

Příslušenství

Prodlužovací kabel k akcelerometru 5m Kód: PREXG011
Akcelerometr (senzor) Kód: PRCXG352
Hydrofonní senzor Kód: PRCXG421

Hydrofon je speciální typ snímače, který umožňuje korelovat poruchy na velmi dlouhé vzdálenosti. Je vhodný pro plastová i kovová potrubí nebo velké dimenze.

Mikron 3 bezdrátový půdní mikrofon Kód: PRGXG791

Balíček, který umožňuje využívat jednotku Primetouch jako půdní mikrofon. Kit obsahuje bezdrátový půdní zvon v transportním kufříku, nabíječ, trojnožku a software. 


Reference

Orlická vodohospodářská společnost Česká Třebová s.r.o. Eureka 3+

ENERGOAQUA, a.s. Eureka 3+ , SPOT

Vodárenská Svitavy s.r.o. Eureka 3+ , Enigma

Vodovody a kanalizace Břeclav, a.s. Eureka 3+ , Enigma , Aqua M-300 , GA-92XTd , TTFM100B

Ostravské vodárny a kanalizace a. s. Enigma , QuickView , Eureka 3+ , QuickView

TEPVOS, spol. s r.o. Eureka 3+

Vodovody a kanalizace Vyškov,a.s. GA-92XTd , Enigma , Eureka 3+ , Aqua M-100 , Aqua M-50

Šumperská provozní vodohospodářská společnost, a.s. Enigma , Eureka 3+ , Hunter H2 , Phocus 3 , GA-92XTd

Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. Aqua M-200 , Enigma , Eureka 3+ , GA-92XTd

Orlická vodohospodářská společnost Česká Třebová s.r.o. Eureka 3+

Brněnské vodárny a kanalizace, a.s. Eureka 3+ , Enigma , Aqua M-300 , GA-92XTd

Krnovské vodovody a kanalizace, s.r.o. Eureka 3+

Voda Červený Kostelec, s.r.o. Mikron Mini , Eureka 3+

S firmou Radeton spolupracujeme už dlouhá léta. Používáme poslechové tyče Hykron, korelátor Eureka 3, lokalizační válečky, kamerový systém na monitoring vodovodních přípojek RDC30M-12MM. Zařízení pracují velmi spolehlivě a přesně. Obzvláště musím vyzdvihnout poslechovou tyč Primayer Hykron. Má sice drátové propojení, ale zatím jsem se s ničím lepším nesetkal. Technická podpora Radetonu funguje velice sofistikovaně. Pokud se vyskytl na zařízeních jakýkoli problém, ihned jej vyřešili velice ochotně a pružně.

MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ a.s. Eureka 3+ , Xilog + , Enigma , RD8100 MRx , Hunter H2 , PrimeFlo-T , GA-92XTd , PrimeLog+ , Aqua M-50 , QuickView , QuickView

Vodohospodářská společnost Sokolov, s.r.o. RD8100 MRx , Enigma , Xilog + , Eureka 3+ , PipeMic XL/XXL

Radeton je veselá a hravá firma, která ráda aplikuje nové technologie do praxe. Lidé v ní jsou vždy ochotni pomoci svým zákazníkům. Na školení firmy Radeton jezdíme již několik let. Toto školení je velmi prospěšné a užitečné nejen pro pracovníky měřicích vozů, ale podle našeho názoru i pro jejich vedoucí, kteří si mohou objasnit problematiku vyhledávání poruch. Zároveň získáte informace o světových novinkách a technologiích v oboru.

Vodohospodářská společnost Sokolov, s.r.o. RD8100 MRx , Enigma , Xilog + , Eureka 3+

Přístroje od Radetonu jsou spolehlivé a není problém se servisem, což je pro nás velmi důležité. Firma nám vždy vyšla vstříc a snaží se nás podporovat ve zlepšení. Na školeních je super, že si vše můžete vyzkoušet a osahat přímo na místě při praktických ukázkách v terénu. Pracovníci Radetonu jsou vám vždy k dispozici po celou dobu školení. Zodpoví vaše dotazy, vyřeší vaše problémové poruchy na vašem provozu, popřípadě vám poskytnou servis vašich přístrojů.

VODÁRNA PLZEŇ a.s. Enigma , Aqua M-200 , Eureka 3+ , Enigma 3m , Phocus 3

Již od roku 2006 pracuji s přístrojem ENIGMA. Je pro mě nejlepší a nejoblíbenější. I když ho mám už tak dlouho, stále se s ním dá naučit něco nového. Na prevenci je skvělá. My ji kombinujeme s Phocusem. U lokátoru RD8000 oceňuji skvělou funkci společného maxima a minima. Vhodná pro rychlou korelaci u jasných poruch je EUREKA2.

VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s. divize Znojmo GA-92XTd , Eureka 3+ , Aqua M-40

Vodárenské sdružení Bechyňsko Eureka 3+

Oceňujeme osobní přístup, dostupnost informací a ochotu zaměstnanců firmy Radeton. Přístroj Eureka 3 nám usnadňuje práci v terénu při vyhledávání poruch. Její ovládání je snadné a přehledné.

Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s. Enigma , Eureka 3+ , RD550 PWG , GA-92XTd , Aqua M-40

Dlouholetý kontakt, osobní přístup, perfektní produkty. Práce s RD4000 pro nás znamená vytyčování bez problémů, práce s Eurekou ve většině případů přesnou lokalizaci poruch a hledač poklopů - ten je prostě perfektní!

Voda Červený Kostelec, s.r.o. Mikron Mini , Eureka 3+

Vždycky jsem měl za to, že nejlepší způsob, jak detekovat skrytý únik vody na kovovém potrubí, je pochůzka po síti s poslechovou tyčí. Dříve k tomu sloužilo telefonní sluchátko a nebyl problém slyšet poruchu na vzdálenost dvě stě, tři sta metrů. Zatím ničím nepřekonaná je v tomto směru poslechová tyč Hykron od Radetonu. S úspěchem ji používáme i jako půdní mikrofon. Snad by jí jen slušelo robustnější provedení, protože v rukách zvyklých na krumpáče, mírně řečeno, mechanicky trpí.

Vodovody a kanalizace Hodonín, a.s. Eureka 3+ , Enigma , Aqua M-300 , Aqua M-200 , GA-92XTd

Nejlepším důkazem spokojenosti je více než 15letá spolupráce, která je postavena na vstřícném přístupu společnosti Radeton a kvalitních přístrojích, které nabízí. Každodenně používáme několik přístrojů od společnosti Radeton, ale pokud bych měl vyzdvihnout jeden, byl by to multikorelační přístroj ENIGMA, ten nám dělá radost i v těch nejsložitějších případech.Půdní mikrofony společnosti Gutermann

Švýcarská firma Gutermann byla založena v roce 1948 pod názvem S. Gutermann Elektronische Apparate v Zürichu...

Ing. Ladislav Veselý | 17. 5. 2024

MTA PIPE-INSPECTOR®

Pokročilý monitoring stavu potrubí včetně lokalizace netěsností. Rakouský technologický guru společnost MTA...

Pepa Pospíšil | 9. 5. 2024

Radeton na 62. konferenci SRVO v Praze s GEORAFANEM

Jsme hrdí, že jsme se minulý týden mohli účastnit 62. konference SRVO - Společnost pro rozvoj veřejného...

Anna Rožňovcová | 2. 5. 2024

Zaujal vás tento produkt?

Josef Pospíšil

Vodovody